Back

Guvernul României

Hotărârea nr. 1051/2009 privind stabilirea secţiilor de votare speciale care se vor organiza în municipii, oraşe şi comune pentru desfăşurarea alegerilor pentru Preşedintele României din anul 2009

Textul acestei forme gratuite este cel publicat în M.Of. al României și nu include modificările ulterioare.

În vigoare de la 28.09.2009

Atentie! Documentul este disponibil și în forma actualizată la zi conform ultimei modificări din data de 11.11.2009!

Te interesează forma actualizată la zi a documentului? O poți cumpăra online în varianta PDF sau Kindle!

Preț: 54,55 Lei cu TVA

Cumpără document în formă actualizată

În temeiul art. 108 din Constituţia României, republicată, şi al art. 72 alin. (2) din Legea nr. 370/2004 pentru alegerea Preşedintelui României, cu modificările şi completările ulterioare,

Guvernul României adoptă prezenta hotărâre.

Articol unic. -

Se stabilesc secţiile de votare speciale care se organizează în municipii, oraşe şi comune pentru desfăşurarea alegerilor pentru Preşedintele României din anul 2009, prevăzute în anexele nr. 1-42, care fac parte integrantă din prezenta hotărâre.

PRIM-MINISTRU
EMIL BOC

Contrasemnează:
Viceprim-ministru,
ministrul administraţiei şi internelor,
Dan Nica
Preşedintele Autorităţii Electorale
Permanente,
Octavian Opriş

Bucureşti, 23 septembrie 2009.

Nr. 1.051.

ANEXA Nr. 1

JUDEŢUL ALBA

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Alba Iulia Sala de protocol a staţiei CFR din Bd. Încoronării Bd. Încoronării nr. 1, CP 510157
Sala de lectură a Căminului studenţesc nr. 2 al Universităţii "1 Decembrie 1918" Str. Vasile Alecsandri nr. 102, CP 510201
Municipiul Aiud Colegiul Naţional Bethlen Gabor, Sala clasa a XII-a parter Str. Bethlen Gabor nr. 1, CP 515200
Municipiul Blaj Gara Mare, Staţia CFR Blaj Str. Gării nr. 3, CP 515400
Municipiul Sebeş Autogara Sebeş, Sala de aşteptare Str. Vânători nr. 24 D, CP 515800
Oraş Abrud Şcoala de Aplicaţie, Sala nr. 2 Str. Detunata nr. 2, CP 515100
Oraş Baia de Arieş Şcoala Generală cu clasele V-VIII, Sala nr. 2 Str. Piaţa Băii nr. 3, Sala nr. 2, CP 515300
Oraş Câmpeni Casa de Cultură "Avram Iancu", Sală hol Str. Avram Iancu nr. 3, CP 515500
Oraş Cugir Casa de Cultură a Oraşului Cugir, parter, Sala de repetiţii Str. I.L. Caragiale nr. 5, CP 515600
Oraş Ocna Mureş Grădiniţa cu program normal nr. 2 Ocna Mureş, Sala nr. 1 parter Str. Nicolae Iorga nr. 20, CP 515700
Oraş Teiuş Gara CFR Teiuş, Sala apel Str. Decebal nr. 148, CP 515900
Oraş Zlatna Şcoala Generală clasele I-VIII "Horea", Sala de cursuri a clasei a II-a Str. P-ţa Unirii nr. 4, CP 516100
Comuna Albac Căminul Cultural, Sala nr. 2 Sat Albac, str. Cloşca nr. 9, CP 517005
Comuna Almaşu Mare Cămin Cultural Comuna Almaşu Mare, Holul central Sat Almaşu Mare, Str. Principală nr. 204, CP 517030
Comuna Arieşeni Grupul Şcolar de Turism, Sala clasei a IV-a Sat Arieşeni-Sat nr. 8, CP 517040
Comuna Avram Iancu Şcoala Generală Avram Iancu, Sala nr. 2 Sat Avram Iancu nr. 27E, CP 517065
Comuna Berghin Şcoala Generală cu clasele I-VIII, Sala nr. 1 Sat Berghin, Str. Morii nr. 34, CP 517110
Comuna Bistra Grădiniţa cu program normal, Sala de activităţi a grupei mici Bistra Centru, str. P.P. Aron nr. 6, CP 517115
Comuna Blandiana Şcoala cu clasele I-VIII Blandiana, Sala de sport Sat Blandiana nr. 204 A, CP 517160
Comuna Bucerdea Grânoasă Grădiniţa cu program normal Bucerdea Grânoasă, Sala nr. 2 Sat Bucerdea Grânoasă, Str. Potvechiului nr. 2, CP 517261
Comuna Bucium Primăria Comunei Bucium, Sala de consiliu Sat Bucium, Str. Principală, CP 517165
Comuna Câlnic Şcoala Generală Câlnic, Sala - clasa a VII A Sat Câlnic, Str. Principală nr. 329, CP 517205
Comuna Cenade Şcoala Generală I. Agârbiceanu - cu clasele I-IV, Sala nr. 1 Sat Cenade, Str. Principală nr. 250, CP 517210
Comuna Cergău Şcoala cu clasele I-VIII "Aron Cotruş", Sală - clasa a II-a Sat Cergău Mare, Str. Principală nr. 166, CP 517216
Comuna Ceru-Băcăinţi Şcoala cu clasele V-VIII, Sala de clasa a VIII-a Comuna Ceru-Băcăinţi nr. 23, CP 517220
Comuna Cetatea de Baltă Cămin Cultural, Sala de şedinţă Sat Cetatea de Baltă, Str. Cetăţii, CP 517235
Comuna Ciugud Şcoala cu clasele I-VIII Ciugud, Sala nr. 4 Sat Ciugud, Str. Principală nr. 127, CP 517240
Comuna Ciuruleasa Şcoala cu clasele I-VIII, Laborator matematică Sat Ciuruleasa nr. 1A, CP 517250
Comuna Crăciunelul de Jos Căminul Cultural Crăciunelu de Jos, Sala de şedinţe Sat Crăciunelu de Jos, str. 6 Martie nr. 192, CP 517260
Comuna Cricău Cămin Cultural Cricău, Sala nr. 2 Sat Cricău nr. 318, CP 517265
Comuna Cut Şcoala cu clasele I-VIII Septimiu Albini, Sala nr. 2 Sat Cut, Str. Principală nr. 226, CP 517206
Comuna Daia Română Grădiniţa de copii, Sala "Grupa mare" Sat Daia Română nr. 5, CP 517275
Comuna Doştat Şcoala cu clasele I-VIII, Sala nr. 2 Sat Doştat nr. 235, CP 517275
Comuna Fărău Şcoala cu clasele I-VIII, Sala 1 Sat Fărău, Str. Bisericii nr. 274, CP 517280
Comuna Galda de Jos Şcoala Generală Galda de Jos, Sala nr. 1 Sat Galda de Jos nr. 247, CP 517285
Comuna Gârbova Şcoala cu clasele I-VIII, Sala nr. 2, Clădirea nouă Sat Gârbova, Str. Şcolii nr. 79, CP 517305
Comuna Gârda de Sus Şcoala Generală Gârda de Sus, Sala nr. 2 Sat Gârda de Sus nr. 50 A, CP 517310
Comuna Hopârta Şcoala cu clasele I-VIII, Laboratorul de informatică Sat Hopârta nr. 22, CP 517335
Comuna Horea Centrul Cultural "HCC" Horea, Sala mică Sat Horea, str. Nicola Vasile Ursu nr. 27, CP 517340
Comuna Ighiu Şcoala Generală nr. 2 "Şard", Sala clasei a III-a Sat Şard nr. 386, CP 517363
Comuna Întregalde Căminul Cultural Întregalde Sat Întregalde nr. 3, CP 517365
Comuna Jidvei Biblioteca Comunei Jidvei, Sala nr. 1 Sat Jidvei, str. Unirii nr. 2D, CP 517385
Comuna Livezile Şcoala cu clasele I-VIII Livezile, Sala de clasă matematică Sat Livezile, Str. Principală nr. 186 I, CP 517390
Comuna Lopadea Nouă Căminul Cultural, Sala nr. 2 Sat Lopadea Nouă, Str. Principală nr. 238, CP 517395
Comuna Lunca Mureşului Şcoala cu clasele I-VIII Lunca Mureşului, Sala nr. 4 Str. Gării nr. 241, CP 517405
Comuna Lupşa Căminul Cultural, Sala nr. 2 Sat Lupşa nr. 10, CP 517410
Comuna Meteş Primăria Meteş, Sala de şedinţe Sat Meteş, Str. Principală nr. 43, CP 517445
Comuna Mihalţ Cămin Cultural Mihalţ, Sala Mică Sat Mihalţ, Str. Principală nr. 368, CP 517465
Comuna Mirăslău Şcoala cu clasele I-VIII, Sala nr. 1 Str. Principală nr. 29, CP 515770
Comuna Mogoş Căminul Cultural Mogoş Sat Mogoş nr. 7A, CP 517480
Comuna Noşlac Primăria Noşlac, Sala nr. 2 Sat Noşlac, Str. Principală nr. 78, CP 517515
Comuna Ocoliş Şcoala cu clasele I-IV Vidolm, Sala nr. 2 Sat Vidolm, CP 517528
Comuna Ohaba Şcoala Generală I-VIII, Sala nr. 1 Sat Ohaba nr. 305, CP 517530
Comuna Pianu Cămin Cultural, Sala Mare Sat Pianu de Sus, Str. Principală nr. 237, CP 517537
Comuna Poiana Vadului Cămin Cultural, Sala nr. 1 Sat Poiana Vadului nr. 27B, CP 517545
Comuna Ponor Şcoala Generală cu clasele I-VIII, Sala nr. 1 Sat Ponor nr. 83, CP 517565
Comuna Poşaga Căminul Cultural, Sala nr. 3 Sat Poşaga de Jos, CP 575581
Comuna Rădeşti Şcoala Generală cu clasele I-VIII Demetriu Radu, Sala nr. 1 Sat Rădeşti nr. 22, CP 517585
Comuna Râmeţ Şcoala Generală cu clasele I-VIII, Sala de clasă nr. 1 Sat Râmeţ, Str. Principală nr. 3, CP 517590
Comuna Rimetea Şcoala Generală Colţeşti, Sala nr. 1 Sat. Colţeşti nr. 215, CP 517611
Comuna Roşia Montană Clădirea "Locuinţe sociale" Cărpiniş Sat Cărpiniş, CP 517619
Comuna Roşia de Secaş Cămin Cultural, Sala protocol, et. 1 Sat Roşia de Secaş nr. 119, CP 517640
Comuna Sălciua Şcoala cu clasele I-IV Sălciua de Jos, Sala nr. 2 Sat Sălciua de Jos nr. 130, CP 517648
Comuna Săliştea Primăria Săliştea, Camera Agricolă Sat Săliştea, str. Joseni nr. 477, CP 517655
Comuna Săsciori Şcoala Generală Săsciori, Sala de clasă a VIII-a Sat Săsciori, Str. Principală nr. 380, CP 517660
Comuna Sâncel Căminul Cultural, Sala nr. 2 Sat Sâncel, str. M. Eminescu nr. 49, CP 517670
Comuna Sântimbru Căminul Cultural, Sala nr. 1 Sat Sântimbru, Str. Blajului nr. 187, CP 517675
Comuna Scărişoara Şcoala Generală Scărişoara, Sala nr. 1 Sat Scărişoara nr. 194, CP 517680
Comuna Sohodol Şcoala Generală, clasele I-IV Sat Sohodol, Str. Principală nr. 1, CP 517700
Comuna Stremţ Şcoala cu clasele I-VIII Stremţ, Sala nr. 2 Sat Stremţ, Str. Principală nr. 97, CP 517745
Comuna Şibot Şcoala Generală cu clasele I-VIII, Sala mare Sat Şibot, Str. Principală nr. 151, CP517750
Comuna Şona Şcoala cu clasele I-VIII Şona, Sala nr. 2 Sat Şona, Str. 23 August nr. 2 CP 517755
Comuna Şpring Şcoala Generală, Sala nr. 1 Sat Şpring, Str. Principală nr. 334, CP 517765
Comuna Şugag Clădire expoziţie etnografică, Sala nr. 1 Sat Şugag nr. 232B, CP 517775
Comuna Unirea Şcoala Generală "Avram Iancu", Sala nr. 3 Sat Unirea, str. Avram Iancu nr. 76, CP 517785
Comuna Vadu Moţilor Cămin Cultural, Sala de spectacole Sat Vadu Moţilor nr. 2, CP 517795
Comuna Valea Lungă Căminul Cultural, Sala nr. 1 Sat Valea Lungă, Str. Victoriei nr. 305, CP 517815
Comuna Vidra Cămin Cultural, Sala 1 Sat Vidra, str. Lunca Biserici nr. 35, CP 517848
Comuna Vinţu de Jos Gara CFR Vinţu de Jos, Sala de aşteptare clasa I Sat Vinţu de Jos, Str. Gării nr. 105, CP 517875

ANEXA Nr. 2

JUDEŢUL ARAD

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Arad Căminul Studenţesc al Universităţii de Vest "Vasile Goldiş" Str. Cocorilor nr. 57, CP 310426
Căminul Studenţesc al Universităţii "Aurel Vlaicu" Str. Ursului nr. 2-4, CP 310368
Staţia CFR Arad Piaţa Gării nr. 2-4, CP 310148
Staţia CFR Aradul Nou Str. Piaţa Gara Aradul Nou, CP 310242
Autogara Arad Str. 6 Vânători nr. 14, CP 310159
Oraşul Chişineu-Criş Primăria Oraşului Chişineu-Criş, Sala mare Str. Înfrăţirii nr. 97, CP 315100
Oraşul Curtici Casa de Cultură Curtici Str. Horea nr. 1, CP 315200
Oraşul Ineu Autogara "Transdara" Ineu Str. Mihai Eminescu nr. 129, CP 315300
Oraşul Lipova Primăria Oraşului Lipova, Sala mică Str. N. Bălcescu nr. 26, CP 315400
Oraşul Nădlac Clădire staţie dezinfecţie Oraşul Nădlac, Zona PCTF, F.N. (Incinta Vămii Nădlac), CP 315500
Oraşul Pâncota Primăria Oraşului Pâncota Str. Tudor Vladimirescu nr. 68, CP 315600
Oraşul Pecica Şcoala primară nr. 3 Pecica Str. 1 nr. 218, CP 317235
Sediul fostei primării din localitatea Turnu Localitatea Turnu nr. 245, CP 317238
Oraşul Sântana Şcoala generală nr. 1 "Sfînta Ana" Str. Câmpului nr. 107, CP 317280
Oraşul Sebiş Universitatea de Vest "Vasile Goldiş", Filiala Sebiş Bd. Victoriei nr. 7D, CP 315700
Comuna Almaş Primăria Comunei Almaş Sat Almaş nr. 605, CP 317005
Comuna Apateu Primăria Comunei Apateu Sat Apateu nr. 364, CP 317010
Comuna Archiş Primăria Comunei Archiş Sat Archiş nr. 97, CP 317015
Comuna Bata Primăria Comunei Bata Sat Bata nr. 166, CP 317020
Comuna Bârsa Cămin Cultural Bârsa Comuna Bârsa nr. 380A, CP 317025
Comuna Bârzava Şcoala generală I-VIII Bârzava Sat Bârzava nr. 151, CP 317030
Comuna Beliu Grup Şcolar Beliu Sat Beliu, Str. Principală nr. 459, CP 317040
Comuna Birchiş Primăria Comunei Birchiş Sat Birchiş, Str. Principală nr. 162, CP 317050
Comuna Bocsig Căminul Cultural Bocsig Sat Bocsig nr. 566, CP 317055
Comuna Brazii Primăria Comunei Brazii Sat Brazii nr. 26, CP 317060
Comuna Buteni Primăria Comunei Buteni Sat Buteni nr. 78, CP 317065
Comuna Cărand Şcoala cu clasele I-IV Cărand Sat Cărand nr. 71C, CP 317070
Comuna Cermei Primăria Comunei Cermei Sat Cermei, sala 1, nr. 304, CP 317075
Comuna Chisindia Şcoala Generală Chisindia Sat Chisindia nr. 89, CP 317080
Comuna Conop Staţia CFR Conop (Gară) Sat Conop F.N., CP 317085
Comuna Covăsânţ Şcoala cu cls. I-VIII "Corneliu Miklosi", Corp A Covăsânţ Sat Covăsânţ nr. 320A, CP 317090
Comuna Craiva Căminul Cultural Craiva Sat Craiva nr. 198, CP 317095
Comuna Dezna Clubul Tineretului din satul Dezna Sat Dena, Calea Lazului nr. 1, CP 317110
Comuna Dieci Primăria Comunei Dieci Sat Dieci nr. 139 A, CP 317115
Comuna Dorobanţi Primăria Comunei Dorobanţi Sat Dorobanţi nr. 410, CP 315201
Comuna Fântânele Primăria Comunei Fântânele Sat Fântânele nr. 115, CP 317120
Comuna Felnac Primăria Comunei Felnac Sat Felnac nr. 330, CP 317125
Comuna Frumuşeni Şcoala generală Frumuşeni Sat Frumuşeni nr. 184, CP 317122
Comuna Ghioroc Primăria Comunei Ghioroc, Corp A Sat Ghioroc nr. 89, CP 317135
Comuna Grăniceri Şcoala generală Grăniceri Sat Grăniceri nr. 10, CP 317140
Comuna Gurahonţ Gara CFR Gurahonţ Sat Gurahonţ, Str. Gării nr. 23, CP 317145
Comuna Hălmăgel Primăria Comunei Hălmăgel Sat Hălmăgel nr. 1, CP 317180
Comuna Hălmagiu Primăria Comunei Hălmagiu Sat Hălmaciu, Str. Primăriei nr. 9, CP 317160
Comuna Hăşmaş Căminul Cultural Hăşmaş Sat Hăşmaş nr. 216, CP 317185
Comuna Igneşti Primăria Comunei Igneşti Sat Igneşti nr. 24, CP 317195
Comuna Iratoşu Primăria Comunei Iratoşu Sat Iratoşu nr. 1, CP 317200
Comuna Livada Şcoala Generală I-IV Livada Sat Livada nr. 62, CP 317205
Comuna Macea Primăria Comunei Macea Sat Macea nr. 262, CP 317210
Comuna Mişca Sediul Primăriei Comunei Mişca Sat Mişca nr. 116, CP 317215
Comuna Moneasa Primăria Comunei Moneasa Sat Moneasa nr. 72, CP 317220
Comuna Olari Sediul Consiliului Local al Comunei Olari Sat Olari nr. 315, CP 317225
Comuna Păuliş Primăria Comunei Păuliş Sat Păuliş nr. 1, CP 317230
Comuna Peregu Mare Şcoala Generală Peregu Mare Sat Peregu Mare nr. 234, CP 317240
Comuna Petriş Sediul Consiliului Local al Comunei Petriş Sat Petriş nr. 253, CP 317245
Comuna Pilu Primăria Comunei Pilu Sat Pilu nr. 69, CP 317255
Comuna Pleşcuţa Căminul Cultural Pleşcuţa Sat Pleşcuţa nr. 34, CP 317260
Comuna Săvârşin Primăria Comunei Săvârşin Sat Săvârşin nr. 37, CP 317270
Comuna Secusigiu Sediul Primăriei Comunei Secusigiu, Biroul Agricol Sat Secusigiu nr. 275, CP 317285
Comuna Seleuş Căminul Cultural Seleuş Sat Seleuş nr. 197, CP 317290
Comuna Semlac Şcoala generală nr. 3 Semlac Sat Semlac nr. 659, CP 317295
Comuna Sintea Mare Sediul fostei autogări Sintea Mare Sat Sintea Mare nr. 277, CP 317300
Comuna Socodor Căminul Cultural Socodor Sat Socodor nr. 337, CP 317305
Comuna Şagu Primăria Comunei Şagu Sat Şagu nr. 219, CP 317310
Şcoala Generală Firiteaz Sat Firiteaz nr. 156, CP 317312
Şcoala Generală Fiscut Sat Fiscut nr. 157, CP 317313
Comuna Şeitin Primăria Comunei Şeitin Sat Şeitin, Str. Revoluţiei nr. 47, CP 317315
Comuna Şepreuş Primăria Comunei Şepreuş, Sala de şedinţe Sat Şepreuş nr. 298, CP 317320
Comuna Şicula Primăria Comunei Şicula, Sala de şedinţe Sat Şicula nr. 200, CP 317325
Comuna Şilindia Căminul Cultural din Şilindia Sat Şilindia nr. 192, CP 317330
Comuna Şimand Şcoala Generală Şimand Sat Şimand nr. 1.083, CP 317335
Comuna Şiria Primăria Comunei Şiria, Sala de căsătorii Sat Şiria, str. Regiment 85 Infanterie nr. 184, CP 317340
Comuna Şiştarovăţ Primăria Comunei Şiştarovăţ Sat Şiştarovăţ nr. 116, CP 317345
Comuna Şofronea Primăria Comunei Şofronea Sat Şofronea nr. 187, CP 317350
Comuna Tauţ Primăria Comunei Tauţ Sat Tauţ nr. 613, CP 317355
Comuna Târnova Primăria Comunei Târnova Sat Târnova nr. 734, CP 317360
Comuna Ususău Şcoala Generală Ususău Sat Ususău nr. 312, CP 317375
Comuna Vărădia de Mureş Primăria Comunei Vărădia de Mureş Sat Vărădia de Mureş nr. 126, CP 317380
Comuna Vinga Grup Şcolar Vinga Sat Vinga nr. 88, CP 317400
Comuna Vârfurile Căminul Cultural Vârfurile Sat Vârfurile, Str. Primăriei nr. 286, CP 317390
Comuna Vladimirescu Primăria Comunei Vladimirescu Sat Vladimirescu, Str. Revoluţiei nr. 4, camera 12, CP 317405
Comuna Zăbrani Primăria Comunei Zăbrani Sat Zăbrani nr. 95, CP 317410
Comuna Zădăreni Căminul Cultural Zădăreni Sat Zădăreni nr. 262, CP 317130
Comuna Zărand Primăria Comunei Zărand Sat Zărand nr. 512, CP 317415
Comuna Zerind Primăria Comunei Zerind Sat Zerind nr. 1, CP 317420
Comuna Zimandu Nou Cămin Cultural Zimand Cuz Sat Zimand Cuz nr. 246, CP 317427

ANEXA Nr. 3

JUDEŢUL ARGEŞ

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Piteşti Universitatea Piteşti Aleea Şcolii Normale nr. 7, CP 110254
Centru de îngrijire şi asistenţă Piteşti Aleea Spitalului nr. 2, CP 110254
Spitalul judeţean Argeş Aleea Spitalului nr. 36, CP 110254
Municipiul Câmpulung Liceul "Dinicu Golescu" Str. Negru Vodă nr. 66, CP 115100
Municipiul Curtea de Argeş Şcoala Generală nr. 1 Str. Traian nr. 21, CP 115300
Oraşul Costeşti Primăria Oraşului Costeşti Str. Victoriei nr. 49, CP 115200
Oraş Mioveni Centrul Cultural Mioveni Str. Tudor Muşatescu, bl. V2B, parter, CP 115400
Penitenciarul Colibaşi Bd. Dacia nr. 1, CP 115400
Oraşul Ştefăneşti Grădiniţa din incinta Şcolii Generale nr. 1 Ştefăneşti Calea Bucureşti, CP 117715
Oraşul Topoloveni Şcoala Generală nr. 1 Topoloveni, intrare din faţă Calea Bucureşti nr. 62, CP 115500
Comuna Albeştii de Argeş Căminul Cultural Pământeni Sat Pământeni, CP 117005
Comuna Albeştii de Muscel Şcoala Generală cu clasele I-VIII Albeşti Sat Albeşti, CP 117025
Comuna Albota Şcoala cu clasele I-VIII Albota Sat Albota nr. 473, CP 117030
Comuna Aninoasa Căminul Cultural Aninoasa Sat Aninoasa, CP 117035
Comuna Arefu Şcoala cu clasele I-VIII Sat Căpăţâneni-Pământeni, CP 117040
Comuna Bascov Primăria Comunei Bascov Str. Păişeşti DN, nr. 125, CP 117045
Comuna Băbana Primăria Comunei Băbana, intrarea A Sat Băbana centru, Str. Principală nr. 10, CP 117055
Comuna Băiculeşti Şcoala cu clasele I-VIII Băiculeşti Sat Băiculeşti, CP 117065
Comuna Bălileşti Primăria Comunei Bălileşti Sat Bălileşti, CP 117080
Comuna Beleţi Negreşti Căminul Cultural Zgripceşti Sat Zgripceşti, CP 117110
Comuna Berevoeşti Primăria Comunei Berevoeşti Sat Berevoeşti, CP 117115
Comuna Bârla Şcoala cu clasele I-VIII Bârla Sat Bârla, Str. Principală nr. 110, CP 117090
Comuna Bogaţi Şcoala cu clasele I-VIII Bogaţi, clădire corp B Sat Bogaţi, CP 117120
Comuna Boteni Grădiniţa cu program prelungit Sat Boteni, CP 117130
Comuna Boţeşti Primăria Comunei Boţeşti Sat Boţeşti, CP 117135
Comuna Bradu Primăria Comunei Bradu Satul Bradu, Str. Principală nr. 79, CP 117140
Comuna Brăduleţ Şcoala Generală Galeşu Sat Galeşu, CP 117146
Comuna Budeasa Şcoala Budeasa Mare Sat Budeasa Mare, CP 117155
Comuna Bughea de Jos Şcoala Generală cu clasele I-VIII, centru Sat Bughea de Jos, CP 117165
Comuna Bughea de Sus Şcoala cu clasele I-VIII Bughea de Sus, centru, sala 2 Sat Bughea de Sus, CP 117027
Comuna Buzoeşti Centrul de Protecţia Plantelor Sat Vulpeşti, CP 117170
Comuna Căldăraru Şcoala cu clasele I-VIII Căldăraru, sala 2 Sat Căldăraru nr. 342, CP117190
Comuna Călineşti Şcoala Generală Vrăneşti Sat Vrăneşti, CP 117210
Comuna Căteasca Primăria Comunei Căteasca Sat Căteasca, CP 117220
Comuna Cepari Şcoala cu clasele I-IV Cepari Pământeni Sat Cepari Pământeni, CP 117230
Comuna Cetăţeni Consiliul Local Cetăţeni, Sala de şedinţe Sat Cetăţeni, str. Negru Vodă nr. 119, CP 117240
Comuna Cicăneşti Şcoala Generală Cicăneşti Sat Cicăneşti, CP 117245
Comuna Ciofrângeni Căminul Cultural Ciofrângeni Sat Ciofrângeni, CP 117250
Comuna Ciomăgeşti Căminul Cultural Ciomăgeşti Sat Răduţeşti, CP 117255
Comuna Cocu Şcoala Generală cu clasele I-VIII Cocu Sat Cocu, CP 117265
Comuna Corbeni Grup Şcolar Corbeni Sat Corbeni, CP 117275
Comuna Corbi Căminul Cultural Corbi, sala anexă Sat Corbi, str. Voicu Corvin nr. 233, CP 115278
Comuna Coşeşti Şcoala Generală cu casele I-VIII Sat Coşeşti, CP 117295
Comuna Cotmeana Şcoala Generală cu clasele I-VIII Cotmeana Sat Cotmeana, Str. Principală, CP 117305
Comuna Cuca Şcoala Generală Cuca Sat Cuca, CP 117330
Comuna Davideşti Şcoala cu clasele I-IV Davideşti, corp vechi sala 2 Sat Davideşti nr. 43, CP 117350
Comuna Dâmbovicioara Sediul administrativ Podu Dâmboviţei Sat Podu Dâmboviţei, CP 117355
Comuna Dârmăneşti Primăria Comunei Dârmăneşti Sat Dârmăneşti, Str. Principală nr. 150, CP 117360
Comuna Dobreşti Căminul Cultural Dobreşti, Sala mare Sat Dobreşti nr. 104, CP 117365
Comuna Domneşti Căminul Cultural Domneşti, holul de intrare în Biblioteca publică "Luca Paul" Sat Domneşti, bd. Alexandru Ioan Cuza nr. 3, CP 117370
Comuna Dragoslavele Şcoala cu clasele I-IV Dragoslavele Sat Dragoslavele, CP 117375
Comuna Drăganu Căminul Cultural Drăganu, camera 3 Sat Drăganu, CP 117380
Comuna Godeni Şcoala Generală Godeni Sat Godeni, str. Aliniere nr. 26, CP 117385
Comuna Hârseşti Grădiniţa nr. 1 Hârseşti Sat Hârseşti, CP 117390
Comuna Hârtieşti Sediul fostei primării Sat Hârtieşti, CP 117395
Comuna Izvoru Şcoala Generală cu clasele I-VIII Izvoru, sala 1 Sat Izvoru, CP 117405
Comuna Leordeni Şcoala Leordeni Sat Leordeni, CP 117410
Comuna Lereşti Şcoala cu clasele I-VIII Lereşti Str. Principală nr. 228, CP 117430
Comuna Lunca Corbului Şcoala Generală cu clasele I-VIII Lunca Corbului Sat Lunca Corbului, CP 117435
Comuna Mălureni Căminul Cultural Bădiceni Sat Mălureni, cătun Bădiceni, CP 117445
Comuna Mărăcineni Sediul fostei Primării Mărăcineni Sat Mărăcineni nr. 469, CP 117450
Comuna Merişani Şcoala Generală Merişani Sat Merişani, CP 117455
Comuna Miceşti Grădiniţa Miceşti Sat Miceşti, CP 117465
Comuna Mihăeşti Grădiniţa Mihăeşti, centru Sat Mihăeşti, CP 117470
Comuna Mioarele Căminul Cultural Măţău Sat Măţău, CP 117480
Comuna Miroşi Şcoala Miroşi Sat Miroşi, CP 117490
Comuna Morăreşti Şcoala de centru Morăreşti Sat Morăreşti, CP 117495
Comuna Moşoaia Şcoala Moşoaia Sat Moşoaia, CP 117505
Comuna Mozăceni Complexul Cultural sportiv Satul Mozăceni, CP 117515
Comuna Muşăteşti Şcoala Generală cu clasele I-IV Vâlsăneşti Satul Vâlsăneşti nr. 108, CP 117531
Comuna Negraşi Căminul Cultural Negraşi Sat Negraşi, CP 117535
Comuna Nucşoara Şcoala Primară "Alexandru Moldoveanu" Sat Sboghiţeşti, CP 117540
Comuna Oarja Şcoala cu clasele I-VIII "D Rădulescu" Sat Oarja, CP 117545
Comuna Pietroşani Şcoala cu clasele I-IV Retevoieşti Sat Retevoieşti, CP 117550
Comuna Poiana Lacului Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Lacului Sat Poiana Lacului, CP 117555
Comuna Poienarii de Argeş Şcoala Generală cu clasele I-IV Sat Poienari, CP 117555
Comuna Poienarii de Muscel Şcoala cu clasele I-VIII Poienari Sat Poienari, CP 117578
Comuna Popeşti Şcoala Generală cu clasele I-VIII Slobozia Sat Slobozia, CP 117590
Comuna Priboieni Sediul fostei primării nr. 28 Sat Priboieni, CP 117600
Comuna Răteşti Căminul Cultural Tigveni Sat Tigveni, CP 117610
Comuna Râca Şcoala veche Râca Sat Râca, CP 117596
Comuna Recea Sediul fostei Primării Recea Sat Recea, CP 117620
Comuna Rociu Căminul Cultural Gliganu de Sus Sat Gliganu de Sus, CP 117627
Comuna Rucăr Grup Şcolar Forestier Rucăr, clasa nr. 2 Sat Rucăr, Str. Braşovului nr. 92, CP 117630
Comuna Sălătrucu Căminul Cultural Sălătrucu, centru Sat Sălătrucu, CP 117635
Comuna Săpata Căminul Cultural Popeşti Sat Popeşti, CP 117640
Comuna Schitu Goleşti Centrul social multifuncţional Schitu Goleşti Sat Schitu Goleşti, Şos. Naţională (DN73 Piteşti Câmpulung) nr. 414, CP 117650
Comuna Slobozia Căminul Cultural Str. Constantin Brâncoveanu nr. 2, CP 117660
Comuna Stâlpeni Primăria Comunei Stâlpeni Sat Stâlpeni, CP 117665
Comuna Stoeneşti Şcoala Generală Stoeneşti Sat Stoeneşti, CP 117675
Comuna Stolnici Şcoala Generală Stolnici Sat Stolnici, Str. Principală nr. 157, CP 117685
Comuna Suseni Şcoala cu clasele I-VIII Suseni Sat Suseni nr. 280, CP 117695
Comuna Ştefan cel Mare Şcoala cu clasele I-VIII, sala de sport Sat Ştefan cel Mare, CP 117710
Comuna Şuici Şcoala Rudeni Sat Rudeni, CP 117785
Comuna Teiu Căminul Cultural Sat Teiu Vale, CP 117735
Comuna Tigveni Primăria Comunei Tigveni Sat Tigveni, CP 117740
Comuna Ţiţeşti Şcoala Generală cu clasele V-VIII "IC Lăzărescu" Sat Ţiţeşti, CP 117750
Comuna Uda Consiliul Local Uda Sat Uda, CP 117755
Comuna Ungheni Şcoala cu clasele I-VIII Ungheni Sat Ungheni, CP 117780
Comuna Valea Danului Primăria Comunei Valea Danului Sat Valea Danului, CP 117790
Comuna Valea Iaşului Primăria Comunei Valea Iaşului, Sala de şedinţe Sat Valea Iaşului, CP 117795
Comuna Valea Mare-Pravăţ Şcoala cu Clasele I-VIII Valea Mare, corp A Sat Valea Mare, Şos. Braşovului nr. 195, CP 117805
Comuna Vedea Grupul Şcolar "I Gh. Duca" Sat Vedea, CP 117815
Comuna Vlădeşti Grădiniţa nr. 3 Sat Vlădeşti nr. 676, CP 117840
Comuna Vultureşti Primăria Comunei Vultureşti Sat Vultureşti, CP 117402

ANEXA Nr. 4

JUDEŢUL BACĂU

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Bacău Grup şcolar "Mihai Eminescu" Str. Mihai Eminescu nr. 35 CP 600258
Municipiul Moineşti Primăria Municipiului Moineşti Str. V. Alecsandri nr. 14, CP 605400
Municipiul Oneşti Muzeul de Istorie Bd. Republicii nr. 45, CP 601137
Oraşul Buhuşi Şcoala Generală cu clasele I-VIII nr. 5 Str. Libertăţii nr. 225, CP 605100
Oraşul Comăneşti Şcoala cu clasele I-VIII nr. 1 Str. Republicii nr. 86, CP 605200
Oraşul Dărmăneşti Primăria Oraş Dărmăneşti Str. Muncii nr. 16, CP 605300
Oraşul Slănic-Moldova Fostul sediu al Primăriei Oraşului Slănic Str. V. Alecsandri nr. 2, CP 605500
Oraşul Târgu Ocna Colegiul Naţional "C. Negri" Str. C. Negri nr. 39, CP 605600
Comuna Agăş Şcoala de Arte şi Meserii Agăş Comuna Agăş, CP 607005
Comuna Ardeoani Căminul Cultural nr. 1 Comuna Ardeoani, CP 607015
Comuna Asău Primăria Comunei Asău Sat Asău, CP 607020
Comuna Balcani Primăria Comunei Balcani, clădirea anexă 2 Sat Balcani, CP 607030
Comuna Bereşti-Bistriţa Consiliul local, Sala de şedinţe Comuna Bereşti-Bistriţa, CP 607040
Comuna Bereşti-Tazlău Primăria Comunei Bereşti-Tazlău Comuna Bereşti-Tazlău, CP 607050
Comuna Berzunţi Primăria Comunei Berzunţi, Sala de şedinţe a consiliului local Comuna Berzunţi, CP 607060
Comuna Bârsăneşti Primăria Comunei Bârsăneşti Sat Bârsăneşti, CP 607035
Comuna Blăgeşti Grădiniţa nr. 1 Sat Blăgeşti, CP 607065
Comuna Bogdăneşti Casa comunei (căminul cultural) Sat Bogdăneşti, CP 607070
Comuna Brusturoasa SAM "Ioana R. Rosetti" Sat Brusturoasa, CP 607075
Comuna Buciumi Şcoala cu clasele I-VIII Str. Principală, CP 607607
Comuna Buhoci Şcoala Generală cu clasele I-VIII Comuna Buhoci, CP 607085
Comuna Caşin Căminul Cultural Sat Caşin, Str. Principală, CP 607090
Comuna Căiuţi Şcoala Generală cu clasele I-VIII Sat Căiuţi nr. 441, CP 607095
Comuna Cleja Şcoala nr. 1 Cleja Comuna Cleja, CP 607105
Comuna Coloneşti Şcoala cu clasele I-VIII Sat Coloneşti, CP 607110
Comuna Corbasca Căminul Cultural Sat Corbasca, CP 607120
Comuna Coţofăneşti Primăria Comunei Coţofăneşti Sat Coţofăneşti, CP 607130
Comuna Dămieneşti Şcoala Generală Comuna Dămieneşti, CP 607135
Comuna Dealu Morii Grădiniţa Dealu Morii Sat Dealu Morii, CP 607140
Comuna Dofteana SAM "Scarlat Longhin" Dofteana Comuna Dofteana, CP 607160
Comuna Faraoani Şcoala cu clasele I-VIII nr. 2, sala de sport Comuna Faraoani, CP 607170
Comuna Filipeni Primăria Comunei Filipeni Sat Filipeni, CP 607175
Comuna Filipeşti Grădiniţa Filipeşti Sat Filipeşti, CP 607185
Comuna Găiceana Primăria Comunei Găiceana Sat Găiceana, CP 607195
Comuna Ghimeş-Făget Primăria Comunei Ghimeş-Făget Sat Făget, CP 607205
Comuna Gioseni Şcoala "Ion Strat" Sat Gioseni, CP 607618
Comuna Gârleni Şcoala Generală cu clasele I-VIII Sat Lespezi, str. D.N. 15, CP 607202
Comuna Glăvăneşti Consiliul Local Glăvăneşti, Sala de şedinţă Sat Glăvăneşti, CP 607215
Comuna Gura Văii Şcoala Generală cu clasele I-VIII Sat Gura Văii, CP 607220
Comuna Helegiu Primăria Comunei Helegiu Str. Principală nr. 1, CP 607230
Comuna Hemeiuş Şcoala Generală "Grigore Tăbăcaru" Sat Hemeiuş, Str. Gării nr. 94, CP 607235
Comuna Horgeşti Căminul Cultural Sat Horgeşti, CP 607240
Comuna Huruieşti Consiliul Local Huruieşti Sat Huruieşti, CP 607250
Comuna Iteşti Şcoala cu clasele I-VIII Sat Iteşti, CP 607047
Comuna Izvoru Berheciului Şcoala cu clasele I-VIII, sala clasele simultane I-III Sat Izvoru Berheciului, Str. Principală nr. 122, CP 607260
Comuna Letea Veche Şcoala Generală Str. Al. I. Cuza nr. 216, CP 607270
Comuna Lipova Şcoala cu clasele I-IV "Acad. Gheorghe Vrânceanu" Sat Valea Hogei, CP 607279
Comuna Livezi Biblioteca comunei Livezi, sala de lectură Sat Livezi nr. 307, CP 607285
Comuna Luizi-Călugăra Şcoala cu clasele I-VIII "Andrei Lupu" Sat Osebiţi, CP 607296
Comuna Măgireşti Şcoala Generală cu clasele V-VIII Sat Măgireşti, Str. Principală, CP 607300
Comuna Măgura Şcoala nr. 2 Sat Măgura, CP 607305
Comuna Mănăstirea Caşin Primăria Comunei Mănăstirea Caşin, Sala de şedinţe Sat Mănăstirea Caşin, Str. Principală nr. 1.027, CP 607310
Comuna Mărgineni Primăria Comunei Mărgineni Sat Mărgineni nr. 568, CP 607315
Comuna Motoşeni Şcoala Generală cu clasele I-VIII Sat Motoşeni, CP 607325
Comuna Negri Primăria Comunei Negri Sat Negri, CP 607345
Comuna Nicolae Bălcescu Şcoala Generală Str. Ferdinand nr. 128A, CP 607355
Comuna Odobeşti Căminul Cultural Sat Odobeşti, CP 607568
Comuna Oituz Şcoala nr. 2 Sat Oituz nr. 90, CP 607365
Comuna Onceşti Căminul Cultural Sat Onceşti, CP 607375
Comuna Orbeni Primăria Comunei Orbeni Sat Orbeni, Str. Principală, CP 607385
Comuna Palanca Primăria Comunei Palanca, Sala de şedinţe a consiliului local Comuna Palanca, CP 607390
Comuna Parava Grădiniţa Parava Sat Parava, CP 607395
Comuna Parincea Primăria Comunei Parincea Sat Parincea, CP 607400
Comuna Pânceşti Primăria Comunei Pânceşti Comuna Pânceşti, CP 607415
Comuna Pârgăreşti Şcoala cu clasele I-VIII Sat Pârgăreşti, CP 607425
Comuna Pârjol Şcoala Generală cu clasele I-VIII Comuna Pârjol, CP 607430
Comuna Plopana Consiliul Local Plopana Comuna Plopana, CP 607440
Comuna Podu Turcului Căminul Cultural Str. Tudor Vladimirescu nr. 89, CP 607450
Comuna Poduri Şcoala Poduri Sat Poduri, CP 607465
Comuna Prăjeşti Şcoala cu clasele I-VIII "Gh. Avramescu" Comuna Prăjeşti, CP 607639
Comuna Racova Primăria Comunei Racova Comuna Racova, CP 607475
Comuna Răcăciuni Şcoala Generală cu clasele I-IV nr. 2 Sat Răcăciuni, CP 607480
Comuna Răchitoasa Primăria Comunei Răchitoasa Sat Răchitoasa, CP 607490
Comuna Roşiori Şcoala Generală nr. 1 Comuna Roşiori, CP 607510
Comuna Sascut Şcoala Generală cu clasele I-VIII Sat Sascut Târg, CP 607520
Comuna Sănduleni Şcoala Generală cu clasele I-VIII Sat Sănduleni, CP 607530
Comuna Sărata Şcoala nr. 1 Comuna Sărata, CP 607361
Comuna Săuceşti Şcoala cu clasele I-VIII Sat Săuceşti, CP 607540
Comuna Scorţeni Şcoala veche Sat Scorţeni, CP 607550
Comuna Secuieni Şcoala cu clasele I-VII Sat Secuieni, CP 607560
Comuna Solonţ Şcoala cu clasele I-VIII Sat Solonţ, CP 607580
Comuna Stănişeşti Primăria veche Sat Stănişeşti, CP 607585
Comuna Strugari Consiliul Local Strugari Comuna Strugari, CP 607595
Comuna Ştefan cel Mare Căminul Cultural (fosta primărie) Comuna Ştefan cel Mare, CP 607605
Comuna Tamaşi Centrul de Educaţie "Învăţător Dumitru Nechiţă" Comuna Tamaşi, CP 607615
Comuna Tătărăşti Primăria Comunei Tătărăşti Comuna Tătărăşti, CP 607620
Comuna Târgu-Trotuş Consiliul Local Târgu-Trotuş Comuna Târgu-Trotuş, CP 607630
Comuna Traian Şcoala cu casele V-VIII Satul Traian, CP 607635
Comuna Ungureni Căminul Cultural, sala nr. 2 Comuna Ungureni, CP 607645
Comuna Urecheşti Şcoala cu clasele V-VIII Comuna Urecheşti, CP 607655
Comuna Valea Seacă Primăria Comunei Valea Seacă Sat Valea Seacă, CP 607660
Comuna Vultureni Primăria Comunei Vultureni Sat Vultureni, Str. Principală, CP 607665
Comuna Zemeş Primăria Comunei Zemeş Sat Zemeş nr. 617, CP 607690

ANEXA Nr. 5

JUDEŢUL BIHOR

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Oradea Spitalul Clinic Judeţean I Str. Gh. Doja nr. 65, CP 410169
Universitatea Oradea, cămine studenţeşti Str. Universităţii nr. 1, CP 410087
Campus universitar Emanuel, cămine studenţeşti Str. Nufărului nr. 87, CP 410597
Gara CFR, sala de aşteptare Str. P-ţa Bucureşti nr. 3, CP 410114
Municipiul Beiuş Şcoala cu clasele I-VIII Nicolae Popoviciu Str. Calea Bihorului nr. 13, CP 415200
Municipiul Marghita Şcoala cu clasele I-VIII Marghita Str. T. Vladimirescu nr. 2, CP 415300
Municipiul Salonta Spitalul Municipal Salonta Str. I.C. Cantacuzino nr. 2-4, CP 415500
Oraşul Aleşd Sediul fostei case de bilete Autobazei Aleşd Str. Pârâului nr. 1-3, CP 415100
Oraşul Nucet Şcoala cu clasele I-VIII Nucet Str. Republicii nr. 19, CP 415400
Oraşul Săcueni Şcoala Generală Săcueni Str. Libertăţii nr. 33, CP 417435
Oraşul Ştei Casa de cultură "Miron Pompiliu" Ştei, Biroul managerului Casei de cultură Str. Cuza Vodă nr. 11, CP 415600
Oraşul Valea lui Mihai Şcoala Generală Valea lui Mihai, sala nr. II Str. Republicii nr. 47, CP 417700
Oraşul Vaşcău Sala de sport - corp A Str. Unirii nr. 76, CP 415800
Comuna Abram Şcoala cu clasele I-VIII Abram Sat Abram nr. 147/h, CP 417005
Comuna Abrămuţ Grădiniţa de copii Petreu Sat Petreu nr. 288, CP 417018
Comuna Aştileu Şcoala cu clasele I-VIII Aştileu, clădirea veche Sat Aştileu nr. 45, CP 417020
Comuna Auşeu Şcoala cu clasele I-VIII Auşeu Sat Auşeu nr. 85, CP 417025
Comuna Avram Iancu Şcoala cu clasele I-IV Sat Avram Iancu nr. 167, CP 417035
Comuna Balc Şcoala cu clasele I-VIII Balc Sat Balc, str. Petofi Sandor nr. 52, CP 417040
Comuna Batăr Şcoala cu clasele I-VIII Batăr Sat Batăr nr. 18, CP 417045
Comuna Biharia Şcoala cu clasele I-VIII Gaspar Andras Biharia Sat Biharia, Str. Cetăţii nr. 143, CP 417050
Comuna Boianu Mare Cămin Cultural Păgaia Sat Păgaia nr. 67, CP 417063
Comuna Borod Şcoala cu clasele I-VIII Borod Sat Borod nr. 181, CP 417065
Comuna Borş Punct de Trecere Frontieră Borş Vama Borş, CP 417075
Comuna Bratca Staţia CFR Bratca Sat Bratca nr. 216, CP 417080
Comuna Brusturi Şcoala Generală Brusturi Sat Brusturi nr. 164, CP 417090
Comuna Budureasa Şcoala cu clasele I-VIII Budureasa Sat Budureasa nr. 38, CP 417100
Comuna Buduslău Şcoala Generală Buduslău Sat Buduslău nr. 156, CP 417105
Comuna Bulz Şcoala cu clasele I-VIII Remeţi Sat Remeţi nr. 326, CP 417113
Comuna Bunteşti Şcoala cu clasele I-VIII Bunteşti Sat Bunteşti nr. 51, CP 417115
Comuna Căbeşti Grădiniţa Căbeşti Sat Căbeşti nr. 223/a, CP 417125
Comuna Căpâlna Şcoala cu clasele I-IV Căpâlna Sat Căpâlna nr. 123/a, CP 417130
Comuna Cărpinet Grădiniţa Cărpinet Sat Cărpinet nr. 79, CP 417135
Comuna Cefa Şcoala cu clasele I-IV Inand Sat Inand nr. 1, CP 417145
Comuna Ceica Şcoala Generală Ceica Sat Ceica nr. 240/A, CP 417155
Comuna Cetariu Grădiniţa Cetariu Sat Cetariu nr. 343, CP 417165
Comuna Cherechiu Sala de spectacole Cherechiu Sat Cherechiu nr. 1/C, CP 417175
Comuna Chişlaz Căminul Cultural Chişlaz Sat Chişlaz nr. 250, CP 417180
Comuna Ciuhoi Cămin Cultural Ciuhoi Sat Ciuhoi nr. 116, CP 417190
Comuna Ciumeghiu Şcoala Generală Ciumeghiu Sat Ciumeghiu nr. 35B, CP 417195
Comuna Câmpani Şcoala cu clasele I-VIII Câmpani Sat Câmpani nr. 61, CP 417140
Comuna Cociuba Mare Baza Sportivă Cociuba Mare Sat Cociuba Mare nr. 142, CP 417200
Comuna Copăcel Şcoala cu clasele I-IV Copăcel Sat Copăcel, Str. Principală nr. 175, CP 417205
Comuna Criştioru de Jos Şcoala cu clasele I-IV Criştioru de Jos Sat Criştioru de Jos nr. 15, CP 417215
Comuna Curăţele Şcoala Generală Curăţele Sat Curăţele nr. 1, CP 417220
Comuna Curtuişeni Şcoala Generală Curtuişeni Sat Curtuişeni nr. 542, CP 417225
Comuna Derna Cămin Cultural Derna Sat Derna nr. 208, CP 417230
Comuna Diosig Staţia CFR Diosig Sat Diosig, Str. Viilor nr. 107, CP 417235
Comuna Dobreşti Cămin Cultural Dobreşti Sat Dobreşti nr. 326/B, CP 417240
Comuna Drăgăneşti Cămin Cultural Drăgăneşti Sat Drăgăneşti nr. 12, CP 417250
Comuna Drăgeşti Şcoala cu clasele I-VIII Drăgeşti Sat Drăgeşti nr. 169, CP 417260
Comuna Finiş Şcoala cu clasele I-VIII Finiş Sat Finiş nr. 508, CP 417265
Comuna Gepiu Şcoala cu clasele I-VIII Gepiu Sat Gepiu nr. 215, CP 417149
Comuna Girişu de Criş Şcoala Generală Girişu de Criş Sat Girişu de Criş nr. 234b, CP 417270
Comuna Hidişelu de Sus Şcoala cu clasele I-VIII Hidişelu de Sus Sat Hidişelu de Sus nr. 333, CP 417275
Comuna Holod Grădiniţa Holod Sat Holod nr. 211, CP 417280
Comuna Husasău de Tinca Grădiniţa de copii Sat Husasău de Tinca nr. 384, CP 417290
Comuna Ineu Cămin Cultural Ineu Sat Ineu nr. 241, CP 417295
Comuna Lazuri de Beiuş Şcoala cu clasele I-VIII Lazuri de Beiuş Sat Lazuri de Beiuş, Str. Principală nr. 100, CP 417300
Comuna Lăzăreni Şcoala cu clasele I-VIII Lăzăreni Sat Lăzăreni nr. 33, CP 417305
Comuna Lugaşu de Jos Căminul Cultural Lugaşu de Jos Sat Lugaşu de Jos nr. 182, CP 417315
Comuna Lunca Cămin Cultural Sat Lunca nr. 2, CP 417320
Comuna Mădăras Cămin Cultural Ianoşda Sat Ianoşda nr. 409, CP 417332
Comuna Măgeşti Şcoala Generală Măgeşti Sat Măgeşti, Str. Principală nr. 47, CP 417335
Comuna Nojorid Şcoala cu clasele I-VIII Nojorid Sat Nojorid, Str. Principală nr. 185, CP 417375
Comuna Olcea Şcoala cu clasele I-IV Călacea Sat Călacea nr. 282, CP 417356
Comuna Oşorhei Şcoala cu clasele I-VIII Oşorhei Sat Oşorhei nr. 416, CP 417360
Comuna Paleu Casa de Cultură Paleu Sat Paleu nr. 111, CP 417166
Comuna Pietroasa Şcoala cu clasele I-VII Pietroasa Sat Pietroasa nr. 217, CP 417365
Comuna Pocola Cămin Cultural Pocola Sat Pocola nr. 65, CP 417175
Comuna Pomezeu Şcoala Generală Pomezeu Sat Pomezeu nr. 80A, CP 417380
Comuna Popeşti Grup Şcolar Industrial Popeşti, cabinetul de limba română Sat Popeşti nr. 228, CP 417390
Comuna Răbăgani Şcoala cu clasele I-IV Răbăgani Sat Răbăgani nr. 163, CP 417400
Comuna Remetea Şcoala cu clasele I-VIII Remetea Sat Remetea nr. 298, CP 417410
Comuna Rieni Bloc de locuinţe, parter Sat Rieni nr. 156, CP 417415
Comuna Roşia Şcoala Veche Roşia Sat Roşia nr. 39D, CP 417425
Comuna Roşiori Fostul sediul al poliţei Sat Roşiori nr. 218, CP 417238
Comuna Săcădat Cămin Cultural Sat Săcădat nr. 178, CP 417430
Comuna Sălacea Grădiniţa de copii Sălacea Sat Sălacea nr. 25, CP 417445
Comuna Sălard Grup Şcolar Agricultura Ecologică, sala C Sat Sălard nr. 430, CP 417450
Comuna Sâmbăta Cămin Cultural Sâmbăta, sala mică Sat Sâmbăta nr. 103, CP 417455
Comuna Sânmartin Spitalul de Recuperare Băile Felix Comuna Sânmartin, localitatea Băile Felix F.N., CP 417500
Hotel Padiş - Complex Hotelier SIND România - S.A. Comuna Sânmartin, localitatea Băile Felix F.N., CP 417500
Hotel Ceres Comuna Sânmartin, localitatea Haieu - Băile 1 Mai F.N., CP 417496
Comuna Sânnicolau Român Şcoala Generală Sânnicolau Român Sat Sânnicolau Român nr. 600, CP 417153
Comuna Sântandrei Şcoala cu clasele I-IV Sântandrei Sat Sântandrei nr. 310, CP 417515
Comuna Sârbi Anexa Căminului Cultural Sârbi Sat Sârbi nr. 242, CP 417520
Comuna Spinuş Şcoala cu clasele I-VIII Spinuş Sat Spinuş nr. 52, CP 417530
Comuna Suplacu de Barcău Grup Şcolar Industrial Suplacu de Barcău Sat Suplacu de Barcău, str. P-ţa Republicii nr. 32, CP 417535
Comuna Şimian Punctul de trecere a frontierei de stat Şimian (România)-Nyirabrany (Ungaria) Sat Şimian, Vama Şimian (Barantău), CP 417545
Comuna Şinteu Cămin Cultural Şinteu Sat Şinteu nr. 6, CP 417550
Comuna Şoimi Şcoala cu clasele I-IV Borz Sat Borz nr. 17, CP 417556
Comuna Şuncuiuş Grup Şcolar Şuncuiuş Sat Şuncuiuş, str. Aurel Vlaicu nr. 424, CP 417565
Comuna Tarcea Şcoala cu clasele I-VIII Tarcea Sat Tarcea nr. 76, CP 417570
Comuna Tămăşeu Şcoala cu clasele I-VIII Tămăşeu Sat Tămăşeu nr. 65, CP 417056
Comuna Tărcaia Cămin Cultural Tărcăiţa Sat Tărcăiţa nr. 142, CP 417577
Comuna Tăuteu Centru de Îngrijire şi Asistenţă Ciutelec Sat Ciutelec nr. 134, CP 417583
Comuna Tileagd Şcoala cu clasele I-IV Tileagd Sat Tileagd, Str. Bistricioarei nr. 334, CP 417585
Comuna Tinca Centru de Îngrijire Adulţi - Tinca Sat Tinca, Str. Republicii nr. 37, CP 417595
Comuna Toboliu Cămin Cultural Cheresig Sat Cheresig nr. 318/A, CP 417271
Comuna Tulca Cămin Cultural Tulca Sat Tulca nr. 231, CP 417600
Comuna Ţeţchea Clădirea fostei mori Sat Ţeţchea nr. 80, CP 417605
Comuna Uileacu de Beiuş Şcoala cu clasele I-VIII Sat Uileacu de Beiuş nr. 72, CP 417610
Comuna Vadu Crişului Cămin Cultural Vadu Crişului Sat Vadu Crişului nr. 2, CP 417615
Comuna Viişoara Căminul Cultural Viişoara Sat Viişoara nr. 322, CP 417625
Comuna Vârciorog Telecentru Vârciorog Sat Vârciorog nr. 101, CP 417620

ANEXA Nr. 6

JUDEŢUL BISTRIŢA-NĂSĂUD

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Bistriţa Grădiniţa nr. 14 "Trenuleţul veseliei", sala 1 Str. Rodnei nr. 3, CP 420141
Oraşul Beclean Casa de vânătoare, etaj I Str. Ghiocelului nr. 6, CP 425100
Oraşul Năsăud Autogara călători Str. Gării nr. 11, CP 425200
Oraşul Sângeorz-Băi Liceul Teoretic "Solomon Haliţă", sala 2 Str. Republicii nr. 39, CP 425300
Comuna Bistriţa Bârgăului Şcoala Generală Bistriţa-Bârgăului Sat Bistriţa-Bârgăului nr. 1.327, CP 427005
Comuna Braniştea Sediul Primăriei Comunei Braniştea Sat Braniştea nr. 101, CP 427010
Comuna Budacu de Jos Sala de şedinţe a Consiliului local Sat Budacu de Jos nr. 251, CP 427015
Comuna Budeşti Şcoala Generală Ţagu Sat Ţagu nr. 212/a, CP 427022
Comuna Căianu Mic Sediul Primăriei Comunei Căianu Mic Sat Căianu Mic nr. 100, CP 427025
Comuna Cetate Sediul Primăriei Comunei Cetate Sat Satu-Nou nr. 53, CP 427042
Comuna Ciceu-Giurgeşti Şcoala Generală Ciceu Giurgeşti Sat Ciceu Giurgeşti nr. 287B, CP 427065
Comuna Ciceu-Mihăieşti Căminul Cultural Ciceu-Mihăieşti Sat Ciceu-Mihăieşti nr. 42, CP 427218
Comuna Chiochiş Sediul Primăriei Comunei Chiochiş Sat Chiochiş nr. 17, CP 427045
Comuna Chiuza Şcoala Generală Chiuza Sat Chiuza nr. 14, CP 427060
Comuna Coşbuc Şcoala Generală Coşbuc Sat Coşbuc nr. 243, CP 427070
Comuna Dumitra Şcoala Generală Dumitra, sala 3 Sat Dumitra nr. 5, CP 427075
Comuna Dumitriţa Sediul Primăriei Comunei Dumitriţa, camera 7 Sat Dumitriţa, Str. Principală nr. 145, CP 427037
Comuna Feldru Sediul Primăriei Comunei Feldru, Sala de şedinţe nr. 2 Sat Feldru nr. 186, CP 427080
Comuna Galaţii Bistriţei Sediul primăriei, Sala de şedinţe Sat Galaţii Bistriţei, Str. Principală nr. 241, CP 427085
Comuna Ilva Mare Sediul Primăriei Comunei Ilva Mare Sat Ilva Mare, Str. Principală nr. 243, CP 427090
Comuna Ilva Mică Şcoala Generală nr. 2 Sat Ilva Mică, Str. Principală nr. 843, CP 427095
Comuna Josenii Bârgăului Şcoala Generală Josenii Bârgăului, et. I, sala Centru de Informare- Documentare Sat Josenii Bârgăului nr. 155, CP 427100
Comuna Lechinţa Sala de şedinţe a Primăriei Comunei Lechinţa Sat Lechinţa, Str. Independenţei nr. 509, CP 427105
Comuna Leşu Sediul vechi al primăriei Sat Leşu, nr. 133/a, CP 427115
Comuna Livezile Serviciul Public Comunitar Local de Evidenţa Persoanei Livezile Sat Livezile, Str. Principală nr. 180/A, CP 427120
Comuna Lunca Ilvei Biblioteca Comunală Lunca-Ilvei Sat Lunca Ilvei, Str. Principală nr. 914, CP 427125
Comuna Maieru Sediul primăriei vechi Sat Maieru nr. 606, CP 427130
Comuna Matei Sediul Primăriei Comunei Matei Sat Matei nr. 182, CP 427135
Comuna Măgura Ilvei Căminul Cultural Măgura Ilvei Sat Măgura Ilvei nr. 420, CP 427145
Comuna Mărişelu Căminul Cultural Mărişelu Sat Mărişelu nr. 149, CP 427150
Comuna Miceştii de Câmpie Căminul Cultural Miceştii de Câmpie Sat Miceştii de Câmpie nr. 208, CP 427160
Comuna Milaş Sediul Primăriei Comunei Milaş Sat Milaş, Str. Principală nr. 282, CP 427165
Comuna Monor Sediul Primăriei Comunei Monor Sat Monor nr. 408, CP 427175
Comuna Negrileşti Şcoala de Arte şi Meserii Negrileşti Sat Negrileşti nr. 503, CP 427068
Comuna Nimigea Biblioteca comunală Sat Nimigea de Jos nr. 185, CP 427190
Comuna Nuşeni Sediul Primăriei Comunei Nuşeni Sat Nuşeni nr. 37, CP 427200
Comuna Parva Centrul Turistic Hubert Tyrode Parva Sat Parva, Str. Principală nr. 164, CP 427210
Comuna Petru Rareş Şcoala Generală "I.P. Reteganul" - Clasele V-VIII Reteag Sat Reteag nr. 137, CP 427220
Comuna Poiana Ilvei Sediul Primăriei Comunei Poiana Ilvei Sat Poiana Ilvei nr. 97/A, CP 427147
Comuna Prundu Bârgăului Şcoala Generală Prundu-Bârgăului, sala de clasă parter Sat Prundu-Bârgăului nr. 953, CP 427230
Comuna Rebra Sediul Primăriei Comunei Rebra Sat Rebra, Str. Principală nr. 1, CP nr. 427235
Comuna Rebrişoara Staţia C.F.R. Rebrişoara (Gară) Sat Rebrişoara, Str. Principală nr. 319, CP 427240
Comuna Rodna Căminul Cultural "Gherasim Domide" Rodna Sat Rodna nr. 1.192, CP 427245
Comuna Romuli Şcoala Generală Romuli Sat Romuli nr. 88, CP 427250
Comuna Runcu Salvei Sediul Primăriei Comunei Runcu Salvei, camera 1 Sat Runcu-Salvei nr. 1, CP 427256
Comuna Salva Căminul Cultural Salva, hol Sat Salva nr. 2, CP 427255
Comuna Silivaşu de Câmpie Căminul Cultural Nou Sat Silivaşu de Câmpie, Str. Principală nr. 76, CP 427270
Comuna Sânmihaiu de Câmpie Sediul Primăriei Comunei Sânmihaiu de Câmpie Sat Sânmihaiu de Câmpie nr. 53, CP 427260
Comuna Spermezeu Căminul Cultural Spermezeu Sat Spermezeu nr. 294, CP 427275
Comuna Şanţ Sediul Dispensarului Sanitar-Veterinar Şanţ Sat Şanţ nr. 92, CP 427285
Comuna Şieu Căminul Cultural Şieu, hol intrare la cămin Sat Şieu nr. 243, CP 427290
Comuna Şieuţ Sediul Primăriei Comunei Şieuţ, etaj 1, birou nr. 1 Sat Şieuţ nr. 197, CP 427315
Comuna Şieu-Măgheruş Căminul Cultural Şieu-Măgheruş Sat Şieu-Măgheruş nr. 219, CP 427295
Comuna Şieu-Odorhei Sediul Primăriei Comunei Şieu-Odorhei Sat Şieu-Odorhei nr. 47, CP 427305
Comuna Şintereag Sediul Primăriei Comunei Şintereag Sat Şintereag nr. 40, CP 427320
Comuna Teaca Grădiniţa cu program normal Teaca Sat Teaca nr. 163, CP 427345
Comuna Telciu Sediul Primăriei Comunei Telciu Sat Telciu nr. 744/B, CP 427355
Comuna Tiha Bârgăului Sediul Primăriei Comunei Tiha Bârgăului Sat Tiha Bârgăului, Str. Principală nr. 452, CP 427360
Comuna Târlişua Şcoala Generală Târlişua Sat Târlişua nr. 154, CP 427330
Comuna Uriu Şcoala Generală Uriu, clasele I-IV Sat Uriu nr. 159, CP 427365
Comuna Urmeniş Şcoala Generală Urmeniş Sat Urmeniş nr. 206, CP 427270
Comuna Zagra Şcoala de Arte şi Meserii "Nicolae Drăganu" Zagra Sat Zagra nr. 131, CP 427385

ANEXA Nr. 7

JUDEŢUL BOTOŞANI

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Botoşani Staţia C.F.R. Botoşani Str. Gării nr. 3, CP 710020
Municipiul Dorohoi Autogara Dorohoi Str. C. D. Gherea nr. 6, CP 715200
Oraşul Bucecea Sediul Grădiniţei de copii nr. 1 Calea Naţională nr. 102, CP 717045
Oraşul Darabani Fosta Casă de Cultură Darabani Str. 1 Decembrie nr. 243, CP 715100
Oraşul Flămânzi Unitatea de Asistenţă Medico-Socială N. Bălcescu Localitatea Bosanceni, CP 717155
Oraşul Săveni Agenţia Judeţeană pentru Ocuparea Forţei de Muncă Botoşani, Punct de lucru oraş Săveni Str. Tudor Vladimirescu nr. 2, CP 715300
Oraşul Stefăneşti Grupul şcolar Ştefăneşti, corpul B Oraş Ştefăneşti, CP 717385
Comuna Adăşeni Şcoala Generală nr. 2 cu clasele I-VIII Adăşeni Sat Adăşeni, CP 717016
Comuna Albeşti Şcoala cu clasele I-VIII nr. 1 Albeşti Sat Albeşti, CP 717005
Comuna Avrămeni Şcoala nr. 2 Sat Avrămeni, CP 717015
Comuna Băluşeni Şcoala Generală Băluşeni Sat Băluşeni, Str. Principală, CP 717025
Comuna Blândeşti Şcoala cu clasele I-VIII Blândeşti Sat Blândeşti, CP 717371
Comuna Brăeşti Şcoala Generală cu clasele I-VIII Brăeşti Comuna Brăeşti, CP 717035
Comuna Broscăuţi Şcoala Generală cu clasele I-VIII "Dimitrie Pompeiu" Sat Broscăuţi, CP 717040
Comuna Cândeşti Şcoala cu clasele I-VIII Cândeşti Satul Cândeşti, CP 717262
Comuna Călăraşi Şcoala cu clasele I-VIII Călăraşi Comuna Călăraşi, CP 717050
Comuna Conceşti Sala mare a Căminului Cultural Sat Conceşti, CP 717055
Comuna Copălău Şcoala cu clasele I-VIII Copălău Comuna Copălău, CP 717060
Comuna Cordăreni Căminul Cultural Cordăreni, Sala mare Sat Cordăreni, CP 717070
Comuna Corlăteni Şcoala cu clasele I-VIII Corlăteni Sat Corlăteni, Str. Principală nr. 46, CP 717075
Comuna Corni Şcoala nouă centru Corni Comuna Corni, CP 717085
Comuna Coşula Şcoala nr. 2 Coşula Sat Coşula, CP 717063
Comuna Coţuşca Grupul Şcolar Coţuşca Sat Coţuşca, CP 717090
Comuna Cristeşti Şcoala nr. 1 Cristeşti Sat Cristeşti, CP 717100
Comuna Cristineşti Şcoala Generală cu clasele I-VIII Cristineşti Sat Cristineşti, CP 717105
Comuna Curteşti Şcoala Generală Curteşti Sat Curteşti, CP 717110
Comuna Dângeni Căminul Cultural Dângeni Sat Dângeni, CP 717120
Comuna Dersca Şcoala cu clasele I-VIII Dersca Sat Dersca, CP 717125
Comuna Dimăcheni Şcoala cu clasele I-VIII Dimăcheni Sat Dimăcheni, CP 717077
Comuna Dobârceni Căminul Cultural Dobârceni Sat Dobârceni, Str. Principală, CP 717130
Comuna Drăguşeni Şcoala cu clasele I-IV Drăguşeni Sat Drăguşeni, CP 717140
Comuna Durneşti Şcoala veche Durneşti Sat Durneşti, CP 717145
Comuna Frumuşica Şcoala nouă Sat Frumuşica, CP 717160
Comuna George Enescu Şcoala Generală nr. 1 Dumeni Sat Dumeni, CP 717172
Comuna Gorbăneşti Şcoala cu clasele I-VIII Gorbăneşti Sat Gorbăneşti, CP 717175
Comuna Havârna Localul Şcolii de lângă poştă Sat Havârna, CP 717185
Comuna Hăneşti Şcoala Generală cu clasele I-IV Hăneşti Sat Hăneşti, CP 717195
Comuna Hilişeu-Horia Şcoala cu clasele I-VIII Hilişeu-Horia Sat Hilişeu-Horia, CP 717200
Comuna Hlipiceni Şcoala cu clasele I-VIII Hlipiceni Sat Hlipiceni, CP 717205
Comuna Hudeşti Şcoala Generală nr. 1 Hudeşti Sat Hudeşti, CP 717210
Comuna Ibăneşti Şcoala Generală Ştefan cel Mare nr. 1 Ibăneşti Sat Ibăneşti, CP 717215
Comuna Leorda Şcoala Generală nr. 1 Leorda Sat Leorda, CP 717220
Comuna Lozna Căminul Cultural Lozna, etaj Sat Lozna, CP 717126
Comuna Lunca Căminul Cultural Lunca, Sala mare Sat Lunca, CP 717225
Comuna Manoleasa Şcoala cu clasele I-VIII Manoleasa Sat Manoleasa, CP 717230
Comuna Mihai Eminescu Şcoala cu clasele I-VIII "Mihai Eminescu" Ipoteşti Sat Ipoteşti, CP 717253
Comuna Mihăileni Şcoala cu clasele V-VIII Mihăileni Sat Mihăileni, CP 717260
Comuna Mihălăşeni Grădiniţa Sat Mihălăşeni, CP 717270
Comuna Mileanca Şcoala cu clasele I-VIII Mileanca Sat Mileanca, CP 717280
Comuna Mitoc Şcoala cu clasele I-VIII corp vechi Mitoc Sat Mitoc, CP 717285
Comuna Nicşeni Căminul Cultural Nicşeni, Sala de şedinţă Sat Nicşeni, CP 717290
Comuna Păltiniş Şcoala nr. 1 Păltiniş cl. I-VIII Sat Păltiniş, CP 717295
Comuna Pomârla Liceul Teoretic "Anastasie Basota" Sat Pomârla, CP 717300
Comuna Prăjeni Şcoala cu clasele I-IV Prăjeni Sat Prăjeni, CP 717305
Comuna Răchiţi Biblioteca comunală Sat Răchiţi, CP 717310
Comuna Rădăuţi-Prut Căminul Cultural Rădăuţi-Prut Comuna Rădăuţi-Prut, CP 717315
Comuna Răuseni Şcoala Generală cu clasele I-IV Răuseni Comuna Răuseni, CP 717320
Comuna Ripiceni Şcoala veche Ripiceni Sat Ripiceni, Calea Naţională nr. 36, CP 717325
Comuna Roma Şcoala de Arte şi Meserii Roma Comuna Roma, CP 717335
Comuna Româneşti Şcoala Generală cu clasele I-VIII Sat Româneşti, CP 717340
Comuna Santa Mare Grădiniţa de copii Santa Mare Sat Santa Mare, CP 717345
Comuna Stăuceni Căminul Cultural Sat Stăuceni, CP 717355
Comuna Suharău Şcoala cu clasele I-VIII nr. 1 Suharău Sat Suharău, CP 717360
Comuna Suliţa Şcoala cu clasele I-VIII Sat Suliţa, CP 717370
Comuna Şendriceni Şcoala Generală nr. 1 Sat Şendriceni (Ghilea), CP 717380
Comuna Ştiubieni Căminul Cultural al comunei Ştiubieni Sat Ştiubieni, CP 717390
Comuna Todireni Fostul sediu al C.A.P. Todireni Sat Todireni, CP 717395
Comuna Truşeşti Şcoala cu clasele I-VIII Comuna Truşeşti, CP 717400
Comuna Tudora Şcoala Tiberiu Crudu, Corp B, sala 3 Comuna Tudora, CP 717410
Comuna Ungureni Şcoala Generală nr. 1 Ungureni Sat Ungureni, CP 717415
Comuna Unţeni Şcoala cu clasele I-VIII Unţeni Sat Unţeni, CP 717435
Comuna Vârfu Câmpului Căminul Cultural Vârfu Câmpului Sat Maghera, Str. Principală nr. 735, CP 717450
Comuna Văculeşti Şcoala cu clasele I-IV Văculeşti Sat Văculeşti, CP 717445
Comuna Viişoara Şcoala generală "Dimitrie Brândză" cu clasele I-VIII Viişoara, corp A Sat Viişoara, CP 717455
Comuna Vlădeni Şcoala nouă Vlădeni Sat Vlădeni, CP 717640
Comuna Vlăsineşti Şcoala generală cu clasele I-VIII Sat Vlăsineşti, CP 717465
Comuna Vorniceni Şcoala cu clasele I-VIII nr. 2 Sat Vorniceni, CP 717470
Comuna Vorona Grupul şcolar "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Sat Vorona, CP 717475

ANEXA Nr. 8

JUDEŢUL BRAŞOV

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Braşov Spitalul Militar de Urgenţă Str. Pieţii nr. 9, CP 500007
Spitalul Clinic de Boli Infecţioase Str. Mihai Viteazul nr. 9, CP 500174
Spitalul de Psihiatrie şi Neurologie Str. Prundului nr. 7-9, CP 500123
Spitalul Clinic de Copii Str. Nicopole nr. 45, CP 500063
Spitalul de Obstetrică-Ginecologie Str. Gh. Bariţiu nr. 36, CP 500025
Spitalul Clinic de Urgenţă Str. Calea Bucureşti nr. 25-27, CP 500326
Spitalul Municipal Astra Str. Calea Bucureşti nr. 2, CP 500365
Spitalul General CFR Bd. 15 Noiembrie nr. 60, CP 500097
Spitalul Mârzescu Str. Alexandru Ioan Cuza nr. 28, CP 500085
Spitalul Judeţean de Urgenţă Tractorul Str. Olteţ nr. 2, CP 500152
Spitalul de Oncologie Str. Constantin Brâncoveanu nr. 4, CP 500117
Spitalul de Pneumoftiziologie Str. Dealul Spirii nr. 12, CP 500118
Autogara 2 Str. Avram Iancu nr. 114, CP 500068
Autogara 3 Str. Hărmanului nr. 47A, CP 500250
Gara CFR Călători Bd. Gării nr. 5, CP 500227
Universitatea Transilvania Str. Colina Universităţii nr. 1
Cantina Studenţească Str. Memorandumului nr. 39, CP 500045
Municipiul Codlea Şcoala Generală nr. 2 Codlea Str. Nuferilor nr. 13, CP 505100
Municipiul Făgăraş SC APA SERV SA Făgăraş Str. Negoiu nr. 147, CP 505200
Municipiul Săcele Grup Şcolar Industrial Construcţii Bd. George Moroianu nr. 17, CP 505600
Oraş Ghimbav Şcoala Generală clasele V-VIII Str. Pieţii nr. 70, CP 507075
Oraş Predeal Gara C.F.R. Predeal Str. Intrarea Gării nr. 1, CP 505300
Oraş Râşnov Grup Şcolar Industrial Râşnov Str. Republicii nr. 29, CP 505400
Oraş Rupea Casa Orăşenească de Cultură, etaj I Str. Republicii nr. 124, CP 505500
Oraş Victoria Clubul Elevilor Str. Stadionului nr. 18, CP 505700
Oraş Zărneşti Şcoala Generală nr. 3, corp B Str. Mitropolit Ioan Meţianu nr. 77, CP 505800
Comuna Apaţa Căminul Cultural Apaţa, Sala mică Sat Apaţa, Str. Principală nr. 278, CP 507005
Comuna Augustin Şcoala Generală Augustin Sat Augustin, Str. Gării nr. 146, CP 507151
Comuna Beclean Căminul Cultural Beclean, camera 1 Sat Beclean nr. 196, CP 507010
Comuna Bod Căminul Cultural Bod Str. Tudor Vladimirescu nr. 263, CP 507015
Comuna Bran Primăria Comunei Bran Piaţa I.G. Stoian nr. 1, CP 507025
Comuna Budila Primăria Comunei Budila Str. Principală nr. 261, CP 507030
Comuna Buneşti Căminul Cultural Buneşti Sat Buneşti nr. 82A, CP 507035
Comuna Caţa Primăria Comunei Caţa Sat Caţa nr. 223, CP 507040
Comuna Cincu Căminul Cultural Cincu Sat Cincu, Str. Pieţii nr. 520, CP 507045
Comuna Comana Primăria Comunei Comana Sat Comana de Jos nr. 3, CP 507051
Comuna Cristian Primăria Comunei Cristian, parter, Casa căsătoriilor Sat Cristian, P-ţa Libertăţii nr. 1, CP 507055
Comuna Crizbav Căminul Cultural Crizbav Sat Crizbav, Str. Principală nr. 1, CP 507081
Comuna Drăguş Primăria Comunei Drăguş Sat Drăguş, Str. Principală nr. 42, CP 507251
Comuna Dumbrăviţa Şcoala Generală Dumbrăviţa Str. Mare nr. 979, CP 507060
Comuna Feldioara Căminul Cultural Feldioara Sat Feldioara, str. Octavian Goga F.N., CP 507065
Comuna Fundata Primăria Comunei Fundata Sat Fundata, Str. Principală nr. 56, CP 507070
Comuna Hârseni Şcoala Generală Hârseni Sat Hârseni nr. 63
Comuna Hălchiu Şcoala Generală Hălchiu, corp B Sat Hălchiu, Str. Feldioarei nr. 303, CP 507080
Comuna Hărman Şcoala Generală Hărman Sat Hărmani, str. Dorobanţi nr. 77, CP 507085
Comuna Hoghiz Primăria Comunei Hoghiz Sat Hoghiz nr. 161, CP 507095
Comuna Holbav Căminul Cultural Holbav Sat Holbav nr. 48, CP 507272
Comuna Homorod Căminul Cultural Homorod Str. Principală nr. 403, CP 507105
Comuna Jibert Şcoala Generală Jibert Sat Jibert, Str. Principală nr. 2, CP 507110
Comuna Lisa Şcoala Generală "Octavian Paler" Sat Lisa nr. 193, CP 507115
Comuna Mândra Şcoala Generală Mândra, corp B Sat Mândra nr. 364, CP 507125
Comuna Măieruş Primăria Comunei Măieruş, Sala de şedinţe Sat Măieruş, str. Nicolae Bălcescu nr. 2, CP 507120
Comuna Moieciu Primăria Comunei Moieciu Sat Moieciu de Jos nr. 330A, CP 507135
Comuna Ormeniş Primăria Comunei Ormeniş, etaj I Str. Principală nr. 291, CP 507150
Comuna Părău Căminul Cultural Părău Sat Părău nr. 214, CP 507155
Comuna Poiana Mărului Şcoala Generală nr. 1, corp B Str. Vânătorilor nr. 172, CP 507160
Comuna Prejmer Şcoala Generală Prejmer Sat Prejmer, Str. Şcolii nr. 2, CP 507165
Comuna Racoş Grădiniţa cu program normal Racoş Str. Nyiro Jozsef nr. 24, CP 507175
Comuna Recea Căminul Cultural Recea, Sala mică Sat Recea, Str. Principală nr. 38, CP 507180
Comuna Sâmbăta de Sus Sediul Jandarmeriei Montane Sat Sâmbăta de Sus, CP 507266
Comuna Sânpetru Şcoala Generală Sânpetru, corp C Sat Sânpetru, Str. Republicii nr. 622, CP 507190
Comuna Şercaia Primăria Comunei Şercaia Sat Şercaia, Str. Principală nr. 82, CP 507195
Comuna Şinca Primăria Comunei Şinca Sat Şinca Veche nr. 314, CP 507206
Comuna Şinca Nouă Căminul Cultural Şinca Nouă Sat Şinca Nouă nr. 57, CP 507210
Şcoala Primară Paltin Sat Paltin, CP 507211
Comuna Şoarş Primăria Comunei Şoarş Sat Şoarş, Str. Principală nr. 111, CP 507215
Comuna Tărlungeni Grădiniţa cu program normal Tărlungeni, sala bibliotecă Sat Tărlugeni, Str. Principală nr. 754, CP 507220
Comuna Teliu Căminul Cultural Teliu, sala protocol Str. Tudor Vladimirescu nr. 499, CP 507225
Comuna Ticuş Primăria Comunei Ticuş Sat Ticuşu Vechi, CP 507232
Comuna Ucea Primăria Comunei Ucea Sat Ucea de Jos nr. 78, CP 507238
Comuna Ungra Şcoala Generală Ungra, corp B Sat Ungra, Str. Principală nr. 177, CP 507240
Comuna Vama Buzăului Şcoala Generală Vama Buzăului Str. Principală nr. 424, CP 507245
Comuna Viştea Primăria Comunei Viştea Sat Viştea de Jos nr. 132, CP 507254
Comuna Voila Primăria Comunei Voila Sat Voila, Str. Principală nr. 124, CP 507260
Comuna Vulcan Căminul Cultural Vulcan, Sala mică Sat Vulcan nr. 305, CP 507270

ANEXA Nr. 9

JUDEŢUL BRĂILA

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Brăila Gara C.F.R. Str. General Eremia Grigorescu nr. 1, CP 810131
Autogara Str. Siret nr. 10, CP 810399
Staţiunea Lacul Sărat Staţiunea Lacul Sărat, CP 817171
Spitalul Judeţean, Corp A Şos. Buzăului nr. 2, CP 810325
Spitalul Judeţean, Corp B Str. Pietăţii nr. 1, CP 810249
Spitalul de Obstetrică şi Ginecologie Bd. Independenţei nr. 1, CP 810109
Oraşul Făurei Gara C.F.R. Str. Gării, CP 815100
Oraşul Ianca Liceul Teoretic "Constantin Angelescu" Str. Calea Brăilei nr. 167, CP 815200
Oraşul Însurăţei Şcoala Anexă a Grupului Şcolar Industrial Str. Şcoala Veche nr. 9, CP 815300
Comuna Bărăganul Căminul Cultural Satul Bărăganul, CP 817005
Comuna Berteştii de Jos Căminul Cultural Satul Berteştii de Jos, CP 817010
Comuna Bordei Verde Şcoala cu clasele I-VIII Satul Bordei Verde, CP 817020
Comuna Cazasu Şcoala cu clasele I-IV Satul Cazasu, Str. Principală nr. 17, CP 817181
Comuna Chiscani Şcoala cu clasele I-IV Chiscani, Cartier Satul Chiscani, str. Vasile Alecsandri nr. 15, CP 817025
Comuna Ciocile Şcoala "Alexandru Turtoi" Satul Ciocile, CP 817030
Comuna Cireşu Căminul Cultural Satul Cireşu, CP 817035
Comuna Dudeşti Şcoala cu clasele I-VIII Satul Dudeşti, CP 817040
Comuna Frecăţei Şcoala cu clasele I-VIII Satul Frecăţei, CP 817045
Comuna Galbenu Grădiniţa de copii Satul Galbenu, CP 817055
Comuna Gemenele Şcoala cu clasele I-VIII Satul Gemenele, CP 817060
Comuna Gradiştea Căminul Cultural, Sala Mare Satul Gradiştea, CP 817065
Comuna Gropeni Căminul Cultural Satul Gropeni, CP 817070
Comuna Jirlău Sediul Consiliului Local Satul Jirlău, str. Râmnicu Sărat nr. 110, CP 817075
Comuna Măraşu Căminul Cultural, Punctul de acces al populaţiei la informaţie Satul Măraşu, CP 817080
Comuna Măxineni Liceul "Matei Basarab" Satul Măxineni, str. Preot Ilie Postolache nr. 32, CP 817090
Comuna Mircea Vodă Şcoala cu clasele I-VIII (Şcoala nr. 1) Satul Mircea Vodă, CP 817095
Comuna Movila Miresii Şcoala cu clasele I-IV Satul Movila Miresii, str. III nr. 499, CP 817100
Comuna Racoviţa Căminul Cultural, Cabinet director Satul Racoviţa, CP 817105
Comuna Râmnicelu Şcoala cu clasele I-VIII Satul Râmnicelu, CP 817110
Comuna Romanu Şcoala cu clasele I-VIII Satul Romanu, CP 817115
Comuna Roşiori Şcoala cu clasele I-VIII Satul Roşiori, CP 817120
Comuna Salcia Tudor Căminul Cultural Gulianca Satul Gulianca, CP 817128
Comuna Scorţaru Nou Şcoala cu clasele I-VIII Satul Scorţaru Nou, CP 817130
Comuna Siliştea Şcoala cu clasele I-IV Muchea Satul Muchea, CP 817144
Comuna Stăncuţa Şcoala de Arte şi Meserii Satul Stăncuţa, CP 817150
Comuna Surdila-Găiseanca Căminul Cultural Filipeşti Satul Filipeşti, str. Costache Filipescu nr. 29, CP 817156
Comuna Surdila-Greci Şcoala cu clasele I-VIII Satul Surdila-Greci, CP 817160
Comuna Şuţeşti Şcoala de Arte şi Meserii Satul Şuţeşti, CP 817165
Comuna Tichileşti Şcoala cu clasele I-VIII Satul Tichileşti, CP 817170
Comuna Traian Şcoala cu clasele I-VIII Satul Traian, CP 817175
Comuna Tudor Vladimirescu Şcoala cu clasele I-VIII Satul Tudor Vladimirescu nr. 34, CP 817180
Comuna Tufeşti Căminul Cultural nr. 1 Satul Tufeşti, Str. Primăriei nr. 61, CP 817185
Comuna Ulmu Căminul Cultural Satul Ulmu, CP 817190
Comuna Unirea Şcoala cu clasele I-VIII Satul Unirea, CP 817195
Comuna Vădeni Şcoala cu clasele I-VIII Baldovineşti, sala de curs pentru clasa a IV-a Satul Baldovineşti, CP 817201
Comuna Victoria Şcoala cu clasele I-VIII Satul Victoria, Str. Nuferilor nr. 334, CP 817205
Comuna Vişani Şcoala cu clasele I-VIII Satul Vişani, CP 817210
Comuna Viziru Şcoala de Arte şi Meserii Satul Viziru, CP 817215
Comuna Zăvoaia Căminul Cultural, Sala Mare Satul Zăvoaia, CP 817220

ANEXA Nr. 10

JUDEŢUL BUZĂU

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Buzău Staţia C.F.R. Buzău Bd. 1 Decembrie 1918 nr. 1, CP 120360
Municipiul Râmnicu Sărat Primăria Râmnicu Sărat Str. Nicolae Bălcescu nr. 1, CP 125300
Oraşul Nehoiu Casa de Cultură Nehoiu Str. 1 Decembrie 1918, CP 125100
Oraşul Pătârlagele Şcoala Profesională Pătârlagele Str. Al. I. Cuza nr. 6, CP 127430
Oraşul Pogoanele Primăria Pogoanele Str. Unirii nr. 18, CP 125200
Comuna Amaru Primăria Amaru Comuna Amaru, CP 127005
Comuna Balta Albă Primăria Balta Albă Sat Balta Albă, CP 127950
Comuna Bălăceanu Primăria Bălăceanu Comuna Bălăceanu, CP 127020
Comuna Beceni Primăria Beceni Sat Beceni, CP 127025
Comuna Berca Primăria Berca Str. 1 Decembrie nr. 427, CP 127035
Comuna Bisoca Primăria Bisoca Sat Bisoca nr. 101, CP 127055
Comuna Blăjani Biblioteca Comunală Blăjani Sat Blăjani, CP 127065
Comuna Boldu Primăria Boldu Comuna Boldu, CP 127070
Comuna Bozioru Primăria Bozioru Comuna Bozioru, CP 127075
Comuna Brădeanu Primăria Brădeanu Sat Brădeanu, CP 127090
Comuna Brăeşti Primăria Brăeşti Comuna Brăeşti, CP 127095
Comuna Breaza Primăria Breaza Sat Breaza, CP 127105
Comuna Buda Primăria Buda Sat Buda, CP 127110
Comuna C.A. Rosetti Primăria C.A. Rosetti Sat C.A. Rosetti, CP 127120
Comuna Calvini Primăria Calvini Sat Calvini, CP 127130
Comuna Căneşti Primăria Căneşti Sat Căneşti nr. 66, CP 127135
Comuna Cătina Primăria Cătina Str. Principală nr. 320, CP 127145
Comuna Cernăteşti Primăria Cernăteşti Comuna Cernăteşti, CP 127150
Comuna Chiliile Primăria Chiliile Sat Chiliile, CP 127160
Comuna Chiojdu Primăria Chiojdu Sat Chiojdu, CP 127170
Comuna Cilibia Primăria Cilibia Sat Cilibia, CP 127180
Comuna Cislău Primăria Cislău Comuna Cislău, Str. Culturii nr. 64, CP 127185
Comuna Cochirleanca Primăria Cochirleanca Sat Cochirleanca, CP 127190
Comuna Colţi Primăria Colţi Sat Colţi, Str. Principală nr. 141, CP 127195
Comuna Costeşti Şcoala Generală Costeşti Sat Costeşti, CP 127200
Comuna Cozieni Primăria Cozieni Sat Cozieni, CP 127210
Comuna Florica Primăria Florica Comuna Florica, CP 127377
Comuna Gălbinaşi Şcoala Generală Gălbinaşi Sat Gălbinaşi nr. 4, CP 127240
Comuna Gherăseni Primăria Gherăseni Str. Principală, CP 127245
Comuna Ghergheasa Primăria Ghergheasa Comuna Ghergheasa, CP 127250
Comuna Glodeanu Sărat Primăria Glodeanu Sărat Sat Glodeanu Sărat, CP 127255
Comuna Glodeanu-Siliştea Primăria Glodeanu-Siliştea Comuna Glodeanu-Siliştea, CP 127260
Comuna Grebănu Căminul Cultural Grebănu Sat Grebănu, CP 127270
Comuna Gura Teghii Primăria Gura Teghii Sat Gura Teghii, CP 127280
Comuna Largu Primăria Largu Comuna Largu, CP 127290
Comuna Lopătari Primăria Lopătari Comuna Lopătari, CP 127295
Comuna Luciu Primăria Luciu Comuna Luciu nr. 507, CP 127315
Comuna Măgura Primăria Măgura Str. Mihai Viteazul nr. 195, CP 127320
Comuna Mărăcineni Primăria Mărăcineni Sat Căpăţâneşti, Str. Centrală nr. 96, CP 127326
Comuna Mărgăriteşti Primăria Mărgăriteşti Comuna Mărgăriteşti, CP 127330
Comuna Mânzăleşti Primăria Mânzăleşti Comuna Mânzăleşti, CP 127335
Comuna Merei Primăria Merei Comuna Merei, CP 127355
Comuna Mihăileşti Primăria Mihăileşti Sat Mihăileşti, CP 127375
Comuna Movila Banului Primăria Movila Banului Comuna Movila Banului, CP 127380
Comuna Murgeşti Primăria Murgeşti Sat Murgeşti, CP 127385
Comuna Năeni Căminul Cultural Năeni Sat Năeni, CP 127390
Comuna Odăile Primăria Odăile Comuna Odăile, CP 127395
Comuna Padina Primăria Padina Str. Erou Arma Ion, CP 127410
Comuna Pănătău Şcoala Generală Pănătău Sat Pănătău, CP 127420
Comuna Pardoşi Primăria Pardoşi Comuna Pardoşi, CP 127415
Comuna Pârscov Primăria Pârscov Comuna Pârscov, CP 127450
Comuna Pietroasele Primăria Pietroasele Sat Pietroasele nr. 188, CP 127470
Comuna Podgoria Primăria Podgoria Sat Podgoria, CP 127480
Comuna Poşta Câlnău Primăria Poşta Câlnău Sat Poşta Câlnău, CP 127485
Comuna Puieşti Primăria Puieşti Sat Puieştii de Jos, CP 127495
Comuna Racoviţeni Primăria Racoviţeni Sat Racoviţeni, CP 127505
Comuna Râmnicelu Primăria Râmnicelu Sat Râmnicelu, CP 127510
Comuna Robeasca Primăria Robeasca Str. Principală nr. 14, CP 127515
Comuna Ruşeţu Primăria Ruşeţu Comuna Ruşeţu, CP 127520
Comuna Săgeata Primăria Săgeata Comuna Săgeata, CP 127525
Comuna Săhăteni Primăria Săhăteni Sat Săhăteni, Str. Principală nr. 143, CP 127535
Comuna Săpoca Primăria Săpoca Sat Săpoca nr. 470, CP 124570
Comuna Săruleşti Primăria Săruleşti Sat Săruleşti, CP 127545
Comuna Scorţoasa Primăria Scorţoasa Sat Scorţoasa, CP 127555
Comuna Scutelnici Primăria Scutelnici Sat Scutelnici, CP 127575
Comuna Siriu Primăria Siriu Comuna Siriu, CP 127580
Comuna Smeeni Căminul Cultural Smeeni Comuna Smeeni, CP 127595
Comuna Stâlpu Primăria Stâlpu Str. Principală nr. 427, CP 127605
Comuna Tisău Primăria Tisău Sat Izvoru nr. 5, CP 127616
Comuna Topliceni Primăria Topliceni Comuna Topliceni, CP 127630
Comuna Ţinteşti Primăria Ţinteşti Comuna Ţinteşti nr. 231, CP 127640
Comuna Ulmeni Primăria Ulmeni Sat Ulmeni, Str. Principală nr. 10, CP 127645
Comuna Unguriu Primăria Unguriu Str. Şoseaua Braşovului nr. 83, CP 127322
Comuna Vadu Paşii Primăria Vadu Paşii Sat Vadu Paşii, CP 127650
Comuna Valea Râmnicului Primăria Valea Râmnicului Str. Principală, CP 127660
Comuna Valea Salciei Primăria Valea Salciei Sat Modreni, CP 127665
Comuna Vâlcelele Primăria Vâlcelele Str. Principală nr. 1, CP 127670
Comuna Verneşti Primăria Verneşti Str. Principală nr. 1, CP 127675
Comuna Vintilă Vodă Primăria Vintilă Vodă Sat Vintilă Vodă, CP 127695
Comuna Vipereşti Şcoala Generală Vipereşti Comuna Vipereşti nr. 206, CP 127705
Comuna Zărneşti Şcoala Generală Fundeni Sat Fundeni, CP 127170
Comuna Ziduri Primăria Ziduri Comuna Ziduri, CP 127720

ANEXA Nr. 11

JUDEŢUL CARAŞ-SEVERIN

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Reşiţa Căminul Studenţesc al Universităţii "Eftimie Murgu", incinta Cantinei Studenţeşti Str. Roşiorilor nr. 1, CP 320068
CNCFR SA - Sucursala CFR Timişoara - Staţia Reşiţa Nord, sala de aşteptare clasa I Str. Gării nr. 1, CP 320234
Municipiul Caransebeş Staţia CFR Caransebeş, sala de aşteptare clasa I Str. Nicolae Bălcescu nr. 127, CP 325400
Oraşul Anina Centrul de Afaceri Anina, Sala nr. U 11 Str. Sfânta Varvara nr. 51, CP 325100
Oraşul Băile Herculane Şcoala cu clasele I-IV, Zona U.G.S.R., sala de curs clasa a IV-a Str. Castanilor nr. 17, CP 325200
Oraşul Bocşa Sediul Serviciului Public de Gospodărie Comunală, Birou Salubritate Str. Ceahlău nr. 2, CP 325300
Oraşul Moldova Nouă Portul de Călători Moldova Veche Localitatea Moldova Veche, Str. Portului nr. 1, CP 325550
Oraşul Oraviţa Autogara - SC Auto Nera SA Str. Broşteniului nr. 10, CP 325600
Oraşul Oţelu Roşu Grup Şcolar Industrial Oţelu Roşu Str. Republicii nr. 10, CP 325700
Comuna Armeniş Gara CFR Armeniş, sala de aşteptare Sat Armeniş, CP 327005
Comuna Bănia Căminul Cultural din centrul comunei Bănia, sală etaj Sat Bănia nr. 129, CP 327010
Comuna Băuţar Şcoala cu clasele I-VIII Băuţar Centru Sat Băuţar nr. 353, CP 327015
Comuna Berlişte Şcoala cu clasele V-VIII Berlişte Sat Berlişte, CP 327020
Comuna Berzasca Casa Culturală Berzasca, sala de dans Sat Berzasca, CP 327025
Comuna Berzovia Căminul Cultural Berzovia Sat Berzovia nr. 127, CP 327030
Comuna Bolvaşniţa Şcoala cu clasele I-IV Bolvaşniţa Sat Bolvaşniţa, Str. Principală nr. 167, CP 327035
Comuna Bozovici Şcoala Generală cu clasele V-VIII Bozovici, Corp I Sat Bozovici, CP 327040
Comuna Brebu Şcoala cu clasele I-VIII Brebu, parter, sala nr. 3 Sat Brebu, Str. Principală, CP 327045
Comuna Brebu Nou Centrul de Informare Turistică (sediul fostei Şcoli Generale din Gărâna) Sat Gărâna nr. 147, CP 327051
Comuna Buchin Căminul Cultural Buchin Sat Buchin nr. 4 A, CP 327055
Comuna Bucoşniţa Şcoala cu clasele I-IV Bucoşniţa, sală grădiniţă Sat Bucoşniţa nr. 1, CP 327060
Comuna Caraşova Şcoala cu clasele I-IV nr. 1 Caraşova, sala nr. 2 Sat Caraşova nr. 23, CP 327065
Comuna Cărbunari Şcoala Generală cu clasele I-VIII Cărbunari, sala clasei a IV-a Sat Cărbunari, CP 327070
Comuna Ciclova Română Şcoala cu clasele I-VIII Ciclova Română, Sala I.C. Brătianu Sat Ciclova Română, CP 327075
Comuna Ciuchici Casa Culturală Ion Frumosu, Locaţia 2 Sat Ciuchici, CP 327080
Comuna Ciudanoviţa Şcoala cu clasele I-VIII Ciudanoviţa, sala clasei a VI-a Sat Ciudanoviţa, CP 327085
Comuna Constantin Daicoviciu Grădiniţa P.N. Căvăran Sat Căvăran, CP 327090
Comuna Copăcele Căminul Cultural Copăcele Sat Copăcele nr. 122, CP 327100
Comuna Cornea Căminul Cultural Cornea Sat Cornea nr. 128, CP 327105
Comuna Cornereva Grădiniţa Cornereva Sat Cornereva, CP 327110
Comuna Coronini Şcoala cu clasele I-VIII Coronini, sala nr. II Sat Coronini nr. 59, CP 327160
Comuna Dalboşeţ Căminul Cultural Dalboşeţ, sala nr. 2 Sat Dalboşeţ nr. 128, CP 327165
Comuna Doclin Şcoala cu clasele I-IV Doclin, sala clasei I Sat Doclin nr. 114, CP 327175
Comuna Dognecea Sediul Serviciului Voluntar pentru Situaţii de Urgenţă Sat Dognecea nr. 141A, CP 327180
Comuna Domaşnea Şcoala cu clasele I-VIII Domaşnea Sat Domaşnea nr. 343, CP 327185
Comuna Eftimie Murgu Casa Culturală "Dr. Ion Sârbu", Sala Bibliotecă Sat Eftimie Murgu nr. 261, CP 327190
Comuna Ezeriş Şcoala cu clasele I-VIII Ezeriş, corpul I Sat Ezeriş, CP 327195
Comuna Fârliug Şcoala cu clasele I-VIII Fârliug, sala nr. 2, parter Sat Fârliug nr. 100, CP 327200
Comuna Forotic Căminul Cultural Forotic, sala etaj Sat Forotic nr. 151, CP 327210
Comuna Gârnic Şcoala cu clasele I-VIII Padina Matei Sat Padina Matei nr. 12, CP 327216
Comuna Glimboca Căminul Cultural Glimboca, Sala de şedinţă Sat Glimboca, CP 327220
Comuna Goruia Şcoala Gârlişte, Sala nr. 1 Sat Gârlişte, CP 327226
Comuna Grădinari Şcoala cu clasele I-VIII Grădinari, sala clasei a II-a Sat Grădinari nr. 268, CP 327230
Comuna Iablaniţa Gara Iablaniţa, sală călători Sat Iablaniţa, Str. Gării nr. 404, CP 327235
Comuna Lăpuşnicel Căminul Cultural Lăpuşnicel, sala nr. 1 Sat Lăpuşnicel nr. 278, CP 327240
Comuna Lăpuşnicu Mare Şcoala Generală clasele I-VIII Lăpuşnicu Mare Sat Lăpuşnicu Mare, Str. Principală nr. 128, CP 327245
Comuna Luncaviţa Căminul Cultural Verendin, sala nr. 1 Sat Verendin nr. 90, CP 327251
Comuna Lupac Şcoala cu clasele I-VIII Lupac, sala clasei a VII-a Sat Lupac, CP 327255
Comuna Marga "Casa Satului" Vama Marga Sat Vama Marga nr. 11, CP 327261
Comuna Măureni Şcoala cu clasele I-VIII Măureni Sat Măureni nr. 450-451, CP 327265
Comuna Mehadia Liceul Mehadia, Sala Profesorală Sat Mehadia, CP 327270
Comuna Mehadica Căminul Cultural, sala nr. 2 Sat Mehadica, Str. Principală nr. 70, CP 327275
Comuna Naidăş Primăria Veche Naidăş, camera 3 Sat Naidăş, Str. Principală nr. 1, CP 327280
Comuna Obreja Şcoala cu clasele I-IV, Sala Grădiniţă, grupa mică Sat Obreja nr. 166, CP 327285
Comuna Ocna de Fier Şcoala cu clasele I-VIII Ocna de Fier, sala II Sat Ocna de Fier nr. 59, CP 327290
Comuna Păltiniş Căminul Cultural Păltiniş, sala 2 Sat Păltiniş, CP 327295
Comuna Pojejena Căminul Cultural Pojejena Sârbă Sat Pojejena, CP 327300
Comuna Prigor Club Cămin Cultural Prigor Sat Prigor, CP 327305
Comuna Ramna Şcoala cu clasele I-VIII Ramna, Sala nr. 1, parter Sat Ramna nr. 232, CP 327310
Comuna Răcăşdia Căminul Cultural Răcăşdia Sat Răcăşdia, CP 327315
Comuna Rusca Montană Şcoala Generală cu clasele I-VIII, Rusca Montană, sala clasei a II-a Sat Rusca Montană nr. 404, CP 327320
Comuna Sacu Club Cămin Cultural Sacu Sat Sacu nr. 55, CP 327325
Comuna Sasca Montană Şcoala cu clasele I-VIII Sasca Montană, sala claselor I-III Sat Sasca Montană, Str. Principală, CP 327330
Comuna Sicheviţa Sediul fostului Post de Poliţie Sicheviţa Sat Sicheviţa nr. 396, CP 327335
Comuna Slatina Timiş Şcoala cu clasele I-IV Sadova Veche, sală grădiniţă Sat Sadova Veche, CP 327363
Comuna Socol Căminul Cultural Socol Sat Socol nr. 81, CP 327365
Comuna Şopotu Nou Şcoala cu clasele I-VIII Şopotu Nou Sat Şopotu Nou nr. 76, CP 327370
Comuna Teregova Şcoala de Arte şi Meserii Teregova (ultima sală de curs de la parter) Sat Teregova, CP 327390
Comuna Ticvaniu Mare Casa Culturală Virgil Birou Ticvaniu Mare, bibliotecă Sat Ticvaniu Mare, CP 327395
Comuna Târnova Şcoala cu clasele I-VIII, sala nr. 2 Sat Târnova, CP 327385
Comuna Topleţ Gara Topleţ, sala de aşteptare Sat Topleţ, CP 327400
Comuna Turnu Ruieni Sediul vechii Primării Turnu Ruieni, sala nr. 1 Sat Turnu Ruieni nr. 43, CP 327405
Comuna Văliug Şcoala cu clasele I-VIII, sala nr. 2 Sat Văliug nr. 57, CP 327415
Comuna Vărădia Grădiniţa Vărădia, sala nr. 2 Sat Vărădia nr. 190, CP 327420
Comuna Vermeş Grădiniţa P.N. Vermeş Sat Vermeş nr. 152, CP 327425
Comuna Vrani Căminul Cultural Vrani, sala din partea dreaptă Sat Vrani, CP 327430
Comuna Zăvoi Căminul Cultural Zăvoi, sala I Sat Zăvoi nr. 38, CP 327435
Comuna Zorlenţu Mare Şcoala cu clasele I-VIII Zorlenţu Mare, Sala Profesorală, parter Sat Zorlenţu Mare nr. 369, CP 327450

ANEXA Nr. 12

JUDEŢUL CĂLĂRAŞI

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Călăraşi Piaţa Big Călăraşi Str. Prelungirea Bucureşti nr. 2, CP 910048
Municipiul Olteniţa Primăria Municipiului Olteniţa, camera 16, parter Bd. Republicii nr. 40 (intrarea 2), CP 915400
Oraşul Budeşti Grădiniţa cu program normal Budeşti Str. Gării nr. 14, CP 915100
Oraşul Fundulea Grădiniţa nr. 1 Fundulea, sala 2 Bd. 22 Decembrie nr. 127, CP 915200
Oraşul Lehliu Gară Casa de Cultură Lehliu Gară Bd. Gării nr. 19, CP 915300
Comuna Al. Odobescu Grădiniţa "Alexandru Odobescu" Sat Al. Odobescu, CP 917007
Comuna Belciugatele Şcoala cu clasele I-VIII Belciugatele Sat Belciugatele, str. Prof. Vasile Voinescu nr. 322, CP 917010
Comuna Borcea Clubul elevilor - sala B Borcea Sat Borcea, CP 917015
Comuna Căscioarele Sala de şedinţe, Consiliului Local Căscioarele Sat Căscioarele, CP 917020
Comuna Chirnogi Căminul Cultural Chirnogi Sat Chirnogi, Str. Căminului nr. 4, CP 917025
Comuna Chiselet Şcoala cu clasele I-VIII Chiselet, sala de sport Sat Chiselet, CP 917030
Comuna Ciocăneşti Grădiniţa "Sârbi Centru", Ciocăneşti Sat Ciocăneşti, CP 917035
Comuna Crivăţ Şcoala "Nicolae Petrescu" Crivăţ Sat Crivăţ, CP 915103
Comuna Curcani Şcoala nr. 1 Curcan, corp B, intrarea elevilor Sat Curcani, str. Peneş Curcanul nr. 47, CP 917040
Comuna Cuza Vodă Grădiniţa "Ceacu" Sat Ceacu, CP 917045
Comuna Dichiseni Şcoala cu clasele I-VIII Dichiseni Sat Dichiseni, CP 917050
Comuna Dor Mărunt Şcoala veche Dor Mărunt Sat Sat Dor Mărunt, CP 917055
Comuna Dorobanţu Şcoala cu clasele I-VIII Dorobanţu Sat Dorobanţu, CP 917065
Comuna Dragalina Primăria Comunei Dragalina Sat Dragalina, Str. Dispensarului nr. 3, CP 917080
Comuna Dragoş Vodă Şcoala cu clasele I-VIII "Dragoş Vodă", sala de sport Sat Dragoş Vodă, CP 917085
Comuna Frăsinet Şcoala cu clasele I-VIII Frăsinet Sat Frăsinet, CP 917090
Comuna Frumuşani Şcoala cu clasele I-VIII Frumuşani Sat Frumuşani, CP 917100
Comuna Fundeni Şcoala nr. 2 Fundeni Sat Fundeni, Str. Trandafirilor, CP 917110
Comuna Gălbinaşi Şcoala nr. 1 Gălbinaşi Sat Gălbinaşi, CP 917285
Comuna Grădiştea Căminul Cultural Grădiştea Sat Grădiştea, CP 917115
Comuna Gurbăneşti Şcoala cu clasele I-VIII Gurbăneşti Sat Gurbăneşti, CP 917120
Comuna Ileana Şcoala cu clasele I-VIII Ileana Sat Ileana, CP 917130
Comuna Independenţa Grădiniţa Independenţa Sat independenţa, Str. Unirii nr. 43, CP 917140
Comuna Jegălia Şcoala cu clasele I-VIII Jegălia Sat Jegălia, CP 917145
Comuna Lehliu Căminul Cultural Lehliu Sat Lehliu, CP 917150
Comuna Luica Şcoala cu clasele I-VIII Luica Sat Luica, CP 917155
Comuna Lupşanu Şcoala cu clasele I-VIII "Radu Vodă" Sat Radu Vodă, CP 917165
Comuna Mânăstirea Şcoala veche Mânăstirea Sat Mânăstirea, CP 917170
Comuna Mitreni Şcoala cu clasele I-VIII Mitreni Sat Mitreni, Str. Zambilei nr. 44, CP 917175
Comuna Modelu Primăria Comunei Modelu, Sala de şedinţe Sat Modelu, Str. Plopilor nr. 12, CP 917180
Comuna Nana Şcoala cu clasele I-VIII Nana Sat Nana, CP 917185
Comuna N. Bălcescu Şcoala cu clasele I-VIII N. Bălcescu Sat N. Bălcescu, CP 917190
Comuna Perişoru Căminul Cultural Perişoru, Corp B Sat Perişoru, CP 917195
Comuna Plătăreşti Primăria Comunei Plătăreşti Sat Plătăreşti, Calea Bucureşti nr. 115, CP 917200
Comuna Radovanu Şcoala veche Radovanu Sat Radovanu, CP 917205
Comuna Roseţi Primăria Comunei Roseţi, Sala de consiliu Sat Roseţi, CP 917210
Comuna Săruleşti Şcoala cu clasele I-VIII Săruleşti Gară Sat Săruleşti Gară, CP 917215
Comuna Sohatu Şcoala cu clasele I-VIII Sohatu Sat Sohatu, CP 917225
Comuna Spanţov Şcoala cu clasele I-VIII Spanţov Sat Spanţov, CP 917230
Comuna Şoldanu Şcoala "Constantin Teodorescu" Şoldanu Sat Şoldanu, CP 917235
Comuna Ştefan cel Mare Biblioteca Comunală Ştefan cel Mare Sat Ştefan cel Mare, Str. Şcolii nr. 32/A, CP 917245
Comuna Ştefan Vodă Şcoala cu clasele I-VIII Ştefan Vodă Sat Ştefan Vodă, CP 917270
Comuna Tămădău Mare Şcoala cu clasele I-VIII Tămădău Mare Sat Tămădău Mare, CP 917250
Comuna Ulmeni Primăria Comunei Ulmeni Sat Ulmeni, CP 917260
Comuna Ulmu Şcoala cu clasele I-IV "Făurei" Sat Făurei, CP 917267
Comuna Unirea Şcoala cu clasele I-VIII Unirea, sala III, lângă Căminul Cultural Sat Unirea, CP 917270
Comuna Valea Argovei Şcoala cu clasele I-VIII Valea Argovei Sat Valea Argovei, CP 917275
Comuna Vasilaţi Şcoala "Constantin Brâncoveanu", Vasilaţi, localul de la Gara C.F.R. Sat Vasilaţi, CP 917280
Comuna Vâlcelele Şcoala cu clasele I-VIII "Florenţa Albu", Vâlcelele Sat Vâlcelele, CP 917290
Comuna Vlad Ţepeş Şcoala cu clasele I-IV Vlad Ţepeş Sat Vlad Ţepeş, CP 917295

ANEXA Nr. 13

JUDEŢUL CLUJ

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Cluj-Napoca Aeroportul internaţional Cluj-Napoca Str. Traian Vuia nr. 149, CP 400397
Gara Cluj-Napoca P-ţa Gării nr. 1-3, CP 400201
Gara Cluj-Napoca P-ţa Gării nr. 1-3, CP 400201
Cantina Complex Studenţesc Observator Str. Observator nr. 34, CP 400500
Complex Studenţesc Mărăşti Str. Fabricii de Zahăr nr. 58, CP 400572
Cantina Complex Studenţesc Haşdeu Str. Haşdeu nr. 45, CP 400371
Cantina Complex Studenţesc Haşdeu Str. Haşdeu nr. 45, CP 400371
Spitalul Clinic de Recuperare Str. Viilor nr. 46-50, CP 400347
Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă Str. Clinicilor nr. 3-5, CP 400006
Spitalul Clinic Municipal Cluj-Napoca Str. Tăbăcarilor nr. 11, CP 400139
Spitalul Clinic de Urgenţă "Prof. dr. Octavian Fodor" Str. Croitorilor nr. 19-21, CP 400162
Spitalul Clinic de Boli Infecţioase Cluj-Napoca Str. Iuliu Moldovan nr. 23, CP 400348
Institutul Oncologic "Prof. dr. Ion Chiricuţa" Str. Republicii nr. 34-36, CP 400015
Institutul Inimii "Nicolae Stancioiu" Str. Moţilor nr. 19-21, CP 400001
Spitalul Militar de Urgenţă "Dr. Constantin Papilian" Str. Traian Moşoiu nr. 22, CP 400132
Universitatea Babeş-Bolyai - Facultatea de Ştiinţe Economice şi Gestiunea Afacerilor Str. Teodor Mihali nr. 58-60, CP 400591
Municipiul Câmpia Turzii Liceul Teoretic "Pavel Dan" Câmpia Turzii Str. 1 Decembrie 1918 nr. 17, CP 405100
Municipiul Dej Gara CFR Dej - călători Str. 1 Mai nr. 63, CP 405200
Municipiul Gherla Autogara Municipiul Gherla Str. Romană nr. 2, CP 405300
Gara Municipiul Gherla P-ţa Unirii nr. 6, CP 405300
Municipiul Turda Spaţiul situat administrativ în Turda Str. Libertăţii nr. 2-4, CP 401131
Oraşul Huedin Liceul Teoretic Octavian Goga P-ţa Victoriei nr. 11, CP 405400
Comuna Aghireşu Primăria Aghireşu Sat Aghireşu Fabrici nr. 86, CP 407010
Comuna Aiton Cămin Cultural Aiton Sat Aiton nr. 159, CP 407025
Comuna Aluniş Şcoala cu clasele I-VIII Aluniş Sat Aluniş nr. 173, CP 407030
Comuna Apahida Sala de Sport a Grupului Şcolar "Ştefan Pascu" Apahida Sat Apahida, Str. Libertăţii nr. 114, CP 407035
Comuna Aşchileu Grădiniţa Aşchileu Mare Sat Aşchileu Mare nr. 180, CP 407046
Comuna Baciu Căminul Cultural Baciu Sat Baciu nr. 792, CP 407055
Comuna Băişoara Staţiunea turistică Muntele Băişorii, Hotel Alpin Sat Băişoara, CP 407065
Comuna Beliş Căminul Cultural Bălceşti Sat Bălceşti, CP 407075
Comuna Bobâlna Şcoala Generală Bobâlna Sat Bobâlna nr. 36, CP 407085
Comuna Bonţida Şcoala cu clasele I-VIII Bonţida Sat Bonţida, str. Mihai Eminescu nr. 271, CP 407105
Comuna Borşa Sediul Primăriei Borşa Sat Borşa nr. 262, CP 407110
Comuna Buza Căminul Cultural Buza Sat Buza nr. 63, CP 407115
Comuna Căianu Şcoala cu clasele I-VIII Sat Căianu Mic, CP 407122
Comuna Călăraşi Căminul Cultural Călăraşi Sat Călăraşi nr. 10, CP 407130
Comuna Călăţele Căminul Cultural Călăţele Sat Călăţele nr. 459, CP 407135
Comuna Cămăraşu Căminul Cultural Cămăraşu Sat Cămăraşu nr. 32, CP 407140
Comuna Căpuşu Mare Căminul Cultural Căpuşu Mare Sat Căpuşu Mare nr. 59, CP 407145
Comuna Căşeiu Căminul Cultural Căşeiu Sat Căşeiu nr. 247, CP 407155
Comuna Cătina Sediul Primăriei Cătina Sat Cătina nr. 154, CP 407170
Comuna Câţcău Şcoala cu clasele I-VIII Sat Câţcău nr. 102, CP 407180
Comuna Ceanu Mare Şcoala Moara Sat Ceanu Mare nr. 78, CP 407185
Comuna Chinteni Sediul Primăriei Chinteni Str. Principală nr. 144, CP 407205
Comuna Chiuieşti Şcoala cu cls. I-VIII Chiuieşti Sat Chiuieşti nr. 146, CP 407215
Comuna Ciucea Staţia CFR Ciucea Sat Ciucea nr. 196, CP 407225
Comuna Ciurila Căminul Cultural Sălicea Sat Sălicea nr. 45, CP 407236
Comuna Cojocna Clădirea Primăriei Cojocna, sala de şedinţe Sat Cojocna, Str. Republicii nr. 106, CP 407240
Comuna Corneşti Centrul Cultural Sportiv de Informare Corneşti Sat Corneşti nr. 38, CP 407250
Comuna Cuzdrioara Sediul Primăriei Cuzdrioara Sat Cuzdrioara, str. M. Eminescu nr. 107, CP 407260
Comuna Dăbâca Sediul Primăriei Dăbâca Sat Dăbâca nr. 339, CP 407265
Comuna Feleacu Sediul Primăriei Feleacu Sat Feleacu nr. 131, CP 407270
Comuna Fizeşu Gherlii Şcoala cu clasele I-VIII Nicula Sat Nicula nr. 107, CP 407278
Comuna Floreşti Şcoala Generală Floreşti, sala nr. 3 Sat Floreşti, str. Avram Iancu nr. 221, CP 407280
Comuna Frata Căminul cultural Frata, sala mare Sat Frata nr. 410, CP 407285
Comuna Gârbău Şcoala cu clasele I-VIII Str. Principală nr. 177, CP 407295
Comuna Geaca Primăria Geaca Sat Geaca, Str. Principală nr. 183, CP 407300
Comuna Gilău Şcoala Veche Sat Gilău nr. 238, CP 407310
Comuna Iara Şcoala Generală cu cls. I-IV, Iara Sat Iara, CP 407315
Comuna Iclod Şcoala Generală Iclod Sat Iclod nr. 441, CP 407335
Comuna Izvoru Crişului Sediul Primăriei Izvoru Crişului Sat Izvoru Crişului, Str. Principală nr. 39, CP 407340
Comuna Jichişu de Jos Şcoala Generală Jichişu de Jos Sat Jichişu de Jos nr. 27, CP 407345
Comuna Jucu Sediul Primăriei Comunei Jucu Jucu de Sus nr. 112, CP 407354
Comuna Luna Căminul Cultural Luna Sat Luna, Str. Principală nr. 752, CP 407360
Comuna Măguri-Răcătău Căminul Cultural Măguri-Răcătău Sat Măguri-Răcătău nr. 87, CP 407365
Comuna Mănăstireni Sediul Primăriei Mănăstireni Sat Mănăstireni nr. 222, CP 407370
Comuna Mărgău Sediul Primăriei Mărgău Sat Mărgău nr. 204, CP 407380
Comuna Mărişel Şcoala Generală Mărişel Sat Mărişel nr. 433, CP 407390
Comuna Mica Sediul Primăriei Mica Sat Mica nr. 209, CP 407395
Comuna Mihai Viteazu Sediul Primăriei Mihai Viteazu Sat Mihai Viteazu, Str. Principală nr. 1.014, CP 407405
Comuna Mintiu Gherlii Grădiniţa Mintiu Gherlii Sat Mintiu Gherlii nr. 269, CP 407410
Comuna Mociu Palatul Administrativ al comunei Sat Mociu nr. 26, CP 407420
Comuna Moldoveneşti Sediul Primăriei Moldoveneşti Sat Moldoveneşti nr. 240, CP 407430
Comuna Negreni Sediul Primăriei Negreni Sat Negreni, Str. Principală nr. 63, CP 407440
Comuna Panticeu Şcoala Panticeu Sat Panticeu nr. 92, 407445
Comuna Pălatca Şcoala Generală Pălatca Sat Pălatca nr. 456, CP 407450
Comuna Petreştii de Jos Sediul Primăriei Petreştii de Jos Sat Petreştii de Jos nr. 76, CP 407455
Comuna Ploscoş Sediul Primăriei Ploscoş Sat Ploscoş, Str. Principală nr. 46, CP 407465
Comuna Poieni Căminul Cultural Poieni Sat Poieni, Str. Principală nr. 268, CP 407470
Comuna Râşca Şcoala cu clasele I-VIII Sat Râşca nr. 317, CP 407490
Comuna Recea-Cristur Şcoala Generală cu clasele I-IV, Recea-Cristur Sat Recea-Cristur, Str. Principală nr. 260, CP 407480
Comuna Săcuieu Sediul Primăriei Săcuieu Sat Săcuieu nr. 129, CP 407495
Comuna Sănduleşti Sediul Primăriei Sănduleşti Sat Sănduleşti nr. 169, CP 407500
Comuna Săvădisla Şcoala Borbely Joysef, Săvădisla Sat Săvădisla nr. 150, CP 407505
Comuna Sâncraiu Sediul Primăriei Sâncraiu Sat Sâncraiu nr. 340, CP 407515
Comuna Sânmărtin Sediul Primăriei Sânmărtin Sat Sânmărtin nr. 207, CP 407520
Comuna Sânpaul Primăria Comunei Sânpaul Sat Sânpaul nr. 195, CP 407530
Comuna Sic Căminul Cultural Sic Sat Sic, CP 407540
Comuna Suatu Sediul Primăriei Suatu Sat Suatu nr. 685, CP 407545
Comuna Tritenii de Jos Şcoala "Pavel Dan" Tritenii de Jos Sat Tritenii de Jos nr. 390, CP 407550
Comuna Tureni Grădiniţa Tureni Sat Tureni nr. 205, CP 407560
Comuna Ţaga Şcoala cu clasele I-IV Ţaga Sat Ţaga nr. 137A, CP 407565
Comuna Unguraş Grădiniţa cu program normal Unguraş Sat Unguraş nr. 36, CP 407570
Comuna Vad Şcoala Generală Vad Sat Vad nr. 171, CP 407575
Comuna Valea Ierii Căminul Cultural Valea Ierii Sat Valea Ierii nr. 50, CP 407585
Comuna Viişoara Căminul Cultural Viişoara Sat Viişoara, CP 407590
Comuna Vultureni Sediul Primăriei Vultureni Sat Vultureni nr. 73, CP 407595

ANEXA Nr. 14

JUDEŢUL CONSTANŢA

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Constanţa Gara Constanţa, Corp central, et. 1 Piaţa Gării nr. 1, CP 900320
Autogara Nord, parter Str. Soveja nr. 35
Universitatea Ovidius, Căminul studenţesc nr. 2, et. 1 Bd. Mamaia nr. 284, CP 900552
Municipiul Mangalia Gara Mangalia Şos. Constanţei nr. 51, CP 905500
Municipiul Medgidia Sediul D.G.D.P.P. Str. Republicii nr. 4, CP 905600
Oraş Băneasa Căminul Cultural, oraş Băneasa Str. Trandafirilor nr. 97, CP 907035
Oraş Cernavodă Şcoala nr. 3, Sala clasei I, Cernavodă Str. Ing. A. Saligny nr. 24-26, CP 605200
Oraş Eforie Centrul de Relaţii cu Publicul, Eforie Sud Str. Avram Iancu, CP 905360
Oraş Hârşova Primăria Oraşului Hârşova Şos. Constanţei nr. 17, CP 905400
Oraş Murfatlar Club Tineret, Murfatlar Aleea Mărgăritarelor nr. 9, CP 905100
Oraş Năvodari Sala de şedinţe a S.C. TSP Ecoterm S.A., Năvodari Str. Tineretului nr. 3, CP 905700
Oraş Negru Vodă Şcoala Generală, Clasa nr. 2, Negru Vodă Str. Silozului nr. 9, CP 905800
Oraş Ovidiu Centrul Cultural Ovidiu, et. 1 Str. Naţională nr. 68, CP 905900
Oraş Techirghiol Casa de Cultură, hol Cinema Techirghiol Str. Nicolae Bălcescu nr. 27A, CP 906100
Comuna 23 August Şcoala 23 August, Sala 2, parter DN 39 f.n., CP 907005
Comuna Adamclisi Căminul Cultural Adamclisi Str. Traian nr. 36, CP 907010
Comuna Agigea Şcoala Ion Borcea, parter, Sala clasei III B Şos. Mangaliei, CP 907015
Comuna Albeşti Şcoala Generală Albeşti, clasa a III-a Şos. Mangaliei nr. 33, CP 907020
Comuna Aliman Şcoala cu clasele I-VIII Aliman, clasa VIII Str. Principală nr. 45, CP 907025
Comuna Amzacea Şcoala generală Amzacea, Sala 1b Str. Amzacei nr. 22, CP 907030
Comuna Bărăganu Căminul Cultural Bărăganu Str. Petre Martinescu nr. 186, CP 907181
Comuna Castelu Căminul Cultural Castelu Str. Republicii nr. 60, CP 907040
Comuna Cerchezu Şcoala Generală Cerchezu Str. Tineretului nr. 2, CP 907045
Comuna Chirnogeni Şcoala de Arte şi Meserii Chirnogeni, clasa III Şos. Negru Vodă nr. 41, CP 907050
Comuna Ciobanu Dispensarul uman Ciobanu, parter Str. Eroilor nr. 82, CP 907055
Comuna Ciocârlia Căminul Cultural Ciocârlia, intrarea secundară Str. 1 Decembrie nr. 66, CP 907060
Comuna Cobadin Clubul Pensionarilor Cobadin Piaţa Eroilor nr. 3, CP 907065
Comuna Cogealac Grup Şcolar Cogealac Str. Liceului nr. 36, CP 907070
Comuna Comana Şcoala generală Comana Str. Primăverii nr. 20, CP 907080
Comuna Corbu Căminul Cultural Corbu Str. Principală nr. 306, CP 907085
Comuna Costineşti Grădiniţa de copii cu orar normal Costineşti Str. Gării nr. 1, CP 907090
Comuna Crucea Căminul Cultural, Birou I.S.U. Şos. Constanţei nr. 46, CP 907095
Comuna Cumpăna Şcoala Generală Cumpăna, parter Şos. Constanţei nr. 136, CP 907105
Comuna Cuza Vodă Şcoala cu clasele I-VIII, Cuza Vodă Str. Medgidiei nr. 53, CP 907041
Comuna Deleni Căminul Cultural Deleni, Club Str. Principală nr. 127, CP 907110
Comuna Dobromir Primăria Comunei Dobromir Str. Băneasa nr. 28, CP 907115
Comuna Dumbrăveni Grădiniţa de copii Dumbrăveni Str. Principală nr. 14, CP 907125
Comuna Fântânele Şcoala cu clasele I-VIII, Fântânele, clasa IV Str. Basarabia nr. 83, CP 907071
Comuna Gârliciu Centrul Cultural Dunărea Veche, Gârliciu Str. 1 Decembrie 1918 nr. 33, CP 907130
Comuna Ghindăreşti Căminul Cultural Ghindăreşti Str. Şcolii nr. 436, CP 907135
Comuna Grădina Şcoala cu clasele I-VIII Grădina, cabinet matematică Str. Victoriei nr. 32, CP 907278
Comuna Horia Căminul Cultural Horia Str. Principală nr. 7, CP 907140
Comuna Independenţa Şcoala Generală Independenţa, Corp B Str. Constanţei nr. 39, CP 907145
Comuna Ion Corvin Şcoala cu clasele I-VIII Ion Corvin, clasa I Str. Sf. Andrei nr. 46, CP 907150
Comuna Istria Şcoala cu clasele I-VIII Istria, corp 2, Sala 2, parter Str. Primăriei nr. 15, CP 907155
Comuna Limanu Incinta S.C.U.P. Limanu Str. Morii nr. 8, CP 907160
Comuna Lipniţa Căminul Cultural Lipniţa, Sala B Str. Morii nr. 350, CP 907165
Comuna Lumina Şcoala veche Lumina Str. Mare nr. 158, CP 907175
Comuna Mereni Şcoala Generală Mereni, Sala nr. 2 Str. Libertăţii nr. 137, CP 907180
Comuna Mihai Viteazu Şcoala de Arte şi Meserii, Sala 2 Str. Principală nr. 4, CP 907190
Comuna Mihail Kogălniceanu Căminul Cultural Mihail Kogălniceanu Str. Tudor Vladimirescu nr. 49, CP 907195
Comuna Mircea Vodă Şcoala cu clasele I-VIII Mircea Vodă, Clasa IV, Sala 4 Str. Primăriei nr. 41, CP 907200
Comuna Nicolae Bălcescu Şcoala Nicolae Bălcescu Str. Carol I nr. 22, CP 907210
Comuna Oltina Şcoala de Arte şi Meserii Oltina, Sala 2 Str. Dispensarului nr. 674, CP 907215
Comuna Ostrov Căminul Cultural Ostrov Str. 1 Mai nr. 78, CP 907220
Comuna Pantelimon Grădiniţa Pantelimonu de Sus, Sala 1 Str. Principală nr. 219, CP 907230
Comuna Pecineaga Căminul Cultural Pecineaga, Sala anexă Str. Ştefan cel Mare nr. 66, CP 907235
Comuna Peştera Şcoala de Arte şi Meserii Peştera Str. Florilor nr. 98, CP 907240
Comuna Poarta Albă Şcoala publică nr. 1, Local nou, etaj I, clasa III B Calea Bucureşti nr. 19, CP 907245
Comuna Rasova Şcoala cu clasele I-IV, Rasova, clasa I Str. Mihai Eminescu nr. 20, CP 907250
Comuna Saligny Şcoala Generală Saligny, clasa IV Str. Şcolii, CP 907203
Comuna Saraiu Căminul Cultural Saraiu Str. Nicolae Maraloi nr. 1, CP 907255
Comuna Săcele Şcoala de Arte şi Meserii Săcele, corp B Str. Cetatea Histriei, CP 907260
Comuna Seimeni Şcoala cu clasele I-VIII, Seimeni, Sala 2 Str. Principală nr. 38, CP 907265
Comuna Siliştea Şcoala de Arte şi Meserii, Siliştea Str. Mare nr. 134 A, CP 907270
Comuna Târguşor Sala de lucru a Consiliului Local Târguşor Str. Brânduşei nr. 11, CP 907275
Comuna Topalu Căminul Cultural, Topalu Str. Dinu şi Sevasta Vintilă, CP 907280
Comuna Topraisar Grup Şcolar, Topraisar Şos. Naţională nr. 32B, CP 907285
Comuna Tortoman Şcoala cu clasele I-VIII, Tortoman Str. 1 Decembrie nr. 18, CP 907290
Comuna Tuzla Grădiniţa Tuzla Şos. Constanţei nr. 53, CP 907295
Comuna Valu lui Traian Şcoala nr. 1, Valu lui Traian, Sala de gimnastică Calea Dobrogei nr. 47, CP 907300
Comuna Vulturu Căminul Cultural Vulturu, Club Str. Cartal nr. 1, CP 907305

ANEXA Nr. 15

JUDEŢUL COVASNA

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Sfântu Gheorghe Gara CFR, sala de aşteptare clasa I Str. Gării nr. 1, CP 520071
Spitalul Judeţean "Fogolan Kristof", cantina Str. Stadionului nr. 1-3, CP 520064
Municipiul Târgu Secuiesc Sediul Primăriei, cam. 2, parter Piaţa Gabor Aron nr. 24, CP 525400
Oraşul Baraolt Grădiniţa de copii Calea Trandafirilor nr. 3A, CP 525100
Oraşul Covasna Hotel Cerbul Str. 1 Decembrie 1918 nr. 2/A, CP 525200
Hotel Dacia Str. Unirii nr. 10, CP 525200
Spital cardiovascular Str. Mihai Eminescu nr. 160, CP 525200
Oraşul Întorsura Buzăului Gara C.F.R. Întorsura Buzăului Str. 1 Decembrie 1918 nr. 4, CP 525300
Comuna Aita Mare Şcoala cu clasele I-VIII Kriza Janos Aita Mare Sat Aita Mare nr. 170, CP 527005
Comuna Arcuş Sediul Primăriei Comunei Arcuş Sat Arcuş nr. 237, CP 527166
Comuna Barcani Primăria Comunei Barcani Sat Barcani nr. 266, CP 527010
Comuna Băţani Sediul Primăriei, Biroul fond funciar Sat Băţanii Mari, Str. Principală nr. 474, CP 527020
Comuna Belin Şcoala cu clasele I-VIII Boloni Farkas Sandor Sat Belin, Str. Principală nr. 378, CP 527030
Comuna Bixad Grădiniţa "Abraham Arpad" Sat Bixad, Str. Principală nr. 406, CP 527116
Comuna Bodoc Căminul Cultural Bodoc Sat Bodoc nr. 148, CP 527035
Comuna Boroşneu Mare Sediul Primăriei Comunei Boroşneu Mare Sat Boroşneu Mare nr. 393, CP 527040
Comuna Brateş Cantina fostului C.A.P. Brateş Sat Brateş nr. 31, CP 527050
Comuna Brăduţ Căminul Cultural Brăduţ Sat Brăduţ, Str. Şcolii nr. 149, CP 527055
Comuna Breţcu Sediul Primăriei Comunei Breţcu Sat Breţcu, Str. Principală nr. 142, CP 527060
Comuna Catalina Clubul Tineresc - Căminul Cultural Sat Catalina nr. 216, CP 527065
Comuna Cernat Sediul Primăriei Cernat Sat Cernat nr. 456, CP 527070
Comuna Chichiş Sala de şedinţă a Primăriei Chichiş Sat Chichiş nr. 103, CP 527075
Comuna Comandău Căminul Cultural Sat Comandău, CP 527080
Comuna Dalnic Şcoala Generală I-VIII "Darko Jeno" Sat Dalnic, Str. Principală nr. 229, CP 527121
Comuna Dobârlău Grădiniţa Dobârlău Sat Dobârlău nr. 235, CP 527085
Comuna Estelnic Şcoala cu clasele I-VIII Estelnic, corp II Sat Estelnic nr. 165, CP 527143
Comuna Ghelinţa Căminul Cultural Sat Ghelinţa nr. 738, CP 527090
Comuna Ghidfalău Şcoala Generală "Czetcz Janos" cu clasele I-VIII Sat Ghidfalău nr. 105, CP 527095
Comuna Hăghig Sala de şedinţă a Căminului Cultural Sat Hăghig nr. 259, CP 527100
Comuna Ilieni Şcoala Generală Laszlo Lukacs din Ilieni Sat Ilieni, str. Kossuth Lajos nr. 96, CP 96527106
Comuna Lemnia Sediul Primăriei Comunei Lemnia Sat Lemnia, CP 527110
Comuna Malnaş Clădirea Căminului Cultural din localitatea Malnaş, corpul A Sat Malnaş, Str. Principală nr. 30, CP 527117
Comuna Mereni Sediul Primăriei Comunei Mereni Sat Mereni nr. 250, CP 527112
Comuna Micfalău Căminul Cultural, Sala de protocol Sat Micfalău nr. 299, CP 527115
Comuna Moacşa Sediul Primăriei Comunei Moacşa Sat Moacşa nr. 354, CP 527120
Comuna Ojdula Primăria Ojdula Sat Ojdula nr. 1.008, CP 527125
Comuna Ozun Gara C.F.R. Ozun Sat Ozun nr. 229, CP 527130
Comuna Poian Sediul Primăriei Poian Sat Poian, Str. Principală nr. 10, CP 527140
Comuna Reci Biblioteca Comunală Reci Sat Reci, Str. Principală nr. 268, CP 527145
Comuna Sita Buzăului Sediul Primăriei Sita Buzăului Sat Sita Buzăului nr. 222, CP 527155
Comuna Sânzieni Căminul Cultural Sânzieni Sat Sânzieni, Str. Principală nr. 342, CP 527150
Comuna Turia Complex Transilvania - Băile Balvanyos Băile Balvanyos, Str. Principală, CP 527160
Comuna Valea Crişului Căminul Cultural - Valea Crişului Sat Valea Crişului, Str. Principală nr. 177, CP 527165
Comuna Valea Mare Şcoala cu cl. I-VIII "Mihai Eminescu" Sat Valea Mare nr. 323, CP 527170
Comuna Vâlcele Căminul Cultural Vâlcele Sat Vâlcele nr. 128, CP 527175
Comuna Vârghiş Primăria Comunei Vârghiş, Sala de şedinţe Sat Vârghiş nr. 423, CP 527180
Comuna Zagon Şcoala cu clasele I-IV George Coşbuc Zagon Sat Zagon, Str. Principală nr. 927, CP 527185
Comuna Zăbala Căminul Cultural nr. 1 Zăbala Sat Zăbala, Str. Principală nr. 829, CP 527190

ANEXA Nr. 16

JUDEŢUL DÂMBOVIŢA

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Târgovişte Grupul Şcolar "Voievodul Mircea" Bd. Regele Carol nr. 70, CP 130024
Municipiul Moreni Grupul Şcolar Industrial nr. 1 Str. 22 Decembrie 1989 nr. 16, CP 135300
Oraşul Fieni Sala de şedinţe din clădirea Poliţiei Comunitare Str. ing. Aurel Rainu nr. 67, CP 135100
Oraşul Găeşti Colegiul Naţional "Vladimir Streinu" Str. Nicolae Titulescu nr. 24-26, CP 135200
Oraşul Pucioasa Colegiul Naţional "N. Titulescu" Bd. Trandafirilor nr. 9, CP 135400
Oraşul Răcari Şcoala generală Răcari Str. Ana Ipătescu nr. 115, CP 137385
Oraşul Titu Liceul "I.C. Visarion" Str. I.C. Visarion nr. 1, CP 135500
Comuna Aninoasa Şcoala generală Aninoasa Sat Aninoasa, str. Constantin Manolescu nr. 79, CP 137005
Comuna Băleni Căminul Cultural Băleni-Sârbi Sat Băleni-Sârbi nr. 2.120, CP 137011
Comuna Bărbuleţu Şcoala generală Bărbuleţu Sat Bărbuleţu nr. 352, CP 137020
Comuna Bezdead Căminul Cultural nr. 1 Bezdead Sat Bezdead nr. 1.568, CP 137035
Comuna Bilciureşti Căminul Cultural Bilciureşti Sat Bilciureşti, Str. Principală nr. 137, CP 137045
Comuna Braniştea Şcoala generală "Spiru Haret" Braniştea Sat Braniştea nr. 1.153, CP 137050
Comuna Brăneşti Şcoala Veche - sala de sport Brăneşti Sat Brăneşti, Str. Principală, CP 137055
Comuna Brezoaele Şcoala I-VIII Brezoaele Sat Brezoaele, CP 137060
Comuna Buciumeni Grădiniţa Buciumeni Sat Buciumeni nr. 293, CP 137065
Comuna Bucşani Şcoala "Dora Dalles" Bucşani Sat Bucşani, Str. Principală nr. 933, CP 137070
Comuna Butimanu Şcoala generală Butimanu Sat Butimanu nr. 31, CP 137075
Comuna Cândeşti Şcoala Cândeşti-Vale Sat Cândeşti-Vale, CP 137083
Comuna Ciocăneşti Şcoala generală Urziceanca Sat Urziceanca, CP 137093
Comuna Cobia Şcoala I-VIII Gherghiţeşti Sat Gherghiţeşti, Str. Principală nr. 30, CP 137104
Comuna Cojasca Şcoala de Arte şi Meserii Cojasca Sat Cojasca, Str. Principală nr. 277, CP 137115
Comuna Comişani Căminul Cultural Comişani Sat Comişani, str. Suseni nr. 219, CP 137120
Comuna Conţeşti Fostul sediu al Primăriei Conţeşti Sat Conţeşti, Str. Primăriei nr. 456, CP 137125
Comuna Corbii Mari Şcoala I-X Corbii Mari Sat Corbii Mari, Str. Principală nr. 2, CP 137135
Comuna Cornăţelu Şcoala Bolovani Sat Bolovani, str. Ion Bolovăneanu nr. 525, CP 137145
Comuna Corneşti Şcoala Corneşti Sat Corneşti, CP 137150
Comuna Costeştii din Vale Şcoala I-VIII Tomşani Sat Tomşani, Str. Teiului nr. 144A, CP 137165
Comuna Crângurile Căminul Cultural Pătroaia-Vale Sat Pătroaia-Vale, CP 137176
Comuna Crevedia Grădiniţa Crevedia Sat Crevedia, Str. Berzelor nr. 69, CP 137180
Comuna Dărmăneşti Şcoala de Arte şi Meserii Dărmăneşti Satul Dărmăneşti nr. 182, CP 137185
Comuna Dobra Şcoala "Preot Panait Georgescu" Dobra Satul Dobra, Str. Principală nr. 568, CP 137190
Comuna Doiceşti Şcoala nr. 1 Doiceşti Sat Doiceşti, str. Constantin Brâncoveanu nr. 435, CP 137195
Comuna Dragodana Şcoala generală Dragodana Satul Dragodana nr. 409, CP 137200
Comuna Dragomireşti Şcoala I-VIII Dragomireşti Sat Dragomireşti, Str. Principală nr. 318, CP 137210
Comuna Finta Şcoala I-VIII Finta Mare Satul Finta Mare, Str. Eroilor, CP 137222
Comuna Glodeni Şcoala "Buică Ionescu" Glodeni Sat Glodeni, str. Centru nr. 4, CP 137225
Comuna Gura Foii Şcoala I-VIII Gura Foii Sat Gura Foii, CP 137235
Comuna Gura Ocniţei Şcoala de Arte şi Meserii Gura Ocniţei Sat Gura Ocniţei, Str. Principală nr. 192, CP 137240
Comuna Gura Şuţii Grădiniţa Sperieţeni Sat Sperieţeni, Str. Principală, CP 137245
Comuna Hulubeşti Grădiniţa Butoiu de Sus Sat Butoiu de Sus, CP 137252
Comuna I.L. Caragiale Şcoala nr. 2 Ghirdoveni Sat Ghirdoveni, Str. Principală nr. 1.203, CP 137256
Comuna Iedera Şcoala Iedera de Jos Satul Iedera de Jos, Str. Principală nr. 530, CP 137263
Comuna Lucieni Şcoala I-IV Olteni Sat Olteni, CP 137266
Comuna Ludeşti Şcoala I-IV Ludeşti Sat Ludeşti, CP 137270
Comuna Lunguleţu Şcoala nr. 2 Lunguleţu Sat Lunguleţu, str. DN7, CP 137280
Comuna Malu cu Flori Căminul Cultural Malu cu Flori, sala mică Sat Malu cu Flori, CP 137285
Comuna Măneşti Grădiniţa Măneşti Sat Măneşti, CP 137290
Comuna Mătăsaru Grădiniţa Creţuleşti Sat Creţuleşti, CP 137296
Comuna Mogoşani Şcoala I-VIII Mogoşani Satul Mogoşani, CP 137305
Comuna Moroeni Şcoala "Ion Ciorănescu" Moroeni Sat Moroeni, Str. Pieţei nr. 2, CP 137310
Comuna Morteni Grădiniţa Morteni Sat Morteni, Str. Principală nr. 1.131, CP 137320
Comuna Moţăieni Şcoala I-VIII Moţăieni Sat Moţăieni, Str. Principală nr. 140, CP 137325
Comuna Niculeşti Şcoala generală Niculeşti Sat Niculeşti, CP 137330
Comuna Nucet Grupul Şcolar Agricol Nucet Satul Nucet, Uliţa Gării nr. 6, CP 137335
Comuna Ocniţa Căminul Cultural Ocniţa Sat Ocniţa, Str. Principală nr. 456, CP 137340
Comuna Odobeşti Şcoala generală Odobeşti Sat Odobeşti, Str. Principală nr. 82, CP 137345
Comuna Perşinari Şcoala I-VIII Perşinari Sat Perşinari, Str. Şcolii, CP 137498
Comuna Petreşti Şcoala I-IV Ioneşti Sat Ioneşti, CP 137350
Comuna Pietrari Căminul Cultural Pietrari Sat Pietrari, Str. Principală nr. 520, CP 137026
Comuna Pietroşiţa Şcoala Pietroşiţa Sat Pietroşiţa nr. 327, CP 137360
Comuna Poiana Şcoala nr. 1 Poiana Sat Poiana, CP 137365
Comuna Potlogi Şcoala Potlogi Sat Potlogi, str. C-tin Brâncoveanu nr. 64, CP 137370
Comuna Produleşti Şcoala de Arte şi Meserii Produleşti Sat Produleşti, Şos. Târgoviştei nr. 624, CP 137375
Comuna Pucheni Şcoala generală Pucheni Sat Pucheni, CP 137380
Comuna Raciu Şcoala Raciu Sat Raciu, Str. Principală nr. 109, CP 137267
Comuna Răscăeţi Şcoala Răscăeţi Sat Răscăeţi, str. Mr. I. Vochin nr. 100, CP 137518
Comuna Răzvad Centrul de Copii Săraci Răzvad Sat Răzvad, Str. Principală nr. 185, CP 137395
Comuna Râu Alb Şcoala Râu Alb de Jos Sat Râu Alb de Jos, str. Ciobăneşti nr. 836, CP 137027
Comuna Runcu Şcoala generală nr. 1 Runcu Sat Runcu, Str. Principală nr. 94, CP 137400
Comuna Sălcioara Şcoala I-IV Podu Rizii Sat Podu Rizii, CP 137419
Comuna Slobozia Moară Şcoala generală Slobozia Moară Sat Slobozia Moară, Str. Primăriei nr. 37, CP 137420
Comuna Şelaru Şcoala I-VIII Şelaru Sat Şelaru nr. 164, CP 137425
Comuna Şotânga Şcoala generală "Profesor Ilie Popescu" Şotânga Sat Şotânga, str. Constantin Brâncoveanu nr. 269, CP 137430
Comuna Tărtăşeşti Şcoala generală Tărtăşeşti Sat Tărtăşeşti, CP 137435
Comuna Tătărani Sala de festivităţi Tătărani Sat Tătărani, Str. Principală, CP 137440
Comuna Ulieşti Grădiniţa Ulieşti Sat Ulieşti, Str. Principală nr. 14, CP 137445
Comuna Ulmi Şcoala generală Ulmi Sat Ulmi, Str. Principală nr. 216, CP 137455
Comuna Valea Lungă Şcoala generală Valea Lungă-Cricov Sat Valea Lungă-Cricov nr. 168, CP 137468
Comuna Valea Mare Şcoala de Arte şi Meserii Valea Mare Sat Valea Mare, CP 137485
Comuna Văcăreşti Grădiniţa Văcăreşti Sat Văcăreşti, Str. Principală, CP 137495
Comuna Văleni-Dâmboviţa Şcoala "Iosif Gabrea" Văleni-Dâmboviţa Sat Văleni-Dâmboviţa, CP 137500
Comuna Vârfuri Grădiniţa Şuviţa Sat Şuviţa nr. 135, CP 137505
Comuna Vişina Liceul "Mihai Viteazul" Vişina Sat Vişina, str. Mihai Viteazul nr. 93, CP 137515
Comuna Vişineşti Şcoala generală Vişineşti Sat Vişineşti, Str. Principală, CP 137520
Comuna Vlădeni Şcoala I-VIII Vlădeni Sat Vlădeni, Str. Principală nr. 719, CP 137187
Comuna Voineşti Casa de Cultură "Rodica Bujor" Voineşti Sat Voineşti, Str. Principală nr. 145, CP 137525
Comuna Vulcana-Băi Grădiniţa Vulcana-Băi Sat Vulcana-Băi, str. Vlad Ţepeş nr. 2, CP 137535
Comuna Vulcana-Pandele Şcoala I-VIII Vulcana-Pandele Sat Vulcana-Pandele, Str. Bisericii nr. 1, CP 137540

ANEXA Nr. 17

JUDEŢUL DOLJ

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Craiova Spitalul Clinic de Urgenţă Craiova Str. Tabaci nr. 1, CP 200642
Spitalul Clinic Municipal "Filantropia" Str. Filantropia nr. 1, CP 200143
Spitalul de Boli Infecţioase şi Pneumoftiziologie "Victor Babeş" Str. Calea Bucureşti nr. 126, CP 200515
Spitalul Clinic de Urgenţă Militar "Dr. Ştefan Odobleja" Str. Caracal nr. 150, CP 200749
Spitalul Clinic C.F. Craiova Str. Ştirbei Vodă nr. 6, CP 200374
Căminul Studenţesc nr. 3 Agronomie Str. Libertăţii nr. 19, CP 200421
Caminul Studenţesc nr. 7 Mecanică Str. Calea Bucureşti nr. 107 B, CP 200478
Căminul Studenţesc nr. 10 Electrotehnică Str. Tehnicii nr. 4, CP 200440
Căminul Studenţesc nr. 11 Educaţie Fizică şi Sport Str. Brestei nr. 146, CP 200207
Căminul Studenţesc nr. 1-2 Medicină Bd. 1 Mai nr. 68, CP 200638
Serviciul Public de Asistenţă Medico-Socială Str. Tabaci nr. 3, CP 200642
Clădirea Administrativă a Regionalei C.F.R. Craiova Bd. Decebal nr. 5-7, CP 200646
Municipiul Băileşti Clădire staţie CFR Băileşti Str. Victoriei nr. 1, CP 205100
Municipiul Calafat Şcoala Generală nr. 2 "Constantin Gerota" Str. Tudor Vladimirescu nr. 52, CP 205200
Oraşul Bechet Căminul Cultural Bechet Str. Nicolae Titulescu nr. 25 bis, CP 207060
Oraşul Dăbuleni Casa de Cultură a oraşului Dăbuleni Str. Unirii nr. 16, CP 207220
Oraşul Filiaşi Biblioteca Orăşenească "Anton Pann" Bd. Racoţeanu nr. 157, CP 205303
Oraşul Segarcea Grupul Şcolar "Horia Vintilă" Str. Unirii nr. 33, CP 205400
Comuna Afumaţi Căminul Cultural Afumaţi Sat Afumaţi, CP 207005
Comuna Almăj Şcoala cu clasele I-VIII I.G.Pleşa Sat Almăj nr. 17, CP 207010
Comuna Amărăştii de Jos Căminul Cultural Amărăştii de Jos Comuna Amărăştii de Jos, CP 207020
Comuna Amărăştii de Sus Căminul Cultural Amărăştii de Sus, birou director Comuna Amărăştii de Sus, CP 207025
Comuna Apele Vii Căminul Cultural Apele Vii Comuna Apele Vii, CP 207030
Comuna Argetoaia Şcoala Generală Argetoaia Str. Constantin Argetoianu nr. 225, CP 207035
Comuna Bistreţ Şcoala de Arte şi Meserii Bistreţ, etajul I Sat Bistreţ, CP 207065
Comuna Bârca Grădiniţă Str. Mihai Viteazu nr. 249, CP 207055
Comuna Botoşeşti-Paia Căminul Cultural, Sala Mică Str. Mihai Vărzaru, CP 207070
Comuna Brabova Şcoala Generală cu clasele V-VIII Brabova Sat Brabova, Str. Centrală nr. 126 bis, CP 207075
Comuna Braloştiţa Şcoala cu clasele I-VIII Braloştiţa Str. Stadionului nr. 6, CP 207085
Comuna Bratovoeşti Şcoala Generală Bratovoeşti cu clasele I-VIII Comuna Bratovoeşti, CP 207095
Comuna Brădeşti Şcoala Generală cu clasele I-VIII "Ioan Grecescu" Str. Mihai Viteazul nr. 56, CP 207105
Comuna Breasta Şcoala Generală Breasta Str. C.Argetoianu nr. 13, CP 207115
Comuna Bucovăţ Şcoala Generală Bucovăţ cu clasele I-VIII, Sala nr. 2 Sat Bucovăţ, CP 207125
Comuna Bulzeşti Cămin Cultural Bulzeşti, foaier Sat Bulzeşti nr. 36, CP 207135
Comuna Calopăr Şcoala Generală Calopăr Comuna Calopăr, CP 207150
Comuna Caraula Grădiniţa de copii Str. Craiovei nr. 160, CP 207155
Comuna Carpen Şcoala cu clasele I-IV Carpen Sat Carpen, CP 207160
Şcoala cu clasele I-IV Cleanov Sat Cleanov, CP 207161
Comuna Castranova Căminul Cultural Castranova Str. Stadionului nr. 1, CP 207165
Comuna Catane Şcoala Generală cu clasele I-VIII Catane Comuna Catane, CP 207431
Comuna Călăraşi Şcoala Generală cu clasele I-VIII nr. 1 Călăraşi Str. Principală, CP 207170
Comuna Cârcea Grădiniţa Cârcea Sat Cârcea, Str. Aeroportului nr. 45, CP 207206
Comuna Cârna Şcoala cu clasele I-VIII Cârna Comuna Cârna, CP 207306
Comuna Celaru S.A.M. Celaru Sat Celaru, Str. Principală nr. 130, CP 207175
Comuna Cerăt Şcoala Generală cu clasele I-IV Cerăt Comuna Cerăt, CP 207180
Comuna Cernăteşti Căminul Cultural Cernăteşti Sat Cernăteşti nr. 96, CP 207185
Comuna Cetate Căminul Cultural Cetate Comuna Cetate, CP 270190
Comuna Cioroiaşi Şcoala cu clasele I-VIII Cioroiaşi, Sala de curs Sat Cioroiaşi nr. 79, CP 207195
Comuna Ciupercenii Noi Şcoala Generală cu clasele I-VIII Ciupercenii Noi Str. Dunării nr. 8, CP 207200
Comuna Coşoveni Şcoala cu clasele I-VIII Str. Şcolii nr. 6, CP 207205
Comuna Coţofenii din Dos Şcoala Generală cu clasele I-VIII Coţofenii din Dos Str. Nicu Iovipale nr. 172, CP 207210
Comuna Coţofenii din Faţă Şcoala Generală cu clasele I-VIII Coţofenii din Faţă Comuna Coţofenii din Faţă, CP 207013
Comuna Daneţi Şcoala nr. 1 Daneţi, local nou Sat Daneţi, CP 207215
Comuna Desa Şcoala Generală Desa Comuna Desa, CP 207225
Comuna Dioşti Şcoala cu clasele I-IV Radomir Sat Radomir, CP 207230
Comuna Dobreşti Căminul Cultural Dobreşti Comuna Dobreşti, CP 207235
Comuna Dobroteşti Sediul fostului Consiliu Local Str. Principală nr. 222, CP 207026
Comuna Drăgoteşti Şcoala Veche Drăgoteşti Str. Tudor Vladimirescu nr. 1A, CP 207240
Şcoala Popâzăleşti Str. Nicolae Titulescu nr. 27, CP 207240
Şcoala Buzduc Str. Constantin Brâncoveanu nr. 80, CP 207240
Comuna Drănic Cămin Cultural Padea Sat Padea nr. 144, CP 207253
Comuna Fărcaş Grădiniţa Fărcaş Sat Fărcaş nr. 81, CP 207255
Comuna Galicea Mare Şcoala Generală cu clasele I-VIII Galicea Mare, localul nr. 1 Str. Craiovei nr. 1, CP 207270
Comuna Galiciuica Şcoala Generală cu clasele I-VIII Comuna Galiciuica, CP 207291
Comuna Gângiova Căminul Cultural Gângiova Comuna Gângiova, CP 207275
Comuna Gherceşti Şcoala Gherceşti Sat Gherceşti, Str. Eroilor nr. 109, CP 207280
Comuna Ghidici Grădiniţa de copii Ghidici Str. Mihai Viteazul nr. 100, CP 207456
Comuna Ghindeni Căminul Cultural Ghindeni Comuna Ghindeni, CP 207366
Comuna Gighera Căminul Cultural Gighera Sat Gighera, Str. Principală nr. 184, CP 207285
Comuna Giubega Şcoala Veche Comuna Giubega nr. 466, CP 207290
Comuna Giurgiţa Şcoala cu clasele I-VIII Str. Calea Dunării nr. 156, CP 207295
Comuna Gogoşu Şcoala Generală Gogoşu Comuna Gogoşu, CP 207300
Comuna Goicea Şcoala "Tudor Segărceanu" Goicea Comuna Goicea, CP 207305
Comuna Goieşti Şcoala cu clasele I-VIII Goieşti Sat Goieşti, CP 207310
Comuna Greceşti Căminul Cultural Greceşti Sat Greceşti, Str. Şcolii, CP 207330
Comuna Işalniţa Şcoala Işalniţa Str. Preot Grigore Ţolescu nr. 22, CP 207340
Comuna Izvoare Grădiniţa Izvoare Comuna Izvoare, CP 207345
Comuna Întorsura "Şcoala de la Nuci" Comuna Întorsura, CP 207487
Comuna Leu Şcoala de Arte şi Meserii "Nica Barbu Locusteanu" Str. Principală, CP 207350
Comuna Lipovu Cămin Cultural Comuna Lipovu nr. 211, CP 207355
Comuna Maglavit Şcoala cu clasele I-VIII Maglavit (nr. 1) Str. Calea Severinului nr. 75, CP 207360
Comuna Malu Mare Grup Şcolar Agricol Malu Mare Sat Malu Mare, CP 207365
Şcoala cu clasele I-IV Preajba Sat Preajba, CP 207367
Comuna Măceşu de Jos Căminul Cultural Măceşu de Jos Sat Măceşu de Jos, str. Academician Ştefan Berceanu nr. 16, CP 207370
Comuna Măceşu de Sus Şcoala cu clasele I-VIII Comuna Măceşu de Sus, CP 207375
Comuna Mârşani Şcoala Generală cu clasele I-VIII nr. 1 Mârşani Comuna Mârşani, CP 207380
Comuna Melineşti Căminul Cultural Melineşti Sat Melineşti nr. 61, CP 207385
Comuna Mischii Şcoala Generală cu clasele I-VIII Mischii Str. Eroilor nr. 11, CP 207405
Comuna Moţăţei Şcoala cu clasele I-VIII nr. 1 Moţăţei Sat Moţăţei, CP 207415
Comuna Murgaşi Structura Şcolară Balota de Jos Sat Balota de Jos, str. Florea Marinescu nr. 47, CP 207421
Comuna Negoi Şcoala cu clasele I-VIII Negoi, Sat vechi Comuna Negoi, CP 207430
Comuna Orodel Şcoala cu clasele I-VIII Orodel Sat Orodel CP 207435
Comuna Ostroveni Biblioteca Comunală Sat Ostroveni nr. 590, CP 207440
Comuna Perişor Grădiniţa nr. 2 Comuna Perişor, CP 207445
Comuna Pieleşti Căminul Cultural nr. 1 Pieleşti Str. Gheorghiţă Geolgău nr. 186, CP 207450
Comuna Piscu Vechi Şcoala Generală cu clasele I-VIII Piscu Vechi Str. Mihai Viteazu nr. 110, CP 207455
Comuna Pleniţa Grupul Şcolar Industrial "C.N. Plopşor" Sat Pleniţa, str. Traian nr. 1, CP 207460
Comuna Pleşoi Şcoala cu clasele I-VIII Pleşoi Sat Pleşoi, CP 207481
Comuna Podari Şcoala Generală Podari clasele I-VIII Sat Podari, Str. Şcolii nr. 1, CP 207465
Comuna Poiana Mare Căminul Cultural Poiana Mare Str. Independenţei nr. 5, CP 207470
Comuna Predeşti S.A.M. Predeşti, corpul B Str. Lăcrămioarelor nr. 569, CP 207475
Comuna Radovan Şcoala Generală Str. Şoseaua Calafatului nr. 44, CP 207485
Comuna Rast Sediu Primărie Rastu-Nou Str. Via Miriţoiu nr. 82, CP 207490
Comuna Robăneşti Cămin Cultural Sat Robăneştii de Jos, str. Traian Vuia nr. 50, CP 207501
Comuna Rojişte Şcoala Generală cu clasele I-IV Tâmbureşti Sat Tâmbureşti, Str. Principală nr. 217, CP 207099
Comuna Sadova Şcoala cu clasele I-VIII Sadova, şcoala veche Comuna Sadova, CP 207505
Comuna Sălcuţa Sala mică a Căminului Cultural Comuna Sălcuţa, CP 207510
Comuna Scăeşti Şcoala Generală Scăeşti cu clasele I-VIII Sat Scăeşti, CP 207515
Comuna Seaca de Câmp Şcoala cu clasele I-VIII Seaca de Câmp, sala nr. 2 Comuna Seaca de Câmp nr. 80, CP 207520
Comuna Seaca de Pădure Şcoala Generală cu clasele I-VIII Seaca de Pădure Comuna Seaca de Pădure, CP 207525
Comuna Secu Şcoala Generală Secu, atelier Comuna Secu, CP 207530
Şcoala Generală Smadovicioara Sat Smadovicioara, CP 207532
Comuna Siliştea Crucii Grădiniţa de copii, sala nr. 2 Comuna Siliştea Crucii, CP 207535
Comuna Sopot Şcoala Generală Beloţ Sat Beloţ, CP 207542
Comuna Şimnicu de Sus Şcoala Generală Leşile, clădirea cea nouă, sala de clasă Sat Leşile, CP 207561
Comuna Tâlpaş Căminul Cultural Tâlpaş Comuna Tâlpaş, CP 207266
Comuna Teasc Şcoala cu clasele I-VIII Sat Secui Sat Secui, Str. Eroilor nr. 65, CP 207571
Şcoala cu clasele I-VIII Sat Teasc Sat Teasc, Str. Bechetului nr. 238, CP 207570
Comuna Terpeziţa Căminul Cultural Terpeziţa Sat Terpeziţa, CP 207575
Comuna Teslui Şcoala cu clasele I-VIII Comuna Teslui, CP 207580
Comuna Ţuglui Şcoala Generală Ţuglui, corp B Comuna Ţuglui nr. 191, CP 207590
Comuna Unirea Şcoala din vale nr. 1 Comuna Unirea, CP 207595
Comuna Urzicuţa Şcoala "Barbu Ionescu" Urzicuţa Str. Calea Craiovei nr. 25, CP 207600
Comuna Valea Stanciului Şcoala cu clasele I-IV Valea Stanciului Str. Arhitect Cezar Lăzărescu nr. 33, CP 207605
Comuna Vârtop Şcoala cu clasele I-VIII Comuna Vârtop, CP 207610
Comuna Vela Căminul Cultural Str. Principală, CP 207625
Comuna Verbiţa Şcoala Generală Verbiţa cu clasele I-VIII Str. Şcolii nr. 41, CP 207635
Comuna Vârvoru de Jos Şcoala cu clasele I-VIII Vârvoru de Jos Comuna Vârvoru de Jos, CP 207615

ANEXA Nr. 18

JUDEŢUL GALAŢI

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Galaţi Staţia C.F.R. Galaţi Str. Gării nr. 1, CP 800222
Cantina studenţească Str. Domnească nr. 144, CP 800163
Municipiul Tecuci Autogara Tecuci Str. Transilvaniei nr. 7, CP 805300
Oraşul Bereşti Autogara Bereşti Str. Trandafirilor nr. 2B, CP 805100
Oraşul Târgu Bujor Grădiniţa nr. 2 Str. Grigore Hagiu nr. 13, CP 805200
Comuna Barcea Căminul Cultural Sat Barcea, CP 807005
Comuna Bălăbăneşti Căminul Cultural Sat Bălăbăneşti, Str. Culturii nr. 12, CP 807010
Comuna Bălăşeşti Şcoala veche Comuna Bălăşeşti, CP 807020
Comuna Băleni Şcoala Generală cu clasele I-VIII Comuna Băleni, CP 807025
Comuna Băneasa Grădiniţa de copii Sat Băneasa, CP 807030
Comuna Bereşti-Meria Centrul Transfrontalier de Instruire Profesională Sat Bereşti-Meria, Str. Principală nr. 10 A, CP 807035
Comuna Braniştea Grădiniţa de copii Sat Braniştea, CP 807050
Comuna Brăhăşeşti Şcoala nr. 1 Sat Brăhăşeşti, CP 807055
Comuna Buciumeni Şcoala de Arte şi Meserii Sat Buciumeni, CP 807060
Comuna Cavadineşti Cămin Cultural Comuna Cavadineşti, CP 807065
Comuna Cerţeşti Şcoala Generală "George Ivaşcu" Comuna Cerţeşti, CP 807070
Comuna Corni Şcoala Generală "Teodor şi Sevastiţa Patrichi" Sat Corni, Str. Principală nr. 191, CP 807075
Comuna Corod Şcoala nr. 2 Satul Corod, CP 807080
Comuna Cosmeşti Căminul Cultural, sala de şedinţe Sat Cosmeşti, CP 807085
Comuna Costache Negri Căminul Cultural, Biblioteca Comunală Str. Principală nr. 535, CP 807095
Comuna Cuca Căminul Cultural, sala de festivităţi Comuna Cuca, CP 807100
Comuna Cudalbi Şcoala gimnazială nr. 1, corp A Comuna Cudalbi, DJ 251, CP 807105
Comuna Cuza Vodă Căminul Cultural Sat Cuza Vodă, Str. Principală, CP 807271
Comuna Drăgăneşti Şcoala Generală Comuna Drăgăneşti, CP 807110
Comuna Drăguşeni Şcoala cu clasele I-IV Sat Drăguşeni, CP 807115
Comuna Fârţăneşti Dispensarul medical uman Sat Fârţăneşti, Str. Principală nr. 912, CP 807125
Comuna Folteşti Căminul Cultural Comuna Folteşti, CP 807130
Comuna Frumuşiţa Şcoala gimnazială Petru Rareş Sat Frumuşiţa, CP 807135
Comuna Fundeni Şcoala gimnazială Hanu Conachi Sat Hanu Conachi, CP 807140
Comuna Ghidigeni Grădiniţa de copii, sala 2 Sat Ghidigeni, Str. Principală, CP 807145
Comuna Gohor Şcoala gimnazială cu clasele I-VIII Satul Gohor, CP 807155
Comuna Griviţa Şcoala veche - "sala Vagon" Comuna Griviţa, str. Deal R., CP 807160
Comuna Independenţa Şcoala Generală nr. 1 Str. Tudor Vladimirescu nr. 79, CP 807165
Comuna Iveşti Şcoala "Hortensia Papadat Bengescu" Str. G-ral Eremia Grigorescu nr. 420, CP 807170
Comuna Jorăşti Şcoala cu clasele I-VIII Comuna Jorăşti, CP 807175
Comuna Lieşti Şcoala gimnazială nr. 3 Comuna Lieşti nr. 2088, CP 807180
Comuna Matca Şcoala nr. 1 Suseni Comuna Matca, CP 807185
Comuna Măstăcani Şcoala Generală nr. 1 "Dumitru Gunea" Sat Chiraftei, CP 807191
Comuna Movileni Grădiniţa nr. 1 Comuna Movileni, CP 807195
Comuna Munteni Şcoala gimnazială nr. 1 Str. Eroilor nr. 3, CP 807200
Comuna Nămoloasa Şcoala gimnazială nr. 2 Sat Nămoloasa, CP 807212
Comuna Negrileşti Şcoala Generală Sat Slobozia Blăneasa, str. Alexandru cel Bun nr. 34, CP 807202
Comuna Nicoreşti Căminul Cultural Sat Nicoreşti, CP 807215
Comuna Oancea Şcoala gimnazială Str. Naţională nr. 124, CP 807235
Comuna Pechea Şcoala gimnazială nr. 2 Str. Galaţi nr. 179, CP 807240
Comuna Piscu Grădiniţa de copii nr. 1 Sat Piscu, CP 807245
Comuna Poiana Şcoala Generală Comuna Poiana, CP 807226
Comuna Priponeşti Şcoala Generală Comuna Priponeşti, CP 807250
Comuna Rădeşti Căminul Cultural Sat Rădeşti, Str. Principală nr. 39, CP 807014
Comuna Rediu Şcoala de Arte şi Meserii Sat Rediu, CP 807255
Comuna Schela Grădiniţa de copii Str. Principală, CP 807265
Comuna Scânteieşti Căminul Cultural Sat Fântânele, CP 807261
Comuna Slobozia Conachi Centrul de Formare Profesională, sala mică Comuna Slobozia Conachi, CP 807270
Comuna Smârdan Şcoala Generală Sat Smârdan, CP 807275
Comuna Smulţi Grădiniţa de copii Comuna Smulţi, CP 807280
Comuna Suceveni Şcoala Generală cu clasele I-IV Sat Suceveni, CP 807285
Comuna Suhurlui Şcoala Generală Comuna Suhurlui, CP 807257
Comuna Şendreni Şcoala gimnazială Sat Şendreni nr. 710, CP 807290
Comuna Tudor Vladimirescu Grup Şcolar Comuna Tudor Vladimirescu, CP 807295
Comuna Tuluceşti Şcoala Generală Satul Tuluceşti, CP 807300
Comuna Ţepu Şcoala gimnazială nr. 1 Tudor Pamfile Comuna Ţepu, CP 807305
Comuna Umbrăreşti Căminul Cultural Sat Umbrăreşti, CP 807310
Comuna Valea Mărului Şcoala gimnazială Comuna Valea Mărului, CP 807320
Comuna Vânători Căminul Cultural Sat Vânători, Str. Eroilor nr. 38, CP 807325
Comuna Vârlezi Şcoala Generală, sala 4 Comuna Vârlezi, CP 807330
Comuna Vlădeşti Şcoala Generală Comuna Vlădeşti, CP 807335

ANEXA Nr. 19

JUDEŢUL GIURGIU

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Giurgiu Staţia CFR Giurgiu oraş, Incintă Punct trecere frontieră Intr. Gării nr. 1, DN 5, km 63, CP 080449
Oraşul Bolintin-Vale Grupul Şcolar Dimitrie Bolintineanu Str. Republicii nr. 2L, CP 085100
Oraşul Mihăileşti Grupul Şcolar Mihăileşti Calea Bucureşti nr. 168, CP 085200
Comuna Adunaţii-Copăceni Şcoala Generală cu clasele I-VIII nr. 1 Sat Adunaţii-Copăceni, CP 087005
Comuna Băneasa Căminul Cultural Băneasa Comuna Băneasa, CP 087010
Comuna Bolintin-Deal Şcoala Generală nr. 1 Bolintin Deal Bd. Muncii nr. 9, CP 087015
Comuna Bucşani S.A.M. Bucşani Sat Bucşani, CP 087020
Comuna Bulbucata Căminul Cultural Bulbucata Sat Bulbucata, CP 087030
Comuna Buturugeni Şcoala cu clasele I-VIII Buturugeni Sat Buturugeni, CP 087035
Comuna Călugăreni Şcoala Generală cu clasele I-VIII Călugăreni Sat Călugăreni, str. Bucureşti-Giurgiu nr. 218, CP 087040
Comuna Clejani Biblioteca comunală Sat Clejani, CP 087045
Comuna Colibaşi Şcoala nr. 1 Colibaşi Comuna Colibaşi, CP 087050
Comuna Comana Şcoala cu clasele I-VIII Comana Sat Comana, str. Şerban Cantacuzino nr. 361, CP 087055
Comuna Cosoba Dispensarul Medical Cosoba Str. Principală nr. 295, CP 087152
Comuna Crevedia Mare Şcoala cu clasele I-VIII Crevedia Mare Sat Crevedia Mare, CP 087060
Comuna Daia Şcoala Plopşoru Sat Plopşoru, CP 087071
Comuna Floreşti-Stoeneşti Şcoala Generală Stoeneşti Sat Stoeneşti, CP 087078
Comuna Frăteşti Şcoala Generală Remuş Sat Remuş, CP 087082
Comuna Găiseni Şcoala Generală Găiseni Sat Găiseni, CP 087085
Comuna Găujani Şcoala cu clasele I-VIII Găujani Sat Găujani, CP 087090
Comuna Ghimpaţi Căminul Cultural Ghimpaţi, Sala mică Str. Bucureşti-Alexandria, CP 087095
Comuna Gogoşari Căminul Cultural Gogoşari Sat Gogoşari, CP 087100
Comuna Gostinari Şcoala Generală Gostinari Sat Gostinari, CP 087105
Comuna Gostinu Grădiniţa Gostinu Comuna Gostinu, CP 087110
Comuna Grădinari Şcoala Grădinari Sat Grădinari, CP 087115
Comuna Greaca Grădiniţa Greaca Comuna Greaca, CP 087120
Comuna Herăşti Sala P.A.P.I. Sat Herăşti, Str. Principală nr. 3, CP 087126
Comuna Hotarele Grup Şcolar Udrişte Năsturel Sat Hotarele, CP 087125
Comuna Iepureşti Căminul Cultural Iepureşti Sat Iepureşti, CP 087130
Comuna Isvoarele Şcoala Generală cu clasele I-VIII Isvoarele Sat Isvoarele, Str. Principală, CP 087127
Comuna Izvoarele Şcoala cu clasele I-VIII Izvoarele Sat Izvoarele, CP 087140
Comuna Joiţa Şcoala cu clasele I-VIII Joiţa Sat Joiţa, Str. Şcolii, CP 087150
Comuna Letca Nouă Căminul Cultural Letca Nouă Sat Letca Nouă, Str. Căminului, CP 087155
Comuna Malu Grădiniţa Malu Comuna Malu, CP 087261
Comuna Mârşa Grădiniţa care aparţine şcolii cu clasele I-VIII, Comuna Mârşa Comuna Mârşa nr. 166, CP 087160
Comuna Mihai Bravu Şcoala cu clasele I-IV Mihai Bravu Şoseaua Principală nr. 74, CP 087165
Comuna Ogrezeni Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Ogrezeni Comuna Ogrezeni, CP 087170
Comuna Oinacu Căminul Cultural Oinacu Sat Oinacu, CP 087175
Comuna Prundu Căminul Cultural Sat Prundu, CP 087180
Comuna Putineiu Şcoala Generală Hodivoaia Sat Hodivoaia, CP 087186
Comuna Răsuceni Şcoala Generală cu etaj cu clasele V-VIII "Constantin Stăncescu" Sat Răsuceni, CP 087190
Comuna Roata de Jos Şcoala Generală cu clasele I-VIII Roata de Jos Sat Roata de Jos, Str. Republicii nr. 6, CP 087195
Comuna Săbăreni Şcoala cu clasele I-VIII Săbăreni Uliţa Şcolii nr. 724, CP 087153
Comuna Schitu Şcoala Generală, Sala nr. 2, Sat Schitu Sat Schitu, CP 087200
Comuna Singureni Şcoala cu clasele I-VIII Singureni Sat Singureni, CP 087205
Comuna Slobozia Grădiniţa de copii, Sala nr. 2 Comuna Slobozia, CP 087210
Comuna Stăneşti Şcoala cu clasele I-VIII Stăneşti Sat Stăneşti, CP 087215
Comuna Stoeneşti Şcoala cu clasele I-VIII Stoeneşti Comuna Stoeneşti, CP 087220
Comuna Toporu Şcoala cu clasele I-VIII Toporu Comuna Toporu, CP 087225
Comuna Ulmi Şcoala Generală cu clasele I-IV Ulmi Sat Ulmi, CP 087230
Comuna Valea Dragului Şcoala Ciocoveni Comuna Valea Dragului, CP 087240
Comuna Vânătorii Mici Şcoala cu clasele I-VIII Vânătorii Mici Sat Vânătorii Mici, CP 087253
Comuna Vărăşti Căminul Cultural Vărăşti Sat Vărăşti, Şoseaua Principală, CP 087245
Comuna Vedea Grădiniţa nr. 2 Vedea Str. Arsache nr. 255, CP 087260

ANEXA Nr. 20

JUDEŢUL GORJ

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Târgu Jiu Staţia C.F.R. Târgu Jiu Bd. Republicii nr. 27A, CP 210152
Complexul Studenţesc Debarcader Târgu Jiu Str. Tineretului nr. 4
Spitalul Judeţean Târgu Jiu Str. Progresului nr. 18, CP 210218
Municipiul Motru Halta C.F.R. Motru Str. Motrului nr. 1, CP 215200
Oraşul Bumbeşti-Jiu Spitalul Orăşenesc Bumbeşti-Jiu Str. Sănătăţii nr. 1, CP 215100
Oraşul Novaci Casa de Cultură Novaci Str. Parângului, CP 215300
Oraşul Rovinari Spitalul Sfântul Ştefan Str. Jiului nr. 2, CP 215400
Oraşul Tismana Şcoala cu clasele I-IV Tismana Centru Oraşul Tismana, CP 217495
Oraşul Târgu Cărbuneşti Şcoala Generală "George Uscătescu" Târgu Cărbuneşti Str. Trandafirilor nr. 136, CP 215500
Oraşul Turceni Şcoala Primară Murgeşti Sat Murgeşti, CP 217523
Oraşul Ţicleni Grupul Şcolar Industrial de Petrol Ţicleni, cabinetul de matematică Str. Stadionului nr. 1, CP 215600
Comuna Albeni Căminul Cultural Albeni Sat Albeni, CP 217005
Comuna Alimpeşti Grădiniţa Alimpeşti Sat Alimpeşti, CP 217015
Comuna Aninoasa Şcoala Gimnazială Sterpoaia Sat Sterpoaia, CP 217024
Comuna Arcani Şcoala Generală Arcani Sat Arcani, CP 217025
Comuna Baia de Fier Şcoala Generală nr. 1 Baia de Fier Sat Baia de Fier nr. 476, CP 217030
Comuna Bălăneşti Căminul Cultural Voiteştii din Vale Sat Voiteştii din Vale, CP 217035
Comuna Băleşti Şcoala cu clasele I-IV Băleşti Sat Băleşti, Linia Seci, CP 217045
Comuna Bărbăteşti Şcoala Generală cu clasele I-VIII Bărbăteşti Sat Bărbăteşti, CP 217055
Comuna Bâlteni Şcoala Primară "Dincă Schileru" Bâlteni Sat Bâlteni, CP 217060
Comuna Bengeşti-Ciocadia Bloc specialişti Sat Bengeşti, CP 217067
Comuna Berleşti Primăria Berleşti, Sala de şedinţe Sat Pârâu Viu, CP 217074
Comuna Bolboşi Şcoala cu clasele I-IV Bolboşi Sat Bolboşi, CP 217080
Comuna Borăscu Şcoala Primară cu clasele I-IV Borăscu Sat Borăscu, CP 217090
Comuna Brăneşti Şcoala Generală Capu-Dealului Sat Capu-Dealului, CP 217103
Comuna Bumbeşti-Piţic Căminul Cultural Bumbeşti-Piţic, Sala nr. 2 Sat Bumbeşti-Piţic, CP 217110
Comuna Bustuchin Grupul Şcolar Industrial Bustuchin Sat Bustuchin nr. 186, CP 217115
Comuna Căpreni Şcoala Generală Căpreni Sat Căpreni nr. 1, CP 217125
Comuna Cătunele Primăria Cătunele Sat Valea Perilor, CP 217141
Comuna Câlnic Şcoala Generală cu clasele I-VIII Câlnic Sat Câlnic nr. 47, CP 217145
Comuna Ciuperceni Căminul Cultural Ciuperceni (fosta Primărie) Sat Ciuperceni, CP 217155
Comuna Crasna Căminul Cultural Buzeşti Sat Buzeşti, CP 217168
Comuna Cruşeţ Şcoala Primară Cruşeţ Sat Cruşeţ, CP 217175
Comuna Dănciuleşti Şcoala Generală Dănciuleşti Sat Dănciuleşti, CP 217190
Comuna Dăneşti Primăria Dăneşti Sat Dăneşti, CP 217200
Comuna Drăgoteşti Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Vâlceanu" Drăgoteşti Sat Drăgoteşti, CP 217220
Comuna Drăguţeşti Şcoala Generală Drăguţeşti Sat Drăguţeşti, CP 217225
Comuna Fărcăşeşti Primăria Fărcăşeşti, Sala de şedinţe Sat Fărcăşeşti, CP 217235
Comuna Glogova Primăria Glogova Sat Glogova, CP 217245
Comuna Godineşti Şcoala Generală Câlceşti, Sală grădiniţă Sat Câlceşti nr. 206, CP 217252
Comuna Hurezani Biblioteca Publică Hurezani Sat Hurezani, CP 217260
Comuna Ioneşti Şcoala Generală Ioneşti Sat Ioneşti, CP 217265
Comuna Jupâneşti Şcoala Generală cu clasele I-VIII Jupâneşti Sat Jupâneşti, CP 217270
Comuna Leleşti Sediul vechi al Primăriei Leleşti Sat Leleşti, CP 217275
Comuna Licurici Şcoala Coordonatoare Negreni Sat Negreni, CP 217282
Comuna Logreşti Şcoala Generală Ramificaţie Măru Sat Măru, CP 217289
Comuna Mătăsari Colegiul Tehnic Mătăsari, Sala de sport Sat Mătăsari, Str. Principală, CP 217295
Comuna Muşeteşti Şcoala Generală Muşeteşti, Grădiniţa Sat Muşeteşti, CP 217300
Comuna Negomir Şcoala Primară Ursoaia Sat Ursoaia, CP 217319
Comuna Padeş Grădiniţa Călugăreni Sat Călugăreni, CP 217327
Comuna Peştişani Grupul Şcolar "Constantin Brâncuşi" Peştişani Sat Peştişani, CP 217335
Comuna Plopşoru Şcoala Generală Plopşoru, Sala nr. 1 Sat Plopşoru, CP 217345
Comuna Polovragi Primăria Polovragi Sat Polovragi nr. 301, CP 217365
Comuna Prigoria Şcoala Generală Prigoria Sat Prigoria, CP 217370
Comuna Roşia de Amaradia Căminul Cultural Roşia de Amaradia, Anexa unde funcţionează Grădiniţa nr. 1 Sat Roşia de Amaradia, CP 218380
Comuna Runcu Spitalul de Pneumoftiziologie "Tudor Vladimirescu" Comuna Runcu, CP 217396
Primăria Runcu Sat Runcu, CP 217395
Comuna Samarineşti Şcoala Generală cu clasele V-VIII Samarineşti Sat Samarineşti, CP 217400
Comuna Săcelu Primăria Săcelu, sediul nou Sat Săcelu, CP 217410
Comuna Săuleşti Şcoala Primară Săuleşti Sat Săuleşti, CP 217415
Comuna Schela Şcoala Generală cu clasele I-VIII Sâmbotin Sat Sâmbotin, CP 217424
Comuna Scoarţa Primăria Scoarţa, birou secretar Sat Scoarţa, CP 217425
Comuna Slivileşti Şcoala cu clasele I-IV Slivileşti Sat Slivileşti, CP 217445
Comuna Stăneşti Şcoala Generală Stăneşti Sat Stăneşti, CP 217455
Comuna Stejari Şcoala Generală nr. 1 Stejari Sat Stejari nr. 369, CP 217470
Comuna Stoina Grupul Şcolar Industrial Stoina Sat Stoina, CP 217480
Comuna Teleşti Primăria Teleşti, biroul contabilitate Sat Teleşti, CP 217490
Comuna Turburea Şcoala Generală Poiana Sat Poiana, CP 217515
Comuna Turcineşti Şcoala Generală "Grigore Geamănu" Turcineşti Sat Turcineşti nr. 323, CP 217533
Comuna Ţânţăreni Şcoala Generală Ţânţăreni Sat Ţânţăreni, CP 217535
Comuna Urdari Şcoala Generală nr. 1 Urdari, Sala de curs limba română Sat Urdari, CP 217540
Comuna Văgiuleşti Şcoala Primară cu clasele I-IV Murgileşti Sat Murgileşti, CP 217548
Comuna Vladimir Şcoala Generală Blânduleşti, sat Andreeşti Sat Andreeşti, CP 217551

ANEXA Nr. 21

JUDEŢUL HARGHITA

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Miercurea-Ciuc Gara CFR Miercurea-Ciuc Str. Braşovului nr. 1, CP 530141
Municipiul Gheorgheni Gara CFR Gheorgheni Str. Gării nr. 18, CP 535500
Spitalul Municipal Gheorgheni Bd. Lacu Roşu nr. 16, CP 535500
Sediul Administraţiei Lacu Roşu Staţiunea Lacu Roşu, bl. cu 20 apartamente/parter, CP 535500
Municipiul Odorheiu Secuiesc Autogara Odorheiu Secuiesc Str. Târgului nr. 10, CP 535600
Municipiul Topliţa Gara Municipiului Topliţa Str. Gării nr. 13, CP 535700
Oraşul Băile Tuşnad Biblioteca orăşenească Băile Tuşnad Str. Oltului nr. 114, CP 535100
Oraşul Bălan Clubul "MINERUL" Bălan Str. 1 Decembrie nr. 21/A, CP 535200
Oraşul Borsec Grup Şcolar "ZIMETHOUSEN" Borsec Str. Mihai Eminescu nr. 1, CP 535300
Oraşul Cristuru Secuiesc Primăria Oraşului Cristuru Secuiesc Str. Libertăţii nr. 27, CP 535400
Oraşul Vlăhiţa Casa de Cultură Vlăhiţa Str. Republicii nr. 24, CP 535800
Comuna Atid Căminul Cultural Atid Comuna Atid nr. 469, CP 537005
Comuna Avrămeşti Primăria Comunei Avrămeşti Str. Principală nr. 126, CP 537010
Comuna Bilbor Căminul Cultural Bilbor Comuna Bilbor nr. 120/B, CP 537020
Comuna Brădeşti Şcoala Generală nr. 1 Brădeşti Comuna Brădeşti nr. 264, CP 537025
Comuna Căpâlniţa Căminul Cultural Căpâlniţa Comuna Căpâlniţa nr. 525, CP 537030
Comuna Cârţa Primăria Comunei Cârţa Str. Principală nr. 159, CP 537035
Comuna Ciceu Primăria Comunei Ciceu Comuna Ciceu nr. 651, CP 537297
Comuna Ciucsângeorgiu Primăria Comunei Ciucsângeorgiu Str. Principală nr. 130, CP 537040
Comuna Ciuman Primăria Comunei Ciuman Comuna Ciuman nr. 208, CP 537050
Comuna Corbu Căminul Cultural Corbu Comuna Corbu nr. 344, CP 537055
Comuna Corund Şcoala Generală Corund Comuna Corund nr. 570, CP 537060
Comuna Cozmeni Primăria Comunei Cozmeni Comuna Cozmeni nr. 200, CP 537065
Comuna Dăneşti Căminul Cultural Dăneşti Str. Principală nr. 32, CP 537070
Comuna Dârjiu Căminul Cultural Dârjiu Comuna Dârjiu nr. 184, CP 537075
Comuna Dealu Primăria Comunei Dealu Comuna Dealu nr. 601, CP 537080
Comuna Ditrău Şcoala Generală nr. 5 "Siklodi Lorinc" Ditrău Str. Libertăţii nr. 4, CP 537090
Comuna Feliceni Şcoala Generală "Fulop Aron" Feliceni Str. Principală nr. 9, CP 537095
Comuna Frumoasa Căminul Cultural Frumoasa Str. Bisericii nr. 212, CP 537115
Comuna Gălăuţaş Primăria Comunei Gălăuţaş Comuna Gălăuţaş nr. 1, CP 537120
Comuna Joseni Primăria Comunei Joseni Comuna Joseni nr. 666, CP 537130
Comuna Lăzarea Primăria Comunei Lăzarea Comuna Lăzarea nr. 702, CP 537135
Comuna Leliceni Sala de Sport Misentea Sat Misentea nr. 168/A, CP 537269
Comuna Lueta Căminul Cultural Lueta Comuna Lueta nr. 963, CP 537140
Comuna Lunca de Jos Primăria Comunei Lunca de Jos Comuna Lunca de Jos nr. 647, CP 537145
Comuna Lunca de Sus Primăria Comunei Lunca de Sus Comuna Lunca de Sus nr. 537, CP 537155
Comuna Lupeni Şcoala Generală "Tamasi Aron" Lupeni Str. Principală nr. 579, CP 537165
Comuna Mădăraş Şcoala Generală "Kiss Ferencz" Mădăraş Comuna Mădăraş nr. 45, CP 537071
Comuna Mărtiniş Clubul Tineretului Mărtiniş Comuna Mărtiniş nr. 81, CP 537175
Comuna Mereşti Primăria Comunei Mereşti Comuna Mereşti nr. 144, CP 537195
Comuna Mihăileni Şcoala Generală "Arany Janos" Mihăileni Comuna Mihăileni nr. 174, CP 537200
Comuna Mugeni Clubul din Căminul Cultural Mugeni Comuna Mugeni nr. 308/A, CP 537205
Comuna Ocland Primăria Comunei Ocland Comuna Ocland nr. 174, CP 537225
Comuna Păuleni-Ciuc Cămin Cultural Păuleni-Ciuc Comuna Păuleni-Ciuc nr. 65, CP 537230
Comuna Plăieşii de Jos Casa de Cultură Plăieşii de Jos Comuna Plăieşii de Jos nr. 105, CP 537235
Comuna Porumbeni Primăria Comunei Porumbeni Sat Porumbenii Mari, Str. Principală nr. 244/A, CP 537214
Comuna Praid Biroul Asociaţiei "Microregiunea Sovidek" Comuna Praid, bl. 141, ap. 3, CP 537240
Comuna Racu Casa de Cultură Racu Comuna Racu nr. 232, CP 537298
Comuna Remetea Casa Comunală Remetea P-ţa Csereş Tibor nr. 8, CP 537250
Comuna Satu Mare Căminul Cultural Satu Mare Comuna Satu Mare nr. 450, CP 537026
Comuna Săcel Şcoala Generală Săcel Str. Principală nr. 71, CP 537255
Comuna Sărmaş Şcoala Generală "Sfântu Andrei" Sărmaş Str. Principală nr. 598, CP 537260
Comuna Sâncrăieni Şcoala Generală "Vitos Mozes" Sâncrăieni Comuna Sâncrăieni nr. 604, CP 537265
Comuna Sândominic Primăria Comunei Sândominic Str. Principală nr. 507, CP 537275
Comuna Sânmartin Primăria Comunei Sânmartin Comuna Sânmartin nr. 40, CP 537280
Comuna Sânsimion Căminul Cultural Sânsimion Comuna Sânsimion nr. 110, CP 537285
Comuna Sântimbru Şcoala Generală "Arany Janos" Sântimbru Comuna Sântimbru nr. 539, CP 537271
Comuna Secuieni Primăria Comunei Secuieni Comuna Secuieni nr. 224, CP 537290
Comuna Siculeni Gara CFR din Siculeni Comuna Siculeni nr. 7, CP 537295
Comuna Subcetare Clubul Căminului Cultural Subcetare Str. Protopop Vasile Urzică nr. 1, CP 537300
Comuna Suseni Primăria Comunei Suseni Comuna Suseni nr. 212, CP 537305
Comuna Şimoneşti Primăria Comunei Şimoneşti Str. Morii nr. 249, CP 537310
Comuna Tomeşti Sala de Sport Tomeşti Comuna Tomeşti, CP 537037
Comuna Tulgheş Căminul Cultural Tulgheş Comuna Tulgheş nr. 418, CP 537330
Comuna Tuşnad Primăria Comunei Tuşnad Comuna Tuşnad nr. 176, CP 537335
Comuna Ulieş Căminul Cultural Ulieş Str. Principală nr. 53, CP 537340
Comuna Vărşag Primăria Comunei Vărşag Comuna Vărşag nr. 351, CP 537350
Comuna Voşlăbeni Districtul CFR Izvorul Mureşului Sat Izvorul Mureşului nr. 124, CP 537356
Comuna Zetea Primăria Comunei Zetea Comuna Zetea nr. 272, CP 537360

ANEXA Nr. 22

JUDEŢUL HUNEDOARA

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Deva Autogara Deva Piaţa Gării, CP 330058
Municipiul Brad Casa Căsătoriilor Str. Republicii nr. 18, CP 335200
Municipiul Hunedoara Facultatea de Inginerie din Hunedoara Str. Revoluţiei nr. 5, CP 331128
Autogara Hunedoara Bd. Republicii nr. 11A, CP 331049
Municipiul Lupeni Şcoala generală nr. 1 Lupeni Str. T. Vladimirescu nr. 3, CP 335600
Municipiul Orăştie Autogara Orăştie Str. Grădiştei nr. 2, CP 335700
Municipiul Petroşani Şcoala Sportivă Str. 1 Decembrie 1918 nr. 79, CP 332012
Căminul Studenţesc nr. 1 Str. Universităţii nr. 20, CP 332006
Municipiul Vulcan Grup Şcolar "Mihai Viteazu" Str. Nicolae Titulescu nr. 43 Vulcan, CP 336200
Oraşul Aninoasa Şcoala Generală Iscroni Str. Cătăneşti nr. 50, CP 335100
Oraşul Călan Primăria Oraşului Călan Str. Gării nr. 1, CP 335300
Oraşul Geoagiu Şcoala Generală Geoagiu Băi, sala de clasa nr. 1 Str. Şcolii nr. 1, CP 335400
Sediu contabilitate, Sanatoriul de Pneumoftiziologie Geoagiu Str. Sanatoriului nr. 8, CP 335400
Oraşul Haţeg Autogara Haţeg Str. Progresului nr. 84, CP 335500
Oraşul Petrila Clubul Petrila, Casa de Cultură Ladislau Schmidt Str. Republicii nr. 51, CP 335800
Oraşul Simeria Incinta Gării CFR Simeria, Casa Specială nr. 12 Str. Victoriei nr. 11, CP 335900
Oraşul Uricani Casa de Cultura Uricani, sala Biblioteca Str. Republicii nr. 1, CP 336100
Comuna Baia de Criş Şcoala Generală Baia de Criş, sala de sport Sat Baia de Criş, CP 337005
Comuna Balşa Şcoala Generală Balşa Sat Balşa, CP 337015
Comuna Baru Şcoala Generală cu clasele I-VIII Petros, corp clădire nouă Sat Petros, str. Prof. Dr. Şt. Gârbea nr. 163, CP 337035
Comuna Băcia Şcoala primară, sala 1 Sat Tâmpa nr. 28, CP 337042
Comuna Băiţa Şcoala Generală Băiţa, clasele V-VIII Sat Băiţa, Str. Principală, CP 337045
Comuna Băniţa Căminul Cultural, sala mică Sat Băniţa, Str. Gării nr. 201, CP 337065
Comuna Bătrâna Primăria Comunei Bătrâna Sat Bătrâna, CP 337070
Comuna Beriu Căminul Cultural Beriu, sala nr. 2 Sat Beriu, Str. Câmpului nr. 131, CP 337075
Comuna Blăjeni Căminul Cultural Blăjeni, sala nr. 2 Sat Blăjeni nr. 65, CP 337085
Comuna Boşorod Căminul Cultural Boşorod, sala mică, fosta bibliotecă Sat Boşorod nr. 59, CP 337095
Comuna Brănişca Cămin Cultural Brănişca, sala anexă sediu Cămin Sat Brănişca, Str. Principală nr. 65, CP 337105
Comuna Bretea Română Cămin Cultural, Sat Bretea Română Sat Bretea Română, Str. Principală nr. 73, CP 337115
Comuna Buceş Sediul Căminului Cultural Buceş Sat Buceş nr. 60, CP 337135
Comuna Bucureşci Căminul Cultural din Satul Bucureşci Sat Bucureşci nr. 169, CP 337145
Comuna Bulzeştii de Sus Şcoala primară clasele I-IV Bulzeştii de Sus Sat Bulzeştii de Sus, Str. Principală nr. 32, CP 337150
Comuna Bunila Dispensarul medical uman Satul Bunila nr. 6, CP 337160
Comuna Burjuc Şcoala primară Burjuc Sat Burjuc nr. 91, CP 337165
Comuna Cerbăl Şcoala primară Cerbăl Sat Cerbăl, CP 337180
Comuna Certeju de Sus Şcoala Generală din localitatea Certeju de Sus, corp clădire clasele I-IV Sat Certeju de Sus, Str. Făeragului nr. 226, CP 337190
Comuna Cârjiţi Şcoala Generală cu clasele I-IV, sală de clasă Sat Cârjiţi nr. 1, CP 337175
Comuna Crişcior Şcoala Generală Crişcior Sat Crişcior, Str. Luncii nr. 8, CP 337200
Comuna Densuş Căminul Cultural Densuş Sat Densuş nr. 31, CP 337205
Comuna Dobra Şcoala Generală Dobra Sat Dobra, Str. Lugojului nr. 28, CP 337215
Comuna General Berthelot Şcoala primară General Berthelot Sat General Berthelot nr. 33, CP 337235
Comuna Ghelari Sala de clasă - Centru de zi - Ghelari Sat Ghelari, str. Rusca nr. 50, CP 337240
Comuna Gurasada Sediul Şcolii Generale cu clasele I-IV Câpuri-Surduc Sat Câmpuri-Surduc nr. 122, DN 7, CP 337251
Comuna Hărău Căminul Cultural Hărău Sat Hărău, CP 337265
Comuna Ilia Căminul Cultural din sat Ilia Sat Ilia, Str. Libertăţii nr. 16, CP 337270
Comuna Lăpugiu de Jos Primăria Lăpugiu de Jos Sat Lăpugiu de Jos, CP 337280
Comuna Lelese Căminul Cultural Lelese Sat Lelese nr. 72, CP 337295
Comuna Lunca Cernii de Jos Şcoala Generală clasele I-VIII, Lunca Cernii de Jos Sat Lunca Cernii de Jos nr. 19, CP 337300
Comuna Luncoiu de Jos Şcoala Generală Luncoiu de Jos, sala de clasă Sat Luncoiu de Jos nr. 123 A, CP 337310
Comuna Mărtineşti Şcoala primară clasele I-IV Mărtineşti, sala nr. 1 Sat Mărtineşti, CP 337315
Comuna Orăştioara de Sus Şcoala primară Ludeştii de Jos Sat Ludeştii de Jos nr. 6, CP 337331
Comuna Peştişu Mic Dispensarul uman Peştişu Mic Sat Peştişu Mic nr. 64 B, CP 337335
Comuna Pui Căminul Cultural din Satul Pui Sat Pui, Str. Republicii nr. 65, CP 337345
Comuna Rapoltu Mare Şcoala Generală Rapoltu Mare Sat Rapoltu Mare nr. 45, CP 337365
Comuna Răchitova Şcoala Generală Răchitova Sat Răchitova nr. 22, CP 337370
Comuna Ribiţa Şcoala Generală cu clasele I-VII "Preot Iosif Comşa Ribiţa" Sat Ribiţa nr. 40, CP 337400
Comuna Râu de Mori Şcoala Generală I-VIII Râu de Mori Sat Râu de Mori, Str. Principală nr. 26, CP 337380
Comuna Romos Şcoala Generală Romos, clasele I-IV Sat Romos nr. 317, CP 337410
Comuna Sarmizegetusa Şcoala clasele I-VIII Sarmizegetusa Sat Sarmizegetusa, Str. Principală nr. 1, CP 337415
Comuna Sălaşu de Sus Şcoala Generală clasele I-IV Ohaba de sub Piatră Sat Ohaba de sub Piatră nr. 108b, CP 337424
Comuna Sântămăria-Orlea Căminul Cultural Sântămăria-Orlea, sala de şedinţe a Consiliului local Sat Sântămăria-Orlea nr. 128, CP 337440
Comuna Şoimuş Cămin Cultural Şoimuş, sediul Casei Căsătoriilor Sat Şoimuş nr. 310A, CP 337450
Comuna Teliucu Inferior Şcoala Generală I-IV Teliucu Inferior Sat Teliucu Inferior, Str. Minei nr. 1, CP 337465
Comuna Tomeşti Căminul Cultural Tomeşti Sat Tomeşti, Str. Principală nr. 52, CP 337470
Comuna Topliţa Căminul Cultural din Satul Topliţa Sat Topliţa, Str. Principală nr. 52, CP 337480
Comuna Toteşti Şcoala clasele I-IV Toteşti Sat Toteşti, Str. Principală nr. 54, CP 337490
Comuna Turdaş Căminul Cultural Turdaş Sat Turdaş nr. 44, CP 337495
Comuna Vaţa de Jos Căminul Cultural Vaţa de Jos Sat Vaţa de Jos, str. Piaţa Moţilor, CP 337500
Comuna Vălişoara Clădire administrativă Vălişoara Sat Vălişoara nr. 23, CP 337520
Comuna Veţel Foaierul Căminului cultural din Veţel Sat Veţel, str. Mihai Eminescu nr. 20B, CP 337525
Comuna Vorţa Şcoala Generală clasele I-VII Visca Sat Visca, CP 337547
Comuna Zam Căminul Cultural Zam, sala mare Sat Zam nr. 149, CP 337550

ANEXA Nr. 23

JUDEŢUL IALOMIŢA

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Slobozia Sediul Gării CFR Slobozia Veche, sala de aşteptare cls. I Piaţa Gării nr. 1, CP 920041
Municipiul Feteşti Sediul Gării CFR Feteşti Str. Depoului nr. 1, CP 925150
Municipiul Urziceni Sediul Gării CFR Urziceni, sala de aşteptare mică Str. Gării nr. 1, CP 925300
Oraşul Amara Sediul Şcolii de Arte şi Meserii "George Vâlsan" Str. Tudor Vladimirescu, CP 927020
Oraşul Căzăneşti Sediul la Grupul Şcolar Agricol, Corp C (Şcoală Veche) Căzăneşti Şos. Bucureşti, CP 927065
Oraşul Fierbinţi-Târg Sediul la Grupul Şcolar Agricol Fierbinţi-Târg Oraşul Fierbinţi-Târg, CP 927115
Oraşul Ţăndărei Sediul Gării CFR - Biroul de Mesagerie Str. Aleea Feroviarului nr. 25, CP 925200
Comuna Adâncata Sediul la Sala de Sport Adâncata Comuna Adâncata, CP 927005
Comuna Albeşti Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII "Constantin Ştefan" Albeşti Comuna Albeşti, CP 927010
Comuna Alexeni Sediul la Şcoala Veche Alexeni Comuna Alexeni, CP 927015
Comuna Andrăşeşti Sediul la Şcoala Andrăşeşti Comuna Andrăşeşti, CP 927025
Comuna Armăşeşti Sediul la Şcoala cu clasele I-IV Armăşeşti Comuna Armăşeşti, CP 927030
Comuna Axintele Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII Axintele Comuna Axintele, CP 927035
Comuna Balaciu Sediul la Căminul Cultural Balaciu Comuna Balaciu, CP 927040
Comuna Bărbuleşti Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII Bărbuleşti Comuna Bărbuleşti, CP 927031
Comuna Bărcăneşti Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII Bărcăneşti Comuna Bărcăneşti, CP 927045
Comuna Borăneşti Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII Borăneşti Comuna Borăneşti, CP 927096
Comuna Borduşani Sediul la Grădiniţa Borduşani Comuna Borduşani, CP 927050
Comuna Brazii Sediul la Căminul Cultural Brazii Comuna Brazii, CP 927055
Comuna Bucu Sediul la Căminul Cultural Bucu Comuna Bucu, CP 927060
Comuna Bueşti Sediul la Şcoala cu clasele I-IV Bueşti Comuna Bueşti, CP 927012
Comuna Ciocârlia Sediul la Şcoala cu clasele I-IV Ciocârlia Comuna Ciocârlia, CP 927070
Comuna Ciochina Sediul la Căminul Cultural Ciochina Comuna Ciochina, CP 927075
Comuna Ciulniţa Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII Ciulniţa Comuna Ciulniţa, CP 927080
Comuna Cocora Sediul la Căminul Cultural Cocora Comuna Cocora, CP 927085
Comuna Colelia Sediul la Şcoala generală cu clasele I-VIII Colelia Comuna Colelia, CP 927086
Comuna Cosâmbeşti Sediul la Căminul Cultural, Sala nr. 2, Cosâmbeşti Comuna Cosâmbeşti, CP 927090
Comuna Coşereni Sediul la Grădiniţa Coşereni Comuna Coşereni, CP 927095
Comuna Drăgoeşti Sediul la Căminul Cultural Drăgoeşti Comuna Drăgoeşti, CP 927100
Comuna Dridu Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII Dridu Comuna Dridu, CP 927105
Comuna Făcăeni Sediul la Căminul Cultural Făcăeni Comuna Făcăeni, CP 927110
Comuna Gheorghe Doja Sediul la Şcoala generală nr. 1 Gheorghe Doja Comuna Gheorghe Doja, CP 927125
Comuna Gheorghe Lazăr Sediul la Şcoala generală, Cabinetul de Geografie Comuna Gheorghe Lazăr, CP 927130
Comuna Giurgeni Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII, Giurgeni Str. Mihai Viteazu nr. 15, CP 927135
Comuna Gârbovi Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII Gârbovi Comuna Gârbovi, CP 927120
Comuna Grindu Sediul la Căminul Cultural Grindu Comuna Grindu, CP 927140
Comuna Griviţa Sediul la Şcoala generală "Areta Teodorescu", corp B, Griviţa Comuna Griviţa, CP 927145
Comuna Gura Ialomiţei Sediul la Şcoala generală Luciu Sat Luciu, CP 927168
Comuna Ion Roată Sediul la Căminul Cultural Ion Roată Comuna Ion Roată, CP 927150
Comuna Jilavele Sediul la Şcoala nr. 3 Jilavele Comuna Jilavele, CP 927155
Comuna Maia Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII "Barbu Catargiu" Comuna Maia, CP 927056
Comuna Manasia Sediul la Şcoala generală cu clasele I-VIII Manasia Str. 6 nr. 305, CP 927160
Comuna Mărculeşti Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII Mărculeşti Comuna Mărculeşti, CP 927092
Comuna Mihail Kogălniceanu Sediul la Şcoala generală cu clasele I-VIII Mihail Kogălniceanu Str. Şcolii nr. 21, CP 927165
Comuna Miloşeşti Sediul Şcolii de Arte şi Meserii Miloşeşti Comuna Miloşeşti, CP 927170
Comuna Moldoveni Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII Moldoveni Comuna Moldoveni, CP 927107
Comuna Movila Sediul la Grădiniţa cu Program Normal Movila Comuna Movila, CP 927175
Comuna Moviliţa Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa Str. Moviliţa, CP 927180
Comuna Munteni-Buzău Sediul la Şcoala generală nr. 1 Munteni-Buzău Comuna Munteni-Buzău, CP 927185
Comuna Ograda Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII Ograda Comuna Ograda, CP 927061
Comuna Perieţi Sediul la Şcoala Stejaru Sat Stejaru, CP 927194
Comuna Platoneşti Sediul la Şcoala generală Platoneşti Str. Feteşti nr. 2, CP 927208
Comuna Reviga Sediul la Şcoala Reviga Comuna Reviga, CP 927195
Comuna Roşiori Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII Roşiori Comuna Roşiori, CP 927183
Comuna Sălcioara Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII Sălcioara Comuna Sălcioara, CP 927200
Comuna Sărăţeni Sediul la Şcoala cu clasele I-IV Sărăţeni Comuna Sărăţeni, CP 927044
Comuna Săveni Sediul la Şcoala generală (Clădirea Nouă) Săveni Comuna Săveni, CP 927205
Comuna Scânteia Sediul la Şcoala generală Scânteia Comuna Scânteia, CP 927210
Comuna Sfântu Gheorghe Sediul la Centrul Social de Zi pentru Copii "Viitorul" Sfântu Gheorghe Str. Principală, CP 927215
Comuna Sineşti Sediul la Grădiniţa Sineşti Comuna Sineşti, CP 927220
Comuna Stelnica Sediul la Biblioteca Stelnica Comuna Stelnica, CP 927230
Comuna Sudiţi Sediul la Şcoala "Apostol D. Culea" Sudiţi Comuna Sudiţi, CP 927235
Comuna Traian Sediul la Grădiniţa Traian Comuna Traian, CP 927147
Comuna Valea Ciorii Sediul la Şcoala cu clasele I-VIII Valea Ciorii Comuna Valea Ciorii, CP 927240
Comuna Valea Măcrişului Sediul la Căminul Cultural Valea Măcrişului Comuna Valea Măcrişului, CP 927245
Comuna Vlădeni Sediul la Căminul Cultural Vlădeni Comuna Vlădeni, CP 927250

ANEXA Nr. 24

JUDEŢUL IAŞI

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Iaşi Cămin Studenţesc T1-T2 Str. Al. Prof. Dr. Ing. Gh. Alexa, Campus Tudor Vladimirescu, CP 700561
Cămin Studenţesc T3-T4 Str. Al. Prof. Dr. Ing. Gh. Alexa, Campus Tudor Vladimirescu, CP 700561
Cămin Studenţesc T5 Str. Al. Prof. Dr. Ing. Gh. Alexa, Campus Tudor Vladimirescu, CP 700561
Cămin Studenţesc T7-T8 Str. Al. Prof. Dr. Ing. Gh. Alexa, Campus Tudor Vladimirescu, CP 700561
Cămin Studenţesc T17 Bd. Tudor Vladimirescu nr. 1, Campus Tudor Vladimirescu, CP 700050
Cămin Studenţesc C10 Str. Codrescu nr. 1, Campus Codrescu CP 700483
Cămin Studenţesc C12 Str. Codrescu nr. 1, Campus Codrescu CP 700483
Cămin Studenţesc C2 Str. Stoicescu nr. 1, Campus Târguşor Copou, CP 700496
Cămin Studenţesc C6 Str. Titu Maiorescu nr. 7-9, Campus Titu Maiorescu, CP 700461
Cămin Studenţesc C7 Str. Titu Maiorescu nr. 7-9, Campus Titu Maiorescu, CP 700461
Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Str. Sărăriei nr. 189, CP 700451
Facultatea de Medicină Veterinară Aleea M. Sadoveanu nr. 8, CP 700489
Grup Şcolar V. Pavelcu Str. I.C. Brătianu nr. 8, CP 700036
Centrul Şcolar nr. 2 Ion Holban Str. P. Halipa nr. 16, CP 700614
Gara CF Iaşi Str. Piaţa Gării nr. 1, CP 700090
Aeroportul Iaşi Str. Aeroportului nr. 1, CP 700384
Municipiul Paşcani Gara CF Paşcani Str. Gării nr. 18, CP 705200
Oraşul Hârlău Casa de Cultură Hârlău Oraş Hârlău, CP 705100
Oraşul Podu Iloaiei Şcoala Generală Al. I. Cuza Oraş Podu Iloaiei, CP 707365
Oraşul Târgu Frumos Staţia CFR Târgu Frumos Str. 20 Decembrie 1989 nr. 1, CP 705300
Comuna Alexandru I. Cuza Şcoala Generală clasele I-IV Al. I. Cuza Sat Alexandru I. Cuza, CP 707005
Comuna Andrieşeni Şcoala Generală cu clasele I-VIII "Ghiorghe Ciobanu" Andrieşeni Sat Andrieşeni, CP 707010
Comuna Aroneanu Şcoala Generală Aroneanu Sat Aroneanu, CP 707020
Comuna Balş Şcoala Generală Boureni Sat Boureni, CP 705302
Comuna Bălţaţi Şcoala Generală Bălţaţi Sat Bălţaţi, CP 707025
Comuna Bârnova Căminul Cultural Bârnova Sat Bârnova, CP 707035
Comuna Belceşti Grup Şcolar Victor Mihăilescu Craiu, Clădirea Spiru Haret Belceşti Sat Belceşti, CP 707045
Comuna Bivolari Şcoala de Arte şi Meserii Bivolari Sat Bivolari, CP 707055
Comuna Brăeşti Şcoala de Arte şi Meserii Brăeşti Sat Brăeşti, CP 707060
Comuna Butea Căminul Cultural nr. 1 Butea Sat Butea, CP 707065
Comuna Cepleniţa Şcoala Generală Grigore Ureche Cepleniţa Sat Cepleniţa, CP 707070
Comuna Ciohorăni Căminul Cultural Ciohorăni Sat Ciohorăni, CP 707326
Comuna Ciorteşti Căminul Cultural Ciorteşti Sat Ciorteşti, CP 707075
Comuna Ciurea Şcoala Generală Ciurea Sat Ciurea, CP 707080
Comuna Coarnele Caprei Şcoala Generală nr. 1 Coarnele Caprei Sat Coarnele Caprei, CP 707100
Comuna Comarna Şcoala Generală Osoi Sat Osoi, CP 707105
Comuna Costeşti Şcoala Generală nr. 2 Costeşti, corp B Sat Costeşti, CP 707305
Comuna Costuleni Şcoala Generală Costuleni Sat Costuleni, CP 707115
Comuna Cotnari Căminul Cultural Cotnari Sat Cotnari, CP 707120
Comuna Cozmeşti Căminul Cultural Cozmeşti Sat Cozmeşti, CP 707140
Comuna Cristeşti Şcoala Generală nr. 1 Cristeşti Sat Cristeşti, CP 707145
Comuna Cucuteni Şcoala Generală Săcăreşti Sat Săcăreşti, CP 707150
Comuna Dagâţa Şcoala de Arte şi Meserii Dagâţa Sat Dagâţa, CP 707155
Comuna Deleni Şcoala Generală Deleni-Deal Sat Deleni, CP 707165
Comuna Dobrovăţ Şcoala Generală Moldoveni Sat Moldoveni, CP 707175
Comuna Dolheşti Şcoala de Arte şi Meserii Dolheşti Sat Dolheşti, CP 707180
Comuna Drăguşeni Căminul Cultural Drăguşeni Sat Drăguşeni, CP 707478
Comuna Dumeşti Şcoala Generală Dumeşti Sat Dumeşti, CP 707185
Comuna Erbiceni Şcoala cu clasele I-IV Erbiceni Sat Erbiceni, CP 707190
Comuna Fântânele Grădiniţa nr. 1 Fântânele Sat Fântânele, CP 707196
Comuna Focuri Căminul Cultural Focuri Sat Focuri, CP 707195
Comuna Golăieşti Şcoala Generală Golăieşti Sat Golăieşti, CP 707200
Comuna Gorban Şcoala Generală cu clasele I-VIII Gorban Sat Gorban, CP 707210
Comuna Grajduri Gara Grajduri Sat Grajduri, CP 707215
Comuna Gropniţa Şcoala cu clasele I-X Gropniţa Sat Gropniţa, CP 707225
Comuna Grozeşti Şcoala Generală Grozeşti Sat Grozeşti, CP 707235
Comuna Hălăuceşti Liceul Bogdan Vodă Hălăuceşti Sat Hălăuceşti, CP 707240
Comuna Hărmăneşti Şcoala Generală Hărmăneştii Vechi Sat Hărmăneşti, CP 707509
Comuna Heleşteni Şcoala de Arte şi Meserii Heleşteni Sat Heleşteni, CP 707245
Comuna Holboca Şcoala cu clasele I-VIII Holboca Sat Holboca, CP 707250
Comuna Horleşti Şcoala Generală cu clasele I-VIII Horleşti Sat Horleşti, CP 707260
Comuna Ion Neculce Şcoala cu clasele I-VIII Războieni Sat Războieni, CP 707311
Comuna Ipatele Şcoala cu clasele I-VIII Ipatele Sat Ipatele, CP 707265
Comuna Lespezi Şcoala Generală Lespezi Sat Lespezi, CP 707270
Comuna Leţcani Şcoala cu clasele I-VIII Leţcani Sat Leţcani, CP 707280
Comuna Lungani Grădiniţa din satul Lungani Sat Lungani, CP 707285
Comuna Mădârjac Şcoala cu clasele I-VIII Mădârjac Sat Mâdârjac, CP 707290
Comuna Mirceşti Şcoala Generală Mirceşti Sat Mirceşti, CP 707295
Comuna Mironeasa Şcoala de Arte şi Meserii Mironeasa Sat Mironeasa, CP 707300
Comuna Miroslava Şcoala Generală Miroslava Sat Miroslava, CP 707305
Comuna Mirosloveşti Şcoala de Arte şi Meserii Mirosloveşti Sat Mirosloveşti, CP 707325
Comuna Mogoşeşti Şcoala de Arte şi Meserii Mogoşeşti Sat Mogoşeşti, CP 707330
Comuna Mogoşeşti-Siret Şcoala Generală Mogoşeşti-Siret Sat Mogoşeşti-Siret, CP 707335
Comuna Moşna Şcoala cu clasele I-VIII Moşna Sat Moşna, CP 707340
Comuna Moţca Căminul Cultural Moţca Sat Moţca, CP 707345
Comuna Movileni Şcoala Generală Movileni Sat Movileni, CP 707350
Comuna Oţeleni Şcoala Generală Oţeleni, Corpul B Sat Oţeleni, CP 707355
Comuna Plugari Şcoala Generală Plugari Sat Plugari, CP 707360
Comuna Popeşti S.A.M. Popeşti Sat Popeşti, CP 707370
Comuna Popricani Şcoala cu clasele I-VIII Vânători Sat Vânători, CP 707388
Comuna Prisăcani Şcoala de Arte şi Meserii Prisăcani Sat Prisăcani, CP 707390
Comuna Probota Şcoala Generală Probota Sat Probota, CP 707395
Comuna Răchiteni Şcoala de Arte şi Meserii Răchiteni Sat Răchiteni, CP 707298
Comuna Răducăneni Şcoala Generală Răducăneni Sat Răducăneni, CP 707400
Comuna Rediu Şcoala Generală Rediu Sat Rediu, CP 707405
Comuna Româneşti Şcoala Generală Româneşti Sat Româneşti, CP 707415
Comuna Roşcani Grădiniţa Rădeni Sat Rădeni, CP 707522
Comuna Ruginoasa Şcoala Generală Ruginoasa Sat Ruginoasa, Sediul vechi al Primăriei CP 707420
Comuna Scânteia Sala de şedinţe a Consiliului Local Scânteia Sat Scânteia, CP 707425
Comuna Schitu-Duca Şcoala Generală Schitu-Duca Sat Schitu-Duca, CP 707435
Comuna Scobinţi Şcoala Generală Feteşti Sat Feteşti, CP 707447
Comuna Sineşti Sala de Sport Sineşti Sat Sineşti, CP 707450
Comuna Sireţel Şcoala de Arte şi Meserii Sireţel Sat Sireţel, CP 707455
Comuna Stolniceni-Prăjescu Căminul Cultural Matei Millo Sat Stolniceni-Prăjescu, CP 707460
Comuna Strunga Biblioteca Comunală Strunga Sat Strunga, CP 707465
Comuna Şcheia Şcoala Generală Şcheia Sat Şcheia, CP 707475
Comuna Şipote Şcoala Generală cu clasele I-VIII Şipote Sat Şipote, CP 707485
Comuna Tansa Grădiniţa Tansa Sat Tansa, CP 707495
Comuna Tătăruşi Căminul Cultural Alexandru Vasiliu Sat Tătăruşi, CP 707500
Comuna Todireşti Grădiniţa din Satul Todireşti Sat Todireşti, CP 707505
Comuna Tomeşti Şcoala D.D. Pătrăşcanu Sat Tomeşti, CP 707515
Comuna Trifeşti Grădiniţa Trifeşti Sat Trifeşti, CP 707520
Comuna Ţibana Şcoala Generală Ţibana Sat Ţibana, CP 707530
Comuna Ţibăneşti Grădiniţa Ţibăneşti Sat Ţibăneşti, CP 707545
Comuna Ţigănaşi Şcoala de Arte şi Meserii Ţigănaşi Sat Ţigănaşi, CP 707555
Comuna Ţuţora Şcoala Generală Ţuţora Sat Ţuţora, CP 707560
Comuna Ungheni Şcoala cu clasele I-VIII Bosia Sat Bosia, CP 707566
Comuna Valea Lupului Şcoala Generală Valea Lupului Sat Valea Lupului, CP 707410
Comuna Valea Seacă S.A.M. Valea Seacă Sat Valea Seacă, CP 707570
Comuna Vânători Căminul Cultural Vânători Sat Vânători, CP 707575
Comuna Victoria Punctul Vamal Sculeni Sat Sculeni, CP 707584
Comuna Vlădeni Grup Şcolar Vlădeni Sat Vlădeni, CP 707590
Comuna Voineşti Şcoala Generală Voineşti Sat Voineşti, CP 707600

ANEXA Nr. 25

JUDEŢUL ILFOV

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Oraşul Bragadiru Şcoala Generală nr. 1 Şos. Alexandriei nr. 243A, CP 077025
Oraşul Buftea Şcoala Generală nr. 2 Buftea Str. Ştirbei-Vodă nr. 22, CP 070000
Oraşul Chitila Şcoala nr. 1 - Secţia clasele I-IV şi Grupa de preşcolari Rudeni- Chitila Sat Rudeni, str. Panduri nr. 2, CP 077046
Oraşul Măgurele Facultatea de Fizică a Universităţii Bucureşti Str. Atomiştilor nr. 405, CP 077125
Oraşul Otopeni Aeroportul Internaţional "Henri Coandă" Bucureşti-Otopeni - Corpul de legătură dintre terminalele Plecări şi Sosiri Internaţionale Calea Bucureştilor nr. 224E, CP 075100
Oraşul Pantelimon Şcoala Generală nr. 1 Bd. Biruinţei nr. 70, CP 077145
Oraşul Popeşti-Leordeni Fundaţia "Leonardo Murialdo" Str. Sfântul Leonardo Murialdo nr. 1, CP 077160
Oraşul Voluntari Centrul Comercial "Jolie Ville" Str. Erou Iancu Nicolae nr. 103, CP 077190
Grădiniţa cu program normal nr. 1 Voluntari Str. Buziaş nr. 5, CP 077190
Comuna Afumaţi Biblioteca comunală Afumaţi Şos. Bucureşti-Urziceni nr. 130, CP 077010
Comuna Baloteşti Şcoala nr. 1 Baloteşti Şos. Unirii nr. 6, CP 077015
Comuna Berceni Şcoala Generală nr. 1 cu clasele I-VIII Berceni Bd. 1 Mai nr. 264, CP 077020
Comuna Brăneşti Colegiul Silvic "Theodor Pietraru" Str. Slt. Petre Ionel nr. 2, CP 077030
Comuna Cernica Şcoala Generală nr. 1 Sat Cernica, str. Traian nr. 19, CP 077035
Comuna Chiajna Sala de Sport "Concordia Chiajna" Str. Drumul Gării nr. 1-3, CP 077040
Comuna Ciolpani Şcoala nr. 1 Ciolpani Str. Şcolii nr. 79, CP 077050
Comuna Ciorogârla Şcoala nr. 1 Ciorogârla Şos. Bucureşti nr. 110, CP 077055
Comuna Clinceni Şcoala Generală nr. 1 Str. Principală nr. 107, CP 077060
Comuna Copăceni Aşezământul Social din Parohia Copăceni Mănăstirea Str. Principală nr. 182, CP 077006
Comuna Corbeanca Şcoala Generală nr. 1 cu clasele I-VIII Str. Independenţei nr. 15, CP 077065
Comuna Cornetu Şcoala cu clasele I-VIII nr. 1 Cornetu Şos. Alexandriei nr. 179, CP 077070
Comuna Dascălu Primăria Comunei Dascălu Str. Victoriei nr. 87, CP 077075
Comuna Dărăşti-Ilfov Şcoala generală nr. 1 Dărăşti-Ilfov Str. Mihai Eminescu nr. 5, CP 077080
Comuna Dobroeşti Şcoala Generală nr. 2 Fundeni Şos. Fundeni nr. 134, CP 077086
Comuna Domneşti Şcoala nr. 1 Sat Domneşti nr. 1.227, CP 077090
Comuna Dragomireşti-Vale Şcoala Veche Sat Dragomireşti Deal, Str. Păcii nr. 40, CP 077095
Grupul Şcolar "Vintilă Brătianu" Sat Dragomireşti Vale, Str. Micşunelelor nr. 165, CP 077095
Comuna Găneasa Şcoala cu clasele I-IV Sat Găneasa, str. Ştefan cel Mare nr. 43, CP 077100
Comuna Glina Şcoala nr. 1 Glina Str. Parcului nr. 1, CP 077105
Comuna Grădiştea Şcoala cu clasele I-VIII nr. 1 Grădiştea - Secţia preşcolari Sat Grădiştea, Str. Libertăţii nr. 118, CP 077110
Comuna Gruiu Căminul Cultural Gruiu Sat Gruiu, Şos. Gruiu nr. 150, CP 077115
Comuna Jilava Şcoala Generală nr. 1 Şos. Giurgiului nr. 266, CP 077120
Comuna Moara Vlăsiei Şcoala Generală nr. 1 Moara Vlăsiei Sat Moara Vlăsiei, Şos. Eroilor nr. 127, CP 077130
Comuna Mogoşoaia Şcoala Generală nr. 1 Mogoşoaia Şos. Bucureşti-Târgovişte nr. 107, CP 077135
Comuna Nuci Şcoala cu clasele I-IV Nuci Sat Nuci, Şos. Calea Bucureştilor nr. 236, CP 077140
Comuna Periş Sediul Primăriei Comunei Periş Str. Principală nr. 211, CP 077150
Comuna Petrăchioaia Grădiniţa Petrăchioaia Şos. Vânători nr. 359, CP 077155
Comuna Snagov Primăria Comunei Snagov Sat Ghermăneşti, Şos. Ghermăneşti nr. 49, CP 077170
Comuna Ştefăneştii de Jos Şcoala cu clasele I-VIII, corp B Şos. Ştefăneşti nr. 130, CP 077175
Comuna Tunari Şcoala nr. 1 Tunari Str. Mihai Eminescu nr. 3, CP 077180
Comuna Vidra Şcoala nr. 2 Creţeşti, corp B Sat Creţeşti, Str. Principală nr. 186 A, CP 077186
Comuna 1 Decembrie Şcoala cu clasele I-VIII nr. 1 corp A Şos. Giurgiului nr. 220, CP 070005

ANEXA Nr. 26

JUDEŢUL MARAMUREŞ

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Baia Mare Spitalul de Urgenţă "Constantin Opriş" Str. George Coşbuc nr. 31, CP 430031
Universitatea de Nord Str. Victoriei nr. 76, CP 430122
Gara C.F.R. Str. Gării nr. 4, CP 430171
Municipiul Sighetu Marmaţiei Liceul "Regele Ferdinand" Str. 22 Decembrie nr. 5, CP 435500
Oraşul Baia Sprie Primărie Str. P-ţa Libertăţii nr. 5, CP 435100
Oraşul Borşa Biblioteca orăşenească Str. Libertăţii nr. 26, CP 435200
Oraşul Cavnic Şcoala Generală nr. 2 Str. Independenţei nr. 2, CP 435300
Oraşul Dragomireşti Cămin Cultural Str. 1 Decembrie 1918 nr. 149, CP 437140
Oraşul Săliştea de Sus Şcoala de Arte şi Meserii "Mihai Eminescu" Str. Liviu Doru Bindea nr. 107, CP 437295
Oraşul Seini Primărie Str. Piaţa Unirii nr. 16, CP 435400
Oraşul Şomcuta Mare Şcoala Generală cu clasele I-IV Str. Republicii nr. 5, CP 437335
Oraşul Tăuţii-Măgherăuş Şcoala cu clasele I-VIII Str. 1 nr. 229, CP 437345
Oraşul Tărgu Lăpuş Spitalul nou, Holul Ambulatoriului de specialitate Str. Tineretului nr. 9-11, CP 435600
Oraşul Ulmeni Grădiniţa Str. Dr. Florian C. Ulmeanu nr. 11, CP 437355
Oraşul Vişeu de Sus Liceul teoretic Bogdan Vodă Str. Mihai Eminescu nr. 1, CP 435700
Comuna Ardusat Şcoala Generală cu clasele I-VIII Str. Principală nr. 335, CP 437005
Comuna Ariniş Cămin Cultural Str. Principală nr. 234, CP 437010
Comuna Asuaju de Sus Şcoala Generală Str. Principală nr. 282, CP 437015
Comuna Băiţa de Sub Codru Şcoala cu clasele I-VIII Str. Principală nr. 18, CP 430720
Comuna Băiuţ Şcoala de Arte şi Meserii Str. Principală nr. 56, CP 437025
Comuna Băseşti Primărie, Sala de oaspeţi Str. Principală nr. 133, CP 437030
Comuna Bârsana Şcoala "Mircea Vulcănescu" Str. Principală nr. 640, CP 437035
Comuna Bicaz Cămin Cultural Str. Principală nr. 93, CP 437040
Comuna Bistra Primărie, Sala de şedinţă Str. Principală nr. 315, CP 437045
Comuna Bocicoiu Mare Şcoala Generală cu clasele I-VIII Str. Principală nr. 149, CP 437050
Comuna Bogdan Vodă Club Cămin Cultural Str. Principală nr. 363, CP 437055
Comuna Boiu Mare Şcoala cu clasele I-VIII Str. Principală nr. 203, CP 437060
Comuna Botiza Primărie Str. Principală nr. 416, CP 437065
Comuna Budeşti Primărie Str. Principală nr. 816, CP 437070
Comuna Călineşti Primărie Str. Principală nr. 26, CP 437075
Comuna Cerneşti Primărie Str. Principală nr. 146, CP 430785
Comuna Cicârlău Primărie Str. Principală nr. 389, CP 437095
Comuna Câmpulung la Tisa Cămin Cultural Str. Principală nr. 253, CP 437080
Comuna Coaş Clubul Pensionarilor nr. 268 Str. Principală nr. 265/A, CP 437282
Comuna Coltău Cămin Cultural, Sala Mare Str. Principală nr. 68, CP 437283
Comuna Copalnic-Mănăştur Clubul Căminului Cultural Str. Principală nr. 225, CP 437100
Comuna Coroieni Primărie Str. Principală nr. 161, CP 437126
Comuna Cupşeni Şcoala Coordonatoare Str. Principală nr. 255, CP 437130
Comuna Deseşti Cămin Cultural Str. Principală nr. 328, CP 437135
Comuna Dumbrăviţa Şcoala Veche Str. Principală nr. 344, CP 437145
Comuna Fărcaşa Cămin Cultural Str. Independenţei nr. 62, CP 437155
Comuna Gârdani Cămin Cultural, Sala Mică Str. Principală nr. 452, CP 437301
Comuna Giuleşti Primărie Str. Principală nr. 114, CP 437160
Comuna Groşi Şcoala cu clasele I-VIII Str. Principală nr. 174, CP 437165
Comuna Groşii Ţibleşului Şcoala Generală cu clasele I-IV "Greble" Str. Principală nr. 416, CP 437316
Comuna Ieud Şcoala Generală Str. Principală nr. 225, CP 437170
Comuna Lăpuş Grădiniţa nr. 1 Str. Principală nr. 1.028, CP 437175
Comuna Leordina Şcoala Generală nr. 1 Str. Principală nr. 963, CP 437180
Comuna Mireşu Mare Cămin Cultural Str. Principală nr. 504, CP 437185
Comuna Moisei Cămin Cultural Str. Principală nr. 391, CP 437195
Comuna Oarţa de Jos Şcoala Generală Str. Principală nr. 30, CP 437200
Comuna Ocna Şugatag Primărie Str. Unirii nr. 66, CP 437205
Comuna Onceşti Şcoala cu clasele I-VIII Str. Principală nr. 19, CP 437037
Comuna Petrova Grup Şcolar "Alexandru Filipaşcu" Str. Principală nr. 281, CP 437210
Comuna Poienile Izei Primărie Str. Principală nr. 349, CP 437215
Comuna Poienile de Sub Munte Şcoala de Arte şi Meserii nr. 1 Str. Principală nr. 1.406/C, CP 437220
Comuna Recea Şcoala cu clasele I-VIII Str. Europa nr. 75, CP 437225
Comuna Remetea Chioarului Cămin Cultural, Sala Club Str. Principală nr. 128, CP 437230
Comuna Remeţi Şcoala cu clasele I-VIII Str. Principală nr. 41, CP 437235
Comuna Repedea Primărie Str. Principală nr. 98, CP 437240
Comuna Rona de Jos Şcoala cu clasele I-VIII "Laurenţiu Ulici" Str. Principală nr. 667, CP 437245
Comuna Rona de Sus Primărie Str. Principală nr. 1.286, CP 437250
Comuna Rozavlea Primărie Str. Principală nr. 348, CP 437255
Comuna Ruscova Cămin Cultural Str. Principală nr. 905, CP 437260
Comuna Sarasău Cămin Cultural Str. Principală nr. 203, CP 437265
Comuna Satulung Şcoala Generală cu clasele I-VIII Str. Principală nr. 129, 437270
Comuna Săcălăşeni Primărie Str. Principală nr. 67, CP 437280
Comuna Săcel Şcoala Valea Carelor Str. Principală nr. 696, CP 437290
Comuna Sălsig Cămin Cultural, Sala Mică Str. Principală nr. 400, CP 437300
Comuna Săpânţa Şcoala de Arte şi Meserii Str. Principală nr. 512, CP 437305
Comuna Strâmtura Şcoala Generală cu clasele I-VIII - centru Str. Principală nr. 795, CP 437310
Comuna Suciu de Sus Primărie Str. Principală nr. 791, CP 437315
Comuna Şieu Şcoala Generală, centru Str. Principală nr. 102, CP 437320
Comuna Şişeşti Primărie Str. Principală nr. 430, CP 437325
Comuna Vadu Izei Cămin Cultural Str. Principală nr. 162, CP 437365
Comuna Valea Chioarului Primărie, Sala de şedinţă Str. Principală nr. 19, CP 437370
Comuna Vima Mică Cămin Cultural Str. Principală nr. 12, CP 437380
Comuna Vişeu de Jos Primărie Str. Principală nr. 1.028, CP 437390

ANEXA Nr. 27

JUDEŢUL MEHEDINŢI

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Drobeta-Turnu Severin Gara C.F.R. Bd. Dunării nr. 2, CP 220160
Autogară Str. Topolniţii nr. 5, CP 220177
Colegiul Universitar, Căminul Universitar nr. 1 Str. I. C. Brătianu nr. 7, CP 220054
Municipiul Orşova Gara C.F.R. Str. Tufări nr. 17, CP 225200
Oraşul Baia de Aramă Şcoala Generală cu clasele I-IV Titerleşti Sat Titerleşti, CP 225108
Oraşul Strehaia Şcoala Generală cu clasele I-VIII Strehaia Str. Republicii nr. 126, CP 225300
Oraşul Vânju Mare Liceul "Doctor Victor Gomoiu" Str. Rahovei nr. 2, CP 225400
Comuna Bala Şcoala Generală cu clasele I-VIII Bala Sat Bala, CP 227010
Comuna Balta Şcoala Generală cu clasele I-IV Balta Sat Balta, CP 227030
Comuna Bălăciţa Grădiniţa de copii "Gvardeniţa" Sat Gvardeniţa, CP 227040
Comuna Bâcleş Şcoala Generală cu clasele I-VIII Bâcleş Sat Bâcleş, CP 227045
Comuna Bâlvăneşti Şcoala Generală cu clasele I-VIII Bâlvăneşti Sat Bâlvăneşti, CP 227055
Comuna Braniştea Grădiniţa de copii Braniştea Sat Braniştea, CP 227491
Comuna Brezniţa-Motru Şcoala Generală cu clasele I-VIII Brezniţa-Motru Sat Brezniţa-Motru, CP 227060
Comuna Brezniţa-Ocol Şcoala Generală cu clasele I-VIII Brezniţa-Ocol Sat Brezniţa-Ocol, CP 227070
Comuna Broşteni Grădiniţa de copii Broşteni Sat Broşteni, CP 227075
Comuna Burila Mare Şcoala Generală cu clasele I-VIII Burila Mare Sat Burila Mare, CP 227085
Comuna Butoieşti Şcoala Generală cu clasele I-VIII, comuna Butoieşti Sat Butoieşti, CP 227090
Comuna Căzăneşti Căminul Cultural Căzăneşti Sat Căzăneşti, CP 227100
Comuna Cireşu Căminul Cultural Cireşu Sat Cireşu, CP 227021
Comuna Corcova Şcoala cu clasele I-VIII Corcova Sat Corcova, CP 227125
Comuna Corlăţel Căminul Cultural Corlăţel Sat Corlăţel, CP 227145
Comuna Cujmir Liceul Teoretic Cujmir Sat Cujmir, CP 227150
Comuna Dârvari Şcoala cu clasele I-VIII Dârvari Sat Dârvari, CP 227155
Comuna Devesel Şcoala cu clasele I-VIII Devesel Sat Devesel, CP 227160
Comuna Dubova Şcoala cu clasele I-IV Dubova Sat Dubova, CP 227170
Comuna Dumbrava Şcoala cu clasele I-IV Dumbrava de Jos Sat Dumbrava de Jos, CP 227178
Comuna Eşelniţa Grădiniţa de copii "Arlechino" Eşelniţa Sat Eşelniţa, Str. Teilor nr. 530, CP 227195
Comuna Floreşti Şcoala cu clasele I-VIII Zegujani Sat Zegujani, CP 227200
Comuna Gârla Mare Şcoala cu clasele I-VIII Gârla Mare Sat Gârla Mare, CP 227210
Comuna Godeanu Căminul Cultural Godeanu Sat Godeanu, CP 227215
Comuna Gogoşu Grădiniţa de copii Gogoşu Sat Gogoşu, CP 227220
Comuna Greci Grădiniţa Greci Sat Greci, CP 225227
Comuna Grozeşti Şcoala Generală cu clasele I-VIII Grozeşti Sat Grozeşti, CP 227235
Comuna Gruia Căminul Cultural Gruia Sat Gruia, CP 227240
Comuna Hinova Şcoala Generală cu clasele I-VIII Hinova Sat Hinova, CP 227245
Comuna Husnicioara Şcoala Generală cu clasele I-VIII Husnicioara Sat Husnicioara, CP 227250
Comuna Ilovăţ Căminul Cultural Ilovăţ Sat Ilovăţ, CP 227270
Comuna Iloviţa Clădirea fostului Dispensar Iloviţa Sat Iloviţa, CP 227280
Comuna Isverna Şcoala Generală cu clasele I-IV Sat Isverna, CP 227285
Comuna Izvoru Bârzii Şcoala Generală cu clasele I-VIII Izvoru Bârzii Sat Izvoru Bârzii, CP 227295
Comuna Jiana Căminul Cultural Jiana Sat Jiana, CP 227305
Comuna Livezile Şcoala Generală cu clasele I-VIII Livezile Sat Livezile, CP 227310
Comuna Malovăţ Şcoala Generală cu clasele I-VIII Malovăţ Sat Malovăţ, CP 227315
Comuna Obârşia de Câmp Căminul Cultural Obârşia de Câmp Sat Obârşia de Câmp, CP 227325
Comuna Obârşia-Cloşani Şcoala Generală cu clasele I-VIII Obârşia-Cloşani Sat Obârşia-Cloşani, CP 227331
Comuna Oprişor Şcoala Generală nr. 1 Oprişor, corp I Sat Oprişor, CP 227335
Comuna Pădina Şcoala Generală cu clasele I-IV Slaşoma Sat Slaşoma, CP 227340
Comuna Pătulele Centrul social de zi, Pătulele Sat Pătulele, CP 227350
Comuna Podeni Căminul Cultural Podeni Sat Podeni, CP 227355
Comuna Ponoarele Sediul Vechi al Primăriei Ponoarele Sat Ponoarele, CP 227360
Comuna Poroina Mare Şcoala Generală cu clasele I-IV Poroina Mare Sat Poroina Mare, CP 227452
Comuna Pristol Căminul Cultural Pristol Sat Pristol, CP 227385
Comuna Prunişor Căminul Cultural Prunişor Sat Prunişor, CP 227390
Comuna Punghina Căminul Cultural Punghina Sat Punghina, CP 227410
Comuna Rogova Şcoala Generală cu clasele I-VIII Rogova Sat Rogova, CP 227420
Comuna Salcia Şcoala Generală cu clasele I-IV Salcia Sat Salcia, CP 227425
Comuna Stângăceaua Şcoala Generală cu clasele I-VIII Stângăceaua Sat Stângăceaua, CP 227430
Comuna Sviniţa Biblioteca comunală Sviniţa Sat Sviniţa, str. 2 nr. 24, CP 227440
Comuna Şimian Liceul "Tudor Vladimirescu" Şimian Sat Şimian, str. Gării, nr. 2, CP 227445
Comuna Şişeşti Liceul "Gheorghe Ionescu Şişeşti" Sat Şişeşti, CP 227455
Comuna Şovarna Căminul Cultural Şovarna Sat Şovarna, CP 227465
Comuna Tâmna Şcoala Generală cu clasele I-VIII Valea Ursului Sat Valea Ursului, CP 227482
Comuna Vânători Şcoala Generală cu clasele I-VIII Vânători Sat Vânători, CP 227495
Comuna Vânjuleţ Căminul Cultural Vânjuleţ Sat Vânjuleţ, CP 227495
Comuna Vlădaia Şcoala Generală cu clasele I-VIII "Preda Buzescu" Sat Vlădaia, CP 227500
Comuna Voloiac Şcoala Generală cu clasele I-VIII Voloiac Sat Voloiac, CP 227505
Comuna Vrata Căminul Cultural Vrata Sat Vrata, CP 227211

ANEXA Nr. 28

JUDEŢUL MUREŞ

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Târgu Mureş Autogara Târgu Mureş Str. Gheorghe Doja nr. 143, CP 540394
Grup Şcolar "ELECTROMUREŞ" Str. Livezeni nr. 5, CP 540472, intrarea din Str. Muncii
Căminul Studenţesc nr. 3, Universitatea de Medicină şi Farmacie Str. Nicolae Grigorescu nr. 15/A, CP 540095
Căminul Studenţesc nr. 4, Universitatea "Petru Maior" Str. Nicolae Grigorescu nr. 15, CP 540095
Municipiul Reghin Gara CFR Reghin Str. Gării nr. 1, CP 545300
Municipiul Sighişoara Gara CFR Sighişoara Str. Libertăţii nr. 51, CP 545400
Municipiul Târnăveni Primăria Târnăveni Str. Piaţa Primăriei nr. 7, CP. 545600
Oraşul Iernut Gara C.F.R. Iernut Str. Dacia Traiană F.N., CP 545100
Oraşul Luduş Autogara Luduş Str. 1 Mai nr. 34, CP 545200
Oraşul Miercurea Nirajului Centrul administrativ-didactic (fostul Centru de plasament) Str. Trandafirilor nr. 79, CP 547410
Oraşul Sărmaşu Grup şcolar "SAMUIL MICU" Sărmaşu Str. Republicii nr. 98 CP 547515
Oraşul Sângeorgiu de Pădure Grupul Şcolar "Lumina Verde" P-ţa Unirii nr. 2, CP 547535
Oraşul Sovata Biblioteca Staţiunii Sovata, Sala de şedinţă Str. Trandafirilor nr. 99, CP 545500
Oraşul Ungheni Aeroportul "Transilvania" Târgu Mureş Sat Vidrasău, DN 5, km 14,5, şoseaua Târgu Mureş-Luduş, CP 547612
Comuna Acăţari Sediul Poliţiei Comunitare Sat Acăţari nr. 100, CP 547005
Comuna Adămuş Şcoala Generală Comuna Adămuş Sat Adămuş, Str. Livezilor, nr. 79, CP 547015
Comuna Albeşti Şcoala Generală Comuna Albeşti Sat Albeşti. Str. Lungă nr. 119, CP 547025
Comuna Aluniş Căminul Cultural Comuna Aluniş Sat Aluniş, Str. Principală nr. 166, CP 547035
Comuna Apold Grădiniţa comunei Apold Sat Apold nr. 134B, CP 547040
Comuna Aţintiş Sediul Primăriei Comunei Aţintiş Sat Aţintiş, nr. 242, CP 547045
Comuna Bahnea Şcoala Generală Comuna Bahnea Sat Bahnea, Str. Republicii nr. 53, CP 547055
Comuna Band Sediul Primăriei Comunei Band Sat Band, Str. Păcii nr. 18, CP 547065
Comuna Batoş Sediul Primăriei Comunei Batoş Sat Batoş, Str. Principală nr. 302, CP 547085
Comuna Băgaciu Şcoala Generală Comuna Băgaciu Sat Băgaciu nr. 87, CP 547090
Comuna Băla Căminul Cultural Comuna Băla Sat Băla nr. 138, CP 547095
Comuna Bălăuşeri Căminul Cultural Comuna Bălăuşeri Sat Bălăuşeri nr. 270, CP 547100
Comuna Beica de Jos Şcoala Generală Comuna Beica de Jos Sat Beica de Jos, Str. Principală nr. 46/A, CP 547110
Comuna Bereni Căminul Cultural Comuna Bereni Sat Bereni nr. 16, CP 547387
Comuna Bichiş Sediul Primăriei Comunei Bichiş Sat Bichiş nr. 42, CP 547120
Comuna Bogata Şcoala Generală Comuna Bogata Sat Bogata nr. 133, CP 547125
Comuna Breaza Căminul Cultural Comuna Breaza Sat Breaza nr. 59, CP 547135
Comuna Brâncoveneşti Şcoala Generală Comuna Brâncoveneşti Sat Brâncoveneşti nr. 149, CP 547130
Comuna Ceuaşu de Câmpie Club - Comuna Ceuaşu de Câmpie Sat Ceuaşu de Câmpie nr. 365, CP 547140
Comuna Cheţani Sediul Primăriei Comunei Cheţani Sat Cheţani nr. 51, CP 547150
Comuna Chibed Sala de aşteptare a Cabinetului Medical Sat Chibed nr. 452, CP 547268
Comuna Chiheru de Jos Sediul Primăriei Comunei Chiheru de Jos Sat Chiheru de Jos nr. 81, CP 547160
Comuna Coroisânmărtin Şcoala Generală Comuna Coroisânmartin Sat Coroisânmartin nr. 46, CP 547165
Comuna Corunca Sediul Primăriei Comunei Corunca Sat Corunca, Str. Principală nr. 108, CP 547367
Comuna Cozma Sediul Primăriei Comunei Cozma Sat Cozma, Str. Principală nr. 41, CP 547170
Comuna Crăciuneşti Căminul Cultural Crăciuneşti, Sala mare Sat Crăciuneşti nr. 166, CP 547175
Comuna Crăieşti Şcoala Generală Comuna Crăieşti Sat Crăieşti, nr. 181CP 547180
Comuna Cristeşti Sediul Primăriei Comunei Cristeşti Sat Cristeşti, Str. Principală nr. 678, CP 547185
Comuna Cucerdea Dispensar uman Comuna Cucerdea Sat Cucerdea nr. 292, CP 547190
Comuna Cuci Sediul Primăriei Comunei Cuci Sat Cuci nr. 261, CP 547195
Comuna Daneş Căminul Cultural Comuna Daneş Sat Daneş nr. 159, CP 547200
Comuna Deda Clădirea postului de poliţie Sat Deda nr. 132, CP 547205
Comuna Eremitu Şcoala Generală "Dr. Nyulas Ferenc", comuna Eremitu Sat Eremitu nr. 551, CP 547210
Comuna Ernei Sediul Primăriei Comunei Ernei Sat Ernei nr. 439, CP 547215
Comuna Fărăgău Sediul Primăriei Comunei Fărăgău Sat Fărăgău nr. 40/A, CP 547225
Comuna Fântânele Sediul Primăriei Comunei Fântânele Sat Fântânele, Str. Principală nr. 124, CP 547235
Comuna Găleşti Sediul Primăriei Comunei Găleşti Sat Găleşti nr. 64, CP 547245
Comuna Găneşti Şcoala Generală "Fogarasi Samuel", comuna Găneşti Sat Găneşti, Str. Principală nr. 248, CP 547255
Comuna Gheorghe Doja Căminul Cultural Comuna Gheorghe Doja Sat Gheorghe Doja, Str. Principală nr. 6, CP 547260
Comuna Ghindari Căminul Cultural Comuna Ghindari, sala mică Sat Ghindari nr. 78, CP 547265
Comuna Glodeni Sediul Primăriei Comunei Glodeni Sat Glodeni nr. 133, cod poştal 547275
Comuna Gorneşti Căminul Cultural Comuna Gorneşti Sat Gorneşti nr. 431, CP 547280
Comuna Grebenişu de Câmpie Căminul Cultural, sala mică Sat Grebenişu de Câmpie nr. 152, CP 547290
Comuna Gurghiu Grădiniţa cu program normal comuna Gurghiu Sat Gurghiu, Str. Eroilor nr. 2, CP 547295
Comuna Hodac Şcoala Generală Comuna Hodac Sat Hodac nr. 38, CP 547310
Comuna Hodoşa Sediul Primăriei Comunei Hodoşa Sat Hodoşa nr. 56, CP 547320
Comuna Ibăneşti Centrul de Informare şi Documentare Ibăneşti Sat Ibăneşti nr. 107, CP 547325
Comuna Iclănzel Sediul Primăriei Comunei Iclănzel Sat Iclănzel nr. 1, CP 547340
Comuna Ideciu de Jos Căminul de Persoane Vârstnice Comuna Ideciu de Jos Sat Ideciu de Jos nr. 158, CP 547360
Comuna Livezeni Căminul Cultural Comuna Livezeni Sat Livezeni nr. 76, CP 547365
Comuna Lunca Sediul Primăriei Comunei Lunca Sat Lunca, Str. Principală nr. 228, CP 547375
Comuna Lunca Bradului Căminul Cultural, biblioteca, comuna Lunca Bradului Sat Lunca Bradului nr. 187, CP 547380
Comuna Mădăraş Sediul Primăriei Comunei Mădăraş Sat Mădăraş, Str. Principală nr. 357, CP 547071
Comuna Măgherani Şcoala Generală Comuna Măgherani Sat Măgherani nr. 363, CP 547385
Comuna Mica Şcoala Generală Comuna Mica Sat Mica nr. 55/B, CP 547400
Comuna Miheşu de Câmpie Sediul Primăriei Comunei Miheşu de Câmpie Sat Miheşu de Câmpie, str. Mihai Eminescu nr. 4, CP 547420
Comuna Nadeş Şcoala Generală, corpul A, comuna Nadeş Sat Nadeş nr. 358, CP 547430
Comuna Neaua Căminul Cultural Comuna Neaua Sat Neaua, Str. Principală nr. 82, CP 547435
Comuna Ogra Sediul Primăriei Comunei Ogra Sat Ogra nr. 103/A, CP 547440
Comuna Papiu Ilarian Şcoala Generală Comuna Papiu Ilarian Sat Papiu Ilarian nr. 115, CP 547445
Comuna Pănet Căminul Cultural, sala mică Sat Pănet nr. 695, CP 547450
Comuna Păsăreni Căminul Cultural, Sala 1 Sat Păsăreni nr. 294, CP 547455
Comuna Petelea Şcoala Generală Comuna Petelea Sat Petelea nr. 724, CP 547460
Comuna Pogăceaua Sediul Primăriei Comunei Pogăceaua Sat Pogăceaua, Str. Primăriei nr. 152, CP 547465
Comuna Răstoliţa Şcoala Generală Comuna Răstoliţa Sat Răstoliţa nr. 52, CP 547480
Comuna Râciu Sediul Primăriei Comunei Râciu Sat Râciu, str. Gh. Şincai nr. 58, CP 574485
Comuna Ruşii-Munţi Căminul Cultural Comuna Ruşii-Munţi Sat Ruşii-Munţi nr. 141, CP 547505
Comuna Saschiz Şcoala Generală Comuna Saschiz Sat Saschiz, Str. Principală nr. 534, CP 547510
Comuna Sărăţeni Sediul Primăriei Comunei Sărăţeni Sat Sărăţeni nr. 110/A, CP 545504
Comuna Sâncraiu de Mureş Sediul Primăriei Comunei Sâncraiu de Mureş Sat Sâncraiu de Mureş, Str. Principală nr. 197/A, CP 547525
Comuna Sângeorgiu de Mureş Gimnaziul "Sfântu Gheorghe", comuna Sângeorgiu de Mureş Sat Sângeorgiu de Mureş, Piaţa Sfântu Gheorghe nr. 2 (fosta str. Tofalău nr. 610), CP 547530
Comuna Sânger Grădiniţa, Comuna Sânger Sat Sânger nr. 106, CP 547540
Comuna Sânpaul Şcoala Generală Comuna Sânpaul Sat Sânpaul nr. 289/A, CP 547550
Comuna Sânpetru de Câmpie Şcoala Generală Comuna Sânpetru de Câmpie Sat Sânpetru de Câmpie, CP 547555
Comuna Sântana de Mureş Şcoala Generală "Ion Chinezu", comuna Sântana de Mureş Sat Sântana de Mureş, str. Suseni nr. 81, CP 547565
Comuna Solovăstru Şcoala Generală Comuna Solovăstru Sat Solovăstru nr. 441, CP 547570
Comuna Stânceni Căminul Cultural Comuna Stânceni Sat Stânceni, Str. Principală nr. 38, CP 547575
Comuna Suplac Sediul Primăriei Comunei Suplac Sat Suplac, Str. Principală nr. 238, CP 547580
Comuna Suseni Şcoala Generală Comuna Suseni Sat Suseni nr. 451, CP 547585
Comuna Şăulia Clubul Tineretului Comuna Şăulia Sat Şăulia, Str. Principală nr. 39, CP 547590
Comuna Şincai Sediul Primăriei Comunei Şincai Sat Şincai, Str. Principală nr. 156, CP 547595
Comuna Tăureni Şcoala Generală Comuna Tăureni Sat Tăureni nr. 141, CP 547600
Comuna Valea Largă Sediul Primăriei Comunei Valea Largă Sat Valea Largă nr. 248, CP 547615
Comuna Vărgata Sediul Primăriei Comunei Vărgata Sat Vărgata nr. 32, cod poştal 547625
Comuna Vătava Sediul Primăriei Comunei Vătava Sat Vătava nr. 62, CP 547630
Comuna Veţca Căminul Cultural Comuna Veţca Sat Veţca nr. 53, CP 547640
Comuna Viişoara Sediul Primăriei Comunei Viişoara Sat Viişoara, Str. Principală nr. 111, CP 547645
Comuna Vânători Şcoala Generală "Petre N. Popescu", comuna Vânători Sat Vânători, Str. Principală nr. 231, CP 547635
Comuna Voivodeni Căminul Cultural, sala mare Sat Voivodeni nr. 97, CP 547650
Comuna Zagăr Sediul Primăriei Comunei Zagăr Sat Zagăr nr. 266, CP 547655
Comuna Zau de Câmpie Şcoala Generală Comuna Zau de Câmpie Sat Zau de Câmpie, Str. Republicii nr. 41, CP 547660

ANEXA Nr. 29

JUDEŢUL NEAMŢ

Municipiul/oraşul/comuna Locaţia propusă pentru organizarea secţiei de votare speciale Adresa poştală
Municipiul Piatra-Neamţ Staţia C.F.R. P-ţa Gării nr. 1, CP 610005
Spitalul Judeţean de Urgenţă Bd. Traian nr. 1-3, CP 610136
Municipiul Roman Autogara Roman Str. Mihai Viteazu nr. 1, CP 611118
Spitalul Municipal de Urgenţă Roman Str. Tineretului nr. 28, CP 611027
Oraşul Bicaz Parter bloc A.N.L., sala 2 Str. Piatra Corbului, f.n., CP 615100
Spitalul Orăşenesc Bicaz, Incinta Policlinicii, etaj 1, fosta magazie Str. Barajului nr. 31, CP 615100
Oraşul Roznov Liceul Roznov Str. Tineretului nr. 648, CP 617390
Oraşul Târgu-Neamţ Spitalul orăşenesc Târgu-Neamţ Str. Ştefan cel Mare nr. 35, CP 615200
Clubul Sportiv Şcolar Târgu-Neamţ Str. Ştefan cel Mare nr. 80, CP 615200
Comuna Agapia Şcoala veche Agapia, sala nr. 2 Sat Agapia, CP 617010
Comuna Alexandru cel Bun Sediul fostei Grădiniţe Bistriţa Sat Bistriţa nr. 85, CP 617508
Spitalul de Pneumoftiziologie "Bisericani", Club Sat Bisericani nr. 10, CP 617507
Comuna Bahna Şcoala veche Bahna Sat Bahna nr. 234, CP 617015
Comuna Bălţăteşti Căminul Cultural Bălţăteşti, Biblioteca comunală Sat Bălţăteşti, Str. Florilor, CP 617025
Comuna Bicaz-Chei Căminul Cultural Bicaz-Chei, spaţiul în care funcţionează biblioteca comunală Sat Bicaz-Chei, Str. Principală, CP 617060
Comuna Bicazu Ardelean Sediul PAPI Sat Bicazu Ardelean, CP 617065
Comuna Bâra Biblioteca comunală Bâra Sat Bâra, CP 617030
Comuna Bârgăuani Căminul Cultural Bârgăuani Sat Bârgăuani, CP 617040
Comuna Bodeşti Biblioteca comunală Bodeşti, Sala mare Sat Bodeşti, CP 617070
Comuna Boghicea Şcoala cu clasele I-VIII Boghicea, corp B Sat Boghicea, CP 617031
Comuna Borca Căminul Cultural Borca Sat Sabasa, CP 617081
Comuna Borleşti Şcoala nr. 1 Borleşti Sat Borleşti, CP 617085
Comuna Boteşti Căminul Cultural Boteşti Sat Boteşti, CP 617090
Comuna Bozieni Căminul Cultural Bozieni Sat Bozieni, CP 617100
Comuna Brusturi Căminul Cultural Brusturi Sat Brusturi, CP 617106
Comuna Ceahlău Şcoala Generală Pârâul Mare Sat Pârâul Mare, CP 617128
Unitatea Medico-Socială Ceahlău Sat Ceahlău, CP 617125
Comuna Cândeşti Şcoala de Arte şi Meserii Cândeşti Sat Cândeşti, CP 617115
Comuna Cordun Şcoala Generală cu clasele I-VIII Cordun Sat Cordun, CP 617135
Comuna Costişa Şcoala Generală cu clasele I-VIII nr. 1 Costişa Sat Costişa, CP 617140
Comuna Crăcăoani Şcoala cu clasele I-VIII Crăcăoani Sat Crăcăoani, CP 617145
Comuna Dămuc Căminul Cultural Dămuc Sat Dămuc, CP 617150
Comuna Dobreni Căminul Cultural Dobreni Sat Dobreni, str. Lascăr Catargiu nr. 172, CP 617155
Comuna Dochia Şcoala cu clasele I-VIII Dochia, corp C Sat Dochia, CP 617216
Comuna Doljeşti Căminul Cultural Doljeşti Sat Doljeşti, CP 617160
Comuna Dragomireşti Dispensarul uman Dragomireşti Sat Dragomireşti, CP 617165
Comuna Drăgăneşti Şcoala nouă Drăgăneşti Sat Drăgăneşti, CP 617107
Comuna Dulceşti Cabinet medic veterinar dr. Nichifor Dragoş Sat Dulceşti, CP 617175
Comuna Dumbrava Roşie Şcoala cu clasele I-VIII Dumbrava Roşie Sat Dumbrava Roşie, Str. Dumbravei nr. 69, CP 617185
Comuna Farcaşa Şcoala Generală Farcaşa Sat Farcaşa, CP 617190
Comuna Făurei Şcoala cu clasele I-VIII Făurei Sat Făurei, CP 617195
Comuna Gâdinţi Căminul Cultural Gâdinţi Sat Gâdinţi, CP 617396
Comuna Gherăeşti Căminul Cultural Gherăeşti Sat Gherăeşti, str. Vasile Alecsandri nr. 62, CP 617205
Comuna Ghindăoani Şcoala cu clasele I-VIII "Vasile Conta" Ghindăoani Sat Ghindăoani, CP 617026
Comuna Girov Şcoala Generală Girov Sat Girov, CP 617210
Comuna Gârcina Grădiniţa Gârcina Sat Gârcina, CP 617200
Comuna Grinţieş Căminul Cultural Poiana Sat Poiana, CP 617232
Comuna Grumăzeşti Şcoala cu clasele I-VIII Grumăzeşti, corp A, etaj Sat Grumăzeşti, CP 617235
Comuna Hangu Şcoala Generală cu clasele I-VIII Hangu Sat Hangu, CP 617240
Comuna Horia Căminul Cultural Horia Sat Horia, Str. Pietrei nr. 1, CP 617245
Comuna Icuşeşti Biroul din incinta magazinului sătesc a CONSUMCOOP "Roman Muşat" Icuşeşti Sat Icuşeşti, CP 617250
Comuna Ion Creangă Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Creangă" - Grădiniţa "Ion Creangă" Sat Ion Creangă, str. I. C. Brătianu nr. 91, CP 617260
Comuna Mărgineni Şcoala cu clasele I-VIII Mărgineni Sat Mărgineni, CP 617270
Comuna Moldoveni Grădiniţa de copii Moldoveni Sat Moldoveni, CP 617275
Comuna Negreşti Grădiniţa Negreşti Sat Negreşti, CP 617157
Comuna Oniceni Şcoala Oniceni (local nou), cancelarie Sat Oniceni, CP 617280
Comuna Păstrăveni Şcoala cu clasele I-VIII Păstrăveni Sat Păstrăveni, CP 617300
Comuna Pânceşti Şcoala de arte şi meserii Pânceşti Sat Pânceşti, CP 617366
Comuna Petricani Şcoala de arte şi meserii nr. 1 Petricani Sat Petricani, CP 617315
Comuna Piatra Şoimului Şcoala Generală nr. 1 Piatra Şoimului Sat Piatra Şoimului, Str. Cantonului, CP 617320
Comuna Pipirig Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Creangă" Pipirig Sat Pipirig, CP 617325
Comuna Pângăraţi Şcoala cu clasele I-VIII Pângărăcior Sat Pângărăcior, CP 617307
Comuna Podoleni Fosta baie comunală Sat Podoleni, Str. Speranţei nr. 441, CP 617335
Comuna Poienari Şcoala cu clasele I-VIII nr. 1 Poienari Sat Poienari, CP 617360
Comuna Poiana Teiului Şcoala Generală cu clasele I-VIII Galu Sat Poiana Teiului, CP 617340
Comuna Răuceşti Sediul Serviciului voluntar pentru situaţii de urgenţă Răuceşti, Blocul din centrul comunei, parter Sat Răuceşti nr. 303, CP 617370
Comuna Războieni Şcoala Generală nr. 1 Războienii de Jos Sat Războienii de Jos, CP 617377
Comuna Rediu Şcoala cu clasele I-VIII Rediu Sat Rediu, CP 617380
Comuna Români Şcoala cu clasele I-VIII Români Sat Români, CP 617385
Comuna Ruginoasa Şcoala cu clasele I-VIII Ruginoasa Sat Ruginoasa, CP 617183
Centrul de Îngrijire şi Asistenţă Socială Bozienii de Sus Sat Bozienii de Sus, CP 617176
Comuna Sagna Grădiniţa Sagna Sat Sagna, CP 617395
Comuna Săbăoani Clubul Copiilor Săbăoani Sat Săbăoani, Str. Orizontului nr. 54, CP 617400
Comuna Săvineşti Centrul social Polivalent Sat Săvineşti, str. G-ral Buniş nr. 4, CP 617410
Comuna Secuieni Şcoala Generală Secuieni, Sala de sport Sat Secuieni, CP 617415
Comuna Stăniţa Şcoala Stăniţa Sat Stăniţa, CP 617425
Comuna Ştefan cel Mare Şcoala Generală Ştefan cel Mare Sat Ştefan cel Mare nr. 27, CP 617435
Comuna Tarcău Şcoala de Arte şi Meserii Tarcău, corp nou, parter, sala 1 Sat Tarcău nr. 230, CP617445
Comuna Taşca Căminul Cultural Taşca Sat Taşca, CP 617455
Comuna Tazlău Căminul Cultural Tazlău, anexa Sat Tazlău, Str. Fabricii nr. 2, CP 617460
Comuna Tămăşeni Cămin Cultural Tămăşeni Sat Tămăşeni, CP 617465
Comuna Timişeşti Şcoala Generală cu clasele I-VIII Timişeşti, sala de clasă nr. 2 Sat Timişeşti, CP 617470
Comuna Trifeşti Şcoala cu clasele I-VIII Trifeşti Sat Trifeşti, CP 617475
Comuna Tupilaţi Căminul Cultural Tupilaţi Sat Tupilaţi, CP 617480
Comuna Ţibucani Şcoala Generală cu clasele I-VIII nr. 1 Ţibucani Sat Ţibucani, CP 617485
Comuna Urecheni Şcoala Generală Urecheni, centru Sat Urecheni, CP 617490
Comuna Valea Ursului Căminul Cultural Valea Ursului, Sediul P.A.P.I. Sat Valea Ursului, CP 617495
Comuna Văleni Biblioteca comunală Văleni Sat Văleni nr. 317 E, CP 617097
Comuna Vânători-Neamţ Biblioteca comunală "Arhimandrit Chiriac Nicolau" Vânători-Neamţ Sat Vânători-Neamţ, str. Ştefan cel Mare nr. 223, CP 617500
Comuna Zăneşti Grădiniţa nr. 2 Zăneşti, centru Sat Zăneşti, CP 617515

ANEXA Nr. 30

JUDEŢUL OLT

se încarcă...