Președintele României

Decretul nr. 1071/2004 privind conferirea Ordinului și Medaliei Meritul Sportiv

Modificări (...)

Text publicat în M.Of. al României.

În vigoare de la 13 decembrie 2004

Acest document poate avea modificări ulterioare. Cumpărați documentul în formă actualizată sau alegeți un abonament Lege5 care permite accesul la orice formă actualizată.

Cumpără forma actualizată

sau autentifică-te

  •  

În temeiul prevederilor art. 94 lit. a) și ale art. 100 din Constituția României, republicată, precum și ale art. 4 alin. (1), ale art. 7 lit. A și B și ale art. 11 din Legea nr. 29/2000 privind sistemul național de decorații al României, cu modificările ulterioare,

la propunerea președintelui Agenției Naționale pentru Sport,

în semn de apreciere deosebită pentru întreaga activitate și pentru performanțele sportive obținute, pentru contribuția la promovarea imaginii țării noastre, cu ocazia Zilei Naționale a României,

Președintele României d e c r e t e a z ă:

Art. 1. -

Se conferă Meritul Sportiv clasa I persoanelor prevăzute în anexa nr. 1.

Art. 2. -

Se conferă Meritul Sportiv clasa a II-a persoanelor prevăzute în anexa nr. 2.

Art. 3. -

Se conferă Meritul Sportiv clasa a III-a persoanelor prevăzute în anexa nr. 3.

Art. 4. -

Se conferă Meritul Sportiv clasa I persoanelor prevăzute în anexa nr. 4.

Art. 5. -

Se conferă Meritul Sportiv clasa a II-a persoanelor prevăzute în anexa nr. 5.

Art. 6. -

Se conferă Meritul Sportiv clasa a III-a persoanelor prevăzute în anexa nr. 6.

PREȘEDINTELE ROMÂNIEI
ION ILIESCU

În temeiul art. 100 alin. (2) din
Constituția României, republicată,
contrasemnăm acest decret.
PRIM-MINISTRU
ADRIAN NĂSTASE

București, 10 decembrie 2004.

Nr. 1.071.

ANEXA Nr. 1*)

*) Anexa nr. 1 este reprodusă în facsimil.

ORDINUL MERITUL SPORTIV CLASA I

1 Alexandru Nicolae Constantin Sportiv Lupte F.R. Lupte
2 Andrei Gheorghe Vasile Sportiv Lupte F.R. Lupte
3 Ardeleanu Francisc Suzana Sportivă Scrimă F.R. Scrimă
4 Auraș Constantin Relu Antrenor Box F.R. Box
5 Babii Ioan Sorin Sportiv Tir C.S.A. Steaua
6 Ballo Ludovic Francisc Sportiv Lupte D.S.J. Mureș
7 Bârsănescu Iosef Alexandru Corneliu Antrenor F.R. Kaiac-Canoe F.R. Kaiac-Canoe
8 Bartoș Gheorghe Magdalena Sportivă Scrimă F.R. Scrimă
9 Becheru Dumitru Petre Sportiv Haltere F.R. Haltere
10 Berceanu Oprea Gheorghe Sportiv Lupte F.R. Lupte
11 Birtalan Emeric Ștefan Sportiv Handbal C.S.A. Steaua
12 Bîrlădeanu Gheorghe Ioan Sportiv Kaiac C.S.A. Steaua
13 Botez Ioan Mihaela Sportivă Canotaj D.S.J. Arad
14 Brașoveanu Mihai Gheorghe Director Liceu L.P.S. Onești D.S.J. Bacău
15 Bunaciu Andrei Carmen Sportivă Natație C.S. Dinamo
16 Căpățână Mircea Mihai Gheorghe Director A.N.S. A.N.S.
17 Cârlescu-Badea Vasile Laura Gabriela Sportivă Scrimă C.S.A. Steaua
18 Cernea Grigore Ion Sportiv Lupte F.R. Lupte
19 Chiculiță Petre Alexandru Antrenor Scrimă C.S. Dinamo
20 Ciharean Gavrilă Traian Ioachim Sportiv Haltere F.R. Haltere
21 Cioacă Constantin Romulus Secretar general F.R. Lupte F.R. Lupte
22 Ciobanu (Limbău) Dumitru Mariana Sportivă Kaiac D.S.J. Constanța
23 Cismas Gheorghe Gheorghe Președinte F.R. Lupte F.R. Lupte
24 Cochelă Petru Veronica Sportivă Canotaj C.S.A. Steaua
25 Coman Nicolaie Petru Sportiv Lupte F.R. Lupte
26 Constantinescu Gheorghe Mihai Antrenor Haltere C.S. Olimpia București
27 Covaliu Gheorghe Mihai Claudiu Sportiv Scrimă C.S. Dinamo
28 Crăciunescu Gheorghe Alexandru Președinte F.R. Lupte F.R. Lupte
29 Crețu Constantin Gheorghe Președinte Direcția Sport Argeș D.S.J. Argeș
30 Crisnic Ioan Ioan Antrenor Lupte F.R. Lupte
31 Dicu Gheorghe Petre Sportiv Lupte F.R. Lupte
32 Dimofte Dumitru Octavian Director general C.S. Olimpia C.S. Olimpia
33 Dinu Marin Gheorghe Director general C.S.M. Pitești C.S.M. Pitești
34 Dociu Ilie Enciu Virgil Antrenor Haltere F.R. Haltere
35 Doroftei Gheorghe Leonard Sportiv Box F.R. Box
36 Draica Gheorghe Ion Sportiv Lupte F.R. Lupte
37 Ducu Gheorghe Petre Antrenor Scrimă F.R. Scrimă
38 Dumitru Petru Nicolae Președinte F.R. Popice F.R. Popice
39 Dumitru Radu Dumitru Ion Antrenor Box F.R. Box
40 Dunca Belo Rodica Sportivă Gimnastică C.S.M. Baia Mare
41 Florea Gheorghe Damian Secretar General A.N.S. A.N.S.
42 Garabet Mihai Clemența Antrenoare Gimnastică D.S.J. Constanța
43 Gaureanu Constantin Victor Dan Sportiv Scrimă F.R. Scrimă
44 Gheorghiu Apostol Dumitru Antrenor Box F.R. Box
45 Gingă Gheorghe Nicu Sportiv Lupte F.R. Lupte
46 Gogean Emil Gina Sportivă Gimnastică C.S.S. Focșani
47 Grigoraș Mihai Ioan Sportiv Lupte F.R. Lupte
48 Gyongyossy Daniel Zsolt Antrenor Atletism F.R. Atletism
49 Hoffmann Leon Arthur Pierre Director general A.N.S. A.N.S.
50 Horneț Șerban Mircea Secretar F.R. Tir A.N.S.
51 Ienei Vasile Ileana Sportivă Scrimă F.R. Scrimă
52 Isărescu-Florența Andreea Sportivă Gimnastică D.S.J. Bacău
53 Ivan Marin Paula Sportivă Atletism C.S. Olimpia
54 Jigău Ioan Adrian Ioan Sportiv Haltere C.S. Dinamo
55 Lăncrăjan Simion Dorin Secretar General F.R. Kaiac-Canoe A.N.S.
56 Lascovar Nicolae Adriana Antrenoare Gimnastică C.S.S. Focșani
57 Lazăr Barta Elisabeta Sportivă Canotaj D.S.J. Arad
58 Linca Ioan Nicolae Sportiv Box D.S.J. Alba
59 Lovin Mihalache Fița Sportivă Atletism D.S.J. Galați
60 Luca Victor Liviu Președinte F.R. Judo F.R. Judo
61 Lupeică Neculai Florin-Alin Sportiv Scrimă F.R. Scrimă
62 Maneca Voinea Neculae Neli Camelia Sportivă Gimnastică D.S.J. Constanța
63 Mărășescu Anton Nicolae Antrenor Atletism F.R. Atletism
64 Marin Cristache Corneliu Sportiv Scrimă F.R. Scrimă
65 Marinescu Toma Nicolae Antrenor federal F.R. Judo F.R. Judo
66 Martinescu Costache Nicolae Sportiv Lupte F.R. Lupte
67 Matache Petre Constantin Consilier A.N.S. A.N.S.
68 Mărgărit Daineanu Constantin Eustațiu Antrenor Box F.R. Box
69 Melinte Toader Dorin Antrenor Atletism D.S.J. Bacău
70 Melinte Vasile Doina-Ofelia Sportivă Atletism D.S.J. Bacău
71 Menis Severino Argentina Expert Sportiv C.S. Dinamo C.S. Dinamo
72 Mihăilescu Ion Nicolae Director Direcția Sport D.S.J. Argeș
73 Milicin Ivan Manoila Antrenor Kaiac F.R. Kaiac-Canoe
74 Monea Silviu Ioan Sportiv Box F.R. Box
75 Netolitzchi Anton-Marian Șef birou C.S.A. Steaua C.S.A. Steaua
76 Nicolae Nicolae Constantin Secretar general F.R. Hochei pe Gheață A.N.S.
77 Novac Marin Costin Florian Secretar general F.R. Popice F.R. Popice
78 Novac Marin Paul-Mihail Secretar general F.R. Scrimă F.R. Scrimă
79 Ofițerescu Constantin Constantin Virgil Antrenor Lupte D.S.J. Constanța
80 Pandele Ion Ion Director A.N.S. A.N.S.
81 Pascu Ilie Ana Sportivă Scrimă F.R. Scrimă
82 Pavel Vasile Nicolae Antrenor Lupte F.R. Lupte
83 Păltineanu Marcel Vasile Vicepreședinte club C.S.M. Arad C.S.M. Arad
84 Păun Matache Ion Sportiv Lupte F.R. Lupte
85 Peneș Romulus Mihaela Sportivă Atletism F.R. Atletism
86 Petruș Octavian Tudor Andrei Antrenor Scrimă F.R. Scrimă
87 Pîrvulescu Ion Dumitru Sportiv Lupte F.R. Lupte
88 Pop Ioan Ioan Sportiv Scrimă F.R. Scrimă
89 Popa Pavel Emil Antrenor Box F.R. Box
90 Popescu Vasile Dimitrie Sportiv Canotaj C.S.A. Steaua
91 Puică Alexandru Ion Antrenor Atletism C.S. Olimpia
92 Puică Gheorghe Maricica Sportivă Atletism C.S. Olimpia
93 Pușcașu Grigore Vasile Sportiv Lupte F.R. Lupte
94 Roman Alexandru Traian Eugen Președinte club C.S.M. Arad C.S.M. Arad
95 Roșu Monica Sportivă Gimnastică C.S.M. Bacău
96 Rusu Dumitru Ștefan Sportiv Lupte F.R. Lupte
97 Rusu Petre Maria Director General A.N.S. A.N.S.
98 Sandu Gheorghe Ion Președinte C.S.M. Arad C.S.M. Arad
99 Sandu Ion Marian Sportiv Lupte F.R. Lupte
100 Sava Ilie Ștefan Secretar General F.R. Schi A.N.S.
101 Savu Alexandru Constantin Secretar general F.R. Judo F.R. Judo
102 Scarlat Constantin Roxana Sportivă Scrimă C.S.A. Steaua
103 Simion Gheorghe Dorel Sportiv Box F.R. Box
104 Simion Gheorghe Marian Sportiv Box F.R. Box
105 Simioncencu Petre Silviu Sportiv Canoe F.R. Kaiac-Canoe
106 Simon Ștefan Carol Ladislau Sportiv Lupte D.S.J. Mureș
107 Socaci Andrei Andrei Sportiv Haltere C.S. Dinamo
108 Sopterian Ioan Cristina Antrenoare Natație C.S. Dinamo
109 Stahl Iosif Ecaterina Sportivă Scrimă F.R. Scrimă
110 Stahl Ștefan-Iosif Cristina Ștefania Sportivă Scrimă F.R. Scrimă
111 Stanciu Radu Anișoara Sportivă Atletism C.S.A. Steaua
112 Stănulețiu Valer Mihaela Sportivă Gimnastică D.S.J. Sibiu
113 Szabo Andrei Olga Sportivă Scrimă F.R. Scrimă
114 Szabo Ioan Gabriela Sportivă Atletism F.R. Atletism
115 Szabo Vilhelm Reka Zofia Sportivă Scrimă F.R. Scrimă
116 Szemerjai Mihai Mirela Antrenoare Gimnastică D.S.J. Constanța
117 Szocs Ion Ladislau Secretar general F.R. Popice F.R. Popice
118 Tufan Stelian Elisabeta Sportivă Scrimă F.R. Scrimă
119 Țugurlan Marinică Mirela Sportivă Gimnastică C.S.S. Focșani
120 Vanță Gheorghe Claudia Laura Sportivă Scrimă F.R. Scrimă
121 Vaștag - Francisc Francisc Sportiv Box C.S.M. Reșița
122 Vicol Tudor Maria Sportivă Scrimă F.R. Scrimă
123 Viscopoleanu Isac Viorica Sportivă Atletism F.R. Atletism
124 Vlad Gheorghe Nicu Sportiv Haltere F.R. Haltere
125 Zidaru Gheorghe Octavian Petru Secretar general F.R. Scrimă F.R. Scrim

ANEXA Nr. 2*)

*) Anexa nr. 2 este reprodusă în facsimil.

ORDINUL MERITUL SPORTIV CLASA A II-A

1 Aftenie Simion Maria Antrenoare Kaiac-Canoe D.S.J. Constanța
2 Alecu Petre Aurel Antrenor Kaiac-Canoe C.S. Dinamo
3 Algiu Constantin Mihail Constantin Director A.N.S. A.N.S.
4 Andrei Nicolae Natalia Sportivă Atletism F.R. Atletism
5 Andriev Vasile Gheorghe Sportiv Canoe C.S. Dinamo
6 Arădăvoaicei Dorin Irena Inspector A.N.S. A.N.S.
7 Ardeleanu Ștefan Ștefan Sportiv Scrimă F.R. Scrimă
8 Astafei Petre Alina Sportivă Atletism F.R. Atletism
9 Bădău Ioan Ioan Silviu Consilier A.N.S. A.N.S.
10 Badea Constantin Traian Secretar general F.R. Atletism F.R. Atletism
11 Bala Dănilă Vasile Antrenor Box F.R. Box
12 Bătrîn - Ion Antrenor Lupte F.R. Lupte
13 Benga Neculae Ioan Antrenor Atletism F.R. Atletism
14 Biriș Gheorghe Gheorghe Antrenor Haltere C.S. Astra Arad
15 Bocșa Ion Gelu Cristian Expert principal A.N.S. A.N.S.
16 Borș Ioan Pompilie Vicepreședinte C.S. Dinamo C.S. Dinamo
17 Bufanu-Stefănescu Valeria Sportivă Atletism C.S.M. Bacău
18 Bularca Ion Valeriu Sportiv Lupte F.R. Lupte
19 Bușneag Constantin Alexandru Răzvan Director I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
20 Calancea Filip Valeriu Sportiv Haltere D.S.J. Galați
21 Ciorbă Iosif Attila Sportiv Tir C.S.M. Baia Mare
22 Ciuc Filaret Alexandru Consilier A.N.S. A.N.S.
23 Cojocar Vasile Sabina Carolina Sportivă Gimnastică D.S.J. Sibiu
24 Coliță Ion Eugen Vicepreședinte C.S. Dinamo C.S. Dinamo
25 Cuc Dumitru Dumitru Antrenor Lupte F.R. Lupte
26 Dan Franco Liliana Viorica Profesor C.S. Dinamo C.S. Dinamo
27 Dănăilă Gheorghe Cornel Consilier A.N.S. A.N.S.
28 Danciu Constantin Gabriel Arbitru internațional Box F.R. Box
29 Dascălu Constantin Ilie Antrenor Box D.S.J. Constanța
30 Diaconu Marin Gheorghe Secretar general F.R. Haltere F.R. Haltere
31 Didilescu Tudor Olga Fănica Antrenoare Gimnastică D.S.J. Constanța
32 Dinulescu Constantin Ioan Consilier superior A.N.S. A.N.S.
33 Dobrescu Ivan Marin-Mircea Sportiv Box F.R. Box
34 Dociu Dumitru Ilie Antrenor Haltere F.R. Haltere
35 Dulgheru Florea Petre Consilier A.N.S. A.N.S.
36 Dumitrescu Gheorghe Constantin Sportiv Box F.R. Box
37 Dumitrescu Tudor Constantin Antrenor Atletism F.R. Atletism
38 Dumitru Călin Constantin Antrenor Haltere F.R. Haltere
39 Eftimiu Gheorghe Eugen Președinte club C.S.M. Onești D.S.J. Bacău
40 Enache Anghel Gheorghe Secretar general F.R. Tenis de masă F.R. Tenis de masă
41 Epuran Ion Mihai Președinte Consiliul Științei Sportului din România I.N.C.S.
42 Fântână Alexandru Vasile Antrenor Box F.R. Box
43 Gârbă Damian Maria Antrenoare Gimnastică F.R. Gimnastică Ritmică
44 Gârbă Nicolae Puia Consilier A.N.S. A.N.S.
45 Georgescu Stelian Claudia Consilier A.N.S. A.N.S.
46 Ghimpu Mihail Evelina Antrenor Atletism F.R. Atletism
47 Goicea Nicolae Rodica Expert A.N.S. A.N.S.
48 Goiceanu Nicolae Radu Bogdan Inspector A.N.S. A.N.S.
49 Grecescu Constantin Anton Director adjunct A.N.S. A.N.S.
50 Grigore Ion Viorel Vicepreședinte S.C. Bacău C.S.M. Bacău
51 Groapă Gheorghe Vasile Sportiv Haltere F.R. Haltere
52 Gurău Gheorghe Anca Ileana Medic I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
53 Hillerin Iosif Nicola Pierre Joseph Director general I.N. Medicină Sportivă I.N.C.S.
54 Ionescu Florea Vali Sportivă Atletism F.R. Atletism
55 Irimiciuc Nicolae Dan Constantin Sportiv Scrimă F.R. Scrimă
56 Ivan Vasile Cristian Antrenor C.S. Dinamo C.S. Dinamo
57 Loghin Traian Mihaela Sportivă Atletism F.R. Atletism
58 Lupu Mihai-Toader Dorina Gabriela Sportivă Scrimă C.S. Dinamo
59 Maltopol Vasile Valeriu Secretar general F.R. Box F.R. Box
60 Matei Cojocaru Eugeniu Cristieana Sportivă Atletism F.R. Atletism
61 Merschi Eugen Anton Director A.N.S. A.N.S.
62 Mihailescu Horațiu Liviu Ilarie Director adjunct C.S.N. "Lia Manoliu" A.N.S.
63 Mitrea Constantin Cristache Consilier A.N.S. A.N.S.
64 Mogoș Toma Alexandru Consilier C.S. Dinamo C.S. Dinamo
65 Molea Ion Romică Antrenor Scrimă F.R. Scrimă
66 Munteanu Gheorghe Nicolae Sportiv Handbal C.S.A. Steaua
67 Muraru Constantin Anton Director Școala de Antrenori A.N.S.
68 Mustață Gheorghe Marin Sportiv Scrimă F.R. Scrimă
69 Navasart Maria Antrenoare Kaiac F.R. Kaiac-Canoe
70 Nădășean Niculae Traian Antrenor Kaiac C.S. Olimpia
71 Nicu Victor Daniel Octavian Consilier A.N.S. A.N.S.
72 Nistor Neculai Aurica Antrenoare Gimnastică D.S.J. Bacău
73 Nistor Victor Daniel Antrenor Gimnastică D.S.J. Bacău
74 Nuță Victor Emilian Antrenor Scrimă F.R. Scrimă
75 Oancea Marin Emil Antrenor Scrimă F.R. Scrimă
76 Oancea Vasile George Antrenor Scrimă F.R. Scrimă
77 Olteanu Mihai Grigore Președinte club C.S.U. Bacău D.S.J. Bacău
78 Olteanu Raicu Ion George Crinu Sportiv Box D.S.J. Argeș
79 Paraschivescu Ioan Alexandru Secretar general F.R. Atletism A.N.S.
80 Paun Mircea Gabriela Antrenoare Gimnastică D.S.J. Constanța
81 Petre Nicolae Dumitru Sportiv Haltere F.R. Haltere
82 Petrescu Grigore Niculae Director Muzeul Sportului A.N.S.
83 Petrescu Nicolae Cornel Sportiv Lupte F.R. Lupte
84 Poenaru Ion Radu Sorin Antrenor Scrimă F.R. Scrimă
85 Popa Ioviță Ioviță-Viorel Șef birou C.S. Dinamo C.S. Dinamo
86 Preda Constantin Gheorghe Antrenor Box C.S.M. Pitești
87 Predescu I. Aurel Expert C.O.R. C.O.R.
88 Radovici Florian Petru Paul Medic Box F.R. Box
89 Rusu Nicolae Smaranda Antrenoare Canotaj D.S.J. Constanța
90 Sabău Ioan Ion Antrenor Atletism F.R. Atletism
91 Sarchizian Norica Antrenoare Kaiac-Canoe D.S.J. Constanța
92 Simion Cristache Gheorghe Antrenor Box C.S. Dinamo
93 Simon Mircea Dan Mircea Sportiv Box F.R. Box
94 Stăiculescu Dumitru Doina Sportivă Gimnastică F.R. Gimnastică Ritmică
95 Stoian - Daniel Sportiv Kaiac F.R. Kaiac-Canoe
96 Szabo - Vilmoș Sportiv Scrimă F.R. Scrimă
97 Szekely Beclea Neculai Violeta Sportivă Atletism F.R. Atletism
98 Szekely Joan Adrian Antrenor Atletism F.R. Atletism
99 Șerbescu Chirilă Ioan Medic Sportiv Reșița D.S.J. Caraș-Severin
100 Șimon Marin Lidia-Elena Sportivă Atletism C.S. Dinamo
101 Șimon Vasile Liviu Antrenor Atletism C.S. Dinamo
102 Șintie Ionel Octavian Ana Maria Expert A.N.S. A.N.S.
103 Tabăra Ion Octavian Antrenor Box D.S.J. Galați
104 Tasnadi Martin Stefan Sportiv Haltere F.R. Haltere
105 Tăpîrjan Gheorghe-Constantin Antrenor Lupte D.S.J. Suceava
106 Teodorescu Virgil Andrei Bogdan Șef serviciu A.N.S. A.N.S.
107 Tița Florea Vasile Sportiv Box F.R. Box
108 Trușcă Robu Gabriela Sportivă Gimnastică C.S.M. Bacău
109 Tudor Sorin Titi Antrenor Box F.R. Box
110 Țiganu Sergiu Petre Florin Consilier A.N.S. A.N.S.
111 Țiu Ioan Mihai Sportiv Scrimă F.R. Scrimă
112 Urian Rovin Gheorghe Antrenor Lupte F.R. Lupte
113 Vâjială Gheorghe Graziela Elena Director general adjunct I.N. Medicină Sportivă I.N.C.S.
114 Vasiliu V. Lucian Secretar general adjunct COJI. COR
115 Voicu Aurelian Victor Președinte Consiliul Științific I.N.C.S. I.N.C.S.
116 Zaharia Petre Mihai Antrenor Atletism F.R. Atletism
117 Zanciu Stefan Mihail Secretar general F.R. Modelism F.R. Modelism
118 Zsak Gheorghe Marcela Sportivă Scrimă F.R. Scrim

ANEXA Nr. 3*)

*) Anexa nr. 3 este reprodusă în facsimil.

ORDINUL MERITUL SPORTIV CLASA A III - A

1 Aflenie Matei Ștefan Antrenor Kaiac-Canoe D.S.J. Constanța
2 Alexandrescu Mircea Ioan Director general C.S.Crișul D.S.J. Bihor
3 Alexe Gheorghe Ioan Sportiv Box F.R. Box
4 Ancuța Vasile Mirela Sportivă Arte marțiale D.S.J. Iași
5 Andrei Petre Romeo Antrenor Navomodelism D.S.J. Constanța
6 Anghelescu Gheorghe Marian Medic I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
7 Anisim Policarp Iosif Sportiv Kaiac-Canoe C.S. Dinamo
8 Apostol Gheorghe Tiberiu Metodist Haltere F.R. Haltere
9 Atanasescu C. Emilia Renee Medic C.O.R. C.O.R.
10 Bâdiu Constantin Mircea Antrenor Lupte C.S. Nicolina Iași
11 Bălan Florin Adelin Arhitect A.N.S. A.N.S.
12 Barcan Vergil Doina Antrenor Canotaj C.S. Olimpia București
13 Băcioiu Ion Emilian Antrenor Tenis de masă F.R. Tenis de masă
14 Bădescu Alexandru Otilia Sportivă Tenis de masă F.R. Tenis de masă
15 Bădescu Ilie Hariton Antrenor Scrimă F.R. Scrimă
16 Băiaș - Ilie Sportiv Popice F.R. Popice
17 Bibire Constantin Mircea Antrenor Gimnastică C.S.M. Bacău
18 Bibire Dumitru Mariana Antrenoare Gimnastică C.S.M. Bacău
19 Bice Ioan Iuliu Sportiv Popice F.R. Popice
20 Bizim Mihai Alexandru Antrenor Atletism F.R. Atletism
21 Boboc Ion Constantin Dan Șef laborator I.N. Cercetare pentru Sport I.N.C.S.
22 Bodocan Dumitru Elena Antrenoare Kaiac C.S. Dinamo
23 Boia Anghel Marin Președinte C.S.S. Triumf București C.S.S. Triumf
24 Bora Constantin Teofil Medic C.S. Bacău C.S.M. Bacău
25 Bozga Gheorghe Gheorghe Antrenor Tenis de masă F.R. Tenis de masă
26 Braileanu Mihai-Gheorghe Antrenor Judo F.R. Judo
27 Buliga Gheorghe Ion Secretar F.R. Atletism F.R. Atletism
28 But Alexandru Nicolae Secretar general F.R. Box F.R. Box
29 Butucaru Vasile Ion Antrenor Lupte C.S.M. Bacău
30 Calin Cornel Magdalena Sportivă Karate WKC F.R. Karate WKC
31 Caragată Gheorghe Maria Sportivă Popice F.R. Popice
32 Cariadi Teodor Liviu Medic I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
33 Catargiu Vespazian Ioan Sportiv Modelism D.S.J. Suceava
34 Catuna Ioan Anuța Sportivă Atletism F.R. Atletism
35 Călina Ion Constantin Antrenor Pentatlon modern C.S. Olimpia București
36 Câțean Aron Eugen Dumitru Antrenor Gimnastică C.S.M. Arad
37 Cioc Ioan Mihai Sportiv Judo C.S. Dinamo Brașov
38 Ciochina Radu Șerban Antrenor Atletism F.R. Atletism
39 Cipere Petre Dumitru Sportiv Box F.R. Box
40 Ciubucciu Tudorel Liliana Gabriela Sportivă Karate D.S.J. Galați
41 Ciucă Alexandru Constantin Sportiv Box F.R. Box
42 Cochela Pavel Cristian Alexandru Contabil șef C.S. Național Snagov A.N.S.
43 Cojocaru Ioan Dan Președinte C.S. Ceahlăul Piatra Neamț D.S.J. Neamț
44 Constantin Dumitru Ștefana Antrenor Atletism D.S.J. Galați
45 Constantinescu Alexandru Gabriel Secretar F.R. Atletism F.R. Atletism
46 Conu Traian Marius Secretar F.R. Modelism F.R. Modelism
47 Corbu Gheorghe Carol Sportiv Atletism F.R. Atletism
48 Corodan Nicolae Mariana Steluța Sportivă Natație C.S.M. Baia Mare
49 Costinescu Costică Corneliu Președinte S.C. Bacău C.S.M. Bacău
50 Costiniuc Emilian Corneliu Antrenor Navomodelism D.S.J. Constanța
51 Covaci Arcadie Ovidiu Antrenor Arte marțiale D.S.J. Iași
52 Covaci Constantin Constantin Ioan Sportiv Gimnastică C.S.M. Arad
53 Craciunescu Ion Florența Sportivă Atletism F.R. Atletism
54 Crișan V. Liviu Adrian Antrenor Carate WKC F.R. Karate WKC
55 Croitoru Costică Adrian Sportiv Judo C.S. Dinamo
56 Curta Aurel Neculai Aurel Secretar F.R. Atletism F.R. Atletism
57 Cutaș Ion Carmen Antrenor Canotaj C.S. Olimpia București
58 Cuțov Ilie Calistrat Sportiv Box F.R. Box
59 Dascălu Dan Claudia Dana Sportivă Arte marțiale D.S.J. Iași
60 David Vasile Petrea Antrenor Tir D.S.J. Brașov
61 Deleanu Ioan Irina Sportivă Gimnastică F.R.Gimnastică Ritmică
62 Diaconu Adrian Marcel Sportiv Box F.R. Box
63 Donescu Gheorghe Anghelache Sportiv Călărie F.R. Ecvestră
64 Draguleschi Anton Ion Sportiv Caiac F.R. Kaiac-Canoe
65 Drăguță M. Dumitru Președinte C.S. Chimia D.S.J. Râmnicu-Vâlcea
66 Dumitrașcu Cîrstea Ion Expert Sportiv C.S. Muscelul D.S.I. Argeș
67 Dumitrescu Ilie Aurel Sportiv Box F.R. Box
68 Dumitrescu Niculae Silviu Antrenor Atletism F.R. Atletism
69 Echimenco Procopie Mihai Antrenor Scrimă D.S.J. Constanța
70 Elena Gheorghe Ilie Antrenor Atletism F.R. Atletism
71 Enuța M. Danuț Antrenor Culturism D.S.J. Ilfov
72 Epuran M. Alexandru Director C.O.R. C.O.R.
73 Farkaș-Stamate Gheorghe Daniela Sportivă Karate D.S.J. Galați
74 Faur Ioan Teodor Președinte Club I.C.I.M. D.S.J. Arad
75 Făgărășan Olimpiu Mihail Victor Director C.S.S.I Constanța D.S.J. Constanța
76 Fiat Pavel Gheorghe Sportiv Box F.R. Box
77 Filimon Vasile Viorel Antrenor Tenis de masă D.S.J. Constanța
78 Florea Neculae Marius Antrenor Scrimă F.R. Scrimă
79 Fulger Ion Mircea Sportiv Box F.R. Box
80 Gaiu Gheorghe Gheorghe Constantin Medic C.S. Dinamo C.S. Dinamo
81 Gavril Marin Valentin Antrenor Canotaj D.S.J. Neamț
82 Georgescu Marian Mariana Medic I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
83 Gered Simion Zoltan Antrenor federal Scrimă F.R. Scrimă
84 Gheorghiu Ioan Laurențiu Antrenor Tenis de masă F.R. Tenis de masă
85 Gheorghiu Marin Doina Elena Psiholog I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
86 Gherculescu Ion Ștefan Medic C.S. Olimpia C.S. Olimpia București
87 Ghimpușan Gheorghe Marin Antrenor federal Scrimă F.R. Scrimă
88 Ghioroaie Ioan Adrian Antrenor Atletism F.R. Atletism
89 Gîrniță Ioan Gheorghe Antrenor Schi C.S. Dinamo Brașov
90 Gomboș Geza Attila Sportiv Arte marțiale D.S.J. Mureș
91 Gomboș Geza Geza Csaba Sportiv Arte marțiale D.S.J. Mureș
92 Grancea-Nanoveanu Victor Simona Medic I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
93 Grasu Ioan Lenuța Nicoleta Sportivă Atletism C.S. Dinamo
94 Grasu Romulus Costel Sportiv Atletism C.S. Dinamo
95 Grigore Nicolae Bondavali Antrenor Box F.R. Box
96 Grozescu Alexandru Emil Antrenor Atletism F.R. Atletism
97 Gruescu Pantilie Constantin Sportiv Box F.R. Box
98 Hadârca I. Gheorghe-Dragoș Expert C.O.R. C.O.R.
99 Halmagyi Samoilă Ioan Membru birou F.R. Scrimă F.R. Scrimă
100 Herea Constantin Florina Carmen Sportivă Natație C.S. Petrolul Ploiești
101 Horvath Dezideriu Attila Ladislau Antrenor Arte marțiale D.S.J. Mureș
102 Hosu Stefan Ilie Sportiv Popice F.R. Popice
103 Huidu Stefan Elena Sportivă Kaiac C.S. Dinamo
104 Iagăr Vasile Monica Sportivă Atletism C.S. Dinamo
105 Ilcu David Marieta Sportivă Atletism F.R. Atletism
106 Ion Mircea Mihai Nicolae Medic Scrimă F.R. Scrimă
107 Iordăchescu Voicu Eduard Director adjunct Muzeul Sportului A.N.S.
108 Kerekeș Ladislau Eva Sportivă Karate WKC F.R. Karate WKC
109 Keszeg Mihail Margareta Sportivă Atletism F.R. Atletism
110 Kovacs Ioan Ella Sportivă Atletism F.R. Atletism
111 Lamor Radu Mia Cercetător I.N. Cercetare pentru Sport I.N.C.S.
112 Lăpădațescu Mircea Ioan Codruța Sportivă Karate WKC F.R. Karate WKC
113 Lupu Stefan Nicolae Sportiv Popice F.R. Popice
114 Magyar Carol Geza Sportiv Kaiac F.R. Kaiac-Canoe
115 Manole Gheorghe Vasile Antrenor Șah D.S.J. Iași
116 Marc Ioan Gavril Sportiv Tenis C.S. Dinamo Brașov
117 Megelea Ion Gheorghe Sportiv Atletism D.S.J. Caraș-Severin
118 Miclea Aurel Robert Ionuț Sportiv Karate C.S. Petrolul Ploiești
119 Mihail Mihai Constantin Antrenor Atletism F.R. Atletism
120 Mihalca Francisc Eleonora Elena Sportivă Tenis de masă F.R. Tenis de masă
121 Mironescu Nicolae Mariana Expert A.N.S. A.N.S.
122 Mita Dumitru Petre Medic Scrimă F.R. Scrimă
123 Moldovan Tilea Leon Felicia Sportivă Atletism F.R. Atletism
124 Morariu Alexandru Silvestru Antrenor Modelism D.S.J. Suceava
125 Morcov Petre Stelică Sportiv Lupte F.R. Lupte
126 Moroita Vasile Ion Antrenor Box F.R. Box
127 Motoc Florin Alina Sportivă Șah D.S.J. Iași
128 Muntean N. Irina Nicoleta Sportivă Culturism D.S.J. Ilfov
129 Mușat Ion Cornel Sportiv Karate D.S.J. Galați
130 Năstac Andronache Alec Sportiv Box F.R. Box
131 Năstase Alexandru Marin Liliana Sportivă Atletism F.R. Atletism
132 Nedef S. Mihai Expert C.O.R. C.O.R.
133 Nedef S. Niculae Expert COR C.O.R.
134 Negriuc Mircea Cornel Director C.S. Național Snagov A.N.S.
135 Negura Constantin Iulia Sportivă Atletism F.R. Atletism
136 Neguțoiu Victor Constantin Antrenor Popice F.R. Popice
137 Nicolai Gheorghe Daniela Sportivă Gimnastică D.S.J. Constanța
138 Nicolai Ioan Remus Sportiv Gimnastică D.S.J. Constanța
139 Niculae Ion Constantin Sportiv Judo C.S. Dinamo
140 Nourescu Dumitru Constantin Antrenor Atletism F.R. Atletism
141 Olah Alexandru Eva Sportivă Tir D.S.J. Brașov
142 Olaru Ion Nuța Sportivă Atletism F.R. Atletism
143 Oprișan D. Virginia Inspector C.O.R. C.O.R.
144 Pană Platon Elena Sportivă Popice F.R. Popice
145 Paneth Iosif Farkas Antrenor Tenis de masă F.R. Tenis de masă
146 Pantelimon Mușunoi Ioan Oana Sportivă Atletism F.R. Atletism
147 Pavelescu Viorel Vasile Director C.S. Muscelul D.S.J. Argeș
148 Petrescu Dumitru Carmen Mihaela Medic I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
149 Petrica Petre Vasile Antrenor Modelism D.S.J. Constanța
150 Petrușca Dumitru Cornelia Sportivă Popice F.R. Popice
151 Pomacu Marin Cristina Sportivă Atletism F.R. Atletism
152 Ponoran Gheorghe Livia Antrenoare Gimnastică D.S.J. Bacău
153 Ponoran Ioan Toma Alexandru Antrenor Gimnastică D.S.J. Bacău
154 Pop I. Neculae Vasile Sportiv Volei D.S.J. Sibiu
155 Pop Stefan Antrenor Judo C.S. Dinamo Brașov
156 Popa IIie Mariana Economist A.N.S. A.N.S.
157 Popescu Gheorghe Irina Economist A.N.S. A.N.S.
158 Popescu Gheorghe Marian Sportiv Modelism D.S.J. Argeș
159 Popescu I. Georgeta Jurist C.O.R. C.O.R.
160 Popescu Ion Adrian Director C.S.N. "Nicolae Navasart" Snagov A.N.S.
161 Pufulete Ioan Elisabeta Medic I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
162 Radulescu Gheorghe Constantin Sportiv Popice F.R. Popice
163 Rotaru Bogoslov Ion Maria Sportivă Tenis de masă F.R. Tenis de masă
164 Rus Dumitru Traian Augustin Sportiv Arte marțiale D.S.J. Mureș
165 Rusu Neculai Mirela Iuliana Sportivă Gimnastică D.S.J. Constanța
166 Serafim Alexandru Dan Paraschiv Antrenor Atletism F.R. Atletism
167 Silvestru Minea Gheorghe Sportiv Popice F.R. Popice
168 Stef Nicolae Horia Antrenor Atletism F.R. Atletism
169 Stupineanu Teodor Ilie Cercetător I.N. Cercetare pentru Sport I.N.C.S.
170 Szemanyi Vasile Margareta Sportivă Popice D.S.J. Mureș
171 Szocs Solveig Crista Wilhelmine Sportivă Popice F.R. Popice
172 Șamanschi Teodor Leonid Medic I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
173 Șerbanescu Nicolae Nicolae-Ioan Director Muzeul Sportului A.N.S.
174 Șindrilaru Constantin Marcel Șef birou C.S. Dinamo C.S. Dinamo
175 Ștef Ioan Mihaela Ioana Sportivă Tenis de masă F.R. Tenis de masă
176 Toma Dumitru Sanda Sportivă Kaiac C.S. Dinamo
177 Torodoc Dumitru-Dorin Sportiv Modelism D.S.J. Suceava
178 Trandafir Constantin Elena Sportivă Popice F.R. Popice
179 Trofin Anghel Hristache Șef birou C.S. Dinamo C.S. Dinamo
180 Tudorache Florin Eugenia Carmen Antrenor Canotaj C.S. Olimpia București
181 Țăranu Gheorghe Ion Sportiv Lupte F.R. Lupte
182 Ungureanu Petru Sanda Șef serviciu A.N.S. A.N.S.
183 Veliciu Ioan Ioan Antrenor Atletism D.S.J. Constanța
184 Vlad Gheorghe Gheorghe Antrenor Box C.S. Câmpulung Muscel
185 Wallmen Alexandru Anca-Ioana Sportivă Karate F.R. Karate IKO2
186 Zabet - Beniamin Antrenor Kaiac F.R. Kaiac-Canoe
187 Zaldoi Marin Marin Antrenor Haltere F.R. Haltere
188 Zamfir Niculae Adriana Sportivă Tenis de masă F.R. Tenis de masă
189 Zarzu Mihai Ion Director Liceu L.P.S. Onești D.S.J. Bacău
190 Zorilă Rizea Ioan Director C.S.N. Bascov D.S.J. Arge

ANEXA Nr. 4*)

*) Anexa nr. 4 este reprodusă în facsimil.

MEDALIA MERITUL SPORTIV CLASA I

1 Abraham-Radu Mircea Gabriel Sportiv Volei D.S.J. Tulcea
2 Agache Emil Viorel Sportiv Oină F.R. Oină
3 Alaci Anton Adrian Antrenor Tir C.S. Dinamo
4 Albert Dănilă Elisabeta Sportivă Popice D.S.J. Mureș
5 Albu Pampiliu Petru Director C.S.S. Baia Mare D.S.J. Maramureș
6 Alexa Gheorghe Oliver Iuliu Sportiv Volei D.S.J. Maramureș
7 Alexandrescu Gheorghe Constantin Președinte F.R. Orientare F.R. Orientare
8 Alexandru Florea Marian Sportiv Box D.S.J. Călărași
9 Ambrus Ioan Ludovic Sportiv Box D.S.J. Mureș
10 Ambruș Gregoriu Francisc Sportiv Box F.R. Box
11 Anastase Gheorghe Apostol Antrenor Popice D.S.J. Galați
12 Andreica Emil Lazăr Sportiv Volei D.S.J. Maramureș
13 Anghelache Tudor Ștefana Sportivă Popice D.S.J. Galați
14 Angheliu Gheorghe Dan Asistent medical I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
15 Antal Ferenc Istvan Antrenor Hochei S.C. Miercurea Ciuc
16 Antal Gergely Gergely Elod Antrenor Hochei S.C. Miercurea Ciuc
17 Antal Șandor Asistent medical I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
18 Antimirescu Aurel Cătălin Remus Sportiv Popice D.S.J. Galați
19 Arbuzov Paul Adrian Sportiv Volei D.S.J. Maramureș
20 Ardel Vasile Vasile Sportiv Culturism C.S.M. Baia Mare
21 Ardeleanu Vasile Viorel Mihai Sportiv Oină F.R. Oină
22 Arghira Ion Anton Sportiv Lupte F.R. Lupte
23 Avădănii Gheorghe Elena Sportivă Handbal C.S. Remin Deva
24 Baban Costel Marian Sportiv Kaiac C.S. Dinamo
25 Baciu Alexandru Doina Victorița Sportivă Popice F.R. Popice
26 Badea Ilie Pavel Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
27 Bal Nicolae Ioana Carmen Sportivă Taekwondo F.R. Taekwondo
28 Ballo Jozsef Adalbert Medic Hochei S.C. Miercurea Ciuc
29 Barbu Constantin Ioan Sportiv Fotbal D.S.J. Argeș
30 Barbu Mustața Nicolae Adriana Sportivă Atletism F.R. Atletism
31 Barbu Stefan Valentin Sportiv Box F.R. Box
32 Barta Sandor Csaba Antrenor Hochei S.C. Miercurea Ciuc
33 Bartha Emeric Ilona Sportivă Popice D.S.J. Mureș
34 Basa Ioan Ioan Sportiv Hochei D.S.J. Harghita
35 Bașa Alexandru Costel Antrenor Kaiac-Canoe D.S.J. Maramureș
36 Băcăoanu - Elena Sportivă Aeronautică F.R. Aeronautică
37 Belu Marin Ion Sportiv Handbal D.S.J. Maramureș
38 Benghea Dănuț Daniel Sportiv Oină F.R. Oină
39 Bica - Dănuț Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
40 Bican Șt. Georgeta Marcela Cercetător I.N. Cercetare pentru Sport I.N.C.S.
41 Bițucă Ioan Iulian Antrenor Scrimă F.R. Scrimă
42 Bîrluț Constantin Florin Viorel Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
43 Boca Gheorghe Viorica Sportivă Baschet D.S.J. Bihor
44 Boerencu Serghei Vladimir Președinte Club Deltacons D.S.J. Tulcea
45 Boghean Vasile Gheorghe Antrenor Atletism F.R. Atletism
46 Boldici Alexandru Gabriel Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
47 Bonta Simion Elisabeta Sportivă Popice D.S.J. Mureș
48 Boronschi Ion Claudia Sportivă Handbal C.S. Remin Deva
49 Botea Petru Marius Mihai Sportiv Volei D.S.J. Maramureș
50 Botezan Aurel Mihaela Sportivă Atletism F.R. Atletism
51 Botezatu Gheorghe Viorica Sportivă Popice D.S.J. Brașov
52 Botilă Constantin Mihai Sportiv Lupte F.R. Lupte
53 Brașoveanu Ion Maria Sportivă Popice D.S.J. Galați
54 Brezuica Mihai Daniel Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
55 Broștianu Gheorghe Gheorghe Sportiv Lupte F.R. Lupte
56 Bucă Ioan Mircea Antrenor Handbal D.S.J. Brașov
57 Buhăescu Romulus Valentin Aurel Sportiv Karate D.S.J. Galați
58 Buia Ion Aura Sportivă Atletism F.R. Atletism
59 Bujor Alexandru Aurel Inginer C.S. Național Snagov A.N.S.
60 Bului Vasile Grecu Costel Sorin Sportiv Oină F.R. Oină
61 Bura Alexandru Ion Antrenor Atletism F.R. Atletism
62 Burluc Ionel Oana Diana Psiholog I.N. Cercetare pentru Sport I.N.C.S.
63 Butu - Emil Sportiv Lupte F.R. Lupte
64 Buzoianu Emil Bogdan Sportiv Radioamatorism D.S.J. Neamț
65 Cadinoiu Mihai Sportiv Popice D.S.J. Galați
66 Calciu Constantin Alexandru Referent A.N.S. A.N.S.
67 Cărăbăț S. Mircea Expert C.O.R. C.O.R.
68 Caraivan Oprea Pctruța Antrenoare Gimnastică D.S.J. Constanța
69 Cârțu Marin Sorin Antrenor Fotbal F.R. Fotbal
70 Cașcaval Ioan Constautin-Ioan Sportiv Arte marțiale D.S.J. Iași
71 Călina Ion Orlando Antrenor Karate C.S. Olimpia București
72 Cărare Toader Petrică Sportiv Lupte F.R. Lupte
73 Cătinean Petru Dorina Sportivă Atletism F.R. Atletism
74 Ceaușilă - Gheorghe Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
75 Ceaușu Gheorghe Alexandru Bogdan Sportiv Kaiac C.S. Dinamo
76 Cercel Ion Sportiv Popice D.S.J. Galați
77 Cernău Florian Petre Sportiv Lupte F.R. Lupte
78 Cheșcu Ion Marius Sportiv Navomodele C.S.M. Bacău
79 Chețan Teodor Minodora Sportivă Popice D.S.J. Mureș
80 Chidu Petre Tudorița Sportivă Atletism F.R. Atletism
81 Chirilă Alexandru Alexandru Antrenor Karate F.R. Karate IKO2
82 Chirilă Stanescu Ilie Mariana Sportivă Atletism F.R. Atletism
83 Chivăr Gheorghe Gheorghe Sportiv Box F.R. Box
84 Chvatal Francisc Ilona Sportivă Baschet D.S.J. Bihor
85 Cioacă Florea Fane Antrenor Fotbal F.R. Fotbal
86 Ciobotaru Ion Dumitru Sportiv Box F.R. Box
87 Ciortea Iacob Aurel Ilie Metodist Scrimă F.R. Scrimă
83 Ciosu Gheorghe Mitică Emilia Sportivă Tenis de masă F.R. Tenis de masă
89 Ciubucciu Gherasim Marius Sportiv Karate D.S.J. Galați
90 Ciurea Ghoeorghe Gheorghe Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
91 Cîrlan Constantin Daniela Sportivă Atletism F.R. Atletism
92 Cobârzan Gheorghe Gheorghe Antrenor Tenis de masă F.R. Tenis de masă
93 Coca Dumitru Pavlic Alexandru Sportiv Modelism D.S.J. Suceava
94 Cojocaru Constantin Victor Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
95 Coman Tudor Lucian Sportiv Lupte C.S. Câmpulung Muscel
96 Constandache Ilie Cristina Sportivă Aeronautică F.R. Aeronautică
97 Constantin Drăgan Mircea Sportiv Lupte F.R. Lupte
98 Constautinescu Alexandru Traian Antrenor Baschet D.S.J. Bihor
99 Constantinescu Traian Adriana Sportivă Baschet D.S.J. Bihor
100 Costache Gheorghe Adrian Bogdan Sportiv Volei D.S.J. Tulcea
101 Costara Atanasie Cristiana Rodica Antrenoare Gimnastică D.S.J. Constanța
102 Costea Tudor Leodor Danuț Sportiv Rugby C.S. Steaua
103 Costeschi Nicolae Ionel Medic I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
104 Costraș Dumitru Dorin Sportiv Polo C.S. Crișul Oradea
105 Covaliu Gheorghe Clara-Irina Sportivă Scrimă F.R. Scrimă
106 Cozinaciuc Alexandru Dragoș Antrenor Karate C.S. Olimpia București
107 Craioveanu - Gheorghe Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
108 Crăciun Cosmin Sportiv Popice D.S.J. Galați
109 Crăciun Nicolae Nicolae Antrenor Karate WKC F.R. Karate WKC
110 Cristescu Florea-Silvian Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
111 Crișan Alexandru Doru Antrenor Atletism F.R. Atletism
112 Crișan Ștefan Ștefan Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
113 Cucereanu Ștefan Waldemar Sportiv Box D.S.J. Alba
114 Curtean G. Daciana Carmen Sportivă Handbal C.S. Remin Deva
115 Curuzan Corneli Fedot Vasile Sportiv Kaiac F.R. Kaiac-Canoe
116 Dalya Ioan Gizella Sportivă Popice D.S.J. Mureș
117 Danciu Paul Manona Adriana Sportivă Karate C.S. Petrolul Ploiești
118 Deac Constantin Gica Antrenoare Natație C.S.M. Pitești
119 Deselnicu Petre Lelia Sportivă Atletism F.R. Atletism
120 Diac Pavel Nicoleta Inspector A.N.S. A.N.S.
121 Diaconescu Diți Iosif Maria Sportivă Atletism F.R. Atletism
122 Dobrescu Pavel Ion Bogdan Sportiv Box F.R. Box
123 Dosaru Ion Cătălina Dadiana Sportivă Karate C.S. Petrolul Ploiești
124 Dragne Ion Paul Sportiv Oină F.R. Oină
125 Dragoescu Petre Petru Sportiv Atletism F.R. Atletism
126 Drăghici Toma Constantin Antrenor Box F.R. Box
127 Dudan Ilie Ion Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
128 Dudaș Iuliu Ana-Maria Sportivă Baschet D.S.J. Bihor
129 Duka Ferenz Tilda Sportivă Popice F.R. Popice
130 Dulica Nicolaie Ion Sportiv Lupte F.R. Lupte
131 Dumitrescu Veronel Vincențiu Robert Sportiv Volei D.S.J. Tulcea
132 Dumitru Costică Petrică Armurier Scrimă F.R. Scrimă
133 Elekeș Bela Ștefan Levente Sportiv Hochei S.C. Miercurea Ciuc
134 Enache Dumitru Ion Sportiv Lupte F.R. Lupte
135 Enciu Stoica Lazăr Secretar general F.R. Hochei pe iarbă F.R. Hochei pe iarbă
136 Fântâneanu G. Ion Valentin Emanuel Director C.O.R. COR
137 Faur Fănel-Vasile Cristian Sportiv Modelism C.S.M. Arad
138 Faur Ladislau Fănel-Vasile Antrenor Modelism C.S.M. Arad
139 Fărcuța Dumitru Emil Sportiv Polo C.S. Crișul Oradea
140 Feraru Aristide Miliaela Referent A.N.S. A.N.S.
141 Fidatov Osim Elena Sportivă Atletism F.R. Atletism
142 Folea Burgard Ion Maria Sportivă Tenis de masă F.R. Tenis de masă
143 Fron Petre Danuț Antrenor Haltere C.S. Nicolina Iași
144 Gabor Pavel Ion Sportiv Lupte F.R. Lupte
145 Gal Gyula Sandor Antrenor Hochei S.C. Miercurea Ciuc
146 Gâlmeanu Ion Constantin Răzvan Sportiv Oină F.R. Oină
147 Garofeanu Gheorghe Liviu Sportiv Polo C.S. Crișul Oradea
148 Gavril Gherca Isidor Mirela Sportivă Aeronautică F.R. Aeronautică
149 Gazibara Octavian Georgeta Sportivă Atletism F.R. Atletism
150 Georgescu Alexandru Ana Maria Referent A.N.S. A.N.S.
151 Gheorghe Traian Constantin Președinte F.R. Yachting F.R. Yachting
152 Gheorghițoaia Mihai Antonia-Catalina Sportivă Scrimă F.R. Scrimă
153 Gherasim Tecuță Octavian Alina Sportivă Atletism F.R. Atletism
154 Ghipu Stefan Gheorghe Sportiv Atletism F.R. Atletism
155 Giurgiucă Emil Dorin Sportiv Tenis de masă F.R. Tenis de masa
156 Gîrleșteanu Ion Cătălin Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
157 Gogîrlea Dumitru Luminița Sportivă Atletism F.R. Atletism
158 Gontariu Viorel Adrian Radu Sportiv Volei D.S.J. Tulcea
159 Gordan Ioan Corneliu Sportiv Polo C.S. Crișul Oradea
160 Goron Ianos-Sabin Dan Sorin Constantin Antrenor Taekwondo D.S.J. Maramureș
161 Grigorescu Mihai Ion Sportiv Popice D.S.J. Galați
162 Guță Partenie Adriana Sportivă Karate D.S.J. Bistrița-Năsăud
163 Halagian Krikor Florian Antrenor Fotbal D.S.J. Argeș
164 Hanga Mihai Mihai Antrenor Karate WKC F.R. Karate WKC
165 Haralambie Gavrilesca D. Vlad Medic Bob I.N.M.S.
166 Hențiu Mircea Violina Sportivă Handbal C.S. Remin Deva
167 Herțea Dumitra Sorin Sportiv Lupte F.R. Lupte
168 Hosu-Adriana Sportivă Box C.S.M. Baia Mare
169 Hozo Emeric Levente Sportiv Hochei S.C. Miercurea Ciuc
170 Iacob Anton Antoaneta Sportivă Atletism F.R. Atletism
171 Iagăr Buhăianu Ion Elena Sportivă Atletism F.R. Atletism
172 Ianko Andrjei Andrjei Sportiv Lupte F.R. Lupte
173 Iavu Dalban Alexandru Mărgărit Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
174 Ieremciuc Gheorghe Ion Sportiv Lupte F.R. Lupte
175 Ilaș Cornl Sebastian-Marius Antrenor Karate F.R. Karate IKO2
176 Ilieș Dorel Sergiu Alin Sportiv Volei D.S.J. Tulcea
177 Iloc Casandra Vasile Cristina Sportivă Atletism F.R. Atletism
178 Incze Zoltan Szilard Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
179 Ioan Camil Șerban Sportiv Atletism F.R. Atletism
180 Ioana Alexandru Viorel Sportiv Box C.S. Câmpulung Muscel
181 Ion Anton Grigore Niculina Administrator C.S. Național Snagov A.N.S.
182 Ionicescu Aurel Marius Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
183 Iordache Petrache Gheorghe Secretar F.R. Tenis de masă F.R. Tenis de masă
184 Iordanescu Nicolae Ionel Antrenor Aeronautică F.R. Aeronautică
185 Iosif Ion Laurențiu-Cristian Sportiv Volei D.S.J. Tulcea
186 Iuhos Marton Iosif Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
187 Ivan Iuliu Fejer Sportiv Polo C.S. Crișul Oradea
188 Ivanov Petru Ioan Antrenor Volei D.S.J. Tulcea
189 Ivănescu A. Paul Antrenor Schi D.S.J. Brașov
190 Jianu Florin Gheorghe Daniel Referent A.N.S. A.N.S.
191 Jianu Ion Cristinel Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
192 Junghiatu Florea Mitica Sportivă Atletism F.R. Atletism
193 Karaiosifoglu Iosif Leonidas Sportiv Atletism F.R. Atletism
194 Kertesz Zoltan Zoltan Atiila Sportiv Hochei S.C. Miercurea Ciuc
195 Korca Engzilel Aryan Sportiv Volei D.S.J. Maramureș
196 Kosa Geza Endre Sportiv Hochei S.C. Miercurea Ciuc
197 Kovacs Zoltan Zoltan Erik Sportiv Volei D.S.J. Tulcea
198 Kuki Adalbert Adalbert Petru Sportiv Scrimă F.R. Scrimă
199 Lazăr Ioan Romeo Sportiv Oină F.R. Oină
200 Lazăr Vasile Georgeta Sportivă Atletism D.S.J. Galați
201 Lăcătuș Nicolae Adrian Antrenor Box F.R. Box
202 Lăpușan Ioan Nicu Antrenor Atletism F.R. Atletism
203 Lâzărescu Dumitru Dan Președinte S.C. Miercurea Ciuc S.C. Miercurea Ciuc
204 Leitner Adriana Maria Sportivă Baschet D.S.J. Bihor
205 Leszay Andrei Magdalena Sportivă Tenis de masă F.R. Tenis de masă
206 Ligor Simedre Nichifor Antrenor Atletism F.R. Atletism
207 Luca Chirică Ion Sportiv Kaiac F.R. Kaiac-Canoe
208 Lungu Virgil Florin Antrenor Karate WKC F.R. Karate WKC
209 Macicasan Nicolae Marius Vasile Sportiv Volei D.S.J. Tulcea
210 Man Iosif Gheorghe Antrenor Box C.S.M. Baia Mare
211 Manoli Andone Lica Sportivă Popice D.S.J. Galați
212 Manos Mihail Mihaela Cristina Antrenoare Gimnastică F.R. Gimnastică Ritmică
213 Marcuț Radu-Ioan Mihaela Sportivă Box C.S.M. Baia Mare
214 Marinescu Ilie Emil Antrenor Tir C.S.M. Baia Mare
215 Mariș Ioan Ioana Sportivă Taekwondo D.S.J. Maramureș
216 Mateescu Vasile Rodica Sportivă Atletism F.R. Atletism
217 Matei Gheorghe Sorin Sportiv Atletism F.R. Atletism
218 Matei Marin Petre Sportiv Oină F.R. Oină
219 Mavrodinescu Cornel Florin Răzvan Sportiv Karate D.S.J. Galați
220 Mazilu Grosu Alexandru Cristina Sportivă Atletism F.R. Atletism
221 Măerean Pavel Alina Maria Sportivă Handbal C.S. Remin Deva
222 Mănăilă Gheorghe Vasile Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
223 Mezey Emeric Emeric Petru Președinte S.C. Miercurea Ciuc S.C. Miercurea Ciuc
224 Mihai Gheorghe Cristian Secretar federal F.R. Scrimă F.R. Scrimă
225 Mihăilescu Ovidiu Cristian Ovidiu Sportiv Culturism D.S.J. Constanța
226 Miron Mircea Corneliu Sportiv Arte marțiale D.S.J. Iași
227 Miron Valeriu Marcel Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
228 Mișcă E. Florin Șef serviciu C.O.R. COR
229 Mitrița - Dumitru Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
230 Mogoșanu Aurel Daniel Emil Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
231 Moja Petru Petru Sportiv Culturism C.S.M. Baia Mare
232 Moldovan Marin Dumitru Sportiv Oină F.R. Oină
233 Moldoveanu Alin Sportiv Tir C S Dinamo
234 Moreșanu M. Dumitru Mihai Asistent medical I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
235 Moroianu Nicolae Adrian Liviu Sportiv Volei D.S.J. Maramureș
236 Moroșanu Marcel Angela Sportivă Atletism F.R. Atletism
237 Moruzov Veniamin Mihai Antrenor Atletism F.R. Atletism
238 Moț Constantin Marian Sportiv Rugby C.S.A. Steaua
239 Muja Sever Liviu-Ion Medic Fotbal F.R. Fotbal
240 Muntean Gergely Daniela Sportivă Popice F.R. Popice
241 Munteanu Gheorghe Aura Andreea Sportivă Gimnastică D.S.J. Constanța
242 Munteanu Vasile Marioara Sportivă Haltere F.R. Haltere
243 Mureșan Antoniu Monica Sportivă Culturism C.S.M. Baia Mare
244 Muși Nicolae Dumitru Antrenor Handbal D.S.J. Constanța
245 Naca Mihail Vasile Antrenor Rugby D.S.J. Constanța
246 Naszodi Alexandru Iosif Sportiv Popice D.S.J. Maramureș
247 Năstase Dobre Cătălin Sportiv Oină F.R. Oină
248 Neacșu Stanciu Cornelia Referent A.N.S. A.N.S.
249 Neagoe Dinică Eugen Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
250 Neagu Vasile Aurel Sportiv Lupte F.R. Lupte
251 Nechifor Adrian Roxana Simona Sportivă Taekwondo F.R. Taekwondo
252 Negrila Andrei Nicolae Antrenor Fotbal F.R. Fotbal
253 Nicoara Alexandru Alexandru Mihai Referent D.S.J. Maramureș D.S.J. Maramureș
254 Nicolau Mihai Cristina Sportivă Atletism F.R. Atletism
255 Nicolau Pavel Elena Referent A.N.S. A.N.S.
256 Niculescu Emil Teodor Nicolae Antrenor Box F.R. Box
257 Niculescu Ioan Adriana Sportivă Baschet D.S.J. Bihor
258 Nițulescu Dumitru Ionel Vicepreședinte U. Craiova F.R. Fotbal
259 Oanță Ariton Iolanda Sportivă Atletism F.R. Atletism
260 Obreja Sofron Rudel Sportiv Box F.R. Box
261 Olaru Petre Ion Sportiv Fotbal F R. Fotbal
262 Oltean Gheorghe Marius Antrenor Taekwondo F.R. Taekwondo
263 Oprescu Isidor Cosmin Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
264 Paisa Gheorghe Gheorghe Antrenor Radioamatorism D.S.J. Neamț
265 Panait Nicolae Marian Antrenor Aeronautică F.R. Aeronautică
266 Pastiu Gheorghe Nicolae Antrenor Box D.S.J. Alba
267 Patrascu Ovidiu Iulian Sportiv Karate C.S. Petrolul Ploiești
268 Pavel Nicolae Marian Sportiv Volei D.S.J. Tulcea
269 Păcurar Romol Alin Romulus Sportiv Lupte D.S.J. Mureș
270 Păncescu Nicu Ioan Sportiv Popice D.S.J. Galați
271 Păsărică Florea Nicolae Sportiv Oină F.R. Oină
272 Pătroiescu Stelian Andreea Eugenia Sportivă Taekwondo F.R. Taekwondo
273 Pelei Constantin Andreea Sportivă Scrimă F.R. Scrimă
274 Petcu Vasile Sorin Sportiv Kaiac F.R. Kaiac-Canoe
275 Peter Iosif Szabolcs Sportiv Hochei S.C. Miercurea Ciuc
276 Petrașcu Aurel Aurel-Nicolae Inspector D.S.J. Brașov D.S.J. Brașov
277 Petre Vasile Romeo Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
278 Petrescu Bran Ion Daniela Sportivă Atletism F.R. Atletism
279 Petrescu Cristofor Iulian Sportiv Oină F.R. Oină
280 Petretchi Vasile Vasile Sportiv Volei D.S.J. Maramureș
281 Petruț Valeriu Grigore Antrenor Karate D.S.J. Maramureș
282 Pigulea Marcel Ion Adrian Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
283 Pilaf Constantin-Carmen Sportivă Popice D.S.J. Galați
284 Pinter Ștefan Francisc Robert Doru Sportiv Natație C.S.M. Baia Mare
285 Pîrcălabu Dumitru-Marin Sportiv Lupte F.R. Lupte
286 Poalelungi Costică Petrică Sportiv Lupte D.S.J. Galați
287 Podeanu Mircea Dan Antrenor Scrimă F.R. Scrimă
288 Pogăgean Nicolae Mihaela Sportivă Atletism F.R. Atletism
289 Pometcu Gheorghe Vasilica Sportivă Popice F.R. Popice
290 Pometcu Ion Radu Gabriel Antrenor Box F.R. Box
291 Pop Alexandru Sorin Sportiv Volei D.S.J. Maramureș
292 Pop Emil Oana Valentina Sportivă Handbal C.S. Remin Deva
293 Pop Gheorghe Gheorghe Sportiv Tir C.S.M. Arad
294 Pop Ilie Elena Sportivă Baschet D.S.J. Bihor
295 Pop Vlaicu Vlad Sportiv Taekwondo D.S.J. Maramureș
296 Popa Popescu Alexandru Cornelia Sportivă Atletism F.R. Atletism
297 Popescu Florin Gheorghe Marcel Președinte U. Craiova F.R. Fotbal
298 Popescu Ion Valerica Sportivă Aeronautică F.R. Aeronautică
299 Popescu Ionel Mihaela Medic Scrimă F.R. Scrimă
300 Popescu Radu Eugen Antrenor Atletism F.R. Atletism
301 Popescu Ștefan Mihail Adrian Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
302 Popovici Ion Gheorghe Sportiv Lupte F.R. Lupte
303 Popp Leonthi Leontin Sportiv Popice F.R. Popice
304 Potea Ion Gheorghe Antrenor Box C.S. Olimpia București
305 Prakab Stefan Carol Gabor Janos Antrenor Hochei S.C. Miercurea Ciuc
306 Pricop Dumitru Radu Sportiv Volei D.S.J. Maramureș
307 Primea - Florin Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
308 Râcu Ioan Cristina Referent A.N.S. A.N.S.
309 Radu Ion Maria Sportivă Atletism F.R. Atletism
310 Rakos Vasile Stefan Sportiv Popice D.S.J. Maramureș
311 Râșniță Lucian Antrenor Handbal D.S.J. Constanța
312 Raț Ioan Petre Sportiv Polo C.S. Crișul Oradea
313 Riedll Eugenie Frent Administrator C.S. Național Snagov A.N.S.
314 Rîpanu Constantin Alina Sportivă Atletism F.R. Atletism
315 Rîșco Grigore Claudiu Sportiv Box D.S.J. Maramureș
316 Roșu Gherase Mircea Antrenor Haltere D.S.J. Constanța
317 Rugină Ioan Gheorghe Antrenor Atletism F.R. Atletism
318 Ruicu Octavian Otilia Sportivă Atletism F.R. Atletism
319 Rus Anton Maria Sportivă Atletism F.R. Atletism
320 Safta Teodor Anca Sportivă Atletism F.R. Atletism
321 Sângeorzan Ioan Radu Ioan Antrenor Karate D.S.J. Bistrița-Năsăud
322 Saranciuc Dumitru Mugur Dan Antrenor Haltere D.S.J. Bistrița-Năsăud
323 Sarucan Vasile Vasile Sportiv Atletism F.R. Atletism
324 Savu Valerian Gheorghe Sportiv Lupte F.R. Lupte
325 Săndoi Gheorghe Emil Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
326 Seres Ferec Șandor Sportiv Popice F.R. Popice
327 Severfi Cornel Laura Elena Sportivă Karate C.S. Petrolul Ploiești
328 Silagyi Vasile Vasile Sportiv Popice D.S.J. Maramureș
329 Simon (Popescu) Mihai Mirela Sportivă Gimnastică D.S.J. Constanța
330 Simon Iosif Rudolf Sportiv Hochei S.C. Miercurea Ciuc
331 Slavic Bronislav Marian Sportiv Natație C.S.M. Baia Mare
332 Soroceanu Andrei Viorel Antrenor Box C.S. Voința Iași
333 Spatacean Ioan Mircea Antrenor Volei D.S.J. Tulcea
334 Spătărelu Ion Mariana Consilier A.N.S. A.N.S.
335 Spiridon Mihai Valeriu Sportiv Oină F.R. Oină
336 Spînu Gheorghe Cristiana Antrenoare Gimnastică D.S.I. Constanța
337 Stanef Mihai Constantin Sportiv Box F.R. Box
338 Stanga Constantin Ovidiu Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
339 State Aurel Georgeta Sportivă Atletism F.R. Atletism
340 Stef Iovan Claudia Sportivă Atletism F.R. Atletism
341 Stîngu Adam Ștefan Sportiv Lupte F.R. Lupte
342 Stoica Claudiu-Constantin Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
343 Stoica Marin Ștefan Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
344 Stoiciu Petre Gheorghe Sportiv Lupte F.R. Lupte
345 Stroie Gheorghe Alexandru Director Club Deltacons D.S.J. Tulcea
346 Suciu Gheorghe Dorel-Georgel Secretar general F.R. Karate WKC F.R. Karate WKC
347 Sudureac Avram Petra Sportiv Lupte F.R. Lupte
348 Szabo Ioan Ecaterina Sportivă Baschet D.S.J. Bihor
349 Szabo Iosif Iosif Antrenor Culturism C.S.M. Baia Mare
350 Szabo Sigisnumd Zoltan Antrenor Atletism F.R. Atletism
351 Szasz Iosif Ildiko Sportivă Popice D.S.J. Mureș
352 Szocs Alexe Stefan Szabolcs Sportiv Hochei S.C. Miercurea Ciuc
353 Șanta Moise Carol Antrenor Atletism F.R. Atletism
354 Șerdean Ioan Aurelia Sportivă Popice D.S.J. Mureș
355 Talpoș Vasile Luminița Sportivă Atletism F.R. Atletism
356 Tanko Gabor Szabolcs Attila Sportiv Hochei S.C. Miercurea Ciuc
357 Tarcsi Lajos Andras Antrenor Hochei pe iarbă D.S.J. Harghita
358 Tăbăcaru Toader Elena Sportivă Popice D.S.J. Galați
359 Tămăduianu Gheorghe Claudiu Sportiv Lupte F.R. Lupte
360 Tămășanu Constantin Ionel Antrenor Atletism F.R. Atletism
361 Tănase Naum Tănase Antrenor Volei D.S.J. Brașov
362 Tănăsescu Constantin Răzvan George Sportiv Volei D.S.J. Tulcea
363 Tătaru S. Dragoș - Robert Șef serviciu C.O.R. C.O.R.
364 Teotoc Ion Eugen Traian Sportiv Volei D.S.J. Tulcea
365 Ticu Alexandru Aurelia Contabil șef C.S. Național "Nicolae Navasart" București A.N.S.
366 Timofte Dumitru Ștefan Sportiv Karate-Do D.S.J. Iași
367 Tițoiu Eugen Constantin Sportiv Box C.S. Dinamo
368 Toboc Emilian Horia Sportiv Atletism C.S.A. Steaua
369 Todea Gheorghe Maria Sportivă Popice D.S.J. Mureș
370 Tomescu Dita Ion Constantina Sportivă Atletism F.R. Atletism
371 Toncean Florea Genina Florii Sportivă Handbal C.S. Remin Deva
372 Torcea Gheorghe Costel Sportiv Culturism D.S.J. Constanța
373 Trandafir Ion George Romeo Sportiv Karate C.S. Petrolul Ploiești
374 Trandafir Petre Daniela Sportivă Gimnastică D.S.J. Vrancea
375 Tripa Ferenc Arpad, Ferenc Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
376 Tudor Ion Bogdan Sportiv Atletism F.R. Atletism
377 Tudorie Marin Bebe Sportiv Popice D.S.J. Galați
378 Tudose Dănuț Lucian Sportiv Oină F.R. Oină
379 Tușa Laurențiu Paul Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
380 Țăruș Ion Bogdan Sportiv Atletism F.R. Atletism
381 Țigănaș Gavril Vasile Antrenor Lupte C.S. Nicolina Iași
382 Ungureanu Gheorghe Costel Sportiv Arte marțiale D.S.J. Iași
383 Ungureauu Ion Mihaela Diana Sportivă Box C.S. Câmpulung Muscel
384 Ungureanu Traian Andreea Sportivă Taekwondo F.R. Taekwondo
385 Ursu Andrei Marcel Sportiv Oină F.R. Oină
386 Uță Ilie Constantin Sportiv Lupte F.R. Lupte
387 Vâjială M. Ileana Cercetător I.N. Cercetare pentru Sport I.N.C.S.
388 Vasilache Stefan Stefan Sportiv Atletism F.R. Atletism
389 Vasile Petre Antoniu Sportiv Box F.R. Box
390 Vasile Traian Angelica Sportivă Popice D.S.J. Galați
391 Vasilescu Ion Laura Nicoleta Sportivă Handbal C.S. Remin Deva
392 Văduvoiu Vasile Dumitru Antrenor Atletism D.S.J. Galați
393 Văidean Gheorghe Petra Sportivă Atletism F.R. Atletism
394 Vieru Ștefan Ioan Lucian Sportiv Atletism F.R. Atletism
395 Vișan I. Florina Sportivă Culturism D.S.J. Ilfov
396 Vlad Dumitru Grigore Antrenor Box D.S.J. Maramureș
397 Voicilaș Nicolae Constantin Antrenor Box F.R. Box
398 Vulc Iacob Ioan Mircea Antrenor Baschet C.S.U. Sibiu
399 Vulpeș Ioan Florica Sportivă Kaiac C.S. Dinamo
400 Zaharioaia Vasile Petre Antrenor Modelism C.S.M. Bacău
401 Zainea Neculae Marian Sportiv Oină F.R. Oină
402 Zamfir Dumitru Nicolaie Sportiv Lupte F.R. Lupte
403 Zamfir Spiridon Nicolae Sportiv Fotbal F.R. Fotbal
404 Ziguli Gheorghe Georgel Antrenor Baschet D.S.J. Argeș
405 Zvinca Irimia Ana Maria Sportivă Culturism D.S.J. Constant

ANEXA Nr. 5*)

*) Anexa nr. 5 este reprodusă în facsimil.

MEDALIA MERITUL SPORTIV CLASA A II-A

1 Agoston Mihai Tiberiu Sportiv Atletism D.S.J. Galați
2 Alba Ion Mihai Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
3 Andraș Csaba Eugen Robert Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
4 Andrei I. Carmen Manuela Tehnician Cercetare I.N.C.S.
5 Andronic Ioan Dima Sportiv Lupte D.S.J. Călărași
6 Angelescu Constantin Liviu Nicolae Sportiv Scrimă F.R. Scrimă
7 Antal Zsolt Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
8 Antipov Hristache Daniela Sportivă Atletism D.S.J. Galați
9 Anton Constantin Constantin Antrenor Box F.R. Box
10 Anton Stefan Doina Antrenoare Atletism C.S.M. Pitești
11 Anton Stelian Adina Sportivă Atletism C.S.M. Pitești
12 Apostol Ioan Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
13 Aslan Ioan Diana Manuela Tehnician Cercetare I.N.C.S.
14 Avram Iancu Gabriel Mihai Antrenor Atletism D.S.J. Alba
15 Badescu Ioan-Florin Delia Antrenoare Atletism F.R. Atletism
16 Badu Vasile Adrian Antrenor Tenis C.S. Dinamo Brașov
17 Bălan Gheorghe Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
18 Balazs Zsolt Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
19 Ballai Ștefan-Alexandru Sportiv Lupte D.S.J. Mureș
20 Barbu Mihai Augustin Antrenor Atletism F.R. Atletism
21 Barbu Traian Cleofila Asistent medical I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
22 Bejenariu Vasile Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
23 Beșa Ioan Simion Sportiv Schi C.S. Dinamo Brașov
24 Betini Angelo Mihai Ioan Dan Antrenor Atletism C.S.M. Pitești
25 Bidian Teodor Teodor Antrenor Atletism F.R. Atletism
26 Bîc C. Ovidiu Cornel Expert COR C.O.R
27 Blaj Nicolae Ioan Marian Sportiv Schi C.S. Dinamo Brașov
28 Boitiș Gavrilă Ioan Sportiv Schi C.S. Dinamo Brașov
29 Bolbose Andreiu Dragoș-Gabriel Sportiv Atletism C.S. Dinamo
30 Bordea Adrian Ana-Maria Sportivă Atletism D.S.J. Călărași
31 Borzasi Desideriu Desideriu Antrenor Taekwondo F.R. Taekwondo
32 Botgros Dumitru-Ilie Președinte club sportiv Minerul Aninoasa Hunedoara
33 Brânzei Mihai Neculai Antrenor Box C.S. CFR Iași
34 Bucurescu Ion Ion Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
35 Bulbuc Anton Marian Sportiv Schi C.S. Dinamo Brașov
36 Bunescu Ion Mihai Antrenor Atletism F.R. Atletism
37 Cacina Vasile Adina Sportivă Schi C.S. Dinamo Brașov
38 Casetti Mihai Mirela Angelica Sportivă Baschet D.S.J. Bihor
39 Cherecheș Virgil Ruxanda Sportivă Natație D.S.J. Sibiu
40 Ciorba Attila Arpad Sportiv Tir C.S.M. Baia Mare
41 Ciortan Dumitru Leontin Sportiv Navomodelism D.S.J. Hunedoara
42 Cîmpean Marian Norica Sportivă Atletism D.S.J. Alba
43 Cîrjaliu I. Valeria Antrenoare Kaiac-Canoe D.S.J. Constanța
44 Condruț Tudor Marioara Electronist Cercetare I.N.C.S.
45 Constantin N. Ionelia Șef cabinet COR C.O.R.
46 Constantinescu Ion Alexandra Sportivă Natație D.S.J. Sibiu
47 Coroja Marin Valentin Antrenor Atletism C.S.M. Pitești
48 Cosac Marin George Antrenor Tenis C.S. Dinamo Brașov
49 Costea Ioan Iacob Mircea Sportiv Atletism C.S.M. Pitești
50 Costiu A.O. Sorina Francisca Asistent medical I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
51 Coșereanu Nicolae Cosmina Nicoleta Sportivă Atletism D.S.J. Argeș
52 Cristea Constantin Nicolae Dan Sportiv Schi C.S. Dinamo Brașov
53 Crișan Eugen Adrian Sportiv Tenis de masă F.R. Tenis de masă
54 Czako Ianoș Levente Ioan Sportiv Fotbal D.S.J. Mureș
55 Dacica Gheorghe Adrian Laurențiu Antrenor Lupte D.S.J. Caraș-Severin
56 Damian Ionescu Mirela Antrenoare Gimnastică D.S.J. Constanța
57 Dobre Ion Constantin Sportiv Schi C S.A.M. Bucegi Predeal
58 Donovici Gheorghe Daniel Sportiv Atletism C.S.M. Pitești
59 Dorneanu M. Liliana Expert C.O.R. COR
60 Dragă Zamfir Viorica Sportivă Scrimă F.R. Scrimă
61 Dudu Victor Ioan Profesor Schi C.S.S. Predeal
62 Dumitrescu Grigore Alexandru Daniel Antrenor Haltere D.S.J. Galați
63 Dumitru Ion Ion Sportiv Lupte F.R. Lupte
64 Enache Alexandru Marian Antrenor Taekwondo F.R. Taekwondo
65 Enescu Nicolae Marin Sportiv Volei D.S.J. Maramureș
66 Erdos Mihai Eduard Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
67 Fabian Bazil Bazil Sportiv Volei D.S.J. Maramureș
68 Fântână Vasile Dumitru Dorel Antrenor Taekwondo F.R. Taekwondo
69 Fazakas Ștefan Ărpad Sportiv Fotbal D.S.J. Mureș
70 Fărcaș Tănase Remus Sportiv Tenis C.S. Dinamo Brașov
71 Ferariu Gheorghe Horațiu George Sportiv Volei C.S. Dinamo Brașov
72 Filimon Viorel Andrei Sportiv Tenis de masă D.S.J. Constanța
73 Fodorea Gheorghe Gheorghe Sportiv Lupte F.R. Lupte
74 Foia Marin Constantin Antrenor Box F.R. Box
75 Furesz Karol Adalbert Geza Sportiv Box F.R. Box
76 Gabos Endre Andreea Sportivă Natație D.S.J. Mureș
77 Galiceanu Florentin Mihai Sportiv Schi C.S. Dinamo Brașov
78 Ganera Ion Cătălin Antrenor Baschet D.S.J. Constanța
79 Găvozdea Andrei Andrei Antrenor Natație D.S.J. Sibiu
80 Gavrila Constantin Constantin Sportiv Atletism C.S.M. Pitești
81 Georgescu Florian Fenando Viorel Antrenor Atletism C.S.M. Pitești
82 Ghile Ștefan Margareta Antrenoare Atletism F.R. Atletism
83 Gotcă Andrei Constantin Sportiv Judo C.S. Dinamo Brașov
84 Groza Vasile Ana Maria Sportivă Atletism D.S.J. Alba
85 Gyorgy Zoltan Monika Sportivă Schi C.S. Dinamo Brașov
86 Habian Romulus Viorel Sportiv Tir cu arcul Minerul Antnoasa Hunedoara
87 Hamzescu Lucia Redactor Revista "Știința Sportului" I.N.C.S.
88 Hecico Ioan Iosif Antrenor Orientare D.S.J. Maramureș
89 Hendrea-Filip Ștefan Aurelia Valeria Sportivă Atletism D.S.J. Maramureș
90 Hila Ilie Elena Sportivă Atletism C.S.M. Sibiu
91 Hurduc Ion Romeo Sportiv Atletism D.S.J. Galați
92 Iana Ion Aurel Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
93 Ianoșiu-Hangan Vasile-Ileana Sportivă Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
94 Iaria Gheorghe Erica Maria Sportivă Atletism D.S.J. Argeș
95 Iliescu Dumitru Nicolae Sportiv Yachting F.R. Yachting
96 Ilieș G. Ioan Expert C.O.R. C.O.R
97 Ille Nicolae Nicolae Marcel Antrenor Scrimă D.S.J. Bihor
98 Imre Ludovic Andrea Edit Sportivă Atletism D.S.J. Mureș
99 Incze Carol Karoly Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
100 Ioniță Gheorghe Nina Sportivă Aeronautică F.R. Aeronautică
101 Iordanescu Luca Maria Sportivă Aeronautică F.R. Aeronautică
102 Ispir Gheorghe Florea Sportiv Fotbal D.S.J. Mureș
103 Ivanov Gheorghe Ion Sportiv Lupte F.R. Lupte
104 Kando Șandor Rozalia Antrenoare Gimnastică D.S.J. Maramureș
105 Kanyaro Dezideriu Attila Sportiv Fotbal D.S.J. Mureș
106 Kiss Emeric Gyula Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
107 Korodi Iosif Jozeff Sportiv Atletism D.S.J. Bihor
108 Larion Cornel Alin-Cornel Sportiv Atletism D.S.J. Constanța
109 Lazăr Grigore Laurențiu Tehnician Cercetare I.N.C.S.
110 Lazăr Alexandru Alexandru Președinte A.S. "Explorării" D.S.J. Maramureș
111 Lazăr Ioan Silviu Sportiv Judo C.S. Dinamo
112 Lazurcă Gheorghe Romulus Alin Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
113 Lăzărescu Gheorghe Maria Magdolna Sportivă Patinaj D.S.J. Harghita
114 Leszay Andrei Magdalena Antrenoare Tenis de masă C.S.M. Arad
115 Leștyan Imre Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
116 Lisenco Veniamin Eveline Anca Sportivă Atletism D.S.J. Constanța
117 Lucaciu Traian Horea Sportiv Natație D.S.J. Sibiu
118 Magheru Gheorghe Traian Antrenor Atletism C.S.M. Arad
119 Manu P. Petre Antrenor Atletism C.S.M. Sibiu
120 Marc - Daniel Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
121 Maria Constantin Marian Sportiv Judo C.S. Dinamo
122 Marin Ion Olimpiu-Florin Sportiv Tir C.S. Dinamo
123 Marinescu Paul Mihai Antrenor Atletism F.R. Atletism
124 Marton Sigisimind Simon Antrenor Schi S.C. Miercurea Ciuc
125 Mazilu Vasile - Daniel Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
126 Micu Dumitru Alexandru Octavian Sportiv Yachting F.R. Yachting
127 Mihai Alexe Nicolae Antrenor Haltere D.S.J. Galați
128 Mihai Eremie Ilaria Maria Asistent medical I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
129 Mihalache Viorel Lucia Liliana Sportivă Tir C.S.M. Arad
130 Mihăilescu Ștefan Niculina Liliana Antrenoare Atletism D.S.J. Argeș
131 Minoiu Constantin Emilian Antrenor Orientare F.R. Orientare
132 Minoiu Constantin Veronica Sportivă Orientare F.R. Orientare
133 Mintici Al. Adrian Mugurel Sportiv Handbal D.S.J. Brașov
134 Mitu Constantin Gheorghe Sportiv Lupte F.R. Lupte
135 Mitu Ion Marcel Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
136 Mocanu Gheorghe Gheorghe Antrenor Lupte C.S.M. Bacău
137 Mocanu Ion Gheorghe Sportiv Box D.S.J. Caraș-Severin
138 Moraru Atanase Constantin Dănuț Antrenor Baschet D.S.J. Arad
139 Moreșanu C. Elena Asistent medical I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
140 Mozeș Zoltan Bella Bela Antrenor Tenis C.S. Dinamo Brașov
141 Muntean Ovidiu Mircea Valentin Antrenor Taekwoudo F.R. Taekwondo
142 Mureșan Petru Alexandru Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
143 Mureșan Traian Carmen Sportivă Natație C.S.M. Baia Mare
144 Mutiu Ioan Ovidiu Mugurel Sportiv Orientare F.R. Orientare
145 Nan Ioan Gabriel Sportiv Schi C.S. Dinamo Brașov
146 Neacșu Gheorghe Ion Antrenor Atletism F.R. Atletism
147 Neagoe - Virgil Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
148 Neagu Ilie Ilie Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
149 Negoescu Călin Iulia Sportivă Yachting F.R. Yachting
150 Nicoara Papp Scobolcz Margareta Sportivă Aeronautică F.R. Aeronautică
151 Nicolae Florentin Daniel Sportiv Schi C.S. Dinamo Brașov
152 Nicolae Petre Victor Antrenor Atletism F.R. Atletism
153 Nicolcioiu Nicolae Gheorghe Sportiv Yachting F.R. Yachting
154 Nucu Vasile Niculina Antrenoare Kaiac-Canoe D.S.J. Constanța
155 Nyisztor Ianaș Alexandru Sportiv Scrimă D.S J. Bihor
156 Odae Alexandru Constantin Sportiv Handbal D.S.J. Maramureș
157 Olariu Mihail Gabriel-Alexandra Gabriela Sportivă Badminton F.R. Badminton
158 Oprea Ioan Ioan Sportiv Atletism C.S.M. Arad
159 Opria Ghiorghi Amșoara Sportivă Natație C.S.M. Bacău
160 Oprișiu Ion Dumitru Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
161 Orzan Pompiliu Mihail Sportiv Atletism D.S.J. Constanța
162 Palencsar Andrei Eniko Sportivă Natație C.S.M. Baia Mare
163 Pârjol Corneliu Theodor Dan Sportiv Box F.R. Box
164 Pavel Mihai Gligor-Alexandru Sportiv Orientare D.S.J. Maramureș
165 Petelei Istvan Attila Sportiv Natație D.S.J. Mureș
166 Petrișor Ion Costica Antrenor Atletism D.S.J. Maramureș
167 Piuaru Dumitru Elena Asistent medical I.N. Medicină Sportivă I.N.M.S.
168 Pîslaru Corneliu Răzvan Mihai Sportiv Yachting F.R. Yachting
169 Pop Dumitru Claudiu Tehnician Volei D.S.J. Tulcea
170 Popa Ioan Ioan Sportiv Scrimă F.R. Scrimă
171 Popa Ioan Mihai Sportiv Scrimă F.R. Scrimă
172 Popa Vasile Cristinel Antrenor Taekwondo F.R. Taekwondo
173 Popescu Constantin Dumitru Sportiv Scrimă F.R. Scrimă
174 Popescu Constantin Ioan Sportiv Lupte D.S.J. Galați
175 Popescu Ștefan Elena-Alina Sportivă Atletism D.S.J. Vrancea
176 Popovici Gheorghe Maria Antrenoare Baschet D.S.J. Constanța
177 Pușca Nicolae Gigi Sportiv Tir cu arcul Minerul Antnoasa Hunedoara
178 Radu - Eugen Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
179 Rădulescu Scarlat Mihai Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
180 Reisfeld Eugen Nicolae Antrenor Judo D.S.J. Maramureș
181 Reisfeld Nicolae Robert Mihai Antrenor Judo D.S.J. Maramureș
182 Ristea Dumitru Magdalena Mariana Sportivă Tir D.S.J. Teleorman
183 Rusu Alexandru Octavian Antrenor Canotaj D.S.J. Constanța
184 Sabău Gheorghe Maricica Sportivă Natație C.S.M. Baia Mare
185 Savu Constantin Adrian Florin Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
186 Schiopu Nicolae Victor Sportiv Box F.R. Box
187 Scoică Valeriu Florin Sportiv Kaiac-Canoe F.R. Kaiac-Canoe
188 Serban Nicolae Nicolae Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
189 Serif Ismet Filis Sportivă Gimnastică D.S.J. Constanța
190 Solomon Andrei Gheorghe Sportiv Volei D.S.J. Maramureș
191 Solomon Mihai Mariana Sportivă Atletism C.S.M. Bacău
192 Stanciu Adrian Sportiv Lupte C.S. Dinamo Brașov
193 Stancu N. Victoria Șef serviciu C.O.R. C.O.R
194 Stanescu Dumitru Valeria Asistent medical I.N. Medicină Sportivă I.N.M..S.
195 Stăiculescu Stefan Ștefan Antrenor Schi C.S. Dinamo Brașov
196 Stihi Emil Eugen George Fizician Cercetare I.N.C.S.
197 Stoian Nicolae Gheorghe Sportiv Schi C.S. Dinamo Brașov
198 Stoica Aurel Alina Sportivă Gimnastică D.S.J. Maramureș
199 Szabo Alexiu Rudolf Sportiv Scrimă F.R. Scrimă
200 Șleam Ioan Ioan Sportiv Fotbal D.S.J. Mureș
201 Șneaga Nicolae Vasile Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
202 Șuteu Ioan Cosmin Sportiv Atletism D.S.J. Mureș
203 Tamaș Gheorghe - Vasile Antrenor Tir cu arcul Minerul Aninoasa Hunedoara
204 Tanko Francisc Gyorgy-Elemer Sportiv Schi C.S. Dinamo Brașov
205 Timofte Ioan Mihai Sportiv Atletism D.S.J. Călărași
206 Tofalvi Erno Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
207 Tofalvi Imre Eva Sportivă Schi S.C. Miercurea Ciuc
208 Tudorica Lucian Aurelia Sportivă Aeronautică F.R. Aeronautică
209 Tunyogi Emil Hajnalka Katalin Sportivă Taekwondo F.R. Taekwondo
210 Țuchel Valeriu Antrenor Lupte D.S.J. Iași
211 Ulea Daniela Sportivă Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
212 Ursache Mihai Dorinel Antrenor Atletism F.R. Atletism
213 Ursu Nicolaie Scrgiu Sportiv Atletism C.S.M. Bacău
214 Ustabacief Ion Gabriela Antrenoare Atletism F.R. Atletism
215 Uță Florea Florica Sportivă Aeronautică F.R. Aeronautică
216 Uță Gheorghe Gheorghe Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
217 Vasilache Marian Antrenor Handbal D.S.J. Brașov
218 Vasile Gheorghe Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
219 Vilson Vasile Vasile Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
220 Vlădoianu Aurel Titu Sportiv Tir C.S. Olimpia
221 Voicu Constantin Gheorghe Sportiv Schi C.S.A.M. Bucegi Predeal
222 Wallmen Mateiaș Haris Antrenor Karate F.R. Karate IKO

ANEXA Nr. 6*)

*) Anexa nr. 6 este reprodusă în facsimil.

MEDALIA MERITUL SPORTIV CLASA A III-A

1 Benchea Lucifer Jorj Alina Sportivă Tir C.S. Dinamo
2 Biatu Vasile Stefan Sportiv Box F.R. Box
3 Birtalan Ș. Eva - Diana Expert C.O.R. COR
4 Bîrsan D. Anca - Roxana Expert C.O.R. C.O.R.
5 Borș Constantin Anca Sportiv Orientare D.S.J. Brașov
6 Botoș Petru Emil Alexandru Sportiv Taekwondo D.S.J. Maramureș
7 Bucur Marin Liviu Antrenor Radioamatorism C.S.M. Pitești
8 Burileanu N. Vladimir Bogdan Expert C.O.R. C.O.R.
9 Campean Simion Simion Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
10 Chiriță D. Olga Referent C.O.R. C.O.R.
11 Cohal Mihai Daniel-Marian Sportiv Tir C.S. Dinamo
12 Craioveanu Gheorghe George Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
13 Csucs Peter Andraș Sportiv Orientare D.S.J. Brașov
14 Deaconu Dumitru Gabriel Sportiv Tir C.S. Dinamo
15 Dinu Constantin Gheorghe Antrenor Orientare D.S.J. Brașov
16 Dobosi Traian Serbau Andrei Sportiv Tenis de masă F.R. Tenis de masă
17 Domocoș Alexandru Robert Sportiv Taekwondo D.S.J. Maramureș
18 Dragomirescu Nicolae Daniel Nicol Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
19 Dragoș Petru Maria Sportivă Popice D.S.J. Mureș
20 Dumbravă Răzvan Silviu Expert C.O.R. C.O.R.
21 Enache I. Oana Monica Expert C.O.R. C.O.R.
22 Florea Vasile Vasile Gheorghe Sportiv Tenis de masă F.R. Tenis de masă
23 Fodor Ambrozie Ambrozie Sportiv Taekwondo F.R. Taekwondo
24 Gârboan Gelu-Onuț Ioana Sportivă Karate D.S.J. Maramureș
25 Gheuca Ion Ion Sportiv Orientare F.R. Orientale
26 Gurbănescu I. Florin Expert C.O.R. C.O.R.
27 Hadnaghy Nandor Tunde Angela Sportivă Taekwondo F.R. Taekwondo
28 Hecico Iosif Emil Sportiv Orientare F.R. Orientare
29 Hodos Ioan Laszlo Antrenor Bob S.C. Miercurea Ciuc
30 Hondru Mihai Mihai Asistent medical Taekwondo F.R. Taekwondo
31 Hora Traian Lucien Sportiv Automobilism D.S.J. Caraș Severin
32 Iancu G. Ivana Expert C.O.R. C.O.R.
33 Ignisca Zaharia Cristian Sportiv Volei D.S.J. Maramureș
34 Ilyes Anton Antoanela Sportivă Taekwondo D.S.J. Maramureș
35 Istrate Constantin Nicolae Sportiv Bob C.S. Câmpulung Muscel
36 Jeler Ioan Ileana Antrenoare Orientare D.S.J. Maramureș
37 Jurcă Chirică Fernanda Sportivă Aeronautică F.R. Aeronautică
38 Maiorescu Gabriel Nicolae Irina Gabriela Sportivă Orientare F.R. Orientare
39 Maiorescu Ioan Octavian Gabriel Nicolae Sportiv Orientare F.R. Orientare
40 Maiorescu Ion Niculina Sportivă Orientare F.R. Orientare
41 Mihăiță Vasile Nieolae Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
42 Mitu Ion Nicu Sportiv Modelism D.S.J. Galați
43 Moldovan Gheorghe Lanra Sportivă Karate F.R. Karate IKO2
44 Mureșan Florian Mircea Sportiv Culturism C.S.M. Baia Mare
45 Nicolau Nicolae Ramiro Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
46 Niculescu M. Radu Alexandru Expert COR COR
47 Niculescu Spiridon Mugurel Antrenor Volei D.S.J. Argeș
48 Pacioianu Ion Iulian Daniel Antrenor Bob C.S. Câmpulung Muscel
49 Paduran Tiberiu Mircea Sorin Sportiv Automobilism D.S.J. Caraș Severin
50 Pantea Gheorghe Romulus Sportiv Kaiac A.N.S.
51 Petruț Grigore Cristina Izabella Sportivă Karate D.S.J. Maramureș
52 Petruț Grigore Gabriela Diana Sportivă Karate D.S.J. Maramureș
53 Porumbu Constantin Cătălin Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
54 Sălincean Lazăr Vasile Antrenor Judo C.S.M. Baia Mare
55 Serbeszki V. Mariana Expert COR C.O.R.
56 Spirescu Gheorghe Maria-Emilia Sportivă Bob S.C. Miercurea Ciuc
57 Staicu Ioan Dumitru Sportiv Volei D.S.J. Maramureș
58 Stupu Petru Petru Sportiv Orientare D.S.J. Brașov
59 Togănel Stefan Stefan Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
60 Toth Francisc Monica Antrenoare Tir C.S.M. Arad
61 Țințar Vasile Liviu Petrica Antrenor Orientare D.S.J. Maramureș
62 Ută Gheorghe Mugurel Costel Sportiv Aeronautică F.R. Aeronautică
63 Vasile I. Vivien Asistent director C.O.R. C.O.R.
64 Wallmen Mateiaș Alex Sportiv Karate F.R. Karate IKO

Acest document poate avea modificări ulterioare. Cumpărați documentul în formă actualizată sau alegeți un abonament Lege5 care permite accesul la orice formă actualizată.

;
se încarcă...