Ordinul Geodezilor din România - OGR

Lista geodezilor cu drept de semnătură, autorizați de ordinul geodezilor din România în baza Legii nr. 16/2007 privind organizarea și exercitarea profesiei de geodez din 24.03.2008

Modificări (1), Referințe (1)

Text publicat în M.Of. al României.

În vigoare de la 08 aprilie 2008 până la 18 iunie 2008, fiind abrogat prin Ordin 16/2008 și înlocuit de Listă 2008;

Acest document poate avea modificări ulterioare. Cumpărați documentul în formă actualizată sau alegeți un abonament Lege5 care permite accesul la orice formă actualizată.

Cumpără forma actualizată

sau autentifică-te

  •  
Nr. crt. Numele și prenumele Nr. RNG Data RNG Localitatea de domiciliu Județul de domiciliu Gradul de autorizare
1 Aburculesei S. Florin-Octavian 95 05.12.2007 Iași Iași III
2 Achim P. Cristian-Vasile 35 05.12.2007 Deva Hunedoara III
3 Acriș D. Raina 406 12.02.2008 Garvăn Tulcea III
4 Afloarei N. Nicolae 999 29.02.2008 București București II
5 Afrăsinei C. Mircea 103 05.12.2007 Piatra-Neamț Neamț I
6 Afrăsinei Gh. Tatiana-Liliana 104 05.12.2007 Piatra-Neamț Neamț II
7 Agachi Gh. Gheorghe 161 28.01.2008 Alba Iulia Alba II
8 Alecu I. Gheorghe 224 28.01.2008 Brașov Brașov III
9 Alecu T. Lidia 347 12.02.2008 Motru Gorj III
10 Alexandru C. Ovidiu 68 05.12.2007 Iași Iași I
11 Alexandru Gh. Luciana-Victoria 720 26.02.2008 București București II
12 Alexiu P. Rodica 462 12.02.2008 Pitești Argeș I
13 Amariei M. Brîndușa-Raluca 225 28.01.2008 Brașov Brașov III
14 Ambrus I. Attila 654 26.02.2008 Covasna Covasna III
15 Ambrus L. Stefania 838 29.02.2008 Miercurea-Ciuc Harghita III
16 Amihălăchioaie M. Carmen 934 29.02.2008 Fălticeni Suceava III
17 Andone D. Liviu 425 12.02.2008 Brașov Brașov III
18 Andrei C. Ana-Maria 917 29.02.2008 Bacău Bacău III
19 Andrei C. Constantin-Octavian 918 29.02.2008 Iași Iași II
20 Anghel D. Paul-Adrian 555 12.02.2008 Giroc Timiș III
21 Anghel F. Gheorghe 852 29.02.2008 Cluj-Napoca Cluj I
22 Anghelache A. Marius-Marian 84 28.01.2008 Iași Iași III
23 Anghiuș I. Sorin-Ioan 340 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj I
24 Antal A. Levente 837 29.02.2008 Miercurea-Ciuc Harghita I
25 Antochi Șt. Maria 1182 06.03.2008 București București III
26 Anton N. Cristian 19 05.12.2007 Moara Domnească Vaslui III
27 Antonescu N. Ilie 684 06.03.2008 Pitești Argeș I
28 Arcereanu I. Gabriela 544 12.02.2008 Arad Arad I
29 Ardelean A. Vasile-Alexandru 609 12.02.2008 Baia Mare Maramureș II
30 Asadurian A. Antonio-Cătălin 661 26.02.2008 Alexandria Teleorman II
31 Avram I. Mihail-Sorin 36 05.12.2007 Deva Hunedoara II
32 Avram N. Dorina 596 12.02.2008 Huedin Cluj III
33 Avram Șt. Gheorghe 336 12.02.2008 Târgu Cărbunești Gorj III
34 Avrigeanu Gh. Marius-Cătălin 723 26.02.2008 Voluntari Ilfov II
35 Azamfirei D. Gheorghe 37 05.12.2007 Deva Hunedoara II
36 Baba-Andone I. Claudiu 697 26.02.2008 Reghin Mureș III
37 Băbucă N. Nicolae-Ion 471 12.02.2008 Ohaba-Jiu Gorj III
38 Băbuț N. Ileana 38 05.12.2007 Deva Hunedoara II
39 Bacalâm A. Cornel 412 12.02.2008 Brașov Brașov III
40 Băceanu C. Marinela 257 28.01.2008 Călărași Călărași II
41 Baciu Șt. Elena 733 26.02.2008 Constanța Constanța III
42 Badea S. Liliana-Florina 640 26.02.2008 Ploiești Prahova III
43 Badea Ș. Marin-Florin 988 29.02.2008 Alexandria Teleorman III
44 Badi C. Ion 605 12.02.2008 Horezu Vâlcea II
45 Băiceanu D. Liliana 866 29.02.2008 Constanța Constanța II
46 Băilă N. Rădel 793 26.02.2008 Pantelimon Ilfov III
47 Băjan P. Marin 239 28.01.2008 Ploiești Prahova II
48 Bălăneanu V. Flavius-Avram 160 28.01.2008 Alba Iulia Alba II
49 Bălărău A. Augustin 1133 06.03.2008 Cluj-Napoca Cluj III
50 Bâlbă M. Mihai-Aurel 23 05.12.2007 Mihăileni Botoșani III
51 Bâlteanu A. Aurelia 762 26.02.2008 Târgu Jiu Gorj III
52 Banciu Al. Ioan 179 12.02.2008 Pietroasa Bihor III
53 Banciu D. Dumitru 244 28.01.2008 Ploiești Prahova I
54 Banea Gh. Vasilica 787 26.02.2008 București București II
55 Bănică A. Eduard-Cătălin 260 12.02.2008 Buzău Buzău II
56 Bărăgan V. Maria 361 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj II
57 Barbu D. Dumitru-Dragoș 820 29.02.2008 Craiova Dolj III
58 Barbu P. Valter 329 28.01.2008 Brașov Brașov II
59 Barbu V. Ștefan-Virgil 1090 06.03.2008 București București III
60 Bărbulescu M. Mirela-Elena 1219 06.03.2008 Medgidia Constanța II
61 Bargan C. Loredana-Mariana 919 29.02.2008 Iași Iași III
62 Barnea D. Oana-Gabriela 113 05.12.2007 Botoșani Botoșani III
63 Becheru R. Ion 847 29.02.2008 Roșiori de Vede Teleorman III
64 Beladan Al. Victor-Alexandru 886 29.02.2008 Orlea Olt III
65 Belală S. Petrea 159 28.01.2008 Alba Iulia Alba I
66 Beleca N. Ovidiu 1004 29.02.2008 Bârlad Vaslui II
67 Belei P. Maria 577 12.02.2008 Târgoviște Dâmbovița II
68 Bencze K. Andy 1045 06.03.2008 Odorheiu Secuiesc Harghita III
69 Benedek Șt. Hunor 1028 29.02.2008 Gheorgheni Harghita III
70 Berca C. Dinu-Mihail 719 26.02.2008 București București II
71 Berca C.A. Cristina-Gabriela 718 26.02.2008 București București II
72 Berende Al. Login 522 12.02.2008 Maieru Bistrița-Năsăud II
73 Bereschi V. Mircea 614 12.02.2008 Oradea Bihor III
74 Berheci C. Viorel 89 05.12.2007 Iași Iași III
75 Berilă A. Vasilică 489 12.02.2008 Viișoara Neamț I
76 Beșteală I. Cristian 735 26.02.2008 Turnu Măgurele Teleorman II
77 Beucan I. Stana 457 12.02.2008 Pitești Argeș II
78 Beucan T. Gheorghe 141 28.01.2008 Pitești Argeș I
79 Bica F. Simona-Florentina 373 29.02.2008 Vadu Crișului Bihor III
80 Bîdiu I. Aspazia 194 28.01.2008 Suceava Suceava III
81 Bilan Al. Claudiu-Emil 1166 06.03.2008 Timișoara Timiș III
82 Birăuț A. Aurel-Corneliu 602 12.02.2008 Alba Iulia Alba III
83 Bîrlă A. Gigi-Aureliu 469 12.02.2008 Timișoara Timiș III
84 Bîrzan Al. Constantin 835 29.02.2008 Râmnicu Vâlcea Vâlcea I
85 Bisericaru Gh. Aurel 205 28.01.2008 Vețelu Vâlcea III
86 Bîtea I. Ilie-Lucian 617 12.02.2008 Timișoara Timiș III
87 Biteș Gh. Șerban 1034 06.03.2008 Drobeta-Turnu Severin Mehedinți I
88 Bitoleanu N. Iuliana-Magdalena 220 28.01.2008 Roșiori de Vede Teleorman III
89 Blaga A. Mircea 978 29.02.2008 Săcălaz Timiș III
90 Blaga G.I. Gabriel-Dumitru 619 12.02.2008 Suceava Suceava III
91 Boacă M. Mihai 594 12.02.2008 Cluj-Napoca Cluj I
92 Boariu Gh. Lucian 226 28.01.2008 Brașov Brașov III
93 Bobei A. Mihail-Adrian 533 12.02.2008 Râmnicu Vâlcea Vâlcea III
94 Boboia I. Ioan 1127 06.03.2008 Turda Cluj III
95 Boc Gh. Georgeta-Genica 178 28.01.2008 Beiuș Bihor III
96 Bodea T. Anca-Ioana 212 28.01.2008 Baia Mare Maramureș III
97 Boeroiu C. Tiberiu 806 29.02.2008 Ploiești Prahova I
98 Bogatu M. Mirela-Dorina 754 26.02.2008 Galați Galați III
99 Bogdan N. Ioan-Emil 1032 06.03.2008 Petroșani Hunedoara II
100 Boiangiu A.M.P. Paul-Daniel 699 26.02.2008 Sibiu Sibiu III
101 Boicu V. Ovidiu-Alin 189 28.01.2008 Câmpulung Moldovenesc Suceava III
102 Bolocan N. Adrian 551 12.02.2008 Brașov Brașov II
103 Bologa A. Andrei-Corelian 158 28.01.2008 Vințu de Jos Alba II
104 Boncea I. George 1079 06.03.2008 Timișoara Timiș IV
105 Bondoc Al. Sorin 1094 06.03.2008 București București I
106 Bondrea T.M. Mircea-Vasile 597 12.02.2008 Cluj-Napoca Cluj III
107 Bora I. Constantin 550 12.02.2008 Timișoara Timiș I
108 Bordușelu C.A. Cosmin-Ioan 1184 06.03.2008 București București I
109 Borșan A. Tudor 909 29.02.2008 Alba Iulia Alba III
110 Botea Gh. Cristian-Radu 542 12.02.2008 Craiova Dolj II
111 Brăcăcel T. Elena 397 12.02.2008 Tulcea Tulcea II
112 Brăilă Gh. Elena 573 12.02.2008 Slobozia Ialomița III
113 Bratosin Ț. Cristian 791 26.02.2008 București București II
114 Breahnă V. Gheorghe 877 29.02.2008 București București I
115 Brebinaru D. Iulian 776 26.02.2008 Drobeta-Turnu Severin Mehedinți III
116 Brebu P. Pavel 13 05.12.2007 Timișoara Timiș I
117 Brodacs I. Ioan 950 29.02.2008 Baia Mare Maramureș II
118 Brutaru P. Alexandru 261 28.01.2008 Buzău Buzău III
119 Bucată Gh. Costel 846 29.02.2008 Turnu Măgurele Teleorman III
120 Buciuc M. Ionel 461 12.02.2008 Pitești Argeș II
121 Bucșă N. Leoraș 90 05.12.2007 Iași Iași I
122 Bucur C. Elena 464 12.02.2008 Pitești Argeș II
123 Bucur M. Ruxandra-Mihaela 236 28.01.2008 Brașov Brașov III
124 Buda F.A. Aurelian-Stelian 946 29.02.2008 Oradea Bihor I
125 Budahazy Șt. Andrei-Ladislau 962 29.02.2008 Oradea Bihor II
126 Budașca Gh. Ion-Cosmin 413 12.02.2008 Bran Brașov III
127 Bughiu N. Emil-Dănuț 1085 06.03.2008 București București I
128 Bulgărean P. Patriciu-Alexandru 610 12.02.2008 Carei Satu Mare III
129 Bumb M. Mircea-Bogdan 309 28.01.2008 Bistrița Bistrița-Năsăud III
130 Bunea V. Vasile-Ionel 148 28.01.2008 Șura Mare Sibiu III
131 Bura I. Iacob 17 05.12.2007 Baia Mare Maramureș III
132 Burlacu Gh. Bogdan-Gabriel 393 12.02.2008 București București II
133 Burza I. Adrian-Ovidiu 39 05.12.2007 Deva Hunedoara II
134 Bușe N. Nicolae 157 28.01.2008 Sebeș Alba III
135 Busuioc I. Sorinel 263 28.01.2008 Buzău Buzău III
136 Butnaru Gh. Mihai 483 12.02.2008 Bacău Bacău II
137 Butu V. Dan 531 12.02.2008 Arad Arad II
138 Buzelan I. Vasilică 403 12.02.2008 Brăila Brăila II
139 Căbulea N. Sergiu-Nicolae 967 29.02.2008 Periam Timiș III
140 Calcan C. Anton 262 28.01.2008 Buzău Buzău III
141 Călianu I. Adriana 333 12.02.2008 Motru Gorj III
142 Călin L. Aliona 409 12.02.2008 Constanța Constanța III
143 Călin L. Stelian 1106 06.03.2008 București București II
144 Călineanu F. Petra 802 26.02.2008 București București II
145 Călineanu P. Mihail 782 26.02.2008 București București I
146 Calnegru I. Sandu 652 26.02.2008 Slobozia Ialomița III
147 Câmpeanu I. Andrei-Georgian 809 29.02.2008 Plopu Prahova III
148 Căplescu D. Laurențiu 872 29.02.2008 București București I
149 Căplescu I. Cristina-Ruxandra 873 29.02.2008 București București II
150 Capră V. Claudia 478 12.02.2008 Timișoara Timiș III
151 Căpraru I. Sorin 1211 06.03.2008 Tecuci Galați III
152 Cărăbaș F. Diana-Lucia 662 26.02.2008 Lugoj Timiș II
153 Cărăușu Gr. Maria-Magdalena 1063 06.03.2008 București București I
154 Cărbunaru P. Ghiorghe 299 28.01.2008 Târgu Mureș Mureș I
155 Căvăloiu S. Dumitru 363 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj III
156 Chendrean D. Constanța-Taniușa 423 12.02.2008 Bistrița Bistrița-Năsăud II
157 Cheșcheș Gh. Liviu 690 26.02.2008 Onești Bacău II
158 Chețan Gh. Radu 586 12.02.2008 Cluj-Napoca Cluj III
159 Chezan F. M. Călin-Ioan 40 05.12.2007 Deva Hunedoara II
160 Chiciuc I. Rodica 975 29.02.2008 Galați Galați II
161 Chihaia Gh. Dalia-Georgeta 34 05.12.2007 Suceava Suceava II
162 Chiriac V. Mădălina-Manuela 571 12.02.2008 Arad Arad III
163 Chirila D. Daniel-Cristian 381 12.02.2008 Oradea Bihor III
164 Chirilă V. Iulian-Vasile 512 12.02.2008 Iași Iași III
165 Chirilov T. Nicolae 956 29.02.2008 Baia Mare Maramureș I
166 Chiscop N. Nicoleta 517 12.02.2008 Bacău Bacău II
167 Chiva P. Ioan 711 26.02.2008 București București I
168 Chivulescu I. Vasile 444 12.02.2008 Călărași Călărași I
169 Cilibașa I. Victor-Cristian 1091 06.03.2008 București București III
170 Cilibiu D. Eusebiu-Laurențiu 20 05.12.2007 Botoșani Botoșani III
171 Cilibiu M. Gabriel 25 05.12.2007 Botoșani Botoșani III
172 Ciobanu D. Niță 296 28.01.2008 Oltenița Călărași III
173 Ciobanu I. Valentin 734 26.02.2008 București București III
174 Ciobanu S. Arfondi 130 05.12.2007 Tulcea Tulcea III
175 Cioboată S. Valentin 264 28.01.2008 Buzău Buzău III
176 Ciobotaru C. Dan-Cristian 385 12.02.2008 București București III
177 Ciocan Gh. Florea 252 28.01.2008 Alexandria Teleorman III
178 Ciocan J. Dan 486 12.02.2008 Palanca Bacău II
179 Ciolacu Șt. Mariana 1052 06.03.2008 București București III
180 Ciolan P. Cristina-Mirela 235 28.01.2008 Codlea Brașov III
181 Cipleu V. Victor 41 05.12.2007 Deva Hunedoara III
182 Cîrnu I. Gavril 186 28.01.2008 Vatra Dornei Suceava II
183 Ciucă Gh. Iacob-Dorin 905 29.02.2008 Alba Iulia Alba III
184 Ciupercă R. Dragu 876 29.02.2008 București București II
185 Ciurea S. Florentin 748 26.02.2008 Timișoara Timiș III
186 Ciurea V. Claudiu-Beniamin 604 06.03.2008 Timișoara Timiș III
187 Clipcea N. Corina 2 19 28.01.2008 Roșiori de Vede Teleorman I
188 Codreanu T. Ștefan 21 05.12.2007 Vaslui Vaslui III
189 Cojoacă D. Simona 850 29.02.2008 Turnu Măgurele Teleorman III
190 Cojocărașu Gh. Ilie 210 28.01.2008 Ardud Satu Mare II
191 Cojocariu T. Cristian-Constantin 112 05.12.2007 Piatra-Neamț Neamț III
192 Cojocaru A. Ramona-Maria 974 29.02.2008 Brăila Brăila III
193 Cojocaru Gh. Marilena-Denisa 1064 06.03.2008 București București II
194 Cojocaru S. Nela 253 28.01.2008 Alexandria Teleorman III
195 Colhon N. Sorin 620 12.02.2008 Timișoara Timiș III
196 Colțan N. Dan-Mihai 854 29.02.2008 Cluj-Napoca Cluj II
197 Coman E. Sever 265 28.01.2008 Buzău Buzău III
198 Comaniciu I. Bogdan-Mihai 1104 06.03.2008 București București III
199 Constantin I. Costache 94 05.12.2007 Iași Iași II
200 Constantin I. Livia 214 28.01.2008 Turnu Măgurele Teleorman III
201 Constantinescu A. Aurel 266 28.01.2008 Buzău Buzău III
202 Constantinescu Al. Dumitru 295 28.01.2008 Brașov Brașov II
203 Cordoneanu P. Mihaela-Cristina 197 28.01.2008 Piatra-Neamț Neamț II
204 Corfu C. Constantin 930 29.02.2008 Bistrița Neamț I
205 Corici C. Gheorghe 677 26.02.2008 Constanța Constanța II
206 Coșarcă P. Constantin 2 01.11.2007 București București I
207 Cosma V. Tiberiu-Ioan 953 29.02.2008 Baia Mare Maramureș I
208 Cosman V. Vasile-Alin 1221 06.03.2008 Sibiu Sibiu II
209 Cosmin D. Radu-Ciprian 622 12.02.2008 Iași Iași III
210 Cosmin M. Roxana-Mihaela 689 26.02.2008 Târgoviște Dâmbovița II
211 Costache M. Georgeta-Aura 725 26.02.2008 București București III
212 Costache N. Constantin 726 26.02.2008 București București I
213 Costea M. Dorin-Vasile 42 05.12.2007 Deva Hunedoara III
214 Costea P. Adrian 1065 06.03.2008 București București I
215 Costinaș V. Sorin-Daniel 43 05.12.2007 Petroșani Hunedoara II
216 Cotoc M. Cătălin-Gheorghe 115 05.12.2007 Vorona Botoșani III
217 Cozi V. Vasile 811 29.02.2008 Berghin Alba III
218 Cozma D. Sorin 937 29.02.2008 Gura Humorului Suceava II
219 Crăciun L. Cristina-Mihaela 708 26.02.2008 București București III
220 Crăciunescu I. Raluca-Ioana 388 12.02.2008 București București III
221 Cremene N. Neculai 891 06.03.2008 București București I
222 Crișan A. Voichița 1040 06.03.2008 Aiud Alba III
223 Crișan H. Cristian 156 28.01.2008 Teiuș Alba III
224 Cristache Al. Claudiu-Viorel 65 05.12.2007 Iași Iași II
225 Cristea F. Ștefan 438 12.02.2008 Pitești Argeș I
226 Cristea F. Teodor-Iulian 1057 06.03.2008 București București II
227 Cristea I. Zita 231 28.01.2008 Brașov Brașov II
228 Croitoru S. Stelian 887 29.02.2008 Călimănești Vâlcea II
229 Cruceru I. Rodica 774 26.02.2008 Broșteni Mehedinți III
230 Crușoveanu I. Stan 832 26.02.2008 Râmnicu Valcea Vâlcea I
231 Csiki T.I. Laszlo 1046 06.03.2008 Odorheiu Secuiesc Harghita III
232 Cucu I. Gheorghe 642 26.02.2008 Ploiești Prahova III
233 Cunițchi V. Dumitru 867 29.02.2008 București București III
234 Cupă D. Dumitru-Dănuț 348 12.02.2008 Motru Gorj III
235 Curuț I. Petru-Dumitru 267 28.01.2008 Buzău Buzău III
236 Custură I. Petru 621 12.02.2008 Bacău Bacău I
237 Czegu I. Cosmin-Ioan 44 05.12.2007 Hunedoara Hunedoara III
238 Czira D. David-Liviu 1137 06.03.2008 Unguraș Cluj III
239 Damașcan V. Eugeniu-Cătălin 875 29.02.2008 București București I
240 Damian I. Ionel 484 12.02.2008 Comănești Bacău II
241 Dăncău N. Marius 860 29.02.2008 Târgu Mureș Mureș III
242 Danciu A. Romică 883 29.02.2008 București București II
243 Danciu I. Valentin 6 01.11.2007 București București I
244 Dănescu E.G. Ana-Noemi 639 26.02.2008 Ploiești Prahova II
245 Dănescu V. Daniel 344 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj III
246 Dănuț P. Lucian-Ioan 984 29.02.2008 Arad Arad III
247 Dârpeș C. Lucian-Claudiu-Constantin 475 12.02.2008 Timișoara Timiș II
248 Dascălu N. Ionuț 487 12.02.2008 Comănești Bacău II
249 Dascălu T. Claudiu 1093 06.03.2008 Otopeni Ilfov II
250 Datui V. Victor 127 05.12.2007 Sibiu Sibiu III
251 David N. Valentina 357 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj II
252 Deak J. Janos 1041 06.03.2008 Odorheiu Secuiesc Harghita II
253 Deget P. Melania 1021 29.02.2008 Timișoara Timiș III
254 Despa L. Nicolae-Răzvan 1053 06.03.2008 București București III
255 Diac G. Maximilian 73 05.12.2007 Iași Iași II
256 Diaconu Gh. Ion 1160 06.03.2008 Câmpulung Argeș II
257 Diaconu V. Geta 1161 06.03.2008 Câmpulung Argeș II
258 Didulescu M. Caius 799 26.02.2008 București București I
259 Dimitriu D. Izabela-Cristina 138 28.01.2008 Brașov Brașov III
260 Dimitriu S.I. Ștefan 140 12.02.2008 Brașov Brașov III
261 Dincă F. Constantin 825 29.02.2008 Craiova Dolj II
262 Dincă N. Nicolae 705 26.02.2008 București București II
263 Dinculescu M. Cristian 536 12.02.2008 Râmnicu Vâlcea Vâlcea II
264 Dinu C. Adriana-Simona-Sanda 721 26.02.2008 București București III
265 Dinu Gh. Diana-Viorela 902 29.02.2008 Pitești Argeș III
266 Dinu V. Eugen 1102 06.03.2008 București București II
267 Doble T. Ioan-Ciprian 376 12.02.2008 Oradea Bihor III
268 Dobrea E. Dumitru 79 12.02.2008 Iași Iași I
269 Dobrea I. Daniela-Silvica 511 12.02.2008 Onești Bacău I
270 Dobrei B.N. Elena 758 26.02.2008 Timișoara Timiș II
271 Dobrițoiu Șt. Mioara 488 12.02.2008 Moinești Bacău II
272 Dobroiu I. Ana 334 12.02.2008 Bilteni Gorj II
273 Dogaru A. Dinu-Mihail 1188 06.03.2008 București București I
274 Dogojie Gh. D. Alexandru-Dorin 227 28.01.2008 Codlea Brașov III
275 Domșa-Stînă I. Lucian-Ovidiu 1129 06.03.2008 Dej Cluj III
276 Doncea F. Roxana-Laura 822 29.02.2008 Craiova Dolj III
277 Dore F. Sorin-Ion 848 29.02.2008 Năsturelu Teleorman III
278 Drăgan Gh. Rodica 240 28.01.2008 Băicoi Prahova III
279 Drăgan M. Cornelia 1036 06.03.2008 Alexandria Teleorman II
280 Drăghici I. Cătălin 238 28.01.2008 Brașov Brașov III
281 Drăgoescu M. Laurențiu-Georgian 541 12.02.2008 Craiova Dolj III
282 Dragomir M. Narcis-Raoul 1109 06.03.2008 Otopeni Ilfov I
283 Drăguș D. Radu-Constantin 789 26.02.2008 București București I
284 Drăguț I. Cristina 893 29.02.2008 Moreni Dâmbovița III
285 Drimba Gh. Gheorghe 371 12.02.2008 Oradea Bihor II
286 Drîmboi C. Constantin 110 05.12.2007 Roman Neamț III
287 Duică F. Florentin-Bogdan 858 29.02.2008 Orșova Mehedinți III
288 Duică P. Cristian 428 12.02.2008 Roșiori de Vede Teleorman II
289 Dumitrache C. Laurențiu-Stelian 177 28.01.2008 Oradea Bihor III
290 Dumitrescu L. Marian-Aureliu 399 12.02.2008 Cernavodă Constanța II
291 Dumitriu V. Ioan 501 12.02.2008 Bacău Bacău I
292 Dumitru Șt. Marian 432 12.02.2008 Târgoviște Dâmbovița I
293 Dumitru V. Lidia-Mihaela 638 26.02.2008 Ploiești Prahova II
294 Dura I. Sorin-Dan 914 29.02.2008 Câmpeni Alba II
295 Dușan Gh. Ioan-Dan 779 26.02.2008 Brad Hunedoara II
296 Elisei I. Ioan 86 28.01.2008 Iași Iași II
297 Enache A. Mugur-Costin 440 12.02.2008 Pitești Argeș III
298 Enache I. Aristide 431 12.02.2008 Călărași Călărași II
299 Ene I. Adriana 442 12.02.2008 Pitești Argeș I
300 Enescu-Chița M. Mihai 386 12.02.2008 București București II
301 Fântână D. Marcela-Maria 700 26.02.2008 Sibiu Sibiu III
302 Faur S. Ilona 665 26.02.2008 Miercurea-Ciuc Harghita II
303 Faur T. Robert-Tiberiu 666 26.02.2008 Miercurea-Ciuc Harghita II
304 Feher A. Ervin 658 26.02.2008 Gheorgheni Harghita IV
305 Feraru P. Florian 851 29.02.2008 Timișoara Timiș III
306 Ferencz A. Csaba 839 29.02.2008 Miercurea-Ciuc Harghita I
307 Fetea P. Ioana-Maria 947 29.02.2008 Oradea Bihor III
308 Fierbințeanu N. Camelia-Georgeta 146 28.01.2008 Găești Dâmbovița II
309 Filep R.D. Rodica 1152 06.03.2008 București București III
310 Filimon Gh. Ioan 943 29.02.2008 Baia Mare Maramureș II
311 Filip C. Răzvan-Constantin 1060 06.03.2008 București București III
312 Filip D. Nicolae 269 28.01.2008 Buzău Buzău II
313 Filip I. Neculai 268 12.02.2008 Buzău Buzău III
314 Filip M. Gerard 509 12.02.2008 Iași Iași III
315 Filipescu I.Ș. Florina-Georgiana 625 12.02.2008 Alba Iulia Alba III
316 Fleacă I. Ioan-Dan 1220 06.03.2008 Sibiu Sibiu II
317 Fleșer V. Aurel 1043 06.03.2008 Aiud Alba III
318 Florea C. Dumitru 270 28.01.2008 Buzău Buzău II
319 Florea D. Felicia 1121 06.03.2008 Cluj-Napoca Cluj II
320 Florea Ș. Jenică 931 29.02.2008 Suceava Suceava I
321 Florea Ș. Petru-Cristian 992 29.02.2008 Buzău Buzău III
322 Florea V. Eugen 928 29.02.2008 Piatra-Neamț Neamț I
323 Florescu A. Cristian 391 12.02.2008 București București II
324 Florescu Gh. Ioan 476 12.02.2008 Timișoara Timiș II
325 Florescu P. Valentin-Vasilică 935 29.02.2008 Suceava Suceava III
326 Fodor I. Robert-Adrian 45 05.12.2007 Petroșani Hunedoara III
327 Fogarasi E. Botond 632 26.02.2008 Sfântu Gheorghe Covasna III
328 Fometescu N. Faustina 351 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj III
329 Fomov A. Mihai 868 29.02.2008 București București I
330 Fronea Al. Loredana 71 05.12.2007 Iași Iași III
331 Fronea P. Petrică-Gabriel 80 05.12.2007 Iași Iași III
332 Fruja Gh. Ioan-Vasile 46 05.12.2007 Brad Hunedoara III
333 Frunză A. Daniela-Gina 85 28.01.2008 Iași Iași III
334 Frunză I. Dorin-Iulian 99 05.12.2007 Iași Iași III
335 Fulea I. Ioan 313 28.01.2008 Răhău Alba II
336 Furdui V. Grațiela-Clara 47 05.12.2007 Hunedoara Hunedoara III
337 Furtună N. Laurențiu 803 26.02.2008 București București I
338 Gabrielescu T. Petruța 132 12.02.2008 Tulcea Tulcea III
339 Gabrielescu V. Dragoș-Robert 466 12.02.2008 Pitești Argeș II
340 Gacickevici C. Mihaela 601 29.02.2008 Bacău Bacău III
341 Gal I. Andor-Imre 567 12.02.2008 Gheorgheni Harghita III
342 Ganea-Nasta St. Gabriel 324 26.02.2008 București București III
343 Ganța I. Gheorghe 316 12.02.2008 Abrud Alba II
344 Gârbacea I. Maria 874 29.02.2008 București București III
345 Gavrilă D. Marian 339 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj II
346 Gavrilescu C. Mihail 1101 06.03.2008 București București I
347 Gavrilescu M. Ioana-Corina 800 26.02.2008 București București III
348 Gavriliu I. Ionel 998 29.02.2008 Buzău Buzău II
349 Gavrilov M. Gheorghe 82 05.12.2007 Iași Iași I
350 Geană F. Florentin 136 05.12.2007 Pitești Argeș III
351 Geană I. Magdalena 463 12.02.2008 Pitești Argeș I
352 Geantă S. Niculae 465 12.02.2008 Giurgiu Giurgiu II
353 Gegău Gh. Ioana 332 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj II
354 Gemalis H. Hamit 963 29.02.2008 Popești Bihor II
355 Georgescu C. Ștefan-Cristian 796 26.02.2008 București București III
356 Georgescu I. Viorica-Alina 1009 29.02.2008 Galați Galați III
357 Georgescu N. Iulian 1010 29.02.2008 Galați Galați III
358 Gerea R. Andrei-Valentin 706 26.02.2008 Vălenii de Munte Prahova III
359 Gergely Al.-V. Daniela-Maria 306 28.01.2008 Sighișoara Mureș III
360 Gerlach V. Dumitru-Siegfried 540 12.02.2008 Râmnicu Vâlcea Vâlcea II
361 Ghilea M. George-Anton 880 29.02.2008 Deva Hunedoara III
362 Ghionoiu S. Anda-Cristina 427 12.02.2008 Târgoviște Dâmbovița II
363 Ghirbomean V. Ileana 578 12.02.2008 Lugoj Timiș II
364 Ghițău N. Dumitru 716 26.02.2008 București București I
365 Gioancă Gr. Păun 346 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj III
366 Giulian P. Loredana-Elena 474 12.02.2008 Timișoara Timiș III
367 Giurcan Gh. Dragoș 1178 06.03.2008 București București III
368 Giurcan T. Alina 1179 06.03.2008 București București III
369 Giurcă-Stasisin A.N. Cristina-Violeta 656 26.02.2008 Cristian Brașov III
370 Giurgilă N. Gelu 108 05.12.2007 Roman Neamț III
371 Giurgiu P. Ioan-Dan 411 12.02.2008 Moieciu de Jos Brașov III
372 Glonț-Dinu Gh. Cristian-Dorin 248 28.01.2008 Slatina Olt II
373 Gorun-Lecu N. Sabin 366 26.02.2008 Târgu Jiu Gorj III
374 Grădinaru S.V. Cristian 603 12.02.2008 Timișoara Timiș III
375 Greabăn S. Maria 352 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj III
376 Grecu I. Daniel-Nicolae 1039 06.03.2008 Geoagiu Hunedoara III
377 Greșiță M. Constantin-Irinel 823 29.02.2008 Craiova Dolj III
378 Grigoraș Gh. Constantin 519 12.02.2008 Iași Iași III
379 Grigoraș M. Sorin-Gabriel 24 05.12.2007 Botoșani Botoșani III
380 Grigoraș N. Iulian-Adrian 673 26.02.2008 Galați Galați II
381 Grigore A. Mircea 885 29.02.2008 București București I
382 Grosu M. Leon 155 28.01.2008 Cugir Alba III
383 Groza Al. Ovidiu-Cosmin 698 26.02.2008 Târnăveni Mureș III
384 Gudei Gh. Marin 435 12.02.2008 Nenciulești Teleorman II
385 Gurban N. Vasile 759 26.02.2008 Berzasca Caraș-Severin III
386 Guțu V. Cătălina-Vasilica 106 05.12.2007 Piatra-Neamț Neamț II
387 Gyorgy Șt. Alexandru 742 26.02.2008 Huedin Cluj III
388 Hăprean N. Amelia-Mariana 374 12.02.2008 Ștei Bihor III
389 Haranguș P. Radu 1130 06.03.2008 Cășeiu Cluj III
390 Harșia I. Ioan-Horia 740 26.02.2008 Cluj-Napoca Cluj III
391 Harter-Radu N. Mircea 88 05.12.2007 Iași Iași III
392 Hîrtopanu E. Bogdan 936 29.02.2008 Gura Humorului Suceava II
393 Hîrtopanu E. Tiberiu 933 29.02.2008 Suceava Suceava II
394 Hodea I. Loredana 472 12.02.2008 Recaș Timiș III
395 Hoitan C. Daniela 692 26.02.2008 Târgoviște Dâmbovița III
396 Homorodean N. Doru-Nicolae 615 12.02.2008 Timișoara Timiș III
397 Hostiuc E. Tamara 114 28.01.2008 Botoșani Botoșani II
398 Hoștiuc N. Ioan 890 06.03.2008 București București I
399 Hota I. Ionel-Zeno 1080 06.03.2008 Lugoj Timiș II
400 Hriscu S. Ion 804 26.02.2008 București București III
401 Hristu L. Elena-Leontina 683 26.02.2008 Brănești Dâmbovița II
402 Hurubă P. Victor 298 28.01.2008 Târgu Mureș Mureș I
403 Huțanu Gh. Cristian 74 1 2.02.2008 Iași Iași III
404 Iacob I. Raluca-Ortansa 795 26.02.2008 București București III
405 Iamandi A. Dumitru 272 28.01.2008 Buzău Buzău II
406 Iamandi D. Dorel 176 28.01.2008 Beiuș Bihor III
407 Iamandi I. Viorel 196 28.01.2008 Piatra-Neamț Neamț III
408 Iancu Al. Gigi-Ion 990 29.02.2008 Poeni Teleorman III
409 Iancu P. Petru-Adrian 372 12.02.2008 Tileagd Bihor III
410 Ichim Al. Paul 273 12.02.2008 Buzău Buzău III
411 Ichim T. Leonard 480 12.02.2008 Timișoara Timiș III
412 Ienciu I. Ioan 907 29.02.2008 Alba Iulia Alba I
413 Ietan M. Marian-Mihai 903 29.02.2008 Pitești Argeș II
414 Ifrim V. Monica-Cristina 187 28.01.2008 Piatra-Neamț Neamț II
415 Ilie Gh. Ion 888 29.02.2008 Râmnicu Vâlcea Vâlcea II
416 Ilie T. Cristiean 870 29.02.2008 București București II
417 Ilieș P. Daniel-Vladimir 966 29.02.2008 Oradea Bihor II
418 Imre Al. Alexandru 653 26.02.2008 Gheorgheni Harghita II
419 Imre Al. Tibor 630 26.02.2008 Gheorgheni Harghita III
420 Ion A. Alexandra 143 28.01.2008 Pitești Argeș II
421 Ion Gh. Adrian-Constantin 871 29.02.2008 București București III
422 Ionașcu N. Nicușor-Cristian 201 28.01.2008 Craiova Dolj III
423 Ioncea Gr. Florentin 249 28.01.2008 Slatina Olt II
424 Ionel Gh. Cristinel 64 05.12.2007 Iași Iași II
425 Ionescu C. Paula 439 12.02.2008 Pitești Argeș III
426 Ionescu C. Sorin 657 26.02.2008 Târgoviște Dâmbovița IV
427 Ionescu F. Ana-Maria-Elisabeta-Gabriela 1186 06.03.2008 București București I
428 Ionescu I. Mihai-Gabriel 200 28.01.2008 Craiova Dolj III
429 Ioniță E. Marian 426 12.02.2008 Călărași Călărași II
430 Ioniță I. Mihail 101 05.12.2007 Iași Iași II
431 Ioniță M. Mihai-Daniel 66 05.12.2007 Iași Iași III
432 Ioniță N. Marian-Viorel 1095 06.03.2008 București București II
433 Iordache A. Ion 250 28.01.2008 Pitești Argeș III
434 Iordache E. Dragoș 976 29.02.2008 Constanța Constanța III
435 Iordache Gh. Dumitru 365 12.02.2008 Rovinari Gorj III
436 Iordache N. George 443 12.02.2008 Alexandria Teleorman I
437 Iordache T. Ilie 1116 06.03.2008 Constanța Constanța III
438 Iordache V. Horațiu-Dorin 786 26.02.2008 București București III
439 Iordan I. Ion 128 05.12.2007 Sibiu Sibiu II
440 Iosif Gh. Adrian-Ilie 1059 06.03.2008 București București III
441 Iovescu I. Daniel-Ioan 572 12.02.2008 Arad Arad III
442 Isac V. Liviu-Cristian 520 12.02.2008 Piatra-Neamț Neamț III
443 Isopencu N. Ioan 1191 06.03.2008 București București II
444 Ispas I. Puiu-Florin 908 29.02.2008 Sebeș Alba III
445 Istoc V. Constantin-Adrian 175 29.02.2008 Hinchiris Bihor III
446 Istrate Gh. Emil 1183 06.03.2008 București București II
447 Iuga Gh. Ionel-Adrian 139 28.01.2008 Prejmer Brașov III
448 Iuhasz Z. Zsolt 938 29.02.2008 Oradea Bihor III
449 Ivan V. M. Alexandru-Bogdan 382 12.02.2008 București București I
450 Ivașcu V. Eufrosina 1087 06.03.2008 București București II
451 Jambor Al. Andreea-Ana 856 29.02.2008 Giarmata Timiș III
452 Jeler V. Ovidiu-Gabriel 149 28.01.2008 Sibiu Sibiu III
453 Jianu Gh. Elena-Mirela 229 28.01.2008 Brașov Brașov I
454 Jianu Gh. Nicolae 14 05.12.2007 Brăila Brăila I
455 Jianu V. Veronica-Claudia 5 01.11.2007 Brăila Brăila I
456 Joița I. Ion 514 06.03.2008 Bacău Bacău II
457 Joițaru I. Domnica 693 26.02.2008 Malu cu Flori Dâmbovița I
458 Joldos V. Alin-Claudiu 174 28.01.2008 Oradea Bihor III
459 Jugariu N. Adrian-Laurențiu 932 29.02.2008 Suceava Suceava III
460 Jugurianu N. Elena 715 26.02.2008 București București II
461 Jurcuț Gh. Viorel 173 28.01.2008 Oradea Bihor III
462 Jurubiță M. Ecaterina 274 12.02.2008 Buzău Buzău III
463 Kaiser I. Cristina 325 28.01.2008 București București I
464 Kajtar A. Arpad 48 05.12.2007 Deva Hunedoara II
465 Kanya E. Laszlo 842 29.02.2008 Păuleni-Ciuc Harghita III
466 Keller G. Viktor 516 12.02.2008 Rediu Iași III
467 Keller I. Ioana-Liliana 521 12.02.2008 Rediu Iași III
468 Keseru L. Lucian-Tiberiu 421 12.02.2008 Arad Arad III
469 Kis-Kasza F. Zoltan-Istvan 526 12.02.2008 Baia Mare Maramureș IV
470 Koncsag A. Magdolna-Eva 916 29.02.2008 Roșia Montană Alba II
471 Konte Șt. Ramona-Ștefania 816 29.02.2008 Brașov Brașov III
472 Kosa I. Csaba 1016 29.02.2008 Gheorgheni Harghita III
473 Kovacs P. Lorant 305 12.02.2008 Târgu Mureș Mureș I
474 Krizbai L.L. Levente 1027 29.02.2008 Joseni Harghita III
475 Labeș I. Dumitru 549 12.02.2008 Miercurea-Ciuc Harghita II
476 Lachnith C.T. Rudolf-Albert 865 29.02.2008 Timișoara Timiș III
477 Laczko M. Matei 470 12.02.2008 Timișoara Timiș I
478 Langa V.R. Liviu-Ioan 416 12.02.2008 Timișoara Timiș I
479 Lăpușneanu N. Ioan 496 12.02.2008 Bacău Bacău III
480 Larie C. Camelia 682 26.02.2008 Tulcea Tulcea I
481 Laszlo T. Gellert 301 28.01.2008 Târgu Mureș Mureș III
482 Lazăr Gh. Cosmin 400 12.02.2008 Brăila Brăila III
483 Lazăr V. Cristina-Raluca 402 12.02.2008 Brăila Brăila III
484 Lăzăroiu S. Angela 343 26.02.2008 Târgu Jiu Gorj II
485 Leberciuc M. Mihail 418 12.02.2008 Brașov Brașov III
486 Lepărdă V. Petrică-Cătălin 502 12.02.2008 Vaslui Vaslui III
487 Leșu I. Iancu 765 26.02.2008 Drobeta-Turnu Severin Mehedinți III
488 Liceică M. Lavinia-Olivia 896 29.02.2008 București București III
489 Lipan P. Traian 862 29.02.2008 Timișoara Timiș I
490 Liurcă M. Bogdan-Mircea 311 28.01.2008 Râșnov Brașov III
491 Lixandru V. Radu-Andrei 783 26.02.2008 București București II
492 Lobodă N. Cornel 772 26.02.2008 Drobeta-Turnu Severin Mehedinți III
493 Luca I. Ioan 154 28.01.2008 Alba Iulia Alba II
494 Lucaciu N. Călin 181 28.01.2008 Beiuș Bihor III
495 Luffy K.I. Vilmos 631 26.02.2008 Sfântu Gheorghe Covasna III
496 Luparu I. Luminița 120 05.12.2007 Vaslui Vaslui III
497 Lupașcu R. Marian 1209 06.03.2008 Constanța Constanța II
498 Lupu Gh. Ioana 355 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj II
499 Lupulescu D. Șt. Livius-Ștefan 608 12.02.2008 Timișoara Timiș III
500 Luță A. Petre 429 12.02.2008 Alexandria Teleorman II
501 Magirescu Gh. Mirela-Daniela 392 12.02.2008 București București III
502 Mahriu V. Petrică-Marius 1111 06.03.2008 București București III
503 Maican M. Manuel 879 29.02.2008 Turnu Măgurele Teleorman III
504 Maier P. Cristian 568 26.02.2008 Tulgheș Harghita III
505 Maleș G. George-Cătălin 28 05.12.2007 Botoșani Botoșani III
506 Manda N. Nicolae-Silviu 49 05.12.2007 Hunedoara Hunedoara I
507 Mandu Gh. Lidia 900 29.02.2008 Pitești Argeș II
508 Mandu V. Gheorghe 901 29.02.2008 Pitești Argeș I
509 Manea S. Ioana 446 12.02.2008 Pitești Argeș III
510 Mangra C. Carmen-Liliana 679 26.02.2008 Constanța Constanța II
511 Mănoiu I. Samuil 137 05.12.2007 Brașov Brașov III
512 Manolache I. Ciprian 323 28.01.2008 București București III
513 Manolache T. Valeriu-Marian 703 26.02.2008 București București I
514 Măntoiu Gh. Alexandru 327 28.01.2008 București București I
515 Mănuță C. Aurelian-Antonius 8 01.11.2007 Iași Iași I
516 Manya B. Lorand 1001 29.02.2008 Miercurea-Ciuc Harghita II
517 Mara I. Gheorghe 1098 06.03.2008 București București I
518 Marcu C. Răzvan 1019 29.02.2008 Produlești Dâmbovița III
519 Marcu E.P. Daniel-Eugen 1196 06.03.2008 Deva Hunedoara II
520 Marcu V. Vasile-Constantin 10 01.11.2007 București București I
521 Mărgineanu A. Aurelian-Laurențiu 833 29.02.2008 Râmnicu Vâlcea Vâlcea I
522 Marian Al. Gherman-Liviu 182 29.02.2008 Cristioru de Jos Bihor III
523 Marian Gh. Radu-Alexandru 529 12.02.2008 Baia Mare Maramureș II
524 Marin A. Silviu 122 05.12.2007 Sibiu Sibiu III
525 Marin V. Marian 258 28.01.2008 Călărași Călărași II
526 Marițan I. Gheorghe-Nicolae 172 28.01.2008 Oradea Bihor III
527 Martin N. Nicolae 162 28.01.2008 Alba Iulia Alba III
528 Martin R. Mariana-Irina 813 29.02.2008 Alba Iulia Alba III
529 Mate I. Sandor 547 12.02.2008 Miercurea-Ciuc Harghita I
530 Matei L. Bogdan-Ștefan 1014 29.02.2008 Reșița Caraș-Severin III
531 Matei L. Laurențiu-Marius 1084 06.03.2008 București București III
532 Matei N. Corvin-Cristian 303 28.01.2008 Târgu Mureș Mureș II
533 Matei P. Ștefan-Paul 1068 06.03.2008 București București III
534 Matianu M. Liliana 78 05.12.2007 Botoșani Botoșani III
535 Matieș Gh. Valerica 1033 06.03.2008 Lupeni Hunedoara III
536 Mătieș V. Ioan 949 29.02.2008 Baia Mare Maramureș II
537 Mâțu I. Constantin-Viorel 763 26.02.2008 Drobeta-Turnu Severin Mehedinți I
538 Mazilu I. Marian 676 26.02.2008 Agigea Constanța II
539 Mazilu T. Mircea 510 12.02.2008 Bacău Bacău II
540 Mecu C. Constantin-Tiberiu 534 12.02.2008 Râmnicu Vâlcea Vâlcea III
541 Mehedințu V. Sergiu 884 29.02.2008 București București II
542 Melinte D. Dragoș-Mihai 72 05.12.2007 Iași Iași III
543 Mențiu M. Vasile 613 29.02.2008 Carei Satu Mare II
544 Merk Șt. Imre-Ladislau 965 29.02.2008 Oradea Bihor III
545 Mertan I. Gheorghe 701 26.02.2008 Apoldu de Jos Sibiu III
546 Micu S. Pusy-Sorinela 447 12.02.2008 Pitești Argeș II
547 Mihăilă Gh. Dragoș 704 26.02.2008 București București I
548 Mihalache N. Nicolae-Dumitru 980 29.02.2008 București București I
549 Mihu I. Sorin 396 12.02.2008 București București II
550 Milea N. Ion 1112 06.03.2008 Târgoviște Dâmbovița I
551 Militaru P. T. Marian 360 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj II
552 Milodin P. P. Marian-Cornel 1190 06.03.2008 București București III
553 Mincă A. Mitrică 1108 06.03.2008 București București II
554 Mincă T. Victoria 1107 06.03.2008 București București II
555 Mirică-Damian Gh. Nicolae-Adrian 807 29.02.2008 Sinaia Prahova II
556 Miron C. Dănuț 506 12.02.2008 Moinești Bacău II
557 Miron I. Ioan-Dorin 855 29.02.2008 Cluj-Napoca Cluj III
558 Miron V.C. Emilian 30 05.12.2007 Frumosu Suceava IV
559 Misarăș A. Flaviu-Claudiu 300 28.01.2008 Târgu Mureș Mureș II
560 Mitea M. Mircea-Marius 150 28.01.2008 Sibiu Sibiu II
561 Miu M. Silvian 222 28.01.2008 Ploiești Prahova III
562 Mocan I. Ioan-Marius 527 12.02.2008 Baia Mare Maramureș III
563 Mocanu A. Corneliu 727 26.02.2008 Constanța Constanța I
564 Mocanu Gr. Neculai 123 05.12.2007 Sibiu Sibiu I
565 Mocanu V. Vasile-Viorel 96 05.12.2007 Iași Iași II
566 Mocanu V. Vlad-Ilie 1003 29.02.2008 Suceava Suceava III
567 Modog T. Traian 168 28.01.2008 Oradea Bihor II
568 Moga V. Petre 223 28.01.2008 Brașov Brașov II
569 Mogoș D. Octavian-Nicolae 1062 06.03.2008 București București III
570 Moldovan I. Ioan 951 29.02.2008 Vișeu de Sus Maramureș II
571 Moldovanu C. Viorel 91 05.12.2007 Iași Iași III
572 Moldoveanu Gh. Constantin 389 12.02.2008 București București I
573 Momîrleanu C. Gabriel-Constantin 826 29.02.2008 Craiova Dolj I
574 Morar I. Valentin-Daniel 751 26.02.2008 Arad Arad II
575 Morar N. Mircea 1082 06.03.2008 București București II
576 Morar P. Petru 241 28.01.2008 Bușteni Prahova III
577 Moraru D. Dănuț 87 05.12.2007 Iași Iași III
578 Morîndău M. Anton-Sever 755 26.02.2008 Sibiu Sibiu III
579 Moroz I. Remus-Mihai 468 29.02.2008 Timișoara Timiș III
580 Moșincat C. Sergiu-Codrin 982 29.02.2008 Oradea Bihor III
581 Motorga A. Aurel 771 26.02.2008 Drobeta-Turnu Severin Mehedinți II
582 Muntean Șt. Natalia-Dorina 338 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj III
583 Muntean V. Ioana-Tatiana 50 05.12.2007 Deva Hunedoara II
584 Munteanu V. Mircea 829 29.02.2008 Râmnicu Vâlcea Vâlcea III
585 Muntianu N. Magdalena 254 28.01.2008 Călărași Călărași I
586 Mușat N. Sorin 995 29.02.2008 Buzău Buzău II
587 Muțiu Gh. Nichita-Traian 180 28.01.2008 Cusuiuș Bihor III
588 Nae S. Alexandru 648 26.02.2008 București București III
589 Năftică Al. Ovidiu 685 26.02.2008 Curtea de Argeș Argeș III
590 Nagy S. Istvan 370 12.02.2008 Sfântu Gheorghe Covasna III
591 Nagy Șt. Imola 473 12.02.2008 Pecica Arad III
592 Nanu V. Marian 356 12.02.2008 Turceni Gorj II
593 Narița N. Adrian-Petru 163 28.01.2008 Abrud Alba III
594 Năstase I. Gheorghe 669 26.02.2008 Cernavodă Constanța II
595 Năsui Gh. Stelian-Gheorghe 955 29.02.2008 Vișeu de Jos Maramureș III
596 Neacșu F. Liliana 216 28.01.2008 Alexandria Teleorman II
597 Neacșu G. Daniela 1011 29.02.2008 Focșani Vrancea II
598 Neagu A. Ion-Iulian 579 12.02.2008 Călărași Călărași III
599 Neagu I. Georgeta 645 26.02.2008 Măgureni Prahova II
600 Neagu P. Valentin 1089 06.03.2008 București București III
601 Neamțu V. Paul 342 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj III
602 Neață N. Ion 895 29.02.2008 Giurgiu Giurgiu II
603 Nebela V. Persida-Sanda 51 05.12.2007 Deva Hunedoara II
604 Nechifor M. Ion-Florin 515 12.02.2008 Roman Neamț II
605 Nechifor M. Mihail 125 05.12.2007 Iași Iași III
606 Nechita A. Augustin-Bogdan 532 12.02.2008 Baia Mare Maramureș III
607 Necula I. Dragoș-Ștefan 712 26.02.2008 București București II
608 Necula V. Romică 1180 06.03.2008 București București I
609 Nedelcu I. Elena-Gabriela 805 29.02.2008 Breaza Prahova III
610 Negrescu Al. Cornel 767 26.02.2008 Drobeta-Turnu Severin Mehedinți II
611 Negrilă I. Alexandru 203 28.01.2008 Babiciu Olt III
612 Negru M. Gheorghe 251 28.01.2008 Pitești Argeș III
613 Negru N. Doina 722 26.02.2008 București București II
614 Negru S. Sorin 794 26.02.2008 București București I
615 Neuner I. Iohan 1000 29.02.2008 București București I
616 Neuner Șt. Doina 383 12.02.2008 București București I
617 Nică D. Adi-Ștefan 199 28.01.2008 Craiova Dolj III
618 Nica F. Ionuț-Sorin 929 29.02.2008 Piatra-Neamț Neamț III
619 Nichersu Al. Iulian 131 12.02.2008 Tulcea Tulcea I
620 Nichiforiuc C. Cristina-Nicoleta 503 12.02.2008 Rădăuți Suceava III
621 Nicolae I. Tinel-Traian 897 29.02.2008 Târgoviște Dâmbovița I
622 Nicolaescu I. Ioan-Dumitru 52 28.01.2008 Deva Hunedoara I
623 Nicolaescu M. Corneliu-Eugen 320 28.01.2008 București București I
624 Nicolai N. Carmen 401 12.02.2008 Constanța Constanța II
625 Nicolescu N. Ovidiu-Titel 644 26.02.2008 Ploiești Prahova I
626 Niculescu G.C. Mihai-Bogdan 864 29.02.2008 Timișoara Timiș III
627 Niculiță T. Constantin 242 28.01.2008 Ploiești Prahova II
628 Nicuțari I. Petrea 195 28.01.2008 Suceava Suceava II
629 Nistor Al. Paul 358 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj I
630 Nistora Gh. Vasile-Ioan 184 28.01.2008 Bocșa Caraș-Severin II
631 Nițoi I. Nicolae-Bogdan 1026 29.02.2008 Sibiu Sibiu III
632 Niunin I. Georgeta 1202 06.03.2008 Galați Galați II
633 Novac Ch. Gheorghe 12 05.12.2007 Timișoara Timiș I
634 Nyitrai-Budai N. Iosif 591 12.02.2008 Cluj-Napoca Cluj III
635 Oancea P. Florica 256 28.01.2008 Călărași Călărași II
636 Oargă I. Adrian-Nicolae 750 26.02.2008 Timișoara Timiș III
637 Oarga M. Nicolae-Marius 607 12.02.2008 Deva Hunedoara III
638 Olteanu Gh. Ion 1185 06.03.2008 București București II
639 Olteanu Gh. Iustin-Valentin 1 01.11.2007 Pitești Argeș I
640 Olteanu M. Ecaterina 430 12.02.2008 Târgoviște Dâmbovița II
641 Olteanu N. Petre 649 26.02.2008 Ploiești Prahova III
642 Olteanu R. Aurel 445 12.02.2008 Cernavodă Constanța I
643 Olteanu R. Mircea 713 26.02.2008 București București III
644 Olteanu-Moldovan D. Cristian-Virgil 315 28.01.2008 Alba Iulia Alba III
645 Onae Al. Tudor-Darius 1218 06.03.2008 Lugoj Timiș III
646 Oncioiu I. Cristinel-Nicolae 420 12.02.2008 Bran Brașov III
647 Onețiu I. Valentin-Ioan 312 28.01.2008 Abrud Alba III
648 Onițiu Gh. Adrian 3 01.11.2007 București București I
649 Onose C. Elena 1088 06.03.2008 București București II
650 Onose I. Dumitru 569 12.02.2008 București București I
651 Onu M. Mihai 190 28.01.2008 Târgu-Neamț Neamț III
652 Opre V. Vasile-Claudiu 741 26.02.2008 Cluj-Napoca Cluj III
653 Oprea E. Luciana 911 29.02.2008 Alba Iulia Alba III
654 Oprea Gh. Gheorghe-Ovidiu 1076 06.03.2008 Constanța Constanța I
655 Oprea N. George 243 28.01.2008 Urlați Prahova III
656 Oprea N. Marian 405 29.02.2008 Buzău Buzău I
657 Oprea V. Daniel 145 28.01.2008 Pitești Argeș III
658 Oprea V. Marius-Cristian 616 12.02.2008 Timișoara Timiș III
659 Oprescu I. Florian 454 12.02.2008 Urziceni Ialomița II
660 Oprescu L. A. Alina 276 28.01.2008 Buzău Buzău II
661 Oprescu T. Marius-Fănel 277 28.01.2008 Buzău Buzău II
662 Oroș C. Gerlinde-Alina 151 28.01.2008 Brașov Brașov III
663 Orosz I. Istvan 379 12.02.2008 Sfântu Gheorghe Covasna I
664 Orosz M. Carmen 380 12.02.2008 Sfântu Gheorghe Covasna I
665 Păculea Al. Aleodor 675 29.02.2008 Sibiu Sibiu I
666 Pădure I. Dan 92 05.12.2007 Târgu Frumos Iași III
667 Palamariu I. Maricel 165 28.01.2008 Alba Iulia Alba I
668 Pălici V. Eugeniu 278 28.01.2008 Mărăcineni Buzău I
669 Pamp Gh. George-Lucian 1223 06.03.2008 Sibiu Sibiu III
670 Pană T. Gabriel-Ciprian 450 12.02.2008 Petroșani Hunedoara II
671 Panainte T. Constantin-Everaldo 1005 29.02.2008 Iași Iași III
672 Panaite C. Camil 279 12.02.2008 Buzău Buzău III
673 Panciu I. George 828 29.02.2008 Drăgănești-Olt Olt II
674 Pangrati V. Gabriell-Roland 1216 06.03.2008 Galați Galați II
675 Panie V. Sergiu 211 28.01.2008 Zalău Sălaj III
676 Paraschiv C. Ștefan 1114 06.03.2008 Constanța Constanța I
677 Paraschiv Gr. P. Gabriel 83 05.12.2007 Iași Iași II
678 Paraschiv I. Pandele 785 29.02.2008 București București I
679 Paraschiv V. Eugenia 986 29.02.2008 Constanța Constanța II
680 Paraschiv V. Gabriel 981 29.02.2008 Comana Constanța II
681 Pârvu I. Marta 757 26.02.2008 Târgu Mureș Mureș II
682 Pârvu V. Aurel 756 26.02.2008 Târgu Mureș Mureș I
683 Pasăre Șt. Ștefan 410 12.02.2008 Brașov Brașov III
684 Pascariu Gh. Vasile 1103 06.03.2008 București București II
685 Patraș M. Mihai 747 26.02.2008 Cluj-Napoca Cluj I
686 Patriche P. Bogdan 408 12.02.2008 Tulcea Tulcea III
687 Păun A. Gabriela-Laura 1117 06.03.2008 Constanța Constanța I
688 Păun S. Ștefan 118 05.12.2007 Tulcea Tulcea II
689 Păunescu L. Cornel 717 26.02.2008 București București I
690 Pavel P.D. Nicolae-Victor 164 28.01.2008 Abrud Alba II
691 Pepelea O. Elena 349 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj III
692 Pepine I. Ioan-Iulian 576 12.02.2008 Zărnești Brașov III
693 Perlea V. Ștefan 970 29.02.2008 Brăila Brăila I
694 Perț I. Liviu-Ionel 377 12.02.2008 Oradea Bihor III
695 Petcu T. Marius 394 12.02.2008 București București III
696 Petrache M. Dorel 824 29.02.2008 Craiova Dolj III
697 Petrescu M.U. Cristina 702 26.02.2008 Sibiu Sibiu III
698 Petrescu V. Stelian 1120 06.03.2008 Cluj-Napoca Cluj I
699 Petrilă Gh. Corneliu 31 05.12.2007 Suceava Suceava II
700 Petru R. Silviu-Romulus 233 12.02.2008 Brașov Brașov III
701 Piedemonte C. Alexandru-Victor-Eugen 1187 06.03.2008 București București II
702 Pieleanu N. Cornelia 215 28.01.2008 Alexandria Teleorman III
703 Pietroianu M. Dumitru-Paul 198 28.01.2008 Malu Mare Dolj III
704 Pilcă G. Gabriel-Ioan 304 28.01.2008 Reghin Mureș III
705 Pindic T. Paula 398 12.02.2008 Tulcea Tulcea III
706 Pinte Gh. Gheorghe 626 12.02.2008 Baia Mare Maramureș I
707 Pintea Gr. Dănuț 898 29.02.2008 Pitești Argeș II
708 Pintea I. Monica 899 29.02.2008 Pitești Argeș III
709 Pîntice I. Danil 997 29.02.2008 Buzău Buzău II
710 Pîrvan T. Flavius-Iulian 70 05.12.2007 Iași Iași III
711 Pîrvu F. Aurel 983 29.02.2008 Arad Arad III
712 Pîrvu N. Marin 116 05.12.2007 Pitești Argeș II
713 Pîrvu T. Cristian-Tudorel 193 28.01.2008 Suceava Suceava II
714 Plătică V. Mircea-Paul 814 29.02.2008 Tulcea Tulcea III
715 Pleșa I. Volin 167 28.01.2008 Abrud Alba III
716 Pleșa T. Sorin-Constantin 479 12.02.2008 Timișoara Timiș III
717 Pocreață T. Cornelia 29 05.12.2007 Botoșani Botoșani III
718 Podar I. Vasile-Lucian 553 12.02.2008 Alba Iulia Alba III
719 Pologea Gh. L. Liviu-Mărgărit 9 01.11.2007 Sibiu Sibiu I
720 Pologea I. Constanța 1200 06.03.2008 Sibiu Sibiu II
721 Pop Al. Florina 375 29.02.2008 Vadu Crișului Bihor III
722 Pop C. Maria-Laura 1031 29.02.2008 Brașov Brașov III
723 Pop D. Marcel-Constantin 121 05.12.2007 Sibiu Sibiu I
724 Pop G. Gavrilă 952 29.02.2008 Vișeu de Jos Maramureș III
725 Pop I. Alexandru 687 26.02.2008 Cluj-Napoca Cluj IV
726 Pop I. Ilie-Ioan 696 26.02.2008 Gălăuțas Harghita III
727 Pop M. Gabriel-Cristian 797 26.02.2008 București București II
728 Pop M. Romanița-Adriana 798 26.02.2008 București București III
729 Pop T. Viorel 310 28.01.2008 Bistrița Bistrița-Năsăud II
730 Pop Z. Dan-Zamfir 853 29.02.2008 Gherla Cluj III
731 Popa A. Corneliu-Vasile 1020 29.02.2008 Timișoara Timiș III
732 Popa D. Cristian-Florin 570 12.02.2008 Arad Arad III
733 Popa I. Mihail 1058 06.03.2008 București București I
734 Popa I.V. Marius-Iulian 53 05.12.2007 Deva Hunedoara III
735 Popa M. Filofteia 449 12.02.2008 Pitești Argeș II
736 Popa V. Danil 912 29.02.2008 Alba Iulia Alba III
737 Popa V. Gabriela 972 29.02.2008 Galați Galați III
738 Popa V. Traian-Victor 171 28.01.2008 Ceica Bihor III
739 Popescu A. Carleta-Arahsi 1038 06.03.2008 Alexandria Teleorman III
740 Popescu C. Andi 67 05.12.2007 Iași Iași II
741 Popescu C. Corneliu 1070 06.03.2008 București București III
742 Popescu C. Ion 206 28.01.2008 Craiova Dolj III
743 Popescu D. Dumitru 686 26.02.2008 Ploiești Prahova II
744 Popescu D. Viorica-Maria 390 12.02.2008 București București I
745 Popescu E. Cristian-Mihai 812 29.02.2008 Alba Iulia Alba III
746 Popescu E. Dan 221 28.01.2008 Ploiești Prahova I
747 Popescu I. Marius-Ciprian 54 05.12.2007 Deva Hunedoara III
748 Popescu M. Simona-Mihaela 280 28.01.2008 Buzău Buzău III
749 Popescu N. Emil 213 12.02.2008 Cavnic Maramureș II
750 Popescu P. Constantin 1100 06.03.2008 București București I
751 Popescu V. Dan-Marian 792 26.02.2008 București București I
752 Popescu V. Gelu 821 29.02.2008 Craiova Dolj II
753 Popîrda V. Vasile-Valentin 107 05.12.2007 Piatra-Neamț Neamț II
754 Popîrțac O. Octavian 518 12.02.2008 Fălticeni Suceava II
755 Popov V. Iulian-Marius 100 05.12.2007 Iași Iași III
756 Popoviciu C. V. Cornel-Gheorghe 954 29.02.2008 Baia Mare Maramureș II
757 Poverlovici N. Eugen 245 28.01.2008 Brașov Brașov III
758 Precup C. V. George-Ciprian 817 29.02.2008 Hărman Brașov III
759 Precup C. V. Radu-Daniel 815 29.02.2008 Hărman Brașov III
760 Precup P. Dorin 659 26.02.2008 Gherla Cluj III
761 Preda V. Silviu-Eugen 1110 06.03.2008 București București III
762 Prejbeanu I. Kameliu-Cornel 790 26.02.2008 București București I
763 Prioteasa S. Sorin-Adrian 535 26.02.2008 Râmnicu Vâlcea Vâlcea I
764 Prodan C. Ion 321 28.01.2008 București București II
765 Pungan V. Paul 1177 06.03.2008 București București III
766 Pușcaș S. Simion-Mircea 18 05.12.2007 Bistrița Bistrița-Năsăud I
767 Puskas I. Sorin 424 12.02.2008 Brașov Brașov III
768 Răcășan Gh. Maria 55 05.12.2007 Petroșani Hunedoara II
769 Racoveanu Gh. Adrian-George 504 12.02.2008 Bacău Bacău II
770 Racz L. Laszlo-Janos 367 12.02.2008 Oradea Bihor II
771 Radu Gh. Florin 98 05.12.2007 Iași Iași III
772 Radu I. Aurelian 281 26.02.2008 Buzău Buzău II
773 Radu I. Iordan 1025 29.02.2008 Sibiu Sibiu II
774 Radu M. Stoica 1061 06.03.2008 București București I
775 Răducu N. Silvia-Adriana 830 29.02.2008 Râmnicu Vâlcea Vâlcea II
776 Raicu V. Laurențiu 407 12.02.2008 Tulcea Tulcea III
777 Răileanu P. Dumitru 297 28.01.2008 Iași Iași II
778 Răileanu V. Gabriel-Vasile 81 05.12.2007 Iași Iași III
779 Răileanu V. Nicolae 498 12.02.2008 Fălticeni Suceava III
780 Raitok Șt. Ștefan-Zsolt 859 29.02.2008 Sânnicolau Mare Timiș III
781 Rakossy A. Gabriella-Marta 836 29.02.2008 Păuleni-Ciuc Harghita I
782 Rasa D. Remus 810 29.02.2008 Șugag Alba III
783 Raț G. Emilian-Isai 612 12.02.2008 Zalău Sălaj III
784 Remetean P. Cristian-Petru 126 05.12.2007 Sibiu Sibiu II
785 Revei A.V. Claudiu-Liviu 732 26.02.2008 Constanța Constanța III
786 Ritzi L. Ioan-Gabriel 672 26.02.2008 Brăila Brăila I
787 Ritzi L. Mircea-Petru 668 26.02.2008 Brăila Brăila I
788 Rizzoli E. Claudian-Candido 317 28.01.2008 București București I
789 Rizzoli L. Liliana-Aurora 318 28.01.2008 București București I
790 Robe C. Grațiela-Marilena 1096 06.03.2008 București București I
791 Robe C. Marian-Viorel 1097 06.03.2008 București București I
792 Rodina I. Ioan 467 12.02.2008 Timișoara Timiș II
793 Rogozea V. Dorel 1222 06.03.2008 Sibiu Sibiu I
794 Roman A. Vasile 302 28.01.2008 Târgu Mureș Mureș III
795 Roman C. Ioan 22 05.12.2007 Botoșani Botoșani II
796 Roman E. P. Laurențiu-Mihai 906 29.02.2008 Alba Iulia Alba III
797 Roman I. Marcel 764 26.02.2008 Drobeta-Turnu Severin Mehedinți III
798 Rotaru I. Virgil 458 12.02.2008 Giurgiu Giurgiu II
799 Rotaru N. Alexandru 737 26.02.2008 Crivăț Călărași II
800 Rotilă I. Cătălin 643 26.02.2008 Sinaia Prahova II
801 Rozsa E. Imre-Sandor 1042 06.03.2008 Sovata Mureș III
802 Rus T. Teofil-Vasile 863 29.02.2008 Timișoara Timiș II
803 Rusan N. V. Nicolae-Vlad 904 29.02.2008 Alba Iulia Alba III
804 Russu N. Nicolae 230 28.01.2008 Brașov Brașov III
805 Rusu M. Mihai-Dorin 618 12.02.2008 Timișoara Timiș III
806 Rusu T. Mihaela 232 28.01.2008 Brașov Brașov III
807 Rusu V. Mircea 500 12.02.2008 Moinești Bacău III
808 Sabău C. Cristian-Teodor 170 28.01.2008 Oradea Bihor III
809 Sabău Gh. I. Gheorghe-Ovidiu 56 05.12.2007 Deva Hunedoara II
810 Săceanu Gh. Constantin 777 26.02.2008 Drobeta-Turnu Severin Mehedinți II
811 Salaci V. Daniel 322 28.01.2008 București București II
812 Sălăjan Gh. Liviu 611 12.02.2008 Baia Mare Maramureș III
813 Sâmbotin M. Horațiu-Liviu 869 29.02.2008 București București I
814 Sanda D. Emilian 341 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj III
815 Sandu I. Dumitru 455 29.02.2008 Armășești Ialomița II
816 Sandulean-Țîcșa Al. Andra-Luana 491 12.02.2008 Iacobeni Suceava III
817 Sărăcin I. Aurel 788 26.02.2008 București București I
818 Sârbu A. Cristina 134 26.02.2008 Tulcea Tulcea III
819 Sârbu V. Denis-Cristian 133 26.02.2008 Tulcea Tulcea III
820 Sârghie V. Ovidiu 1030 29.02.2008 Brașov Brașov III
821 Săvoiu I. Ionuț-Cristian 688 26.02.2008 Târgoviște Dâmbovița I
822 Săvoiu V. Viviana-Alina 694 26.02.2008 Târgoviște Dâmbovița I
823 Savu I. Ovidiu-Ion 960 29.02.2008 Zalău Sălaj III
824 Savu V. Vasile-Lucian 419 12.02.2008 Râșnov Brașov III
825 Sburătură F. George-Ciprian 714 26.02.2008 București București III
826 Schipor C. Vasile 1054 06.03.2008 București București II
827 Schipor I. Dimitrie 282 28.01.2008 Vadu Pașii Buzău II
828 Scripcariu Șt. Adela 75 05.12.2007 Iași Iași III
829 Scurtu M. Ciprian 494 12.02.2008 Vaslui Vaslui III
830 Scutar N. Vasile 191 28.01.2008 Brăiești Suceava II
831 Scutaru V. Daniel 153 28.01.2008 Râșnov Brașov III
832 Șerban Al. Bogdan-Florin 927 29.02.2008 Piatra-Neamț Neamț III
833 Șerban D. Constantin 433 29.02.2008 Târgoviște Dâmbovița III
834 Șerban P. Dan 508 12.02.2008 Comănești Bacău III
835 Șerban Șt. Gabriela-Mihaela 1037 06.03.2008 Alexandria Teleorman II
836 Șesurșchi I. Dimitrie 493 12.02.2008 Suceava Suceava I
837 Sgândăr D. Napolion 1164 06.03.2008 Timișoara Timiș I
838 Silaghi M. Natalia-Mihaela 944 29.02.2008 Cluj-Napoca Cluj III
839 Silindar-Ripoșan A. Adriana 57 05.12.2007 Deva Hunedoara III
840 Sim P. Daniel 169 12.02.2008 Ștei Bihor III
841 Sima F. Gigi 667 26.02.2008 Corabia Olt II
842 Simion Al. Eugen 775 26.02.2008 Drobeta-Turnu Severin Mehedinți III
843 Simion I. Paul 255 28.01.2008 Călărași Călărași II
844 Simionescu I. Cristina 218 28.01.2008 Roșiori de Vede Teleorman III
845 Șimon Gh. Gheorghe 1029 29.02.2008 Brașov Brașov III
846 Șipoș-Gug P. Etelca 209 12.02.2008 Oradea Bihor II
847 Sîrbu P. Dănuț 760 26.02.2008 Reșița Caraș-Severin I
848 Sisea D. Bogdan-Robert 724 26.02.2008 București București II
849 Șișu Gh. Stănel 1007 29.02.2008 Brăila Brăila II
850 Șișu Șt. Viorel-Lucian 691 26.02.2008 Târgoviște Dâmbovița I
851 Slătaru L. Ilarion 1165 06.03.2008 Timișoara Timiș III
852 Smeu D. Lucian 326 28.01.2008 București București I
853 Soare Al. Alexandru-Tiberiu 707 26.02.2008 București București III
854 Socaci Gh. Ștefan 505 12.02.2008 Onești Bacău II
855 Șofâlcă N. Mihai 202 28.01.2008 Râmnicu Vâlcea Vâlcea III
856 Sofron M. Constantin-Sebastian 495 12.02.2008 Vaslui Vaslui III
857 Someșan V. Nădejda 761 26.02.2008 Reșița Caraș-Severin I
858 Soponar P. Elena-Mihaela 948 29.02.2008 Baia Mare Maramureș II
859 Sopota-Mihoc V. Emilian 770 26.02.2008 Orșova Mehedinți I
860 Sotir N. Tașcu 1072 06.03.2008 București București II
861 Șova M. Iulian 497 12.02.2008 Huși Vaslui III
862 Spânu I. Stelică-Gică 144 28.01.2008 Giurgiu Giurgiu III
863 Spătar A. Cornel 15 28.01.2008 Baia Mare Maramureș I
864 Spătar E. Cornelia 16 28.01.2008 Baia Mare Maramureș II
865 Sporea M. Mircea 1055 06.03.2008 București București I
866 Stan A. Stelian 283 28.01.2008 Buzău Buzău III
867 Stan M. Constantin 1207 06.03.2008 Constanța Constanța III
868 Stanciu A. Vasile-Valentin 117 05.12.2007 Tulcea Tulcea III
869 Stanciu Al. Alin-Daniel 1194 06.03.2008 Snagov Ilfov III
870 Stanciu C. Grigore 482 12.02.2008 Comănești Bacău III
871 Stanciu Gh. Ionuț-Liviu 808 29.02.2008 Brazi Prahova III
872 Stanciu M. Viorel 1066 06.03.2008 București București I
873 Stancu V. Marilena-Anca 448 12.02.2008 Pitești Argeș II
874 Stănescu A. Dan 546 12.02.2008 Sfântu Gheorghe Covasna III
875 Stănescu Al. Constantin 996 29.02.2008 Buzău Buzău III
876 Stănescu C. Adrian 548 12.02.2008 Sfântu Gheorghe Covasna II
877 Stănică C. Maria 831 29.02.2008 Râmnicu Vâlcea Vâlcea I
878 Starâș L. Dan 7 01.11.2007 Tulcea Tulcea I
879 Ștef L. V. Marius-Vasile 651 26.02.2008 Slobozia Ialomița II
880 Ștefan M. Iulian 451 12.02.2008 Slobozia Ialomița III
881 Ștefan M. Laurențiu 987 29.02.2008 Alexandria Teleorman I
882 Ștefan V. Elena 1105 06.03.2008 București București II
883 Ștefănescu C. Dan 827 29.02.2008 Craiova Dolj II
884 Ștefăniu D. Mihaela 77 28.01.2008 Iași Iași III
885 Ștefăniu P. Cătălin-Valeriu 97 05.12.2007 Iași Iași II
886 Stelea I. Mihai 285 26.02.2008 Buzău Buzău II
887 Stere I. Constantin 991 29.02.2008 Buzău Buzău III
888 Stoia I. Ovidiu-Constantin 968 29.02.2008 Timișoara Timiș III
889 Stoian I. Gabriel 142 28.01.2008 Pitești Argeș I
890 Stoian N. Vladimir 1071 06.03.2008 București București III
891 Stoica I. Sebastian 695 26.02.2008 Tecuci Galați III
892 Stoica T. Nicușor 434 12.02.2008 Călărași Călărași III
893 Stoicescu Al. Doina 647 26.02.2008 Câmpina Prahova II
894 Stoicescu L. R. Sorina-Gabriela 784 26.02.2008 București București III
895 Străchinescu Gh. Constantin 26 05.12.2007 Dorohoi Botoșani III
896 Stratone N. Lucian-Ion 994 29.02.2008 Buzău Buzău II
897 Stroia Gh. Dan-Octavian 939 29.02.2008 Oradea Bihor III
898 Suba S. Alexandru 958 29.02.2008 Satu Mare Satu Mare II
899 Suba Șt. Ștefan 945 29.02.2008 Oradea Bihor I
900 Suciu D. Alin-Dumitru 314 28.01.2008 Alba Iulia Alba III
901 Șuluțiu Gh. Mihai 624 12.02.2008 Alba Iulia Alba III
902 Șuteu P. Maria 477 12.02.2008 Săcălaz Timiș III
903 Șuțu M. Petre 437 12.02.2008 Alexandria Teleorman II
904 Szatmari I. Iosif-Andrei 554 12.02.2008 Arad Arad II
905 Tăban I. Alexandru 1024 29.02.2008 Sibiu Sibiu I
906 Tăban I. Daniel-Ioan 135 05.12.2007 Sibiu Sibiu III
907 Țaga C. Claudiu 861 29.02.2008 Timișoara Timiș II
908 Talambă Șt. Gavril 1181 06.03.2008 București București I
909 Tălpeanu N.N. Marian 4 01.11.2007 București București I
910 Talpeș M. Octavian-Otmar 881 29.02.2008 București București II
911 Talpoș Gh. Marius-Narcis 308 28.01.2008 Bistrița Bistrița-Năsăud II
912 Tamas K. Kalman 840 29.02.2008 Miercurea-Ciuc Harghita IV
913 Tămășescu I. Claudia-Florina 971 29.02.2008 Galați Galați III
914 Tanasă V. Claudiu 286 28.01.2008 Podgoria Buzău II
915 Tănase Al. Marius-Samir 710 26.02.2008 București București I
916 Tănase V. Ariadna-Sonia 709 26.02.2008 București București I
917 Tanczel I. Lazăr 781 26.02.2008 Deva Hunedoara II
918 Târâcă N. Gheorghe 964 29.02.2008 București București I
919 Tarbă I. Corneliu-Daniel 1224 06.03.2008 București București II
920 Tarcan P. Dragoș-Arthur 818 29.02.2008 Brașov Brașov III
921 Tătulescu I. Dănuț 287 26.02.2008 Buzău Buzău I
922 Tcaci I. Iulian 766 26.02.2008 Drobeta-Turnu Severin Mehedinți II
923 Țene S. Daniel-Nicușor 646 26.02.2008 Ploiești Prahova I
924 Teodorescu G. George-Sorin 894 29.02.2008 Giurgiu Giurgiu III
925 Teodorescu O. Paul 288 12.02.2008 Buzău Buzău III
926 Terciu I. Nelu-Valentin 237 28.01.2008 Râșnov Brașov III
927 Terebesy Al. I. Tudor-Răzvan 1134 06.03.2008 Cluj-Napoca Cluj III
928 Tescar O. Olimpie 1128 06.03.2008 Cluj-Napoca Cluj III
929 Tetici I. Carmen 1035 06.03.2008 Roșiori de Vede Teleorman II
930 Tică C. Rodica 892 29.02.2008 Câmpulung Argeș III
931 Țifrea Gh. Alexandru 545 12.02.2008 Brașov Brașov I
932 Țilea Al. Arcadie 328 28.01.2008 București București I
933 Timaru P. Mihai 513 12.02.2008 Comănești Bacău III
934 Timofei V. Marius 452 12.02.2008 Fetești Ialomița I
935 Timofiev L. Simion 528 12.02.2008 Pitești Argeș I
936 Timpurel I. Ion-Marius 58 05.12.2007 Hunedoara Hunedoara III
937 Timuș N. Dorel 507 12.02.2008 Comănești Bacău III
938 Țîncu C. Laurențiu-Horațiu 387 12.02.2008 București București II
939 Titi T. Petrea 32 05.12.2007 Scheia Suceava II
940 Tivig D. Mariana-Angelica 335 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj II
941 Toc A. Eliodor-Cosmin 59 05.12.2007 Ilia Hunedoara III
942 Tocuț M. Teodor-Sorin 183 12.02.2008 Vașcău Bihor III
943 Todeilă Gh. Mihaiela 192 12.02.2008 Huși Vaslui III
944 Toderaș T. Teodor 119 05.12.2007 Sibiu Sibiu I
945 Toderașcu V. Daniel 384 12.02.2008 București București III
946 Todor I. Marius-Decebal 913 29.02.2008 Alba Iulia Alba III
947 Tofalvi A. Arpad 60 05.12.2007 Deva Hunedoara II
948 Tofan V. Elena-Claudia 111 05.12.2007 Piatra-Neamț Neamț III
949 Tokos L. Attila 1044 06.03.2008 Miercurea-Ciuc Harghita III
950 Toma R. Dan 364 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj II
951 Toma V. Adrian 606 12.02.2008 Râmnicu Vâlcea Vâlcea I
952 Tomuș I. Raul-Bogdan 61 05.12.2007 Deva Hunedoara III
953 Tonegaru S. Zenovia 93 05.12.2007 Iași Iași III
954 Toth F. Miklos 378 12.02.2008 Sfântu Gheorghe Covasna III
955 Traian V. Mihai-Bogdan 1086 06.03.2008 București București III
956 Trăilă-Dobrescu I. Dudu 849 29.02.2008 Roșiori de Vede Teleorman III
957 Trăncău I. Constantin-Marian 362 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj III
958 Trifan T. Adrian-Marius 1092 06.03.2008 București București III
959 Truca N. Nicolae-Teofil 663 26.02.2008 Timișoara Timiș II
960 Tudor I. Marin-Petre 459 12.02.2008 Giurgiu Giurgiu II
961 Tudoran R. Maricica 453 12.02.2008 Slobozia Ialomița II
962 Tudosie I. Dorin 857 29.02.2008 Timișoara Timiș III
963 Tugearu T. Iancu 1099 06.03.2008 București București II
964 Țuvec V. Valentin-Radu 481 12.02.2008 Comănești Bacău III
965 Udișteanu I. Dumitru 124 05.12.2007 Iași Iași III
966 Udrea Gh. Niculai 289 12.02.2008 Buzău Buzău III
967 Ulianov I. Constantin 290 28.01.2008 Buzău Buzău II
968 Ulmer A. Ede 957 29.02.2008 Foieni Satu Mare III
969 Ungureanu Al. Iulian-Liviu 188 28.01.2008 Piatra-Neamț Neamț I
970 Ungureanu C. Georgiana 575 12.02.2008 Zărnești Brașov III
971 Urduzia A. Nicolae 291 28.01.2008 Râmnicu Sărat Buzău II
972 Urițescu A. M. Adrian-Nicolae 62 05.12.2007 Deva Hunedoara III
973 Ursache M. Mihai 105 05.12.2007 Bistrița Neamț III
974 Ursan-Rusticeanu Gh. Adrian 152 28.01.2008 Brașov Brașov III
975 Urucu G. Doina 350 29.02.2008 Motru Gorj III
976 Vacarașu I. Ioan 490 12.02.2008 Piatra-Neamț Neamț II
977 Vacariu M. Vasile-Bogdan 1006 29.02.2008 Botoșani Botoșani III
978 Vaida V. Pavel-Florin 961 29.02.2008 Zalău Sălaj III
979 Vamvu Al. Dumitru 345 29.02.2008 Crasna Gorj II
980 Varga P. Andrei 63 05.12.2007 Petroșani Hunedoara II
981 Vasile Al. Niță 801 26.02.2008 București București I
982 Vasile E. Ion 681 26.02.2008 Tulcea Tulcea I
983 Vasile I. Cătălin 736 26.02.2008 București București III
984 Vasile L. Magda-Daniela 1189 06.03.2008 București București III
985 Vasile Șt. Constantin 780 26.02.2008 Hunedoara Hunedoara II
986 Vasilescu P. Nelu-Rimon 456 12.02.2008 Slobozia Ialomița II
987 Vasiliu C. Ion-Ierimia-Manuel 76 12.02.2008 Iași Iași III
988 Vatau D. Dumitru 1081 06.03.2008 Timișoara Timiș III
989 Velimirovici C. Maria 985 29.02.2008 Timișoara Timiș I
990 Veres I. Sandor 841 29.02.2008 Miercurea-Ciuc Harghita II
991 Vidu Gh. Aurelia 537 12.02.2008 Râmnicu Vâlcea Vâlcea I
992 Vidu P. Petre-Aurelian 538 12.02.2008 Râmnicu Vâlcea Vâlcea I
993 Vîtca M. Gheorghe-Nicolae 1118 06.03.2008 Ciuruleasa Alba III
994 Vlad N. Valeriu-Cristian 752 26.02.2008 Brașov Brașov II
995 Vlădaia I. Viorel 769 26.02.2008 Vânju Mare Mehedinți III
996 Vlădoiu Gh. Grigore 354 12.02.2008 Târgu Jiu Gorj III
997 Vlădulescu Gh. Florian 441 12.02.2008 Pitești Argeș I
998 Vlas V. Cătălin 753 26.02.2008 Brăila Brăila II
999 Vlăsceanu I. Cornel 11 01.11.2007 Pitești Argeș I
1000 Vodarici D. Mirela 993 29.02.2008 Buzău Buzău II
1001 Voica C. Daniel 552 12.02.2008 Brașov Brașov III
1002 Voicu C. Liviu-Cătălin 1193 06.03.2008 București București II
1003 Voicu Gh. George-Emanuel 915 29.02.2008 Sântimbru Alba III
1004 Voinescu Al. Alexandru 1015 29.02.2008 Gheorgheni Harghita II
1005 Vorovei N. Lucian-Adrian 27 05.12.2007 Podolenii de Sus Iași III
1006 Vulea T. Ovidiu-Daniel 587 12.02.2008 Cluj-Napoca Cluj III
1007 Zaharia I. Cosmin-Ioan 246 28.01.2008 Brașov Brașov III
1008 Zaharie I. Gina 524 12.02.2008 Cluj-Napoca Cluj II
1009 Zaman Gh. Liviu 1069 06.03.2008 București București II
1010 Zarea N. Victor 293 28.01.2008 Buzău Buzău I
1011 Zgreabăn C. Dumitru 217 28.01.2008 Pitești Argeș II
1012 Zlampareț Gh. Ioan 623 12.02.2008 Baia Mare Maramureș I
1013 Zlăvog Gr. Ioan 69 05.12.2007 Iași Iași II
1014 Zugravu L. Ioana 878 29.02.2008 București București III

Acest document poate avea modificări ulterioare. Cumpărați documentul în formă actualizată sau alegeți un abonament Lege5 care permite accesul la orice formă actualizată.

;
se încarcă...